NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Start w wyborach prezydenckich ,
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 18:42  
Cytuj
Dzień Dobry mam obecnie 24 lata studiuje prawo na Uniwersytecie Gdańskim .W 2023roku odbędą się wybory na prezydenta Stalowej Woli i do Rady miasta.Chialbym za 5 lat wystartować na urząd prezydenta naszego wspólnego domu jakim jest Stalowa Wola. Poszukuje chętnych młodych osób które chciałyby spróbować swoich sił w samorządzie oraz które były chętne stworzyć wspólnie własne ugrupowanie które będzie działało na rzecz naszego miasta.Zalezy mi na współpracy nie na ciągłych przepychankach jak to robi dzisiejsza opozycja w naszym mieście .Swoje poglądy określam jako konserwatywne zależy mi aby pielęgnowano polskie tradycje kulturę i historię .Jeśli byłbyś chętny na rzecz współpracy dla Stalowej Woli i masz ją głęboko w swym sercu odezwij się

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 18:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 19:02  
Cytuj
Za pięć lat to jeszcze Lucjusz zostanie prezydentem,ale za dziesięć,to masz szanse.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 1 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 19:33  
Cytuj
Plany masz ambitne, to bardzo dobrze, ale zanim sięgniesz po stołek prezydenta miasta, to dobrze by było abyś nabył doświadczenia w pracy samorządowej np. jako radny, same dobre chęci nie wystarczą. Świerza krew w lokalnej polityce jest bardzo potrzebna.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 19:47  
Cytuj
Nie wiem czy jesteś świadomy na co chcesz się porwaćumiech Przy obecnym tempie zadłużania może być wesoło:/ Obym się myliłumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 20:10  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem czy jesteś świadomy na co chcesz się porwaćumiech Przy obecnym tempie zadłużania może być wesoło:/ Obym się myliłumiech
W uchwale budżetowej miasta na 2020 rok jest zapisane że w następnym roku miasto chce wydać 50 mln zł rok temu było to 200 mln zł czyli będą oszczedzac w tym roku , w ten sposób zmniejszajac zadłużenie.Kto słuchał obecnego prezydenta to wie że mówił że teraz miasto wydaje więcej bo jest najlepsza perspektywa finansowa UE i można uzyskać najwięcej dofinansowań .Ale kwoty będa spadać .Chyba że miasto będzie prowadzić inwestycje w tzw partnerstwie publiczno-prywatnym prezydent kiedyś o tym mówił ogólnie rzecz biorąc

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
Dzień Dobry mam obecnie 24 lata studiuje prawo na Uniwersytecie Gdańskim .

Witaj "znany i szanowany politologu".good
potluczony

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 298
Dołączył: 9 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 21:16  
Cytuj
Namówiłem już bezdomnychz Berlina i będziemy na Ciebie głosować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1260
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 22:39  
Cytuj
Hahaha....nie wchodząc w ten post, wiadomo juz bylo kto jest jego autorem . Nie spodziewalem się tylko zmiany niku przez "naczelnego politologa" sm .
Widzisz nachcik, ty przegapiles swoja wielka szanse kilka lat temu na pracę i karierę !!! Gdy szalony Antoni byl ministrem obrony mogleś się do niego zglosić jako "znany politolog* i " znawca " sprzętu wojskowego . Ale uprzedził cię inny specjalista , Misiewicz . .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4944
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 17 Lis 2019r. 23:20  
Cytuj
@Mariusz77

"Taka" @artZa2deco to facet.zdegustowany
Niby nic wielkiego,ale...potluczony
Dla mnie...nibysciana
Summa summarum. Czy "to cuś" ma prącie i mosznę,albo waginę ,mnie nie interesuje.nie wiem
No, chyba że hermafrodyta(to i tamto ma jednocześnie).chytry
Single vel Young Lady-double pack...mlotek

NAJSZYBSZE ZWIERZĘ ŚWIATA, TO KURA W PALESTYNIE .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 15:49  
Cytuj
jusek nie szalej cool girl Najsztub uniewinniony, staruszka szła za szybko ale zbyt wolno żeby ją ominąć.

ObrazekObrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 15:49  
Cytuj
copy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »