NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Jak rozpoznać polski produkt,
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 2 Lis 2019r. 12:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
@Mryszard, bardzo zdroworozsądkowe podejście. Mam podobnie, czytam etykiety. Polski producent również musi się starać o moje względy. Produkcja w Polsce nie może być jedynym atutem.


Nie ale jesli mamy wybor podobnej jakosci i ceny to lepiej by pieniadze zostaly w kraju, gdzie beda wspomagac gospodarke. Pare razy mi sie zdarzylo zauwazyc gorszej jakosci produkty wysylane do Polski przez zagraniczne firmy.


Jeśli skład jest taki sam a cena Polskiego będzie niższa to wybiorę Polski.

Parę razy.... umiech a odwrotnie?
Jak mamy budować wysoką jakość polskich produktów jak będziemy je kupowali zawsze i tylko ze względu na miejsce produkcji?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lis 2019r. 12:56  
Cytuj

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lip 2020r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
@Mryszard, bardzo zdroworozsądkowe podejście. Mam podobnie, czytam etykiety. Polski producent również musi się starać o moje względy. Produkcja w Polsce nie może być jedynym atutem.



Może zdroworozsądkowe ale czy to wystarczy ?

Półtusza wieprzowa jest towarem z którego można zrobić poszczególne produkty. Półtusza jest zabezpieczona środkami xxx. które w końcowym produkcie nie są podane do informacji konsumenta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »