NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Ravioli,
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2019r. 17:08  
Cytuj
Jak oceniacie?, posiada ktoś menu, na stronie nie maja zapytaniezapytanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2019r. 17:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 280
Dołączył: 12 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2019r. 18:00  
Cytuj
Ten bar na przeciwko społem?

Jadłem tam nie raz. Małe porcje ale dobra kuchnia tradycyjna polska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 11:07  
Cytuj
z mleczaków to:
Ravioli - jedzenie w miarę ok, obsługa straszna ! - starsza pani rzucająca paragonami, wystrój PRL [ menu w lokalu ]

Kaprys - kilka pań, po remoncie, klima [ menu na stronie www ]

Jadłodajnia na Jana Pawła II ( obok szkoły nr 12 ) , nówka lokal, jedzenie bardzo świeże, dowożą na wynos - nawet kartą można płacić przy dostawie [ menu na facebook ]

Bar Domowa Kuchnia, Jana Pawła II ( centrum 4 ) - brak danych umiech [ menu na facebook ]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 11:23  
Cytuj
CYTAT
Jadłodajnia na Jana Pawła II ( obok szkoły nr 12 ) , nówka lokal, jedzenie bardzo świeże, dowożą na wynos - nawet kartą można płacić przy dostawie [ menu na facebook ]


Daj proszę namiary na ten lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 11:25  
Cytuj
https://www.facebook.com/Jad%C5%82odajnia-Stalowa-Wola-445291049384716/

lub bezpośrednio nr: 504 099 200 , Al. Jana Pawła II 60c

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 14:31  
Cytuj
Ravioli ma smaczne i tanie jedzenie - Kaprys jest bardzo drogi. Jedzenie ok. Jest od ponad 20 lat - powinien otrzymać nagrodę o klientów. Kolejki że wejść nie mozna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 14:54  
Cytuj
Ravioli od samego wejścia pachnie PRL może czas zmienić wystrój i nastawienie Pan obsługujących trochę milsze powinny być. A jeśli chodzi o jedzenie to smaczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 16 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 14:57  
Cytuj
Pani jest zdenerwowana bo jest duża kolejka. Ale nie stoi się długo, przyznaj.:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2019r. 20:39  
Cytuj
CYTAT

Jadłodajnia na Jana Pawła II ( obok szkoły nr 12 ) , nówka lokal, jedzenie bardzo świeże, dowożą na wynos - nawet kartą można płacić przy dostawie [ menu na facebook ]


od ile dostawa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 22 Wrz 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 08:36  
Cytuj
Jadlodajnia !polecam w 100% .,właścicielka świetna , przesympatyczna az milo tam chodzić. Jedzenie bajeczne !i przede wszystkim domowo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 12 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 13:33  
Cytuj
Jadłodajnia też polecam byłem jadłem i codziennie wracam.obiady pyszne i w przystępnej cenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 12 Cze 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 7 Wrz 2019r. 15:03  
Cytuj
Co do jadłodajni. Byłem polecam 6/10. Duży plus za przystępne ceny i w miarę możliwe jedzenie oraz pani sama przynosi żarcie do stolika nie trzeba nigdzie chodzić. Duży minus za czas oczekiwania ok 10-15 minut na obiad no i pani potrafi zająć się chwilowo czymś innym niż klientem. Trochę to kuleje i do poprawy.
Od czasu do czasu można, ale nie co dziennie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 26 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Co do jadłodajni. Byłem polecam 6/10. Duży plus za przystępne ceny i w miarę możliwe jedzenie oraz pani sama przynosi żarcie do stolika nie trzeba nigdzie chodzić. Duży minus za czas oczekiwania ok 10-15 minut na obiad no i pani potrafi zająć się chwilowo czymś innym niż klientem. Trochę to kuleje i do poprawy.
Od czasu do czasu można, ale nie co dziennie.

TO ŻE SIĘ CZEKA NA JEDZENIE TO TYLKO PLUS BO WIADOMO ,ŻE ROBIĄ DLA MNIE ŚWIEŻE A NIE ODMRAŻAJĄ I ODGRZEWAJĄ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 485
Dołączył: 17 Gru 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2019r. 18:34  
Cytuj
po ile pierogi w ravioli i ile szt ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 804
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2019r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co do jadłodajni. Byłem polecam 6/10. Duży plus za przystępne ceny i w miarę możliwe jedzenie oraz pani sama przynosi żarcie do stolika nie trzeba nigdzie chodzić. Duży minus za czas oczekiwania ok 10-15 minut na obiad no i pani potrafi zająć się chwilowo czymś innym niż klientem. Trochę to kuleje i do poprawy.
Od czasu do czasu można, ale nie co dziennie.

TO ŻE SIĘ CZEKA NA JEDZENIE TO TYLKO PLUS BO WIADOMO ,ŻE ROBIĄ DLA MNIE ŚWIEŻE A NIE ODMRAŻAJĄ I ODGRZEWAJĄ
A to na odmrażanie i odgrzewanie nie trzeba czekać ? :-/

życie to nie uleczalna choroba, zawsze kończy się śmiercią :P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 Sie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2020r. 18:39  
Cytuj
Byłem w Ravioli parę dni temu. Pandemia i te sprawy. Cyganka stoi przy kasie i dyskutuje "obficie" z babką która stoi za kasą na temat menu, dowozów itp.
Podchodzę po sztućce bo zamówiłem chwile temu danie.... I tak patrzę jak dyskutują i... plują na te sztućce które stoją dokładnie między nimi obok tacki na wydawaną resztę... Ja pierd#$# mlotek - to już nie można tych sztućców odsunąć na bok, - najlepiej całkiem z boku postawić żeby były w miejscu gdzie się na nie nie po prostu nie pluje? Oczywiście zero masek u każdego.

W kaprysie są jednorazowe plastikowe bez łaski a w Ravioli poszują 50gr, - ale nie komplet tylko sztuka sciana Czyli 1,50zł musisz wydać na plastikowe sztućce spod lady na które nikt nie pluł wcześniej...

I nie piszcie mi że jestem przewrażliwiony, bo widzę jak wygląda u mnie w pracy pleksa oddzielająca mnie od klienta, po paru klientach... Jest skropkowana cała.... Ja sobie doskonale zdaję sprawę z tego co jest na tych sztućcach które tam stoją centralnie pod ryjem zamawiających ludzi i tej ekspedientki.
Ja już tam więcej nie pójdę. Poza tym porcja ziemniaków co miesiąc jest mniejsza...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 17 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sie 2020r. 18:57  
Cytuj
W Ravioli nie ma prawdziwych solniczek /sol jest w sloiczkach po chrzanie/
kazdy wklada tam palce. A w dodatku brak toalety - nie polecam tego lokalu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2020r. 16:24  
Cytuj
jeden wielki syf

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 175
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 09:32  
Cytuj
Kiedyś ravioli słynęło z pierogów, rzeczywiście były dobre. Teraz jakość duuuzo spadła, serwowane są malutkie porcje, więcej "mięsa" dostają pracownice od tej pani za kasą niż klienci na talerzu. Ludzie się chyba przyzwyczaili tam chodzić. Teraz polecił bym nowy bar na centrum 4, oraz dla mnie nr.1 piwniczkę na białych domach. Jedzonko o niebo lepsze, dużo większy wybór i okazałe porcje. Nikt głodny nie wyjdzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 1 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 10:53  
Cytuj
Ravioli ma swój klimat, chodze tam często i nie zdarzyło mi się żeby coś było nie tak z jedzeniem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 12:28  
Cytuj
CYTAT
Ravioli ma swój klimat, chodze tam często i nie zdarzyło mi się żeby coś było nie tak z jedzeniem


widocznie jesteś mało spostrzegawczy, jak tez tam raz byłem i jak zobaczyłem sól w słoiczku po musztardzie nawet nie zamawiałem jedzenia tylko wyszedłem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 170
Dołączył: 9 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 15:15  
Cytuj
Hahahah widzę,że ravioli to "hit",no śmiechu kupa czytając jak to wszystko tak wygląda i pytanie samo przychodzi do głowy....jak można tam jeść?taki syf i jeszcze płacić za to?Solniczki i poopluwane sztućce to sztos!!!Sanepid tego nie widzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 3 Sie 2020r. 18:43  
Cytuj
W Ravioli sie czas zatrzymal, ja juz tam nie jadam , obsluga jak kazdy wie jest okropna. W czasach koronawirusa higieny zero no i trzeba sie prosic o paragon fiskalny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »