NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Schizofrenia przedświąteczna,
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 19:59  
Cytuj
Nic nie jest ważne gdy zagrożona jest demokracja i równość genderowa smiech2 Ale skoro jesteście tak
hitfromthebong jusek Progres Buczo
emocjonalnie aktywni, to wklejcie linki do swoich wcześniejszych komentarzy. Tak z ciekawości i dla ogłady,,,

https://i.guim.co.uk/img/media/db2c6014fcda98dda07756dccbe3ece49a2388ba/0_0_4114_2466/master/4114.jpg?width=1300&quality=85&auto=format&fit=max&s=b56be9781f0b8ae89c352fae309415dd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 19:59  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2019r. 22:48  
Cytuj
CYTAT (art2deco)
... smiech2 ...


w temacie pedofili wstawianie uśmieszków jest nie na miejscu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 01:45  
Cytuj
W stanach są pastorzy mogą zakładać normalnie rodziny i podejrzewam ze problem może być mniejszy z tym odchyłem....
Aczkolwiek nigdy nie sprawdzałem ale widzę większy sens w pastorze który posiada żonę dzieci niż w postaci księdza

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 02:11  
Cytuj
CYTAT
W stanach są pastorzy mogą zakładać normalnie rodziny i podejrzewam ze problem może być mniejszy z tym odchyłem....
Aczkolwiek nigdy nie sprawdzałem ale widzę większy sens w pastorze który posiada żonę dzieci niż w postaci księdza


dokładnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 16:15  
Cytuj
Art2deco i raczej strach to widać u tych co ich skarbowy nie rozlicza a którzy już posiadają ofiaromaty (hahaha szczyt szczytów sprzedajności kościoła - nie mylić z wiara bo kościół to instytucja)
Przecież jak by „ile łaska” wam opodatkować to byście ludzi znów mordowali jak w średniowieczu w imię Boga bo ci co by was chcieli rozliczać (państwo, urząd skarbowy) stali by się dla was innowiercami.
Ale co mi z waszej instytucji umiech wole bezdomnemu (nawet jeśli nie wiem czemu jest bezdomny) kupić dwie torby zakupów i wydać 5stow robiąc dobry uczynek dzieląc się posiłkiem niz dać księdzu „co łaska” na wache do auta umiech czy pomniki z bronzu za duże pieniądze które wcale z kościoła nie czynią jakiegoś merca wśród architektury miejskiej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 19:56  
Cytuj
To są jakieś jaja, w Stanach Zjednoczonych prezydentem jest prawicowiec a homoseksualiści biorą śluby, kobiety dokonują aborcji.

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2020r. 21:43  
Cytuj
Haha, znamiennym dla naszych czasów jest twoje pojmowanie lewicy i prawicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sty 2020r. 21:42  
Cytuj
A jakie jest twoje ?

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10488
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 01:21  
Cytuj
iiii?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 01:51  
Cytuj
Złe przelogowanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 06:52  
Cytuj
Art2deco i to ze wyp****ala się setki tysięcy na budowę kościoła bo musi być świątynia najlepiej ze złota a jak przychodzi biedak do kościoła i chce żeby pochowano mu bliskiego i stać go na jedyne 300zl za sakrament (przy emeryturze 900zl)
A ksiądz mu odmawia i każe delikatnie spie***lac umiech ot taki klecha.
Dlatego instytucja ta jest dla mnie zbędna umiech wierze w Boga nie w kościół ;)
A księża i ci wielcy „wyznawcy” są tak naprawdę innowiercami odmawiając sakramentu. Dziwne ze jeszcze Biblii nie poprawiono i nie dopisano tam cennika umiech
Pogrzeb (ile łaska ale nie mniej niż )1000
Ślub (ile łaska ale nie mniej niż )2000
A u Rydzyka
Pogrzeb (ile łaska ale nie mniej niż ) zbiornik wachy do maybacha umiech
Ślub (ile łaska ale nie mniej niż ) dwa zbiorniki wachy do maybacha ;)
Komunia (ile łaska ale nie mniej niż ) 500 bo to tylko dziecko ale i tak za sakramenty musza być wpływy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 08:14  
Cytuj
wolisz żeby meczety budowali?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 10:26  
Cytuj
To z cennikiem potwierdzam.
Meczet to nic innego jak kościół dla muzułmanina.

Chciałbyś żeby świątynie Svaroga albo Świetowita były sponsorowane przymusowo z pieniędzy które zarabiasz dla swoich dzieci?

CYTAT

"Jak waści, polskiemu szlachcicowi, nie wstyd wierzyć w to, że szwargocący po żydowsku cieśla jest twoim Bogiem? Wierzyć, że Bogiem jest ten nieudaczny rzemieślnik, który nie umiejąc nawet porządnie wykonywać swego fachu, ogłosił się bóstwem i otoczył zgrają złożoną z niepotrafiących sklecić składnego zdania rybaków, celników i miejscowych murew? Cóż on takiego zrobił poza tym, że włóczył się, wyłudzając pieniądze od ciężko pracujących ludzi i w głowach mącił poczciwcom."

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 15:23  
Cytuj
Ludzie lubią piękne kościoły. Reformacja przegrała m in dlatego że nie ozdabiali swoich zborów, nie zatrudniali najlepszych na świecie artystów do upiększania świątyń. W pięknym, wyjątkowym kościele łatwiej oderwać myśli od prozy codzienności i skierować je ku Bogu.
Ludzie po prostu tego potrzebują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 16:00  
Cytuj
CYTAT (ferbi246)
Ludzie lubią piękne kościoły. Reformacja przegrała m in dlatego że nie ozdabiali swoich zborów, nie zatrudniali najlepszych na świecie artystów do upiększania świątyń. W pięknym, wyjątkowym kościele łatwiej oderwać myśli od prozy codzienności i skierować je ku Bogu.
Ludzie po prostu tego potrzebują.



Lubią też drogie alkohole, luksusowe samochody


Głupotą i pustką jest pisanie że w pięknym ustrojonym kościele łatwiej myśli skierować ku Bogu mlotek

Kto potrzebuje refleksji i Boga to w każdym spokojnym kącie znajdzie myśli aby skierować je ku Bogu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 18:40  
Cytuj
CYTAT
To z cennikiem potwierdzam.
Meczet to nic innego jak kościół dla muzułmanina.

Chciałbyś żeby świątynie Svaroga albo Świetowita były sponsorowane przymusowo z pieniędzy które zarabiasz dla swoich dzieci?

CYTAT

"Jak waści, polskiemu szlachcicowi, nie wstyd wierzyć w to, że szwargocący po żydowsku cieśla jest twoim Bogiem? Wierzyć, że Bogiem jest ten nieudaczny rzemieślnik, który nie umiejąc nawet porządnie wykonywać swego fachu, ogłosił się bóstwem i otoczył zgrają złożoną z niepotrafiących sklecić składnego zdania rybaków, celników i miejscowych murew? Cóż on takiego zrobił poza tym, że włóczył się, wyłudzając pieniądze od ciężko pracujących ludzi i w głowach mącił poczciwcom."


na pewno na temat meczetu nie miałbyś odwagi krytyki napisać no chyba że ci na głowie by nie zależało

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 19:45  
Cytuj
To dobrze czy źle?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Ludzie lubią piękne kościoły. Reformacja przegrała m in dlatego że nie ozdabiali swoich zborów, nie zatrudniali najlepszych na świecie artystów do upiększania świątyń. W pięknym, wyjątkowym kościele łatwiej oderwać myśli od prozy codzienności i skierować je ku Bogu.
Ludzie po prostu tego potrzebują.

Gratuluje ci proszę doedukuj się nt drugiego przykazania ;)
No ale co tam ty już masz od dzieciaka wpojony w łeb system budowania złotych świątyń.
Grota w której urodził się Jezus nie jest o**ana złotem ze wszystkich stron
Zadaj sobie pytanie skoro bóg jest miłosierny to bardziej cieszy go miłość do bliźniego i pomoc potrzebującym czy kościół za kilka milionów?
Zacznij myśleć a nie jak baran idziesz tępo za stadem.
Mam ci przypomnieć jak w średniowieczu chrześcijanie zabijali w imię Boga łamiąc 5przykazanie ?(INKWIZYCJA)
czemu upamiętniamy ofiary holokaustu ? A czemu nie ma dnia upamiętnienia katolickiej inkwizycji?
Proszę uzyjcie szarych komórek czasem.
Nie obrażając tu nikogo ale proszę się zastanowić.
A kabi meczety to takie samo zło umiech bóg jest w każdym z nas dał nam przykazania które łamie kościół katolicki
A tylko od nas samych zależy czy wierzymy w niego i czy działamy zgodnie z przykazaniami.
Bóg jest wszechobecny i nie świątynia oddaje mu cześć tylko każdy z nas z osobna
A wiecie jaki bóg był zadowolony ze złotego cielca?
Proszę podaje linka
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Złoty_cielec

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 21:03  
Cytuj
Ja tylko stwierdzam obiektywny socjologiczny fakt, a diably w waszych duszach już wierzgaja kopytamiumiech
Nawet marksiści o tym wiedzieli i nie wydawali pozwoleń na budowę świątyń.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 21:39  
Cytuj
Hehe każdy ma swój rozum ja mieszkam w okolicy gdzie ludzie prokatole są i tak się upierają ze trawka tzn konopie to zło i szatan umiech jedna taka prokatolicka kobieta była przy kasie za mną a ja kupowałem herbatę z konopi (konopielka z CBD)
Babka kasuje herbatę a tamtej oczy wy***alo. Patrzę na nią i z uśmiechem mówię
Widzi pani narkotyki w sklepie herbata z trawki zło i szatan a ja za 20torebek tego ziela płace 10zl haha
I w tej chwili babka się zmieszała i mina jej zrzedla no bo jak to tak konopie nie są złe?
To to to jest legalne umiech haha a moja uśmiechnięta mina
I tekst na wyjściu „proszę się doeudukowac zanim zacznie pani oczerniać coś o czym nie ma pani bladego pojęcia bo to właśnie CBD może okazać się ostatnia deska ratunku w walce z rakiem, no ale wedle pani przekonania wolała by pani umrzeć niż próbować się ratować „narkotykiem”

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3119
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 21:53  
Cytuj
@ferbi246 ma rację i stwierdza fakt bez ogródek. Tymczasem KK zawsze udaje że jest inaczej. Że są skromni i pomagający bezinteresownie. Myślał by kto.

Ludzie powinni mieć prawo budować sobie co chcą i jak chcą. Nie powinno się natomiast narzucać przymusu finansowania tego osobom które tego nie chcą. Wolę dać dziecku niż sponsorować organizację wspierającą pedofilię.

Ps. Nie ma czegoś takiego jak "diabeł". To metafora. Tak samo jak metaforą KK uznał legendę o stworzeniu świata kiedy okazało się że nie odzwierciedla rzeczywistości. To człowiek czyni zło. Z natury. Pojęcie zła też może być różne zależnie od definicji, kontekstu i punktu siedzenia.

(Definicja zła może wynikać z głupoty i braku rozeznania jak to w przypadku opisanym przez @hitfromthebong)

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 22:55  
Cytuj
Dobry Wieczór Państwu;

Jak wiecie, jestem znanym politologiem pochodzącym ze Stalowej Woli.
W sklepach to normalne, że Święta Bożego Narodzenia zaczynają się zaraz po Wielkanocy, a wielkanocne zajączki i kurczaczki pojawiają się zaraz po Nowym Roku... i znicze na 1 listopada też.
W sklepach święta są 365/365.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
@ferbi246 ma rację i stwierdza fakt bez ogródek. Tymczasem KK zawsze udaje że jest inaczej. Że są skromni i pomagający bezinteresownie. Myślał by kto.

Ludzie powinni mieć prawo budować sobie co chcą i jak chcą. Nie powinno się natomiast narzucać przymusu finansowania tego osobom które tego nie chcą. Wolę dać dziecku niż sponsorować organizację wspierającą pedofilię.

Ps. Nie ma czegoś takiego jak "diabeł". To metafora. Tak samo jak metaforą KK uznał legendę o stworzeniu świata kiedy okazało się że nie odzwierciedla rzeczywistości. To człowiek czyni zło. Z natury. Pojęcie zła też może być różne zależnie od definicji, kontekstu i punktu siedzenia.

(Definicja zła może wynikać z głupoty i braku rozeznania jak to w przypadku opisanym przez @hitfromthebong)

Ok buduj se co chcesz i jak chcesz nie zapomnij ze mojzesz za***ał 3000zydow a za złotego cielca musieli popierdzielac 40 lat po pustyni gdyż bóg stwierdził ze ludność złotym cielcem chce go zastąpić....
Jak myślicie czego słynne drugie przykazanie.
A oto one na podstawie bubli tysiąclecia brzmiało tak
1!Nie będziesz miał bogów innych oprócz Mnie.
2!Nie uczynisz sobie posągu ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko albo na ziemi nisko, lub w wodzie poniżej ziemi.
Nie będziesz oddawał im pokłonu ani służył. Bo Ja jestem Pan, Bóg twój, Bóg zazdrosny, karzący nieprawość ojców na synach w trzecim i w czwartym pokoleniu — tych, którzy Mnie nienawidzą, a który okazuje łaskę w tysiącznym pokoleniu tym, którzy Mnie miłują i strzegą moich przykazań.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 22:59  
Cytuj
Diabeł* jest bytem osobowym i istnieje naprawdę.
Moi opętani demonicznie rodzice chcą mnie eksmitować z domu.
Założyli mi sprawę w Sądzie Rejonowym w Jarosławiu.
Dotychczas była jedna rozprawa - 1 października - i sędzia stwierdził że mogę zostać w domu, dopóki nie znajdzie się dla mnie lokal socjalny.

* - z greckiego "diabolos" - "oszczerca".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2020r. 23:14  
Cytuj
Ferbi masz racje obczaj sobie naprzyklad klip video rapera VIENIO - różnice
Albo nawet kawałek Włodiego - Protest
Jest tam taki fajny tekst
Cyt. „Nie ważne co czytasz Koran, Tore, Biblię
Bądź dobrym człowiekiem a zło samo zniknie”
Kawałek stary jak świat alespojrzenie ze słusznej strony na granice ludzie krzywdy i zło które sami sobie wyrządzamy.... obyśmy nigdy nie poznali gniewu Boga.
Ale to wszystko zależy od nas samych i tylko dobre uczynki nas ratują. Ja jestem zdania jak ferbi bo na tace w kościele nawet 2zl bym nie dał bo szczerze na c**j?
Jak przed świetami zaczepił mnie pod Tesco bezdomny jeden z tych co mieszkają w lesie za przemysłowa odpowiedziałem mu żeby poczekał tu. Myślałem ze zniknął bo zeszło mi się z godzinę. Ale odnalazłem go przy drugim wejściu tym od apteki podszedłem dałem 2reklamowki zakupów. Wiadomo chleb masło sery wędlina czekolada na poprawę humoru papierosy choć nie powinienem im kupować ich ale rozumiem nałóg. Wydałem około 200-250zl ale to nie istotne łzy w jego oczach gdy mu to dałem mówiły same za siebie podziękował i szybko poszedł do kolegów podzielić się jedzeniem i poszli na przemysłowa. A wystarczyło zrobić im zakupy.
Nie ważne czy są bezdomnymi przez alkohol przez zrządzenie losu czy co innego to się nie liczy. Liczy się gest prosto z serca a uwierzcie mi ze jak się popłakał to prawie pękło mi serce.... ale wiem ze zrobiłem dobry uczynek nie byli oni głodni napewno.
Haha nacht tobie to nawet chyba bóg nie pomoże na rozTROJENIE jaźni
Ty politologo fizjo socjo terapeuto dyplomatyczny wojskowy habilitowany słynący z tego ze w kółko p***olisz to samo....
Mam nadzieje ze kiedyś znajda się dla ciebie leki bo czasem mi ciebie szkoda...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »