NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
kuchnia meble na zamówienie, kuchnia meble na zamówienie
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 13:39  
Cytuj
witam szukam sprawdzonej firmy do zaprojektowania i montazu mebli do kuchni kogo polecacie?

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 13:39  
Cytuj

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 13:56  
Cytuj
meb drew jak dla mnie solidni i warci polecenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 15 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 19:09  
Cytuj
Polecam Abo Styl.Stalowa Wola.Kuchnia solidna pomiar w cenie szybki projekt czas realizacji zamówienia od podpisania umowy około 1.5 mies.I przede wszystkim 8 tyś taniej niż w Meb Drew bo tam też wycenialam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:44  
Cytuj
Ja podobnie. Szafa finalnie wykonana za niecałe 7k (w innej firmie - niestety ten Pan już zakończył DG), w meb drew wycena 15k i jeśli chodzi o systemy była to wersja uboższa od tej która finalnie została wykonana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 24 Maja 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:49  
Cytuj
Wszystko teraz jeden chłam!,albo skleja,albo niby drewno grubości opłatka, nie ma już porządnych mebli!,ze o formaldychydzie nie wspomnę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 08:42  
Cytuj
Też jestem zainteresowana gdzie można zamówić porządne meble

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 08:47  
Cytuj
CYTAT
Wszystko teraz jeden chłam!,albo skleja,albo niby drewno grubości opłatka, nie ma już porządnych mebli!,ze o formaldychydzie nie wspomnę!


oczywiście że są porządne meble (samo drewno) tylko trzeba za nie sporo zapłacić

ja zapłaciłam za meble drewniane ponad 10 tys zł gdzie na rynku czy nawet w sklepie halmar czy agata mozna kupić bardzo podobne tyle że z dużo gorszego materiału nawet za 1-2 tys zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 10:25  
Cytuj
CYTAT
Ja podobnie. Szafa finalnie wykonana za niecałe 7k (w innej firmie - niestety ten Pan już zakończył DG), w meb drew wycena 15k i jeśli chodzi o systemy była to wersja uboższa od tej która finalnie została wykonana.


"Pan zakończył DG" - albo zakończył bo robił niedbale albo po kosztach - albo zakończył bo nie miał żadnej działalności i skarbówka się mu dobrała do tyłka.

Taki pan z garazu robił meble u moich znajomych i jak poopadały czoła mebli i odeszła okleina w szafce okapowej to jechał ... 8 miesięcy i później prawie 2 miesiące wymieniał szafkę. A dodzwonić się do niego znajomi mogli tylko z innych numerów telefonu.

A szwagier tych znajomych też robił meble u tego samego Pana i .... jak mu dali zaliczkę 50% (bo tyle żądał) to tyle go widzieli - a minął już ponad rok i nie ma zwrotu kasy ani mebli - a sprawa jest na policji.

Często "tanio" - wychodzi nas bardzo drogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 10:45  
Cytuj
Do zlopec:
- drewno nie jest doskonale.
Po za tym mi osobiście fronty drewniane się nie podobają - nie ten styl i na meble dosyć nowoczesne drewno się nie nadaje i nie ma potrzeby go stosować bo np. MDF frezowany i lakierowany wyglada o wiele lepiej.
Z drewna conajwyzej robi się same fronty. Paczki robi się z płyt laminowanych (oczywiście jakoś tych płyt jest rożna - są i cieńsze i grubsze, bardziej ubite i ... prawie tekturowe) i to zarówno meble tańsze jak i te najdroższe paczki maja z takich płyt.

Teksty o porządnych” meblach drewnianych można wsadzić między bajki.
A te meble za 10 tys. to maja tyko fronty drewniane i to na 100% bardzo słabej jakości i bardzo prosty wzór.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 10:58  
Cytuj
CYTAT
Do zlopec:
- drewno nie jest doskonale.
Po za tym mi osobiście fronty drewniane się nie podobają - nie ten styl i na meble dosyć nowoczesne drewno się nie nadaje i nie ma potrzeby go stosować bo np. MDF frezowany i lakierowany wyglada o wiele lepiej.
Z drewna conajwyzej robi się same fronty. Paczki robi się z płyt laminowanych (oczywiście jakoś tych płyt jest rożna - są i cieńsze i grubsze, bardziej ubite i ... prawie tekturowe) i to zarówno meble tańsze jak i te najdroższe paczki maja z takich płyt.

Teksty o porządnych” meblach drewnianych można wsadzić między bajki.
A te meble za 10 tys. to maja tyko fronty drewniane i to na 100% bardzo słabej jakości i bardzo prosty wzór.



oj żebyś się nie zdziwił, jak nie widzisz różnicy między takimi meblami to nie mamy o czym dyskutować ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 5 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 12:24  
Cytuj
Akurat pracowałem przed emigracja sporo lat w branży meblarskiej.
Wiec tekst - meble drewniane mnie nie rusza.

A jak ciebie tak bardzo fascynują meble drewniane jakby były niewidomo czym to wymień ich jakieś zalety.
Jak mogę powiedzieć o wadach:
- szafki z litego drewna często się rozsychaly, zaś fronty z drewna wrażliwe są na duże nasłonecznienie i zmieniają kolor - blakną. Jak przyjdzie dorobić front nawrt po 2-3 miesiącu to nie ma szans żeby odcień był taki sam.

Dzisiaj dominuje inny styl niż lata temu - nowoczesność wypiera drewno.
Nowoczesne meble na pewno nie są gorszej jakości od drewnianych a dla mnie na pewno są ładniejsze.
I chyba nie tyko dla mnie ale dla większości ludzi o czym swiedaczy chociażby przeglądanie realizacji architektów na homebooku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 15:37  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja podobnie. Szafa finalnie wykonana za niecałe 7k (w innej firmie - niestety ten Pan już zakończył DG), w meb drew wycena 15k i jeśli chodzi o systemy była to wersja uboższa od tej która finalnie została wykonana.


"Pan zakończył DG" - albo zakończył bo robił niedbale albo po kosztach - albo zakończył bo nie miał żadnej działalności i skarbówka się mu dobrała do tyłka.

Taki pan z garazu robił meble u moich znajomych i jak poopadały czoła mebli i odeszła okleina w szafce okapowej to jechał ... 8 miesięcy i później prawie 2 miesiące wymieniał szafkę. A dodzwonić się do niego znajomi mogli tylko z innych numerów telefonu.

A szwagier tych znajomych też robił meble u tego samego Pana i .... jak mu dali zaliczkę 50% (bo tyle żądał) to tyle go widzieli - a minął już ponad rok i nie ma zwrotu kasy ani mebli - a sprawa jest na policji.

Często "tanio" - wychodzi nas bardzo drogo.


Zakończył = problemy zdrowotne. Nie będe się wdawał w szczegóły ale z jakości wykonania akurat jestem zadowolony. Rachunek był wystawiony, fakture mam do teraz. To nie był stasiu na czarno z garażu, który miga się od roboty i robi na odpierd*l bo taniej. Po prostu robił w przystępnej cenie i funkcjonował na rynku 30 lat. Dlaczego taka dysproporcja w cenie? Od znajomego wiem, że standard w branży to stawka 400% od faktycznych kosztów materiałow itp wiec jeśli metr szafki wyjdzie 250 zł to licza minimum 1000. Noi mnożysz przez metry szafek, stąd takie ceny. Duże firmy mają większe koszty, pracowników, projektanta i trzeba to opłacić stąd takie sumy. Tak sobie to kalkulują. Później sie okazuje, że masz dłuższą sciane i za kawałek zabudowy masz zapłacić 30-40 tys. Troche sporo bo to tylko mebel. Mnejsi, aż tyle nie liczą, tylko materiał i realnie roboczogodziny i nagle się okazuje, że to samo wyniesie 2-3x taniej bez utraty jakości. Tylko trzeba szukać, a najlepiej z polecenia. Szkoda, że ten Pan zakończył bo napewno zleciłbym mu reszte prac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 25 Wrz 2015r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Marz 2020r. 20:11  
Cytuj
Czemu nie? Przecież dzisiaj jesteście w stanie o wiele skuteczniej poradzić sobie z doborem odpowiednich mebli pod kątem Waszego mieszkania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 12:02  
Cytuj
Witam mam pytanie jakie są ceny teraz mebli do kuchni na zamówienie?chodzi o mała kuchnie stare budownictwo jakieś 4 szafki dól i to samo góra plus może zlew narożny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 11 Lip 2020r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lip 2020r. 13:28  
Cytuj
Duże. Tylko tyle moge powiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »