NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Samochód rc ktoś się cos zna?,
Posty: 66
Dołączył: 7 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 19:32  
Cytuj
Witam
Mam troszkę wiekowy samochód zdalnie sterowany niestety bez pilota. Próbuje to uruchomić bez powodzenia może zna się ktoś troszkę na tym i mógłby doradzić lub polecić jakieś w miarę dobre forum.
Częstotliwość na autku 27.145 niestety inny pilot z taka częstotliwością nie działa. Rozkrecilem autka ale nie wiem gdzie szukać odbiornika żeby dobrać nadajnik ale gdzie go szukać.
Więcej szczegółów lub fotki mogę podesłać
Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 19:32  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 19:51  
Cytuj
ponoć jest w stalowej woli modelarnia, może tam podpytać może ktoś coś wie albo pokieruje gdzie dalej szukać... niestety nie mam namiarów... wujek gugle podpowiada adres ul. Staszica 15 B, albo przy MDK.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 21:06  
Cytuj
Podejdź do Maxel z tyłu za frackiem na alejach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 57
Dołączył: 15 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2019r. 22:27  
Cytuj
https://www.olx.pl/oferta/serwis-rc-naprawa-modeli-skup-aut-elektrycznych-benzynowych-nitro-CID619-ID4MJaz.html#94837764b3;promoted

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2019r. 19:19  
Cytuj
jeżeli to jest wiekowy samochód to na pewno naprawa przewyższy jego wartość. Jeżeli masz trochę zdolności manualnych to sam taniej wymienisz elektronikę bo to nie jest takie skomplikowane. Ja dla przykładu miałem łódkę rc i po latach przestała reagować na pilota. Niby wytrawny elektronik próbował to uruchomić ale bez skutku. Przeleżała kilka lat i z nudów zacząłem ją rozkręcać w międzyczasie z Chin doszły zamówione akcesoria rc i łódka odżyła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »