NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Ginekolog Nisko/ Stalowa Wola,
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 14:57  
Cytuj
Witam, proszę o opinie na temat ginekologów do prowadzenia ciąży. Zastanawiam się nad ginekologiem z Niska gdyż tam chciała bym rodzić. Proszę o Wasze opinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 14:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Maja 2019r. 20:24  
Cytuj
Polecam Doktora Starzyńskiego. Super kontakt i opieka, o każdej porze mogłam dzwonić do niego i pytać jeśli pojawiały się jakieś komplikacje. Zleciał dużo badań, na każdej wizycie usg. Miałam umówiona cesarke bo było to drugie cc, jednak wcześniej zaczął się poród i Doktor nie mógł być przy porodzie ale potem interesował się i dzwonił aby zapytać jak się czuje i czy wszystko ok. Dalej chodzę do niego na kontrolę i na każdej wizycie wyjaśnia moje ewentualne wątpliwości.
Pieorwszą ciąże prowadziła mi Doktor Lorkowska. Niby też wszystko było ok ale jak już byłam w szpitalu na porodowce to nawet nie zapytała jak się czuję. Udawała że mnie nie zna. Kontrola po porodzie nie była za miłą i od tamtej pory zmienilam lekarza.
Szpital w Nisku super. Trafilam na bardzo dobre położne kobitki do rany przyloz chociaż były też nie miłe ale to już jak wychodziłam ze szpitala. Położone od dzieci też ok. Obie cesarki robił mi Doktor Flis. Fajny lekarz wszystko odbyło się bez komplikacji.
Mamuśka z Listopada 2018

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 10:00  
Cytuj
Dziękuję za opinię, też myślałam o dr Sarzynskim. Czy on przyjmuje w Stalowej na NFZ czy tylko w Nisku ? Dodam że rodziłam już w stalowej i nie mam miłych wspomnień, dlatego chciałabym się zdecydować na Nisko. A czy o dr K. Polskim z Niska któraś z Was mogła by podzielić się swoją opinią

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 2 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 21:20  
Cytuj
Dr Polski prowadził moją ciążę. Jest specyficzny, może sprawiać wrażenie oschłego i obojętnego, ale nigdy nie był dla mnie chamski czy niemiły. Nie traci czasu na zbędne gadanie o pierdołach itd. Chodziłam do niego na NFZ, ale byłam też dwa razy prywatnie i zachowywał się tak samo, więc nie ma tak, że za kasę to do rany przyłóż. Ma bardzo dobre opinie jako lekarz i to było dla mnie ważniejsze niż miłe słówka czy coś takiego. Ale jeśli któraś pacjentka tego oczekuje, to może się rozczarować, bo nie wyobrażam sobie, żeby akurat on dzwonił do pacjentki z troski i pytał jak się czujesmiech2
Poza nim w Nisku jeszcze Zaleśna ma dobre opinie, ale ponoć ma tyle ludzi, że w ogóle nie rejestrują do niej nowych pacjentek.
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 22:18  
Cytuj
Doktor Sarzyński przyjmuje tylko w Stalowej Woli prywatnie. Nie przyjmuje wogole na NFZ.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 22:26  
Cytuj
Ale w Nisku chyba przyjmuje na NFZ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 30 Wrz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2019r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Ale w Nisku chyba przyjmuje na NFZ?


W ogóle nie przyjmuje na nfz. Ani w Nisku, ani w Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 26 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2019r. 16:33  
Cytuj
Dziękuję za informację, a ile dr Sarzynski bierze za wizytę ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 20 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Maja 2019r. 20:44  
Cytuj
Ja za wizytę płaciłam tak ok 120 zl zależy ci było robione

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »