NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Wezwali policję bo dziecko wypluło opłatek,
Posty: 73
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 11:00  
Cytuj
CYTAT

To po co gówniaków posya się do komunii w wieku 8 lat? Po ci się ich chrzci w 2 miesiące po narodzinach?
przecież takie kwestie można zostawić człowiekowi do wyboru jak ukończy 18rż.


To poco uczysz dziecko chodzić, mówić, czytać ? Może chce się czołgać całe życie ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 11:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 11:20  
Cytuj
No miał młody rację, nie wiadomo czy klecha, umył ręce po tym jak, walił sobie konia, albo grzebał w majtkach tzw. gosposi. smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 12:18  
Cytuj
Widzę, że jakiś rówieśnik tamtego chłopca zabrał głos.zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 12:40  
Cytuj
Jutro zrobię to samo, pójdę na mszę, wezmę opłatek, następnie wypluje i schowam, do kieszeni, a w domu umieszczę ją na kartce papieru która, to z kolei włożę do sedesu i zrobię na nią ciepłą kupę. smiech2

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 14:33  
Cytuj
A może zgłoś się do psychiatry?potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 18:14  
Cytuj
Postęp zaangażowany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 4 Lis 2019r. 22:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

To po co gówniaków posya się do komunii w wieku 8 lat? Po ci się ich chrzci w 2 miesiące po narodzinach?
przecież takie kwestie można zostawić człowiekowi do wyboru jak ukończy 18rż.


To poco uczysz dziecko chodzić, mówić, czytać ? Może chce się czołgać całe życie ??

Twoja logika jest porażajaca mlotek


Zachowanie księży w Bełchatowie było nie na miejscu, przywoływanie policji do tej sytuacji z pewnością wynikało z tego, że takie sytuacje nie zdarzają się często. Ta sytuacja przerosła i to był taki odruch prawdopodobnie, że zadzwonili i poprosili o interwencję - powiedział w TVN24 ks. Paweł Kłys, rzecznik Archidiecezji Łódzkiej. Jak dodał, z księżmi z Bełchatowa o zajściu rozmawiać będzie abp Grzegorz Ryś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 01:02  
Cytuj
Jak koledzy po fachu molestują dzieci to czarni siedzą cicho. Jak dzieciak wypluł wafelek to dzwonią na policję. Cały kościół.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 01:41  
Cytuj
CYTAT
Jak koledzy po fachu molestują dzieci to czarni siedzą cicho. Jak dzieciak wypluł wafelek to dzwonią na policję. Cały kościół.


Nie złe jaja co?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 05:57  
Cytuj
CYTAT
Jutro zrobię to samo, pójdę na mszę, wezmę opłatek, następnie wypluje i schowam, do kieszeni, a w domu umieszczę ją na kartce papieru która, to z kolei włożę do sedesu i zrobię na nią ciepłą kupę. smiech2

Moderowano przez: magpie

2. Zabronione jest w szczególności publikowanie:
2.1. treści o charakterze obraźliwym, naruszających obowiązujące ogólnie przyjęte normy etyczne
2.2. treści ironizujących, prześmiewczych lub złośliwych, stanowiących przejaw braku szacunku


Jestem sceptycznie nastawiony do każdej religii,jeśli ona ze sfery publicznej,ma wpływ na moje życie prywatne.
Jeśli praktyki religijne odbywają się w miejscach do tego przeznaczonych,nie służą indoktrynacji,nie nakłaniają do "walki ze złem",jest dobrze.
Jak pisałem-nie jestem za ograniczeniem wiary ,jedynie wyraźnym oddzieleniem sacrum-profanum.
U nas mamy np.procesje ulicami miast,a w innych krajach modły na ulicach np.muzułmanów.Tak to już jest.

@Marcin767
Rzeczywiście masz problem.zaklopotany
W psychiatrii chyba jest zdiagnozowana Twoja przypadłość.Zabawa własnymi odchodami...mlotek
Fetysz seksualny?

@cdn
Nie wiem czy mnie rozum opuścił,ale chyba coś zostało.co
Wg mnie i tak jest więcej niż średnia ogólnopolska.potluczony
Czy wiesz co to jest dygresja?Czym jest metafora?
Ja to zastosowałem.umiech

Przenośnia jest kiedy kapłan mówi"...oto ciało i krew Chrystusa..."
Jak chcesz,możesz odbierać to dosłownie.

Co do krwi i ciała w sakramencie. Cóż nie wszystkie odłamy chrześcijaństwa to praktykują. Domyślam się o których katolików może Tobie chodzić-tych którzy podlegają pod Watykan czyli chrześcijan wyznania Rzymskokatolickiego...
Tu synonimem ciała i krwi Jezusa jest właśnie opłatek i wino.

Chrześcijanie na Wschodzie np.w Syrii pochodzą od wspólnoty założonej przez sw.Pawła Apostoła.
W Etiopii mieszkają wyznawcy Chrystusa, czyli Koptowie,kościół założony przez sw.Marka Apostoła.
Z tego co wyczytałem mają odmienne praktyki religijne,zbliżone do tych z czasów Chrystusa m.in.ofiary ze zwierząt.

Tak samo w praktyce stosują to Muzułmanie,Żydzi-mięsko halal.
Chcą-mają.
Dla ciekawości dodam-Adam Małysz jest protestantem.Czy to coś zmienia?
Dla mnie nie.zdegustowany

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 08:09  
Cytuj
CYTAT
Jak koledzy po fachu molestują dzieci to czarni siedzą cicho. Jak dzieciak wypluł wafelek to dzwonią na policję. Cały kościół.


Koscilo to nie tylko ksieza i budynek ale tez zwykli ludzie wiec przestan obrazac homofobie bo zachowujesz sie jak zwykly nazista lub komunista .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 11:49  
Cytuj
CYTAT
Koscilo to nie tylko ksieza i budynek ale tez zwykli ludzie wiec przestan obrazac homofobie bo zachowujesz sie jak zwykly nazista lub komunista .

O co ci chodzi? Obrażam homofobię? Kościół to homofobia? Przeczytałeś to co napisałeś?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 13:48  
Cytuj
To, co dla ciebie jest "wafelkiem" - dla nas jest hostią.
Najświętszym Sakramentem.

Cóż badman - dla ciebie obrazić to jak splunąć....

Był taki oficer LWP, co to za komuny na wigilię do żołnierzy mówił: "No - żreć te wafle i spać" - chodziło o spotkanie opłatkowe.
On potem tak pięknie ręce składał w Watykanie. Nie pamiętam niestety jak się nazywał.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Koscilo to nie tylko ksieza i budynek ale tez zwykli ludzie wiec przestan obrazac homofobie bo zachowujesz sie jak zwykly nazista lub komunista .

O co ci chodzi? Obrażam homofobię? Kościół to homofobia? Przeczytałeś to co napisałeś?
czy ty przeczytales co napisales ??? Myslenie typowo faszystowskie - ja mam racje i moge obrazac wszystkich innych . Ciekawe czy bylbys taki odwazny w krajach arabskich mowiac o islamie tak latwo jak to Ci idzie o katolikach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Jak pisałem-nie jestem za ograniczeniem wiary ,jedynie wyraźnym oddzieleniem sacrum-profanum.


Jusek/Rysiu czy to jedyny ...sceptycyzm który nam objawiasz cool girl Daj nam trochę przestrzeni duchowej do życia bo atmosfera robi się strasznie duszna chytry Ciężko tak segregować ludzi, od 9 do 5-tej sekularny, po robocie w domu wierzący, na ulicy mason a na masówce nadzwyczajnych liberał.
Tak się robi w totalitaryzmie, zamordyzmie najgorszego sortu, rewolucja francuska, bolszewicka, kulturalna, oni nie mieli z dyskrecją problemów bo im chrześcijanie oficjalnie przeszkadzali. Dzięki że nie jesteś za tym, wolisz żebyśmy się sami ocenzurowali w imię wolności, równości i liberalnej demokracji amen.

PS.
Widać wyraźne pobudzenie wśród aktywu utrwalaczy postępu. Weszli do Sejmu po "plecach" umiech Biedronia i Zielonych więc od razu nam ulice jedynie słusznie przezywają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 18:11  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Koscilo to nie tylko ksieza i budynek ale tez zwykli ludzie wiec przestan obrazac homofobie bo zachowujesz sie jak zwykly nazista lub komunista .

O co ci chodzi? Obrażam homofobię? Kościół to homofobia? Przeczytałeś to co napisałeś?
czy ty przeczytales co napisales ??? Myslenie typowo faszystowskie - ja mam racje i moge obrazac wszystkich innych . Ciekawe czy bylbys taki odwazny w krajach arabskich mowiac o islamie tak latwo jak to Ci idzie o katolikach.


Napisał tylko prawdę. O obłudzie kościoła ( specjalnie z małej litery) A ty wyglądasz na kolejnego fanatyka religijnego. Umiesz czytać ze zrozumieniem i myśleć logicznie? Czy tylko pluć jadem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
To, co dla ciebie jest "wafelkiem" - dla nas jest hostią.
Najświętszym Sakramentem.

Cóż badman - dla ciebie obrazić to jak splunąć....

Był taki oficer LWP, co to za komuny na wigilię do żołnierzy mówił: "No - żreć te wafle i spać" - chodziło o spotkanie opłatkowe.
On potem tak pięknie ręce składał w Watykanie. Nie pamiętam niestety jak się nazywał.


Ze względu na dwa pierwsze zdania współczuję ciemnoty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 20:19  
Cytuj
CYTAT
To, co dla ciebie jest "wafelkiem" - dla nas jest hostią.
Najświętszym Sakramentem.

Cóż badman - dla ciebie obrazić to jak splunąć....

To co dla ciebie jest święte dla mnie jest największym kłamstwem jakie ta planeta nosiła. Obraża cię jakiś badman z forum a nie obraża cię to co wyrabia twoja instytucja, która pluje jadem, chroni pedofilów, wtrąca się do polityki itd.
Będę najeżdżał na wszystkie religie a zwłaszcza na katolicką bo mam ją pod nosem i mi śmierdzi.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
. Ciekawe czy bylbys taki odwazny w krajach arabskich mowiac o islamie tak latwo jak to Ci idzie o katolikach.

To tylko pokazuje co religie robią z ludźmi. Chciałbyś mi odciąć głowę, co?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Lis 2019r. 22:06  
Cytuj
Znowu wstępniaki religioznawce od "wyzwolonych mas" spi Właściwie to kontynuacja nieustającej połajanki przez "wyzwolonych" z nadzieją na słusznego kopa a potem następna połajanka potluczony w imię wolności połajanek jezyk

Nie widać taktycznego postępu materialistów od lat! Nic dziwnego, człowiek coraz gorzej sobie radzi na tronie Świata. Dziczejemy.

http://www.polska1918-89.pl/przeciw-kosciolowi,239.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 04:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
. Ciekawe czy bylbys taki odwazny w krajach arabskich mowiac o islamie tak latwo jak to Ci idzie o katolikach.

To tylko pokazuje co religie robią z ludźmi. Chciałbyś mi odciąć głowę, co?

Jakbys sie interesowal historia polski to bys wiedzial,ze duzy wplyw na istnienie Polski w jakiej zyjemy zawdzieczy chrzescijanstwu ale niestety taki nieogarniety i bez kultury osobnik nie moze tego wiedziec .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 07:08  
Cytuj
CYTAT

Ze względu na dwa pierwsze zdania współczuję ciemnoty


Błysnąłeś. Ale cóż - tak to już jest z tym biednym pokoleniem co to poszło za modą w otchłań bezideowej samotności i przerażenia w ciemności....

CYTAT

To co dla ciebie jest święte dla mnie jest największym kłamstwem jakie ta planeta nosiła. Obraża cię jakiś badman z forum a nie obraża cię to co wyrabia twoja instytucja, która pluje jadem, chroni pedofilów, wtrąca się do polityki itd.
Będę najeżdżał na wszystkie religie a zwłaszcza na katolicką bo mam ją pod nosem i mi śmierdzi.


badman - no bo jesteś typowym wojującym "ateistą" co to wmawia sobie, że nie wierzy, a diabeł wbija dla zabawy szpony w resztki twojego sumienia, które specjalnie ci zostawił.

Łżesz w kwestii mojej postawy wobec pedofilii wśród duchownych.
Podaj jakieś przykłady tego plucia jadem - kto wie? Może przyznam ci rację? Do ogólników trudno się odnieść.
Jeśli chodzi o kapłanów wtrącających się do polityki - polecam wypowiedzi ks. Zielińskiego z tygodnika "Idziemy" - mądry kapłan.

Śmierdzi ci siarka z uchylonych drzwi do pewnego gorącego miejsca bez Boga. Gdybyś był mądrym i dobrym człowiekiem - nie drwiłbyś z czyjejś wiary nazywając hostię wafelkiem - tylko piętnował konkretne zachowania konkretnych duchownych. Umiałbyś odróżnić naukę Chrystusa od karygodnych i skandalicznych występków wąskiego grona duchownych.

...

No to teraz się zacznie. potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 08:29  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Ze względu na dwa pierwsze zdania współczuję ciemnoty


Błysnąłeś. Ale cóż - tak to już jest z tym biednym pokoleniem co to poszło za modą w otchłań bezideowej samotności i przerażenia w ciemności....

CYTAT

To co dla ciebie jest święte dla mnie jest największym kłamstwem jakie ta planeta nosiła. Obraża cię jakiś badman z forum a nie obraża cię to co wyrabia twoja instytucja, która pluje jadem, chroni pedofilów, wtrąca się do polityki itd.
Będę najeżdżał na wszystkie religie a zwłaszcza na katolicką bo mam ją pod nosem i mi śmierdzi.


badman - no bo jesteś typowym wojującym "ateistą" co to wmawia sobie, że nie wierzy, a diabeł wbija dla zabawy szpony w resztki twojego sumienia, które specjalnie ci zostawił.

Łżesz w kwestii mojej postawy wobec pedofilii wśród duchownych.
Podaj jakieś przykłady tego plucia jadem - kto wie? Może przyznam ci rację? Do ogólników trudno się odnieść.
Jeśli chodzi o kapłanów wtrącających się do polityki - polecam wypowiedzi ks. Zielińskiego z tygodnika "Idziemy" - mądry kapłan.

Śmierdzi ci siarka z uchylonych drzwi do pewnego gorącego miejsca bez Boga. Gdybyś był mądrym i dobrym człowiekiem - nie drwiłbyś z czyjejś wiary nazywając hostię wafelkiem - tylko piętnował konkretne zachowania konkretnych duchownych. Umiałbyś odróżnić naukę Chrystusa od karygodnych i skandalicznych występków wąskiego grona duchownych.

...

No to teraz się zacznie. potluczony


Jesteś zabawnie nawiedzony. Pisząc te bzdury udowadniasz ,że nie należy cię traktować poważnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 10:29  
Cytuj
No i się zaczęło. good

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 826
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 6 Lis 2019r. 11:21  
Cytuj
Moje drwiny to nic.
Ty drwisz ze mnie pisząc o siarce, diable, piekle. Tak jak religie drwią z nauki, ludzkiej natury, z ludzi strasząc potępieniem, wmawiając, że jesteśmy źli od urodzenia. Cwani ludzie za pomocą religii kręcą biznes od 2000 lat. To są drwiny. Pora się obudzić.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »