NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Do USA z Polski bez wiz. , Do USA z Polski bez wiz.
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 18:06  
Cytuj
CYTAT


Jeden z przyjladow,ze jest tam duzo gorzej niz kiedys jest fakt bezdomnych. Sa cale dzielnice ,gdzie ludzie mieszkaja na ulicach w namiotach i to w takich miastach, gdzie byly symbolami nowoczesnosc. Nastepny faky jak mozna zauwazyc, ze bardzo duzo amerykanow zaczyna mieszkac w przyczepach lub barakch. Sporo domow tam ma ponad 100 lat czesto o duzo nizszych standardach jak w Polsce.
Cana paliwa, kosmetykow ciuchow jest tam w ciagel tansza ale za to reszta juz przwyzsza lub jest taka sama jak w Polsce.


Zapewne sytuacja się zmieniła ale jak to chcesz porównywać ? Inaczej będzie to widział obywatel mieszkający tam na stałe, emigrant planujący zostać lub emigrant planujący zarobić i wrócić.
W USA jest inny system budownictwa domów jednorodzinnych i samego życia.

Nie wspominałem o cenie ale o jakości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 18:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 18:12  
Cytuj
CYTAT
Odzwa sie koles ktory nigdzie nie byl i nic nie widzial.

To jest twoja odpowiedź na fakty, które każdy zna?
Zabrakło argumentów biedaczku?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 19:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Odzwa sie koles ktory nigdzie nie byl i nic nie widzial.

To jest twoja odpowiedź na fakty, które każdy zna?
Zabrakło argumentów biedaczku?

Hahah czego nie podajesz faktow tylko ogolniki - proste bo niemasz zielonego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jeden z przyjladow,ze jest tam duzo gorzej niz kiedys jest fakt bezdomnych. Sa cale dzielnice ,gdzie ludzie mieszkaja na ulicach w namiotach i to w takich miastach, gdzie byly symbolami nowoczesnosc. Nastepny faky jak mozna zauwazyc, ze bardzo duzo amerykanow zaczyna mieszkac w przyczepach lub barakch. Sporo domow tam ma ponad 100 lat czesto o duzo nizszych standardach jak w Polsce.
Cana paliwa, kosmetykow ciuchow jest tam w ciagel tansza ale za to reszta juz przwyzsza lub jest taka sama jak w Polsce.


Zapewne sytuacja się zmieniła ale jak to chcesz porównywać ? Inaczej będzie to widział obywatel mieszkający tam na stałe, emigrant planujący zostać lub emigrant planujący zarobić i wrócić.
W USA jest inny system budownictwa domów jednorodzinnych i samego życia.

Nie wspominałem o cenie ale o jakości.



Zycie w USA jest gorsze teraz jak 20 lat temu. Kiedys to przyjezdzalo tam 85% ludzi by pograc , a reszta by pozwiedzac w tej chwili ponad 80% ludzi tam przyjezdza by pozwiedzac itp.,a tylko z 20 % by pograc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 19:27  
Cytuj
Uważasz, że Niemiec za swoją średnią krajową nie żyje lepiej od Polaka za swoją średnią krajową. Jakoś nie widzę Niemców pracujących u nas w polu ani podcierających tyłki starym Polakom. Znam za to wielu Polaków pracujących tak w Niemczech. To są fakty, które chciałeś? Teraz twoja kolej. Udowodnij, że tak nie jest jak napisałem albo przyznaj mi rację.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 5 Wrz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 19:40  
Cytuj
CYTAT


Zycie w USA jest gorsze teraz jak 20 lat temu. Kiedys to przyjezdzalo tam 85% ludzi by pograc , a reszta by pozwiedzac w tej chwili ponad 80% ludzi tam przyjezdza by pozwiedzac itp.,a tylko z 20 % by pograc.


20 lat temu nie mieliśmy okazji aby bez problemu pracować w Anglii, Irlandii, Niemczech, Norwegii, Szwecji itp. więc to nie jest dobry argument.
Oczywiście, że teraz USA nie są takim atrakcyjnym miejscem do emigracji jak 20 lat wstecz, gdzie "Kowalski" zarabiał 800-1500zł a dolar stał 4-5zł.U nas się polepszyło a u nich pogorszyło, jednak nie porównywał bym się jak równy z równym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Lis 2019r. 23:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 00:54  
Cytuj
Za takie posty też masz płacone, kurko?

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 347
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 02:35  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
standardy zycia w Polsce zaczynaj przewyzszac te amerykanskie.

Masz więcej żartów, bo bym się pośmiał jeszcze?


chłopie, ty widocznie Amerykę znasz z czasów murzynka Bambi. Tam nie ma dnia żeby ktoś w łeb z pistoletu nie oberwał. Po południu albo wieczorem nie masz prawa iść sam przez miasto bo cię zaraz obrabują albo pobiją. Jedyny w miarę bezpieczny środek komunikacji to wóz policyjny. Tak jest w Polsce że w nocy masz obawy iść przez miasto?

Kabi, czy Ty jesteś normalny, że tak zapytam ???
Poltora miesiaca temu opuscilem Nowy Jork po pol rocznym tam pobycie.
Moj post wczesniejszy ponizej:
Pół roku spędziłem w Nowym Jorku, głównie na Manhattanie, nikt mnie nie pobił a NYPD są bardzo kulturalni w przeciwieństwie do naszej Policji. Harlem, Bronx też spokojnie. Polecam Nowy Jork umiech.
Zastanów się zanim coś napiszesz na temat na który nie masz żadnej wiedzy. Pozdrawiam

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 12:49  
Cytuj
są dzielnica bardzo bezpieczne ale są tez takie na które lepiej nie chodzić jak prawie w każdym państwie

nie ma co na siebie ujadać jak jest dobrze to jest dobrze ale niestety nie da się żeby tak było na okrągło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 12:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
standardy zycia w Polsce zaczynaj przewyzszac te amerykanskie.

Masz więcej żartów, bo bym się pośmiał jeszcze?


chłopie, ty widocznie Amerykę znasz z czasów murzynka Bambi. Tam nie ma dnia żeby ktoś w łeb z pistoletu nie oberwał. Po południu albo wieczorem nie masz prawa iść sam przez miasto bo cię zaraz obrabują albo pobiją. Jedyny w miarę bezpieczny środek komunikacji to wóz policyjny. Tak jest w Polsce że w nocy masz obawy iść przez miasto?

Kabi, czy Ty jesteś normalny, że tak zapytam ???
Poltora miesiaca temu opuscilem Nowy Jork po pol rocznym tam pobycie.
Moj post wczesniejszy ponizej:
Pół roku spędziłem w Nowym Jorku, głównie na Manhattanie, nikt mnie nie pobił a NYPD są bardzo kulturalni w przeciwieństwie do naszej Policji. Harlem, Bronx też spokojnie. Polecam Nowy Jork umiech.
Zastanów się zanim coś napiszesz na temat na który nie masz żadnej wiedzy. Pozdrawiam


to że tobie się nic nie stało to nie oznacza że jest dobrze patrz np Egipt czy inne takie kraje ile osób było i było ok a ile zginęło w zamachach ??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
lod
lod
lod
Posty: 49
Dołączył: 23 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 13:01  
Cytuj
To siedź w domu zlopec. I na ulicę nie wychodź bo u nas też możesz dostać w łeb od jakiegoś kolesia po flaszce albo z za dużą ilością testosteronu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 13:55  
Cytuj
CYTAT
To siedź w domu zlopec. I na ulicę nie wychodź bo u nas też możesz dostać w łeb od jakiegoś kolesia po flaszce albo z za dużą ilością testosteronu.


oczywiście że można ale nikt nie mówi że trzeba siedzieć w domu tylko że wszędzie może być jakieś niebezpieczeństwo i trzeba na siebie uważać bo to że komuś się nic nie stało w danym kraju nie oznacza że mi czy tobie też się nic nie stanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 16:43  
Cytuj
CYTAT
Uważasz, że Niemiec za swoją średnią krajową nie żyje lepiej od Polaka za swoją średnią krajową. Jakoś nie widzę Niemców pracujących u nas w polu ani podcierających tyłki starym Polakom. Znam za to wielu Polaków pracujących tak w Niemczech. To są fakty, które chciałeś? Teraz twoja kolej. Udowodnij, że tak nie jest jak napisałem albo przyznaj mi rację.


Duskusja toczy sie na temat USA to po pierwsze, po drugie to nieudzielam sie jak ty w temacie na temat jakiegos kraju w ktorym bylem zbyt krotko lub wogole nie bylem ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Lis 2019r. 17:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Uważasz, że Niemiec za swoją średnią krajową nie żyje lepiej od Polaka za swoją średnią krajową. Jakoś nie widzę Niemców pracujących u nas w polu ani podcierających tyłki starym Polakom. Znam za to wielu Polaków pracujących tak w Niemczech. To są fakty, które chciałeś? Teraz twoja kolej. Udowodnij, że tak nie jest jak napisałem albo przyznaj mi rację.


Duskusja toczy sie na temat USA to po pierwsze, po drugie to nieudzielam sie jak ty w temacie na temat jakiegos kraju w ktorym bylem zbyt krotko lub wogole nie bylem ;)

Na Słońce też trzeba polecieć, żeby się dowiedzieć czy jest gorące?
Nie trzeba lecieć nawet do USA żeby wiedzieć, że tam jest lepsza jakość życia względem zarobków.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 00:34  
Cytuj
Dobry Wieczór Państwu;

USA nie są takie "do przodu" jak niektórzy myślą.
Dwa samoloty pasażerskie typu Boeing 737-MAX 8 - jeden z ostatnich hitów flagowego amerykańskiego przedsiębiorstwa lotniczego Boeing - rozbiły się z powodu wady projektowej.
Dopiero po czasie się okazało, że Boeing - czyli prywatna firma - sam certyfikuje swoje samoloty, a zaangażowanie agencji federalnym sprowadza się do przybijania pieczątek. Nikt nie wnika w przebieg procesu badawczo-technologicznego.
A kojarzycie może "Strefę 51" ?
To taka baza lotnicza wraz z poligonem dookoła, w stanie Nevada.
Testowano tam takie trójkątne drony z napędem anty grawitacyjnym, wyglądające jak pozaziemskie statki kosmiczne.
Bardzo szybkie i bardzo zwrotne.
Efekt anty grawitacji uzyskiwano za pośrednictwem silników generujących stosowne pole elektromagnetyczne, które to silniki zasilane były z baterii.
A że baterie szybko padały, to cały projekt - jakkolwiek bardzo drogi i super tajny - okazał się nie praktyczny i został zamknięty około 1995 roku.
Był pomysł aby te drony wyposażyć w pokładowe mini elektrownie jądrowe (reaktor + turbogenerator prądu), co rozwiązało by problem ze źródłem zasilania, ale tak daleko posunięta miniaturyzacja okazała się niemożliwa jak na amerykańskie warunki technologiczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 08:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Uważasz, że Niemiec za swoją średnią krajową nie żyje lepiej od Polaka za swoją średnią krajową. Jakoś nie widzę Niemców pracujących u nas w polu ani podcierających tyłki starym Polakom. Znam za to wielu Polaków pracujących tak w Niemczech. To są fakty, które chciałeś? Teraz twoja kolej. Udowodnij, że tak nie jest jak napisałem albo przyznaj mi rację.


Duskusja toczy sie na temat USA to po pierwsze, po drugie to nieudzielam sie jak ty w temacie na temat jakiegos kraju w ktorym bylem zbyt krotko lub wogole nie bylem ;)

Na Słońce też trzeba polecieć, żeby się dowiedzieć czy jest gorące?
Nie trzeba lecieć nawet do USA żeby wiedzieć, że tam jest lepsza jakość życia względem zarobków.


A ty wogole wiesz co piszesz ?? Wiesz jake sa koszty zycia ??? Nie wiesz bo nigdzie nie byles , a udajesz jakby wszystko wiedzial. Smieszny jestes bo komentujesz sprawy o ktorych nie masz pojecia hahahah

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 10:10  
Cytuj
CYTAT
A ty wogole wiesz co piszesz ?? Wiesz jake sa koszty zycia ??? Nie wiesz bo nigdzie nie byles , a udajesz jakby wszystko wiedzial. Smieszny jestes bo komentujesz sprawy o ktorych nie masz pojecia hahahah

To oświeć mnie. Napisz jakie są koszty życia. Opowiedz o swoim życiu w Stanach. Bo jak narazie nie napisałeś nic konkretnego, tylko się powtarzasz jak to nigdzie nie byłem i nic nie wiem, nie wiedząc nic o mnie.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 12:01  
Cytuj
10 lat temu by się człowiek może tam i wybrał, ale teraz to co najwyżej studenciaki skorzystają z tego ułatwienia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 827
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 12:29  
Cytuj
Nie twierdzę, że tam jest raj tak jak kiedyś ale nie można mówić, że dogoniliśmy ich.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4899
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Dobry Wieczór Państwu;

USA nie są takie "do przodu" jak niektórzy myślą.
Dwa samoloty pasażerskie typu Boeing 737-MAX 8 - jeden z ostatnich hitów flagowego amerykańskiego przedsiębiorstwa lotniczego Boeing - rozbiły się z powodu wady projektowej.

Dopiero po czasie się okazało, że Boeing - czyli prywatna firma - sam certyfikuje swoje samoloty, a zaangażowanie agencji federalnym sprowadza się do przybijania pieczątek. Nikt nie wnika w przebieg procesu badawczo-technologicznego.
--------------------------------------------------------------
@go321

Ruskij Suchoj Superjet 100,сла́ва Аэрофлотa,znajesz.nie wiem
Ile razy i gdzie to "cudo" postwowietkiej techniki się rozdoopiło.chytry

Jeszcze dobrze nie zaczął latać,a już spada.W sumie ...wszystko co cięższe od tzw.powietrza musi to zrobić.potluczony

Katastrofa samolotu Suchoj Superjet 100 w Indonezji – 9 maja 2012 roku w okolicach Dżakarty w Indonezji, podczas lotu pokazowego mającego przekonać potencjalnych nabywców.

Wyglądasz mi na sowieckiego "domokrążcę","czekistę",który wychwala "dieło swajewo naroda".mlotek
Tak się składa,ale wszystkie,ale to wszystkie najważniejsze części w tym cudzie awioniki,są pochodzenia zachodniego.
Włochy,Hiszpania,Francja ,UK i coś tam jeszcze z koncernu Boeinga USA.Silniki,awionika itp.

To tak jakby do Tupolewa TU-1549(yebut Smoleńsk), albo Iliuszyna Ił-64(buuum Warszawa), w jego korpus,włożyć wszystko,tylko nie to co jest ruskie.Równie dobrze można polski PZL M-28 Bryza porównać do dawnego An-28 (był wzorem),i... doposażyć w pozłacany kibel.Plus nowa awionika. Tak,40 lat minęło...

B-787 Max przechodzi komplikacje tzw.wieku dziecięcego.
Można też i tak.:szok:
Wyobraź sobie B-52(z wyobraźnią u Ciebie akurat jest na wyrost). Samoloty które pamiętają wojnę wietnamską,ale...
Praktycznie cała konstrukcja została ulepszona,materiały zmienione tak jak wyposażenie i uzbrojenie.
--------------------------------------------------------------
A kojarzycie może "Strefę 51" ?

To taka baza lotnicza wraz z poligonem dookoła, w stanie Nevada.
Testowano tam takie trójkątne drony z napędem anty grawitacyjnym, wyglądające jak pozaziemskie statki kosmiczne.

.

Antygrawitacyjny - piszemy razem,jako jeden wyraz.zdegustowany

W większości UFO wg opisów,są to obiekty kuliste lub w kształcie cygar.Ty może wypadłeś z trójkątnego zaklopotany.

@go321
Wiemy,że na Ziemi bywali kosmici.cool
Nie przejmuj się,że ich tu teraz nie ma(?).
Jeśli nie jesteś tu na zesłaniu,to jako Twoi rodacy wrócą po Ciebie.!good
PS.Oby coorva natentychmiast!scianaumiech

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2019r. 20:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
standardy zycia w Polsce zaczynaj przewyzszac te amerykanskie.

Masz więcej żartów, bo bym się pośmiał jeszcze?


chłopie, ty widocznie Amerykę znasz z czasów murzynka Bambi. Tam nie ma dnia żeby ktoś w łeb z pistoletu nie oberwał. Po południu albo wieczorem nie masz prawa iść sam przez miasto bo cię zaraz obrabują albo pobiją. Jedyny w miarę bezpieczny środek komunikacji to wóz policyjny. Tak jest w Polsce że w nocy masz obawy iść przez miasto?

Kabi, czy Ty jesteś normalny, że tak zapytam ???
Poltora miesiaca temu opuscilem Nowy Jork po pol rocznym tam pobycie.
Moj post wczesniejszy ponizej:
Pół roku spędziłem w Nowym Jorku, głównie na Manhattanie, nikt mnie nie pobił a NYPD są bardzo kulturalni w przeciwieństwie do naszej Policji. Harlem, Bronx też spokojnie. Polecam Nowy Jork umiech.
Zastanów się zanim coś napiszesz na temat na który nie masz żadnej wiedzy. Pozdrawiam

już sam twój pokazuje jakim jesteś wieśniakiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2019r. 11:19  
Cytuj
Byłam kilkanaście lat temu w Atlancie pare tygodni, dla mnie to duże ułatwienie u chętnie się raz jeszcze wybiorę, takze nie tylko studenci na tym skorzystają;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2019r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
Nie twierdzę, że tam jest raj tak jak kiedyś ale nie można mówić, że dogoniliśmy ich.

Widzialem jak Polacy mieszkaja w roznych dzielnicach i wiem co mowie. Ameryka jbyla wyznacznikiem lepszego zycia traci caly czas swoj urok. Polacy tam mieszkajacy czesto mieszkaja w duzo gorszych warunkach jak my w Polsce . Trzeba byc naprawde nieogarnietym w zyciu by chciec tam jechac i pracowac na czarno szczegolnie,ze mamy tyle mozliwosci jechac w inne miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Lis 2019r. 21:00  
Cytuj
Dobry Wieczór;

Zaczyna się zima.
Tymczasem w pogrążonych w bezrobociu USA, coraz więcej osób decyduje się na przedawkowanie fentanylu*:

https://www.youtu(...)IxxhXMH4

W ten sposób próbują zwalczyć traumę po ostatniej wizycie w urzędzie pracy, gdzie znów nie było dla nich zasiłku, a pani urzędniczka groziła wyrejestrowaniem.

* - to taki syntetyczny opioid.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »