NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Wyprzedaże w Tesco,
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2019r. 18:34  
Cytuj
Hahah Szopen ty się w chuja robisz każdego dnia przed lustrem. Robię się w chuja bo jak cena się nie zgadza to nie biorę omg. Mam ciekawsze rzeczy do roboty a teraz wracaj trzepać kapucynka i klepać bezsensowne posty nic nie wnoszące do tematu na które nie reaguje administrator forum bo pewnie jak ja uważa ze z głupim nie ma się co wdawać w dyskusje umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2019r. 18:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 12 Sie 2019r. 18:37  
Cytuj
Boże a to chyba oczywiste ze cena z Polki i z kasy może się różnic pierwszy raz tam kupujesz czy szkolisz shopping queen ? A może dark queen smiech2 dobra Asie poprawiłeś mi humor majt może tak nie przeciągasz za to napewno niepotrzebnie po kimś cisniesz umiech ale mam nadzieje ze miło ci było być po drugiej stronie lustra baj baj maszkaro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 11:42  
Cytuj
ja nie odczułam żeby w Tesco były jakieś mega wyprzedaże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 13:55  
Cytuj
Przecenionych rzeczy jest już resztka, widać że klienci zrobili bajzel więc towar może być pod inną ceną ale żeby było jakieś naciąganie ?? Daleko idące wnioski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 195
Dołączył: 14 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 14:01  
Cytuj
CYTAT
ja nie odczułam żeby w Tesco były jakieś mega wyprzedaże


kupiłem klocki duplo za połowę ceny w porównaniu z innymi sklepami... więc jak dla mnie to bardzo duża wyprzedaż...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 14:06  
Cytuj
CYTAT
Hahah Szopen ty się w chuja robisz każdego dnia przed lustrem.
Mocne. 8/10, naprawdę, aż się wzruszyłem. Poziom - takie późne gimnazjum.

CYTAT
Robię się w chuja bo jak cena się nie zgadza to nie biorę omg. Mam ciekawsze rzeczy do roboty
Dokładnie tak się robisz. Gdybyś przeczytał, a jeśli czytałeś to gdybyś zrozumiał o czym mowa, to nie miałbyś wątpliwości. Ale jeżeli Ty idąc do sklepu "masz ciekawsze rzeczy do roboty" niż zakupy, to wymaga uwagi specjalisty i porady, bo coś szwankuje. Gdybyś był dojrzalszy i mądrzejszy, to podjąłbyś temat. Ciekaw jestem co robisz, jeżeli bierzesz towar z półki, gdzie jest cena 10 zł idziesz do kasy i okazuje się, że na kasie wskakuje 40 zł? Nie oczekuję odpowiedzi, bo się okazałeś gnojkiem pyskatym i wulgarnym, który w przeciwieństwie do mnie pisze, nawet jeden pod drugim, bardzo merytoryczne i wnoszące wiele do dyskusji posty hehe umiech Taki kabi-klon.

CYTAT
a teraz wracaj trzepać kapucynka
Ech, ciągłe poruszanie tematu masturbacji przez młodzież. Już nie wiem czy to jest bardziej nudne czy bardziej obleśne... no co kto lubi. Mam nadzieję, że robisz sobie przerwy czasem, bo na dłuższą metę to może być niezdrowe.

CYTAT
i klepać bezsensowne posty nic nie wnoszące do tematu na które nie reaguje administrator forum bo pewnie jak ja uważa ze z głupim nie ma się co wdawać w dyskusje umiech
Moderator dziecko, moderator forum jest od reakcji na posty.

CYTAT
Boże a to chyba oczywiste ze cena z Polki i z kasy może się różnic pierwszy raz tam kupujesz
Tak, może. I o tym pisałem i o tym jest wątek. Nic nie wymyśliłeś nowego.

CYTAT
A może dark queen smiech2
A co to jest dark queen?

CYTAT
dobra Asie poprawiłeś mi humor majt może tak nie przeciągasz za to napewno niepotrzebnie po kimś cisniesz umiech ale mam nadzieje ze miło ci było być po drugiej stronie lustra baj baj maszkaro
Średnio. Poziom tego forum jest tak żałosny jak jego użytkownicy. Kiedyś było z kim pogadać, teraz same półgłówki typu Ty, kabi, nacht itp.
Tak tak, w dalszym ciągu się nudzę strasznie.... smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 14:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ja nie odczułam żeby w Tesco były jakieś mega wyprzedaże


kupiłem klocki duplo za połowę ceny w porównaniu z innymi sklepami... więc jak dla mnie to bardzo duża wyprzedaż...


to pewnie ja na nic ciekawego nie trafiłam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Sie 2019r. 16:29  
Cytuj
Jeśli chodzi o najlepsze przeceny, to niestety można pooglądać etykiety, co było przecenione umiech Miejsca najlepszych wyprzedaży poznać można po pustych półkach :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Hahah Szopen ty się w chuja robisz każdego dnia przed lustrem.
Mocne. 8/10, naprawdę, aż się wzruszyłem. Poziom - takie późne gimnazjum.

CYTAT
Robię się w chuja bo jak cena się nie zgadza to nie biorę omg. Mam ciekawsze rzeczy do roboty
Dokładnie tak się robisz. Gdybyś przeczytał, a jeśli czytałeś to gdybyś zrozumiał o czym mowa, to nie miałbyś wątpliwości. Ale jeżeli Ty idąc do sklepu "masz ciekawsze rzeczy do roboty" niż zakupy, to wymaga uwagi specjalisty i porady, bo coś szwankuje. Gdybyś był dojrzalszy i mądrzejszy, to podjąłbyś temat. Ciekaw jestem co robisz, jeżeli bierzesz towar z półki, gdzie jest cena 10 zł idziesz do kasy i okazuje się, że na kasie wskakuje 40 zł? Nie oczekuję odpowiedzi, bo się okazałeś gnojkiem pyskatym i wulgarnym, który w przeciwieństwie do mnie pisze, nawet jeden pod drugim, bardzo merytoryczne i wnoszące wiele do dyskusji posty hehe umiech Taki kabi-klon.

CYTAT
a teraz wracaj trzepać kapucynka
Ech, ciągłe poruszanie tematu masturbacji przez młodzież. Już nie wiem czy to jest bardziej nudne czy bardziej obleśne... no co kto lubi. Mam nadzieję, że robisz sobie przerwy czasem, bo na dłuższą metę to może być niezdrowe.

CYTAT
i klepać bezsensowne posty nic nie wnoszące do tematu na które nie reaguje administrator forum bo pewnie jak ja uważa ze z głupim nie ma się co wdawać w dyskusje umiech
Moderator dziecko, moderator forum jest od reakcji na posty.

CYTAT
Boże a to chyba oczywiste ze cena z Polki i z kasy może się różnic pierwszy raz tam kupujesz
Tak, może. I o tym pisałem i o tym jest wątek. Nic nie wymyśliłeś nowego.

CYTAT
A może dark queen smiech2
A co to jest dark queen?

CYTAT
dobra Asie poprawiłeś mi humor majt może tak nie przeciągasz za to napewno niepotrzebnie po kimś cisniesz umiech ale mam nadzieje ze miło ci było być po drugiej stronie lustra baj baj maszkaro
Średnio. Poziom tego forum jest tak żałosny jak jego użytkownicy. Kiedyś było z kim pogadać, teraz same półgłówki typu Ty, kabi, nacht itp.
Tak tak, w dalszym ciągu się nudzę strasznie.... smiech2

Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż gadanie tu z tobą wiec skończ baranku. Wstydu oszczędź bo ja skończyłem a ty dalej jedno i to samo klepiesz w kółko

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 22:43  
Cytuj
CYTAT
Jeśli chodzi o najlepsze przeceny, to niestety można pooglądać etykiety, co było przecenione umiech Miejsca najlepszych wyprzedaży poznać można po pustych półkach :(

Półgłówki powiadasz Szopen skoro irytuje cię poziom forum i rozmowy to po co tu włazisz ?
Nie pasuje ? Wy***dalac a jeśli uważasz ze jestem dzieckiem to się mylisz nie wiesz co to dark queen proste widać ze ty z podstawówki jeszcze nie wyszedłeś.
Pokaz mi gdzie napisałem ze mam ciekawsze rzeczy do roboty BĘDĄC W SKLEPIE?
Tak to zinterpretowałes jak widać po twojej odpowiedzi wiec zamilcz.
Poprostu poświęć się może nauce bo forum cię nie wyszkoli chyba ze na redaktorka Ala nacht

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 15 Sie 2019r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
ja nie odczułam żeby w Tesco były jakieś mega wyprzedaże


kupiłem klocki duplo za połowę ceny w porównaniu z innymi sklepami... więc jak dla mnie to bardzo duża wyprzedaż...


to pewnie ja na nic ciekawego nie trafiłam

Żeby złapać lepsza promocje to trzeba szukać a jak już jest to na mała ilość sztuk umiech ale da się co prawda

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »