NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stalowowolski "bohater", .
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:06  
Cytuj
Witam wszystkich. Chcialbym sprostowac jedna sprawe szeroko opisywana przez lokalne media. Chodzi mianowicie o "wyczyn" na moscie na Pysznice. Osobiscie bylem swiadkiem zdarzenia w niewielkiej odleglosci i delikatnie mowiac irytuje mnie to, jak ktos az tak perfidnie zmienia fakty. W dniu wczorajszym szedl mostem mezczyzna pod lekkim wplywem alkoholu, delikatnie sie chwial ale szedl normalnie chodnikiem przez most. Pomiedzy nim a dwmoa mlodymi mezczyznami ktorzy akurat wchodzili na most z boku doszlo do przepychanki slownej, jakies wyzwiska. W pewnym momencie dwoch mlodych mezczyzn wybieglo na most i pobiegli w strone tego mezczyzny. Tam doszlo miedzy nimi do szarpaniny, wyzwisk, ci dwaj przewrocili pijanego na ziemie a jeden z nich wyciagnal telefon i gdzies dzwonil, prawdopodobnie po policje. Obserwowalem to zajscie, ale nie zareagowalem osobiscie bo u podpitego mezczyzny nie bylo zadnych oznak zamiaru skoku przez barierki. Jedynie tylko krzyki i wyzwiska z mlodzieza ktora rowniesz w jego strone rzucala wulgaryzmami. Kiedy go obezwladnili na ziemi rowniez nie reagowalem, bo nie bili go tylko trzymali. Zatem to co jest opisywane w mediach, to jaka wersje przyjeli mlodzi chlopcy.. delikatnie mowiac odbiega od rzeczywistosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:12  
Cytuj
Dlaczego nic nie zeznałeś policji?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:13  
Cytuj
Delikatnie mówiąc lucka kolegę się promuje robi się bohatera z gościa który nie jedno ma za uszami no ale Lucek musi wypromować jakoś kolegę co nie umiech w końcu prawda jest nie ważna tylko lans....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:17  
Cytuj
Nie zeznałem gdyż wczoraj po przybyciu policji odszedłem stamtąd, a o "bohaterach" dowiedziałem się dopiero dziś z artykułów. Oczywiście złożę odpowiednie zeznania, bo wczoraj nawet przez chwilę nie pomyślałem że ktoś tak może odwrócić fakty zeznając. Ale osobiście się stawię na policji i opowiem jak było naprawdę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:27  
Cytuj
CYTAT
Nie zeznałem gdyż wczoraj po przybyciu policji odszedłem stamtąd, a o "bohaterach" dowiedziałem się dopiero dziś z artykułów. Oczywiście złożę odpowiednie zeznania, bo wczoraj nawet przez chwilę nie pomyślałem że ktoś tak może odwrócić fakty zeznając. Ale osobiście się stawię na policji i opowiem jak było naprawdę.

Jeden koleś bohaterem w trzech akcjach. Przypadek?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 15 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:35  
Cytuj
Nie odbieram zasług osobie która zachowała się jak bohater bo nie byłam świadkiem wydarzeń które miały miejsce. Ale używając rozumu należy się zastanowić jakie jest prawdopodobieństwo by ta osoba znalazła się w tych miejscach o danej godzinie ? Przypadek ? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:42  
Cytuj
Jeśli było tak jak piszesz, to miejmy nadzieję że ten, "samobójca", pozwie gnoja za napaść i bezpodstawne zatrzymanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:44  
Cytuj
Niedługo dostanie stołek w magistracie
A jak jest nikim znanym w stalowej to jakoś trzeba promować
No cóż życie W tym mieście właśnie tak wyglada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 11:44  
Cytuj
podejrzane to jest jak ktos zakłada nowe konto zeby cos takiego wypisywac... i spamuje pod artykulami wypisujac po kilanascie razy ten sam post? wstydzilbys sie czlowieku!

sam chłopak podpalil przyczepe i wszedl narazajac zycie zeby wyciagnac czlowieka? sam pogryzł psa, zeby ten pogryzł innych ludzi zeby mógł go obezwladnic ?

i sam namowil goscia zeby wlazł na barierke zeby skakac?

wstyd wstyd wstyd dla takich osób, które szukaja dziury w całym, kwestionuja i spamuja gdzie sie da siejac nienawisc...
Ale zeby zakładac konto i wątek na forum, to juz głowa mała

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 13:08  
Cytuj
Dla mnie to też jakaś taka dziwna ta sytuacja.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 3 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 14:24  
Cytuj
No gość bardzo często bywa w miejscach, w których "coś się dzieje"... a to wyciąga ludzi z płonących przyczep (swoją drogą, przy takiej ilości zgłoszeń jaka miała miejsce na różnego rodzaju sytuacje, które się działy w przyczepie i okolicy i gdyby zareagowano z sposób prawidłowy to nie doszłoby do tej tragedii), a to obezwładnia psa, który lata i gryzie ludzi, a to znów "ratuje" kogoś od rzucenia się z mostu... jest kilka możliwości wyjaśnienia tego czemu to na niego trafia, ale podam jedno tylko - gość po prostu przynosi innym pecha!

a swoją drogą czemu on nie siedzi w domu na dupie? jakoś tak się składa, że mieszkam w okolicy tych dwóch zdarzeń (przyczepa i pies) i też wtedy (w tych godzinach, kiedy zdarzenia te miały miejsce) byłem poza domem, ba nawet przechodziłem tamtędy i ani nie widziałem tego pożaru, ani nie widziałem tego psa... dziwne, dziwne!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Niedługo dostanie stołek w magistracie
A jak jest nikim znanym w stalowej to jakoś trzeba promować
No cóż życie W tym mieście właśnie tak wyglada

Jak nikim znanym ? Kolega Wojtusia i Lucusia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 16:30  
Cytuj
CYTAT
podejrzane to jest jak ktos zakłada nowe konto zeby cos takiego wypisywac... i spamuje pod artykulami wypisujac po kilanascie razy ten sam post? wstydzilbys sie czlowieku!

sam chłopak podpalil przyczepe i wszedl narazajac zycie zeby wyciagnac czlowieka? sam pogryzł psa, zeby ten pogryzł innych ludzi zeby mógł go obezwladnic ?

i sam namowil goscia zeby wlazł na barierke zeby skakac?

wstyd wstyd wstyd dla takich osób, które szukaja dziury w całym, kwestionuja i spamuja gdzie sie da siejac nienawisc...
Ale zeby zakładac konto i wątek na forum, to juz głowa mała

Rysiu spokojnie tam na stołki w tym urzędzie siedz bo to ty się pogrążysz skoro jest świadek który twierdzi ze było inaczej to może coś w tym jest. Mało to razy w ch**a robił nas nasz prezydent i rząd ? Mało ?
Wiec milcz i daj się wypowiedzieć i zajmij się papierami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 272
Dołączył: 9 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 16:36  
Cytuj
Strach pomyśleć co będzie następnym razem.

Nie ma nic dobrego w wojnie, z wyjątkiem jej końca - Abraham Lincoln.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
Rysiu spokojnie tam na stołki w tym urzędzie siedz bo to ty się pogrążysz skoro jest świadek który twierdzi ze było inaczej to może coś w tym jest. Mało to razy w ch**a robił nas nasz prezydent i rząd ? Mało ?
Wiec milcz i daj się wypowiedzieć i zajmij się papierami


Rysiu musi cię rozczarowac, nigdy nie pracował w urzędzie, a już na pewno nie ma nic wspolnego z "władzą" - na szczęście....

Tak własnie sie rodzą plotki, pisze sie byle co a reszta powiela to... ktos zakłada konto żeby szkalować kogoś innego, część podchwyci i wypisuje z wypiekami na twarzy snując kosmiczne pomysły i teorie spiskowe...

Dlaczego o tym nikt nie pomyśli, że ktoś założył konto po to by to wypisywac? Dlaczego o tym nikt nie mówi ale snuje teorie spiskowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 17:05  
Cytuj
Mryszard, konta do tej pory tu nie mialem bo nigdy nie mialem potrzeby komentowac niczego na forum. Dzis zalozylem konto, zeby wlasnie napisac, bo nie moglem patrzec na taka oblude i chcialem podzielic sie z innymi tym co widzialem, z tym jakie sa fakty.
Z policja sie dzis skontaktowalem, zostane w najblizszych dniach przesluchany w charakterze swiadka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Rysiu spokojnie tam na stołki w tym urzędzie siedz bo to ty się pogrążysz skoro jest świadek który twierdzi ze było inaczej to może coś w tym jest. Mało to razy w ch**a robił nas nasz prezydent i rząd ? Mało ?
Wiec milcz i daj się wypowiedzieć i zajmij się papierami


Rysiu musi cię rozczarowac, nigdy nie pracował w urzędzie, a już na pewno nie ma nic wspolnego z "władzą" - na szczęście....

Tak własnie sie rodzą plotki, pisze sie byle co a reszta powiela to... ktos zakłada konto żeby szkalować kogoś innego, część podchwyci i wypisuje z wypiekami na twarzy snując kosmiczne pomysły i teorie spiskowe...

Dlaczego o tym nikt nie pomyśli, że ktoś założył konto po to by to wypisywac? Dlaczego o tym nikt nie mówi ale snuje teorie spiskowe...

A dlaczego ty nie pomyślisz ze ludzie maja prawo w „cuda” nie wierzyć i twierdzić ze coś jest nie halo wiec daj się im wypowiedzieć
Poza tym poziom artykułów na tym portalu chyba czasami już pokazywał jak „wysoki” jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 18:30  
Cytuj
To teraz będzie reakcja rzecznika komendy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 20:04  
Cytuj
hitfromthebong

w ogole nie rozumiem po co wchodzisz na portal i czytasz jak poziom, jak mówisz ci nie pasuje... zresztą twierdzisz, ze Lucka popieraja, gdyby tak było to twoj kochany Lucek nie polubiałby wciąz na fb art konkurencji i nie zostawiał swojego "błogosławionego" słowa do ludu publicznie u konkurencji...
jakoś nie zauważylem zeby tu choc raz coś napisał i ogłosił coś... tak więc nie kumam twojego toku myslenia....
Ludzie sa zawistni i szczekać anonimowo potrafia... niech sie podpisze z imienia i nazwiska a nie zaklada konto i spamuje gdzie sie da

Niech się podpisze imieniem i nazwiskiem na fb, nie fikcyjnie z konta wyimaginowanego, lecz prawdziwego...

Przypomnę, że łykanie jak pelikan dotyczy dwóch stron, kwestia kto w co uwierzy i za czym będzie optował

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:20  
Cytuj
CYTAT
hitfromthebong

w ogole nie rozumiem po co wchodzisz na portal i czytasz jak poziom, jak mówisz ci nie pasuje... zresztą twierdzisz, ze Lucka popieraja, gdyby tak było to twoj kochany Lucek nie polubiałby wciąz na fb art konkurencji i nie zostawiał swojego "błogosławionego" słowa do ludu publicznie u konkurencji...
jakoś nie zauważylem zeby tu choc raz coś napisał i ogłosił coś... tak więc nie kumam twojego toku myslenia....
Ludzie sa zawistni i szczekać anonimowo potrafia... niech sie podpisze z imienia i nazwiska a nie zaklada konto i spamuje gdzie sie da

Niech się podpisze imieniem i nazwiskiem na fb, nie fikcyjnie z konta wyimaginowanego, lecz prawdziwego...

Przypomnę, że łykanie jak pelikan dotyczy dwóch stron, kwestia kto w co uwierzy i za czym będzie optował

Słuchaj to gdzie wchodzę to moja sprawa to ze się wypowiadam to tez moja sprawa jak każdy mam prawo do wypowiedzi na ten temat wiec skończ gadać głupoty. Jak nie wierzysz jak władza robi ludzi w jajo to zapytaj się okolicznych kupców na hali targowej co powiedział im np pewien urzędnik nt sprzedawania wokół hali. Mianowicie powiedział ze i tak ich wykurzą z okolic hali żeby pokazać jak bardzo inwestycja w hale warzywna była sukcesem. I co? Tez władza w jajo kupców zrobiła a na nowej warzywnej otwartej hali pustki a czemu to się już sam domyśl.
Poprostu nie wierze w to ze ten wielki bohater będąc w trakcie schodzenia koło mostu jak zobaczył gościa to tak szybko do niego dobiegł ze ten nie zdążył przejść za barierki i wiesz co tu się właśnie gasicie bo napewno przejście przez barierki typowi zajęło by ponad minutę hahaha
Jak gość chciałby się zaj**ac to dałby susa przez te barierki a tego chudzine i dzieciaka pociągnął by za sobą umiech
W vivo latawiec nam nie latał cud?
Poza tym barierka nie ma 2m żeby gramolić się przez nią tyle czasu by ktoś z początku mostu zdążył dobiec.
Samobójca zrobił by susa za barierki w 3sekundy i nawet pierdnąć latawiec by nie zdążył...
Tyle

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:27  
Cytuj
skomentuje to tak.. "w 13 sekundzie słychać strzały"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:27  
Cytuj
co mają kupcy i sprawy targu do młodego chłopaka ? nie kumam... chyba nie sadzisz, ze ktos na stanowisku wynajmowalby nastolatka do czynienia czynów bohaterskich? I co poszła władza podpalic przyczepe, pózniej napusciła psa na ludzi, a wczoraj kazała powalić na moście pijanego człowieka, który usiłował nogę przełozyc przez barierke? nie wierzysz, że naj...ny człowiek powoli usiłował przejśc na druga strone... ehhh.. nigdy nie byłeś pijany i nie wiesz jak spowolniona jest reakcja i ze czasem ledwo sie da ustac?

władza tak robi zeby później móc zrobic sobie zdjecie z dzieciakiem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
co mają kupcy i sprawy targu do młodego chłopaka ? nie kumam... chyba nie sadzisz, ze ktos na stanowisku wynajmowalby nastolatka do czynienia czynów bohaterskich? I co poszła władza podpalic przyczepe, pózniej napusciła psa na ludzi, a wczoraj kazała powalić na moście pijanego człowieka, który usiłował nogę przełozyc przez barierke? nie wierzysz, że naj...ny człowiek powoli usiłował przejśc na druga strone... ehhh.. nigdy nie byłeś pijany i nie wiesz jak spowolniona jest reakcja i ze czasem ledwo sie da ustac?

władza tak robi zeby później móc zrobic sobie zdjecie z dzieciakiem?

Haha konwersacja z tobą nie ma żadnego sensu a prawdziwy bohater nie szuka rozgłosu a ten jest typowy pucuś lancuś
Przypomnij sobie jak ostatni skaczący z mostu skończył.
Darł papę jak wpadł do wody bo uderzenie nie pozwoliło mu stracić przytomności.
A jak nie umiesz czytać to się naucz bo nigdzie nie napisałem ze to było ustawione tylko ze w ten czyn nie wierze
Aha i wybacz nie pije za to ty jesteś sadzac po twojej wypowiedzi mistrzem zen w chlaniu wiec chylę czoła mistrzu twoje zdrowie i po twej wątrobie (bo nie masz się czym szczycić ze wiesz co znaczy być naprutym)
I pokaz mi gdzie w artykule pisze ze gość był pijany?
Latawiec stwierdził ze gość się giboe? Czyli
Jak będzie młodziak ze słuchawkami na uszach się bujał do bitu patrząc w ton rzeki to tez go na glebę jebn?
Domniemania domniemaniami nie mieszać z faktami
Zegnam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:44  
Cytuj
to nie mój poziom rozmowy, więc odpuszczam... prymitywny bełkot i obrażanie innych nie jest dla mnie poziomem do konwersacji... zyj dalej w nienawisci do swiata i knuj teorie spiskowe, niestety nie wypije za ciebie, bo nie pije

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
to nie mój poziom rozmowy, więc odpuszczam... prymitywny bełkot i obrażanie innych nie jest dla mnie poziomem do konwersacji... zyj dalej w nienawisci do swiata i knuj teorie spiskowe, niestety nie wypije za ciebie, bo nie pije


Twoja wypowiedz przed chwila sugerowała co innego.
A taki jesteś wykształcony a domniemania z faktami mylisz hehehe.
Brawo ty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »