NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Thoni Alutec operator CNC, Proszę o rzetelne opinie.
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 10:42  
Cytuj
Witam serdecznie. Mam zamiar, zatrudnić się, w firmie Thoni Alutec, jako operator maszyn CNC. Proszę o opinie na temat tego działu firmy, ludzi obecnie tam pracujących, jak i byłych pracowników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 10:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 12 Kwie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 11:07  
Cytuj
4 brygadówka na rękę na start ok. 2800zł
Ludzie pracujący na maszynach są naprawdę spoko i raczej chętnie pomogą niż wbiją Ci nóż w plecy. Po za tym interesuje Cię tylko obrabiarka i żeby czasy się zgadzały ot to wszystko. Praca jak każda inna

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 6 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 17:55  
Cytuj
Pracowałem tam kiedyś, kilka lat na CNC.
Pytać , pytać , pytać - czegoś nie jesteś pewnie nie rób - pytaj . Tak mi kiedyś na samym początku powiedziała osoba, która kierowała bezpośrednio tym wszystkim , ja się mogę pod tym podpisać.

Fajni goście którzy mają pojęcie o robocie(ustawiacze , programiści) , na pewno pomogą , jak będziesz chciał i kumał dużo się nauczysz , ale tylko do pewnego momentu , potem STOP.

Firma nie stawia na rozwój pracowników którzy się starają.
Ma być norma.

Atmosfera kiepska, podwyżki takie ,że pożal się boże.
O urlop ciężko. DWD wciskane bez wiedzy pracownika - w dni które planujesz jako urlop.
Podstawa to minimalna krajowa , reszta w premiach , którą tracisz jeśli weźmiesz urlop na żądanie , ojcowski (chodź tu są wyjątki), jeden dzień chorobowego to brak premii.
Żadnego postoju w lato, na wielkanoc jeden lub dwa dni wolne to samo w grudniu.Można by mnożyć.
Rygor i dyscyplina - choć teraz widzę że to akurat plus umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 18:52  
Cytuj
Czyli te 2800 zł, na rękę, jak ktoś wyżej pisze to tylko jak nic się nie stanie, a jak choć raz pójdziesz na choćby na chromowe, to można o tym zapomnieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 18:55  
Cytuj
Ja mówię Thonie Chujotec
Szambo dno gowno pół metra mułu i przepaść. Nie masz innej opcji idź rób ale poszukaj czegoś lepszego ;) cen się wyżej niż ludzie z łapanki umiech chyba ze chcesz doświadczenia to looozik umiech na początek dobre i to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 30
Dołączył: 25 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 19:05  
Cytuj
Pracę mam, i to nie najgorszą, bo od poniedziałku do piątku, za podobne pieniądze. Ale, mam też kurs na CNC, ze zdanym egzaminem państwowym, chciał bym go w końcu wykorzystać. Ale myślałem że te 2800, to jest wypłata bez premii.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 25 Sie 2019r. 20:37  
Cytuj
CYTAT
Pracę mam, i to nie najgorszą, bo od poniedziałku do piątku, za podobne pieniądze. Ale, mam też kurs na CNC, ze zdanym egzaminem państwowym, chciał bym go w końcu wykorzystać. Ale myślałem że te 2800, to jest wypłata bez premii.

Dawaj na priv mi wiadomość pomogę ci potrzebuje jednego operatora cnc
Nic nie obiecuje ale pogadamy wszystko ci opowiem co gdzie ile za ile pokieruje cię w odpowiednie miejsce a robić będziesz na miejscu za lepsza kasę umiech
Zostaw na priv nr kom zgadamy się pokaże ci jaka robota gdzie zobaczysz maszynę robotę i zdecydujesz czy chcesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »