NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Rozbudowa poligonu w Nowej Dębie,
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 19:16  
Cytuj
@ Mieszkaniec

Dziękuję za uznanie.
Ja tekstów nigdy nie kopiuję.
Zawsze sam je piszę.

Przy okazji, warto dodać że wersja A6 - nigdy nie nabyta przez Polskę - ma o 20% dłuższą lufę armaty, co oznacza większą prędkość początkową pocisku.
A więc większy zasięg i większą przebijalność w pancerzu.
W wersji A7 dodano jeszcze zdalnie sterowane - z wnętrza czołgu - stanowisko ciężkiego karabinu maszynowego na szczycie wieżyczki, ale wersja A7 nigdy nie weszła do produkcji seryjnej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 19:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 20:18  
Cytuj
CYTAT
go123 , ja to Cie wybitny politologu bez pracy lubieumiech , serio.
Często co prawda używajasz ctrl+c i ctrl+v , zawsze wtrącasz swoją wiedzę , która tak naprawdę jest zerżnięta z neta jak roksiana w sobotę . Ale ciągniesz to forum.

gogogo 123 umiech


hahaha...teraz to już wiem że nachcik jest głupkiem wioskowym bo nawet nie zrozumiałe ironii na swój temat nie wspominając już że ma z tego radochę jak wioskowy przygłup .good

Nie wspomnę już o tym że poraz kolejny się ośmieszyleś bełkocząc coś o ogrodzodzonych poligonach ...sciana

Sam mośku zacząłeś temat o tym o jakie tereny powiększy się poligon a teraz piszesz że to nie ważne hahaha....poprostu nie masz zielonego pojęcia i nie masz na tyle przyzwoitości aby sie przyznać do tego .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 21:19  
Cytuj
CYTAT („Mariusz77”)
Nie wspomnę już o tym że poraz kolejny się ośmieszyleś bełkocząc coś o ogrodzodzonych poligonach ...sciana


Po raz kolejny mnie, rozśmieszyliście!!! Forumowi mędrcy - starzy wyjadacze, po raz kolejny wkręceni przez Tomasza. Robi wam wodę z mózgu, a wasze odpowiedzi świadczą o tym że Wam się podoba taka forma kretynializacji. Jak na razie to w/w Tomasz, ma radochę z wioskowych przygłupów, bo za takowych Was uważa. Życzę wam samych sukcesów w dyskusjach z Tomaszem.

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 438
Dołączył: 13 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 21:38  
Cytuj
a co na to bezdomni z berlina??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2019r. 22:30  
Cytuj
Raiker....rzecz w tym ze za wioskowego przyglupa to nachcika uważa cale to forum a on za glupich uwaza zapewne wszystkich którzy maja odmienne zdanie niz on . Chyba cos Ci to mówi .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 13:47  
Cytuj
Dzień Dobry;

Ale proszę bez obrażania i na temat.
"Ogrodzony", w sensie że otoczony tablicami z zakazem wstępu.
A czasami dosłownie ogrodzony ogrodzeniem (np. w przypadku Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia w Stalowej Woli).

Z tego co wiem, na potrzeby niemieckiej armii wyprodukowano tylko 20 unikatowych egzemplarzy Leoparda 2A7.
Ale w 2013 roku Katar zamówił 62 egzemplarze Leopardów 2A7 - dostawę ukończono w 2018 roku i obecnie Katar jest jedynym zagranicznym użytkownikiem Leopardów 2A7.

Jeden nowy - prosto z salonu - egzemplarz wersji A7 kosztuje około 5 milionów Euro. Ale ponoć warto kupić, ponieważ wersja A7 jest przystosowana do walki w mieście.
Gdy np. czołg jedzie między budynkami, na dachach których siedzą snajperzy z granatnikami rakietowymi, to dzięki obrotowemu, sterowanemu joystickiem stanowisku ciężkiego karabinu maszynowego na szczycie wieżyczki, można do nich strzelać bez konieczności otwierania włazu i wychodzenia na górę.
Na karabinie maszynowym jest oczywiście kamerka, więc strzelanie wygląda jak w grze komputerowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 14:49  
Cytuj
Leżysz i robisz pod siebie . Najpierw piszesz mega glupotę tak jak w przypadku tych ogrodzonych poligonów a potem nie wiesz jak wybrnąć to piszesz jeszcze większy babol .
Napisz jeszcze pliss w którym to salonie sprzedają te czolgi nówki nie śmigane . Zrobię zrzutę po rodzinie i se kupię sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 16:01  
Cytuj
Leopardy 2A7 są w ofercie ich producenta - firmy Krauss-Maffei.
Można zamówić przez ich stronę internetową.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 16:23  
Cytuj
Dawaj linka, ja już pisze meila do wujka z ameryki czy by nie wsparł kilkoma $ na ten szczytny cel .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 16:33  
Cytuj
Proszę:

https://www.kmweg.com

Krauss-Maffei Wegmann - mają siedzibę w Monachium.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2019r. 22:33  
Cytuj
Mam wątpliwosci przed tym zakupem . Po pierwsze nie dają zapasowych kół a w tym modelu gąśienice łatwo się zrywają . Po drugie nie wiem czy zmieści się mi do stodoly u babci na wsi a szkoda by bylo zeby się lakier niszczył pod chmurką . Po trzecie nie wiem czy jak zamówię jeden to nie dostaniemy w ramach 'promocji" calej brygady jak w 1939

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 00:19  
Cytuj
CYTAT („Mariusz77”)
Chyba cos Ci to mówi.


Tak! Tomasz, pragnie, abyście zniżyli się do jego poziomu. Jak na razie świetnie Wam idzie. Skrupulatność i monotonia Tomasza, w realizowaniu swojego celu. Zaczyna Mi imponować. Dzięki, życzę wszystkim miłej zabawy z Tomaszem.ok

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 20:52  
Cytuj
Nie wiem co Tobie może u nachcika imponowač ale to nie moja sprawa .
W sumie to masz rację że dajemy się mu wciągać w te idiotyczne jego monologi . Sam w kilku inny h tematach zwracałem innym nato uwagę a teraz sam wpadlem w to szambo .
No więc zakńczmy na tym , niech nachcik sam do siebie pisze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2019r. 21:45  
Cytuj
poligon będzie powiększony ale jest to nie duże powiększenie przy witu. Z tego co jeszcze wyczytałem w necie to głównie chodzi o powiększenie obszaru roboczego na poligonie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »