NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Tylko nie mów nikomu....,
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 07:04  
Cytuj
"Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział powołanie komisji badającej przypadki pedofilii, o co przecież zabiegali posłowie PO-KO. Reakcja zdumiewa - Borys Budka powiedział, że liczą się tylko ich propozycje, "a nie, że rząd będzie cokolwiek wyjaśniał". Zdradził też, że PO-KO nie poprze żadnego rządowego pomysłu."

I to wszystko dla dobra dzieci....zaklopotany

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 07:04  
Cytuj

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 07:13  
Cytuj
Po-ko nie robi polityki na podstawie własnego programu bo wiedzą że nic lepszego nie wymyśla. A krytykować każdy potrafi, tutaj widać że nawet jak rząd przystanie na ich pomysł to im nie pasuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 07:53  
Cytuj
Problem w tym (w ich mniemaniu), że w ramach komisji wyjdzie na jaw jak to jest z pedofilią nie tylko wśród duchownych - ale również w środowiskach lgbt.

A na to mocodawcy tych partii zewnętrznych nie mogą pozwolić.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 08:30  
Cytuj
Zapowiedź komisji, a funkcyjni już w swoim stylu tłumaczą że to przeciw. I już mamy politykę. A sprawa dotyczy ochrony dzieci. Funkcyjni o tym pamiętają?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 13:34  
Cytuj
W innych środowiskach zgłoszonymi przypadkami zajmuje się policja a w kościele niestety są przypadki wiadome ale nie są zgłaszane na policję, dlaczego? Pod tym kątem powinna badać komisja tą sprawę. I kto oglądał film słyszał wywiad z panią psycholog że nie wszyscy księża to pedofile. Popełniają czyny pedofilskie ponieważ największy dostęp mają do dzieci i to jest formą zastępcza fizycznej bliskosci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 18:38  
Cytuj
Obrazek


Witam


Art, widzę, że bardzo lubisz pismo obrazkowe, więc specjalnie dla Ciebie zdjęcie.....

Co do wolnej woli, to mniemam, że ją mam, chociaż czasami niektóre zaistniałe sytuacje na świecie zdają się temu przeczyć... Co do jednego czasu, to się zgadzam, bo wydaje mi się, że to jedyne życie tutaj na ziemi i ...... później nie czeka nas już nic.... Dosłownie umiech Ale w Twojej wypowiedzi tego się nie spodziewałem..... Nie chcesz do raju, czy nie wierzysz w to ustrojstwo????

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 19:41  
Cytuj
uważaj na artystów,

Obrazek

W więzieniu napisał prześmiewcze piosenki o molestowanych dziewczynkach, Brawo Rolf! Wydał płytę na wolności, stary zbok ma wielbicieli ok

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3486991/Paedophile-Rolf-Harris-taunts-sex-abuse-victims-new-song-called-Lying-comeback-album-written-jail.html

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 20:57  
Cytuj
Głośno jest o brutalnym gwałcie na 9-ciolatce.
Oczywiście sprawcą nie jest ksiądz - więc media głównego ścieku temat traktują zdawkowo - jeśli w ogóle - a już na pewno nie powstaną na ten temat grafiki takie jaka zamieścił delta.

Z bardzo prostego powodu. Na tworzenie takich grafik Soros i UE nie dadzą pieniędzy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Głośno jest o brutalnym gwałcie na 9-ciolatce.
Oczywiście sprawcą nie jest ksiądz - więc media głównego ścieku temat traktują zdawkowo - jeśli w ogóle - a już na pewno nie powstaną na ten temat grafiki takie jaka zamieścił delta.

Z bardzo prostego powodu. Na tworzenie takich grafik Soros i UE nie dadzą pieniędzy.


Łżesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:01  
Cytuj
A konkretnie z czym "łżę"? potluczony

Zauważcie ile trudu ktoś sobie zadał.
- osoba przebrana na hierarchę kościelnego - w miarę wiernie odtworzono strój - to kosztowało
- ktoś zaoferował się udostępnić swoje dziecko i pozwolił sfotografować je w bieliźnie w takiej pozie.
- zdjęcie nie jest amatorskie.

Słowem - produkcja na zamówienie.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:08  
Cytuj
Bezpartyjni Sekielscy tworzą następny hit tym razem o złodziejach. W ciągu 11 dni od premiery "Tylko nie mów nikomu", dokumentu poruszającego temat pedofilii w polskim Kościele katolickim, bracia Sekielscy zebrali 300 tys. zł na kolejny projekt - film o SKOK-ach.

Ooooo a dlaczego nie o pedos w każdej szafie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:12  
Cytuj
Ewidentnie na zamówienie i pod gorącą kampanię wyborczą.
Już kilka miesięcy temu pisałem - że to będzie rok dziwadeł i rzeczy niesamowitych.

Oczywiście nie dziwi mnie fakt, że nie dotkną się tematu lgbt i problemu pedofilii w tych kręgach. ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Bezpartyjni Sekielscy tworzą następny hit tym razem o złodziejach. W ciągu 11 dni od premiery "Tylko nie mów nikomu", dokumentu poruszającego temat pedofilii w polskim Kościele katolickim, bracia Sekielscy zebrali 300 tys. zł na kolejny projekt - film o SKOK-ach.

Ooooo a dlaczego nie o pedos w każdej szafie?


Bo pedos w każdej szafie nie są chronieni przez hierarchię i ukrywani, tudzież przerzucani z miejsca na miejsce przez tychże obrońców pedos.

A to właśnie było istotą tego dokumentu. Nie sami pedos.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:17  
Cytuj
Ale przemilcza się skalę pedofilii w środowiskach lgbt.

Nie można przecież jednocześnie walczyć o prawa do adopcji dzieci przez "związki jednopłciowe" i przyznać, że ok. 40% homoseksualistów ma skłonności pedofilskie.

No jak.potluczony

Masz oczywiście rację - jeśli hierarchowie kościelni nie zmienią swojej polityki wobec pedofilów w swoich szeregach - to będzie bardzo źle.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:32  
Cytuj
@mirek777

"Nie można przecież jednocześnie walczyć o prawa do adopcji dzieci przez "związki jednopłciowe" i przyznać, że ok. 40% homoseksualistów ma skłonności pedofilskie."


Nie można przyznać, bo to nieprawda. I pomijając garstkę mirków, którzy rozpowszechniają takie informacje dla kasy albo z głupoty nikt w to nie wierzy.

Miruś - tyle mówisz o szacunku do samego siebie. I takie kłamstwa wklejasz non-stop. Poszukaj sobie innej roboty. Albo zmądrzej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:35  
Cytuj
Przemilcza się problemy dewiacji w każdym środowisku. Kartę LGBTQP+ promuje się jako kartę anty-dyskryminacyjna.

Może teraz nie będzie już tej dyskryminacji umiech i zaczniemy mówić jak jest z dewiacjami i co nam z deprawacji dzieci. STOP! Wchodzimy na tereny mowy nienawiści" STOP!

STOP! koalicja Inter-Galaktyczna przeciwko zmianom kodeksu karnego ok STOP!


No to jak mamy sobie z tymi panami poradzić,,, nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:45  
Cytuj
@mirek777

Tutaj zobacz sobie jak dużo trudu sobie ktoś zadał:

https://www.swiat(...)326.html

Niechcący zakradło się tam zdjęcie tajskiej dziewczynki wykorzystywanej przez turystę-pedofila.

Autor chciał przeprosić mirka777 i art2deco za niszczenie narracji pod tytułem: Dlaczego tylko księża są atakowani.


Księża nie są atakowani za to, że są księżmi tylko za to, że ukrywają innych księży-pedofilów. Za to, że inni księża są dla nich ważniejsi niż dzieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
@mirek777

Tutaj zobacz sobie jak dużo trudu sobie ktoś zadał:

https://www.swiat(...)326.html

Niechcący zakradło się tam zdjęcie tajskiej dziewczynki wykorzystywanej przez turystę-pedofila.

Autor chciał przeprosić mirka777 i art2deco za niszczenie narracji pod tytułem: Dlaczego tylko księża są atakowani.


Księża nie są atakowani za to, że są księżmi tylko za to, że ukrywają innych księży-pedofilów. Za to, że inni księża są dla nich ważniejsi niż dzieci.


FTW!

mirek666 zaorany.

Kubańczykowi pewnie sam Schetyna zapłacił jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:55  
Cytuj
Dla bardziej ogarniętych: całość pod tytułem “The Untouchables,” Erik Ravelo.

http://themicrogiant.com/the-untouchables-erik-ravelo/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:59  
Cytuj
kapiszon - możesz odnieść takie wrażenie z bardzo prostego powodu.
Nie prowadzę dyskusji z pzp2 - bo nie prowadzę dyskusji z osobami które obrażają i manipulują wypowiedziami swoich oponentów.

Więc tobie wyłania się obraz, jakoby on mi tu wytaczał argumenty, na które ja nie mam kontrargumentów - a prawda jest taka - że on rozmawia sam ze sobą.

A ja mam na niego zlew.potluczony

Swoimi kłamstwami i manipulacjami nie spowoduje, że zacznę na nowo z nim dyskusję. Przekonałem się już, że to nie ma sensu, bo to nie jest człowiek potrafiący dyskutować na choćby minimalnie przyzwoitym poziomie.

ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 21:59  
Cytuj
@art2deco

"Przemilcza się problemy dewiacji w każdym środowisku."


Kto przemilcza? Rząd kontrolujący najważniejsze media?


Kiedy w TVP mogę zobaczyć film pokazujący jak inne środowiska tuszują sprawy molestowania?



@mirek777

Już się tak nie jaraj.

Co drugi post PolakzPolski to, PolakzPolski tamto.

Zapomnij o mnie i wypisuj te swoje kłamstwa i głupoty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
kapiszon - możesz odnieść takie wrażenie z bardzo prostego powodu.
Nie prowadzę dyskusji z pzp2 - bo nie prowadzę dyskusji z osobami które obrażają i manipulują wypowiedziami swoich oponentów.

Więc tobie wyłania się obraz, jakoby on mi tu wytaczał argumenty, na które ja nie mam kontrargumentów - a prawda jest taka - że on rozmawia sam ze sobą.

A ja mam na niego zlew.potluczony

Swoimi kłamstwami i manipulacjami nie spowoduje, że zacznę na nowo z nim dyskusję. Przekonałem się już, że to nie ma sensu, bo to nie jest człowiek potrafiący dyskutować na choćby minimalnie przyzwoitym poziomie.

ok


A to poniżej w twoim wykonaniu to co jak nie kłamstwo i manipulacja?

CYTAT
Zauważcie ile trudu ktoś sobie zadał.
- osoba przebrana na hierarchę kościelnego - w miarę wiernie odtworzono strój - to kosztowało
- ktoś zaoferował się udostępnić swoje dziecko i pozwolił sfotografować je w bieliźnie w takiej pozie.
- zdjęcie nie jest amatorskie.

Słowem - produkcja na zamówienie.


Odsyłam do linka, którego wkleiłem powyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:13  
Cytuj
CYTAT
Głośno jest o brutalnym gwałcie na 9-ciolatce.
Oczywiście sprawcą nie jest ksiądz - więc media głównego ścieku temat traktują zdawkowo - jeśli w ogóle - a już na pewno nie powstaną na ten temat grafiki takie jaka zamieścił delta.

Z bardzo prostego powodu. Na tworzenie takich grafik Soros i UE nie dadzą pieniędzy.


Witam


Czy Ty jesteś normalny???? Czy jesteś księdzem pedofilem???? Przecież koleś jest aresztowany, bedzie sądzony i zapewne dostanie odpowiedni wyrok i swoje w "D" w zakładzie karnym..... Dla mnie powinni mu obciąć to, co spowodowało tyle zła..... A Ty pier.olisz, że nikt o tym nie pisze, nie mówi i nie wie..... Nosz łżesz, jak pies...... Nie broń tych, którzy powinni być moralnie nieskazitelni, a poczynili czyny godne największych łotrów i nie spotkała ich (mam nadzieję, że to się zmieni) żadna kara.... Na pal bym ich nabił, bo wykorzystywali swoje sutanny i pozycję, aby krzywdzić niewinne dzieci..... Jestes dla mnie moralnym zerem, bo widzisz zło wszędzie, tylko nie w kościele, który od wieków ocieka krwią niewinnych istot..... Jeśli jest Twoje piekło , w które zapewne wierzysz, to za te wrzutki broniące czarnych zboczeńców, powinieneś smażyć się na gorącym oleju..... Amen


PS Koniec pedofilii w kościele!!!



Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:18  
Cytuj
@delta

Amen dobry człowieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 22 Maja 2019r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
Bezpartyjni Sekielscy tworzą następny hit tym razem o złodziejach. W ciągu 11 dni od premiery "Tylko nie mów nikomu", dokumentu poruszającego temat pedofilii w polskim Kościele katolickim, bracia Sekielscy zebrali 300 tys. zł na kolejny projekt - film o SKOK-ach.

Ooooo a dlaczego nie o pedos w każdej szafie?


Witam


Jest taki zwyczaj, że krytykuje i patrzy się na ręce tym, którzy rządzą..... Ale pewnie nie wiesz.... Więc przypomnę Ci, że SKOKi to afera PiSuarów i należy ją upublicznić.... To moralny obowiązek patrzeć władzy na ręce...... A o pobudkach Sekielskich nie mam pojęcia.... Ale niech kręcą - może będzie większy bajzel od "Tylko nikomu nie mów" Po tej partii, w której nikt oprócz ich guru nie może mieć własnego zdania, można się spodziewać najgorszego..... Jak można głosować na ludzi, którzy tylko wykonują polecenia ich wodza.... Toż to czysty stalinizm, ale wy tego nie widzicie..... Trzeba zaćmę usunąć z oczu......


Pozdrawiam


PS Błonia już pływają, czy czekają na większą falę...... Jak można robić place zabaw ( tak to nazwijmy ) na terenach zalewowych - To efekt radosnej polityki i wyrzucania pieniędzy w błoto wiadomo kogo..... Ciekawe kto za to zapłaci????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 7 8 9 10 11 12 13 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »