NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Lodowisko- płatność za wypożyczenie łyżew.,
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 13:07  
Cytuj
Czy płatność za wypożyczenie łyżew na lodowisku jest zawsze realizowana wyłącznie bezgotówkowo? Nigdzie nie mogę w internecie znaleźć regulaminu, nie ma nawet godzin otwarcia czy informacji o przerwach technicznych...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 13:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 246
Dołączył: 28 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 13:54  
Cytuj
Hej,
Płatnośc tylko bezgotówkowa.
Osobiście uważam, że organizacja o wiele grosza niż w poprzednich sezonach. Lodowisko stosunkowo za małe do ilości osób korzystających. Nikt nad tym nie panuje....Każdy wchodzi kiedy chce pod warunkiem, że zdobył rozmiar potrzebnych mu łyżew.
Podaję godziny otwarcia:od 10.00 do 20.00.

Jes­tem Ko­bietą niczy­jego ser­ca...za sil­na by być z kimś, za słaba by być samą, za wyb­redna by brać to co od ręki mi dają...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 15:31  
Cytuj
Są jeszcze prowadzone nauki jazdy od 12 do 14 (chyba tylko sobota, niedziela), i przerwa techniczna po 14.
Regulamin jest na drzwiach wejściowych do mini przebieralni i coś można dowiedzieć się na FB.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
mix
mix
mix
Posty: 178
Dołączył: 13 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 16:02  
Cytuj
Lodowisko zdecydowanie za małe jak na Stalową ,duża warstwa śniegu, ogólnie jakość lodowiska słaba .Blondynka proponująca usługi mBanku bezcennagood To że jest za free duży plus .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 27 Lis 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2020r. 18:40  
Cytuj
Z tą informacją niestety kiepsko idzie m-Bankowi... Znalazłam jedynie na fb stary profil miejskiego lodowiska, przekierowujący do starej strony MOSIR-u i wydarzenie "Lodowisko mBanku w Stalowej Woli" a tam info o okresie otwarcia, godzinach, ale bez informacji o przerwach technicznych oraz o koszcie wypożyczenia łyżew i zakupu kawy uśmiech Ani słowa o formie płatności. Poza tym, czy każdy musi mieć konto i kartę? Już 18-latek ma? Nie mówiąc o młodszych. Rozumiem, czasy się zmieniają i zapewne niedługo będą tylko płatności bezgotówkowe, ale bez przesady... 6 zł.???? I kto bierze ze sobą kartę na lodowisko, przeważnie pakuje się w kieszenie najważniejsze rzeczy, a karta do nich na pewno nie należy. Zresztą, po co brać coś, co można zgubić, a co jest dość ważne.
To tyle przemyśleń... Nie wybiorę się w tym roku, może w przyszłym będzie prawdziwe lodowisko, z dobrą organizacją, nawet jeśli będzie płatne...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 09:40  
Cytuj
No ale darmowe umiech

Prawda jest taka, że to promocja banku.

Cieszyć się trzeba, że mamy takie lodowisko bo na inne nas jako miasto nie stać.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 12 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2020r. 18:24  
Cytuj
Ja płaciłem gotówką za łyżwy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »