NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Nowe znaki przy ścieżkach rowerowych, Nowe znaki przy ścieżkach rowerowych
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 19:50  
Cytuj
CYTAT
jeatemrysiek....rowerzysci mają w dupie przepisy drogowe a chcesz aby stosowali je na ddr ??? Nie w tym kraju ...


Odnoszę wrażenie, że każdy ma w tym kraju przepisy w dupie. Od patusów zaczynając, a kończąc na władzach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 19:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Wrz 2019r. 23:06  
Cytuj
Ten kto postawił te znaki był niekonsekwentny gdyż nie ma zakazu wjazdu z każdej osiedlowej uliczki , takie znakowanie zupełnie bez sensu a wiem bo sam byłem zaskoczony nowymi znakami i pojechałem pod prąd naginając przepisy. a co do zasadności tych znaków? będzie tyle opinii ilu mieszkańców.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 28 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 23:24  
Cytuj
Nikt nie zwraca uwagi na znaki (oprócz paru wyjątków)
Ostatnio jedna paniusia, staranowała by mi dziecko, bo jaśnie księżna musi jechać obok swojego faceta, a więc całą szerokością ścieżki i to pod prąd. Obojętnie czy znaki są czy ich niema, to takie zachowanie jest bezmyślne. A tacy lydzie są p....
[/cytat]
A mnie to osobiście bardzo irytuje, bo przez takie różne głupie zachowania ktoś naraża siebie i inną osobę. I po co to? Tak trudno spojrzeć na znak i się dostosować? Trochę mniej egoizmu by się przydało ludziom. Ale jak to zmienić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 28 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2019r. 23:25  
Cytuj
Odnoszę wrażenie, że każdy ma w tym kraju przepisy w dupie. Od patusów zaczynając, a kończąc na władzach[/cytat]
Przykra prawda. Każdy nagina przepisy jak może.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Rowerzyści »