NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 »
Wybory do Sejmu i Senatu 2019,
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Wiadomo już, że po kolejnym zwycięstwie PiS-u w 2019 roku, Polacy będą musieli spłacić zagraniczne kredyty zaciągnięte w celu sfinansowania 500+.
To będzie około 100 miliardów złotych.
Oczywiście będzie wymagało to oszczędności, więc Polacy będę musieli robić zakupy w sklepach typu "hard dyskont" (przeceniony towar prosto z palet).
W 2023 roku PiS odejdzie w niebyt, zmieni się partia rządząca i wrócą niedziele handlowe umiech


Znowu ludzie będą uciekać za granice, go123. Ale to już nie będzie problemem, bo opozycja otworzy granice na kulturowa różnorodność, zajmie nas sprowadzonym problemem.
I znowu w Polsce B będzie nam dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:35  
Cytuj
@ art

W sprawie emigracji, zapraszam do mojego tematu na temat realiów życia w Berlinie:

http://stalo(...)&str=1#k

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:37  
Cytuj
To było o twojej wizji 2023.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:42  
Cytuj
Przyznaję, że od 2023 roku Polska będzie brała udział w przyjmowaniu uchodźców docierających do Unii Europejskiej.
Jednak już od 2020 roku globalna populacja ludzka będzie się stopniowo zmniejszała i globalna liczba migrantów będzie stopniowo malała.
Wstępnie obliczono, że ludzkość wymrze do 2040 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10392
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 15:49  
Cytuj

Obrazek

Kosiniak-Kamysz zaznaczył, że przedstawiona przez PO oferta podziału koryta miedzy POKO i PSL była "bardzo kaloryczna". - Ale tu nie o politykę miejsc, o jakieś kupczenie miejscami, nie o jakieś zapakowanie się do Sejmu chodzi - podsumował drżącym głosem PSL-owiec. Tu chodzi o Polskę, a Polską nie należy kupczyć i nie było Targowicy - przysiągł na kolanach. - Tu z Grzegorzem Schetyną się zgadzamy - podkreślił. :szok:


Jak na razie PSL dał poparcie swoim szefom wapniakom z czasów PZPR w dostaniu sie do PE poprzez wstapienie do koalicji Inter-Galaktycznej. Teraz nam opowiada o istnieniu centrowej Platformy zaklopotany Zapewne opowiada nam tak po wybraniu Trzaskowskiego-Rabieja w Warszawie albo cyrku Dulkiewicz w Gdańsku.

Co oni tam w PSL myślą o swoich wyborcach nie wiem A co będzie jak wyborcy się zorientują w tej manipulacji i powtórzą lewatywę? "Powiedzieć o Platformie Obywatelskiej chadecka – to jakby powiedzieć o Wiośnie Biedronia – konserwatywna, albo o Arłukowiczu – inteligentny", Komitet Obrony Dinozaurów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Lip 2019r. 20:28  
Cytuj
Według symulacji komputerowych, do 2040 roku, a więc za 21 lat, ludzi na Ziemi już nie będzie. Wymrą.
Proces ten można obserwować już teraz, choćby w Polsce.
Praca ? Nie ma.
Zasiłki ? Nie ma.
Dzieci ? Coraz mniej.
Liczba zgonów ? Coraz wyższa.
Populacja ? Coraz mniejsza.
Łatwo dojść do wniosku, że po pewnym czasie ludzi nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
No wiadomo że w koalicji z PiS

A jak uważasz że pielęgniarki powinny tak mało zarabiać jak przed podwyżką to chciałabym abyś choć jeden dzień na ciężkim oddziale popracował choć jeden dzień. I nie wstawiaj uśmieszków bo temat nie jest śmieszny.


Nigdzie nie pisałem, że pielęgniarki powinny tak mało zarabiać. Uważam że powinny zarabiać dużo. Napisałem, że nie jestem zwolennikiem uznaniowości. Każda pielęgniarka powinna zarabiać odpowiednio do swoich kwalifikacji. No ale to trzeba zmienić system.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 11:01  
Cytuj
CYTAT
Nigdzie nie pisałem, że pielęgniarki powinny tak mało zarabiać. Uważam że powinny zarabiać dużo. Napisałem, że nie jestem zwolennikiem uznaniowości. Każda pielęgniarka powinna zarabiać odpowiednio do swoich kwalifikacji. No ale to trzeba zmienić system.


i tak jest, jak masz im więcej szkoleń kursów to masz dodatki za to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 11:03  
Cytuj
CYTAT
Wiadomo już, że po kolejnym zwycięstwie PiS-u w 2019 roku, Polacy będą musieli spłacić zagraniczne kredyty zaciągnięte w celu sfinansowania 500+.
To będzie około 100 miliardów złotych.
Oczywiście będzie wymagało to oszczędności, więc Polacy będę musieli robić zakupy w sklepach typu "hard dyskont" (przeceniony towar prosto z palet).
W 2023 roku PiS odejdzie w niebyt, zmieni się partia rządząca i wrócą niedziele handlowe umiech


A Ty kiedy zaczynasz spłacać dług mamie za utrzymywanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2019r. 11:03  
Cytuj
Uwazam ze na Korwina, a dlaczego? Korwin od bez mala 40lat mowi to samo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 10:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wiadomo już, że po kolejnym zwycięstwie PiS-u w 2019 roku, Polacy będą musieli spłacić zagraniczne kredyty zaciągnięte w celu sfinansowania 500+.
To będzie około 100 miliardów złotych.
Oczywiście będzie wymagało to oszczędności, więc Polacy będę musieli robić zakupy w sklepach typu "hard dyskont" (przeceniony towar prosto z palet).
W 2023 roku PiS odejdzie w niebyt, zmieni się partia rządząca i wrócą niedziele handlowe umiech


A Ty kiedy zaczynasz spłacać dług mamie za utrzymywanie?



Zdajesz sobie sprawę, że to głupie (wręcz idiotyczne) co piszesz?

Twoje dzieci są zapewne dumne z matki, która pisze o ich długu wobec niej. Żenujące.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 13:10  
Cytuj
Andrzej daj spokój. Nie znasz Florka, Nachta, go123, który chwali się brakiem pracy w dorosłym życiu pobytem w szpitalu psychiatrycznym i wpisami tragicznej jakości treści typu prowokacja i udaje uczonego po studiach o kierunku politolog. Także to był głupi odzew do Nachcika na jego głupią prowokację. Nie proszę dzieci o pieniądze. A pomagam im bardzo w starcie aby potem nie musieli udawać politologów na forum tylko żyć.


Wróćmy do tematu. Na kogo głosować. Co powiedzieli "alternatywni" Kukiz15 i Konfederacja na podporę swoich tez, że uda im się to co proponują. O Panu Korwinie nie wspominam bo jego wypowiedzi to masakra.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 13:29  
Cytuj
Ja nie udaję politologa. Ja naprawdę jestem politologiem.
Jak ktoś z was spotka mnie "na żywo", to mogę pokazać dyplom z ostatecznym wynikiem ukończenia studiów "4" (dobry) umiech

Tymczasem już za tydzień, 21 lipca, odbędą się wybory parlamentarne na Ukrainie. Prawdopodobnie wygra je partia "Sługa Narodu" obecnego prezydenta Zełeńskiego.
Jest to partia skrajnie populistyczna, której kampania oparta jest na popularnym serialu telewizyjnym "Sługa Narodu" (coś jak nasz "Ojciec Mateusz").
Jest to partia ultra-liberalna, której zwycięstwo będzie oznaczało że jeżeli w biały dzień, na środku chodnika poderżnął ci gardło, to ściganie sprawców będzie uzależnione od tego czy opłacałeś składki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 16:08  
Cytuj
CYTAT
Ja nie udaję politologa. Ja naprawdę jestem politologiem.


Wątpię.

A właściwie jestem przekonany, że nie jesteś.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 47
Dołączył: 27 Paź 2018r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 16:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ja nie udaję politologa. Ja naprawdę jestem politologiem.


Wątpię.

A właściwie jestem przekonany, że nie jesteś.ok


Dokładnie tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 17:44  
Cytuj
Sami zobaczycie co się będzie działo na Ukrainie za tydzień.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 21:42  
Cytuj
Do "go123"
[cytat]Ja nie udaję politologa. Ja naprawdę jestem politologiem.
Jak ktoś z was spotka mnie "na żywo", to mogę pokazać dyplom z ostatecznym wynikiem ukończenia studiów "4" (dobry) umiech
========================================
Jednym z pierwszych politologów można uznać Artystotelesa, który przeszedł do historii swym dziełem "Polityka".

Z obecnie żyjących,z "najbardzie"znany jest mi Marek Migalski.Taki z niego polityk,jak -nic nie ujmując,z Ciebie politolog.zdegustowany
Naukowiec,obecnie doktor habilitowany, były europoseł.good
Tytuł dostał w bólach.placze
"Mnie się ta habilitacja po prostu należała" – mówił.smiech2
W 2013 roku po nieudanych próbach, na dwóch uniwersytetach(Uniwersytet Jagielloński i Wrocławski),nawet nie pozwolono mu otworzyć przewodu o habilitację.
Koniec końca-jakoś poszło.ok
Pytanie do Ciebie-Gdzie robiłeś habilitację,kto był Twoim mentorem, no i jaki był temat pracy.co
Dokładnie-nie musisz tego opisać,ale podaj temat w ogólnym zarysie- co oceniała Centralna Komisja ds. Stopni i Tytułów Naukowych.

PS.Zobacz, gdzie niejaki Patryk Jaki, ostatnio się kształcił( co ) i... jaki był tytuł jego pracy.
Cud,wirtuozeria językowa...potluczony
Ja mam licencjat.Wystarczy.smiech2

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 947
Dołączył: 13 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 21:52  
Cytuj
Ja też mam tylko licencjat.

Ukończyłem 3-letnie studia I stopnia (licencjackie), zaocznie.
W Soboty i Niedziele dojeżdżałem ze Stalowej Woli do Lublina i wieczorem wracałem. Nawet tam nie nocowałem.
Wiadomo że bywało ciężko, bo np. miałem pociąg o 5:00 rano, wracałem do Stalowej Woli o 22:00, a o 5:00 znów trzeba jechać do Lublina... ale dwa dni jakoś szło tak przeżyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4896
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Lip 2019r. 22:04  
Cytuj
Mentorem naszego Prezydenta był Zbigniew Ziobro.Człowiek który "pluł" na Jarosława,a teraz zrobi wszystko aby utrzymać stanowisko.

demotywatory.pl/4935142/Tak-wyglada-ewolucja

PS.Jak się ma Jarosław"Władca Pierścieni"Kaczyński i jego "Dwie Wieże"?chytry
Nie oglądam Kur-wizji,bo mam już dość "bierutowskie"propagandy.
To co się teraz dzieje, doszło do lat 50-tych XX wieku.mlotek
Jest na dobrej drodze, do leninowskiej sprzed okrągłych 100 lat.sciana

IM MNIEJ WIESZ, TYM LEPIEJ ŚPISZ. JEŚLI WIĘCEJ WIESZ, GORZEJ ZASYPIASZ, ALE TYM TRUDNIEJ BĘDZIE IM CIEBIE WYDYMAĆ W CZASIE SNU.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2019r. 14:36  
Cytuj
Trochę na wesoło potluczony

Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Kwie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 05:40  
Cytuj
Andrzej Duda podał oficjalnie datę wyborów do polskiego parlamentu. Prezydent RP wskazał na 13 października. Tym samym potwierdzają się wcześniejsze doniesienia mediów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 07:24  
Cytuj
No i dobrze. Im wcześniej ten cyrk się skończy, tym lepiej.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:33  
Cytuj
Czy tylko mnie zawsze przygnebia wynik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 8 Sie 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2019r. 21:33  
Cytuj
Czy tylko mnie zawsze przygnebia wynik?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 12 Wrz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2019r. 06:16  
Cytuj
Ciekwe czy PIS bedzie rzadzil samodzielnie ale chyba tak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »