NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Stal - Lech Poznań, czyli o traktowaniu kibiców,
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 14:56  
Cytuj
Wczoraj w Warszawie odbyło się losowanie 1/8 finału Pucharu Polski. Nasza Stalówka trafiła na drużynę Lecha Poznań, mecz ma odbyć się w terminie od 3 do 5 grudnia. Mecz mógłby być wielkim świętem piłki w mieście, ale ten stadion... Tak naprawdę to my, kibice Stalówki nic nie wiemy. Skąd musimy czerpać informacje? Na przykład od dziennikarza z Poznania Grzegorza Hałasika i znanego komentatora wydarzeń w polskiej piłce z Twittera o nicku Janekx89. Cofnijmy się do meczu z Widzewem. To był kolejny termin, kiedy miał odbyć się pierwszy mecz na Hutniczej 15. Przypomnę, że wcześniej mówiono o meczu z Górnikiem Polkowice czy Stalą Rzeszów jako tym pierwszym (odpowiednio 12.10 i 14.09). Ale przed meczem z Widzewem też panowała atmosfera niepewności. Ostatecznie okazało się, że mecz odbędzie się w Boguchwale. Ale skąd my się dowiedzieliśmy? Z portalu kibiców Widzewa "WidzewToMy" Nie było żadnego komunikatu ze strony władz naszego klubu. Czy kibice Stalówki nie zasługują na to, żeby wiedzieć, jak postępuje budowa ich stadionu? I jeszcze chciałbym dodać kilka słów na temat budowy stadionu. Mieszkam blisko ulicy Hutniczej i bez problemu mogę obserwować co się dzieje na placu budowy. Istne szaleństwo panowało na początku października, wiecie czemu? Bo miał przyjechać prezes Kaczyński, więc wszyscy się spięli. Faktycznie, stadion ładnie wygląda w nocy, w TVP Info kilka godzin przed początkiem ciszy wyborczej. Wybory się skończyły, więc budowa zwolniła. Dla prezesa partii rządzącej, partii prezydenta miasta buduje się 24 godziny na dobę, a nam, kibicom nic się nie należy? Dziękuję panie prezydencie i panie prezesie PSA Stal Stalowa Wola za "plan pięcioletni" - 5 punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie, olewanie kibiców i niekończąca się budowa stadionu. Co wy robicie z tym klubem? Nie mam złych zamiarów, nie chcę nikogo obrazić, po prostu zależy mi na dobru Stalówki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 14:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 16:01  
Cytuj
Ja się dowiedziałem z tego portalu, pisało że sie nie odbędzie mecz u nas, pisali o poślizgach... pisali wcześniej o tych odwodnieniach ze tez poslizg jakby wczesniej nie było wiadomo, o rozwijaniu trawy i ze nie wiadomo, bo odbiory i inne rzeczy...

Z tego co wiem to ten mecz zdaje sie przesuna (staraja sie o przesuniecie na wiosne z grudnia) bo wczesniej niz na wiosne nie ma sie co spodziewać oddania stadionu do uzytku, co do roboty to chyba robią nocami bo czesto poznym wieczorem reflektory mocno swiecą ze widac ze srodka miasta...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 18:39  
Cytuj
Dokładnie to samo miałem napisać. O tym co się dzieje na stadionie i czy jakiś mecz się nie odbędzie można się dowiedzieć do dziennikarzy z Łodzi lub Poznania. Dopiero wtedy ktoś ze Stalowej się odezwie i trafią do kibiców jakieś szczątkowe informacje.
Z jednej strony nie ma żadnej komunikacji na linii miasto-kibice, a z drugiej strony Klub też w ogóle zachowuje się jakby miał to gdzieś.
Tak trudno raz na miesiąc wydać jakieś oświadczenie o postępie prac, czy problemach i możliwych terminach? Jest ktoś odpowiedzialny za marketing?
Jeśli chcecie budować markę klubu, zainteresowanie wśród kibiców to trzeba to robić długofalowo, a nie później się zdziwicie, że na mecz na nowym stadionie będzie chodziło po 500 osób, bo okaże się, że ludzie będę mieli klub tam gdzie klub ma ich teraz.
Na koniec dziękuję dziennikarzom z Łodzi i Poznania, dzięki nim wiemy co się dzieje ze stadionem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
czesto poznym wieczorem reflektory mocno swiecą ze widac ze srodka miasta...


Są to reflektory nad sztucznym boiskiem bocznym, na którym odbywają się treningi. Wbrew pozorom, mimo że te reflektory są dużo słabsze niż te na stadionie to i tak są dobrze widoczne z innych części miasta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 09:16  
Cytuj
Wole by wszystko bylo dobrze zrobione niz spieszyc sie by wyszedl bubel.Czekalem kilka lat to i poczekam 1,2,3 miesiace dluzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 09:53  
Cytuj
Stadion nie jest budowany dla kibiców.
Jest po to, aby zaspokoić megalomanię włodarzy.
Koszty przebudowy czyli "ile to będzie" są nieistotne.Nie płaci się z własnej kasy.
Tu, za kulisami, włodarze miasta będą załatwiali sprawy biznesowe i polityczne.Jakie?
Po prostu fajnie będzie zaprosić gości. "Pokazać się",a w kuluarach coś ustalić.Czyli kto i za ile sponsoruje to czy tamto.

I jak w "Misiu"-Patrzcie jaki mamy stadion.Stadion na miarę naszych możliwości,ale jeszcze nie powiedzieliśmy ostatniego słowachytry

W każdym razie kibice są najmniej ważni.zdegustowany

PS.Myślę że zakończą budowę na wybory prezydenckie.ok
Przyjedzie warszawka,województwo...Potem pokropek,toasty,gratulacje ect.
No i zacznie się remont...potluczony

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
Stadion nie jest budowany dla kibiców.


Mam nadzieję...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 11:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 11:39  
Cytuj
Może Redakcja by zapytała prezydenta jak się mają sprawy ? Ważne jest aby rozegrać to spotkanie na nowym stadionie przy pełnych trybunach .Bylibyśmy wdzięczni

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 11 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 11:58  
Cytuj
No właśnie niech redakcja się dopyta a nie co chwilę o wypadkach informuje jakby nie było ważniejszych tematów na mieście

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 14:19  
Cytuj
I jak tam? Dalej cisza? Coś się dzieje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 14:25  
Cytuj
PZPN zobligował klub Stal Stalowa Wola do przyspieszenia kwestii odbiorów nowego stadionu i do rozegrania meczu w Stalowej Woli w grudniu przekazał rzecznik prasowy Lecha wychodzi na to że to jest ultimatum na Interii w dziale sportowym piszą o tym że Lech nie zgodził się na przełożenie meczu na wiosnę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2019r. 19:19  
Cytuj
Skoro władzom klubu nie zależy na kibicach, to może chociaż reakcja PZPNu spowoduje jakieś działania w sprawie stadionu. Albo nie, napiszmy do prezesa Kaczyńskiego, żeby zainterweniował. Jego akurat Lucjusz się posłucha i stadion będzie nie tylko na mecz z Lechem - ale na Znicz Pruszków za trochę ponad 2 tygodnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 14 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 15:36  
Cytuj
Ktoś ma jakieś informacje z Poznania? Bo raczej na jakiś komunikat od naszych włodarzy nie ma co liczyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 15:57  
Cytuj
To jest po prostu skandal.Skandal jakiego nie bylo od lat.TVN napewno sie tym zainteresuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 22:40  
Cytuj
i kiedy i gdzie mecz???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2019r. 23:26  
Cytuj
To ja zaproszę na jutrzejsze spotkanie Stowarzyszenia Kibiców Stali Stalowa Wola o godzinie 18, na ulicy Popiełuszki w nowej siedzibie kibiców koło Ravioli. Zaproszony został pan prezes, więc może tym razem łaskawie poinformuje nas jak wygląda sytuacja (o ile przyjdzie). A jak nie, to zawsze zostają nam informacje poznańskich dziennikarzy lub komunikaty od władz Lecha Poznań. Poza tym, od kilku dni nie pojawiają się nowe informacje, do meczu zostały 3 tygodnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 13:47  
Cytuj
Pewnie we wtorek o 13 w Boguchwale...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
To jest po prostu skandal.Skandal jakiego nie bylo od lat.TVN napewno sie tym zainteresuje.


Juz leca... hahaha mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 30 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 23:25  
Cytuj
Dobra wiemy już na pewno - mecz z Lechem w Boguchwale.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 225
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lis 2019r. 23:48  
Cytuj
Żenada nie bede sie wypowiadac z emocjami to i tak moj postr trafi do spam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 03:37  
Cytuj
Lepiej by stadion byl skonczony w 100% niz odwalac fuszerki ma szybko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 14 Lis 2019r. 17:05  
Cytuj
Mecz 4.12 12 Boguchwala

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 12:18  
Cytuj
Nie Badz Jak Maruś !!!!

Obrazek

https://zapod(...)jpg.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 Lis 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 14:15  
Cytuj
Nie wiem jak jest dokładnie - ale wygląda mi na to, że przez kogoś trafił ten z plakatu na komendę - może przez te osoby o których mowa w zeznaniu ?!? - a wtedy zmienia to postać rzeczy.

Dla mnie nie ma tu nic oczywistego - i za nim się kogoś o coś oskarży trzeba się dowiedzieć "początku" tej sprawy - czy to zeznanie to nie jest czasem kontra zeznań !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »