NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Bar Rybka Grebow,
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:57  
Cytuj
Dalem sie poniesc wyobrazni i ulec reklamie Baru Rybka -gospodarstwo rybackie w Grebowie. Jestem smakoszem ryb i dlatego pojechalem. Restauracja ladna czysta,nowa obsluga uprzejma .LIczylem ze zjem swieza rybke lubie karpie ,pstrogi i inne. Myslalem ze rowniez na wynos uda mi sie wziasc kilka porcji ryby i tu porazka. Restauracja Rybka ale rybe jezeli chcesz zamowic to tylko z talerzem ziemniakow i salatek ale nie sama.Na wynos tez nie kilka porcji ryby tylko z wiaderkiem ziemniakow i salat.Porazka. Nie wiem skad wlasciciel zasiegal opinji technologa zywienie do ukladania menu ale calkowity obciach i porazka.Nie polecam nikomu tej restauracji bo tylko calkowity zawod.Odradzam odwiedzania tego miejsca chyba ze wlasciciel przeanalizuje nazwe restauracji i dostosuje do wlasciwego miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 19:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 7 Maja 2019r. 21:00  
Cytuj
Nie ma choć do wyboru frytek zamiast gotowanych ziemniaków ?? To już byłoby znośniej . W którym miejscu wogóle ten przybytek??
Kiedyś lubilem na pstrąga jeździć do Zaklikowa nad zalew ale od czasu gdy ten bar odnowiono po pożarze to tam nie byłem .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 06:34  
Cytuj
Do Mariusz77 - ta restauracja jest jadac do Tarnobrzega za mostem w Jamnicy skrecasz w lewo i okolo kilonetra jedziesz w strone stawow.Smieszne jest to ze tak jak jest w karcie tak kelnerka powiedziala ze musi podac. Liczylem na chrupiacego karpia i pstraga ale niestety karp polany jakim sesem a pstrag niby z pieca a jak ugotowany.Pytam czy chociaz moge zamowic karpia z pieczywam to kelnerka powiedziala ze musi podac tak jak jest w karcie bo tak ma nakazane Porazka. Zadnegj mozliwosci zamiany nawet jednego skladnika. Jednak najblizej gdzie mozna smacznie zjesc rybke to Zajazd Rybacki Opole Lubelskie. Nigdy wiecek Grebow/Porazka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 7 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 07:56  
Cytuj
Może te karpiki są z łowiska obok nafaszerowane proteiną przez wędkarzy.
Rybka w Zaklikowie jest OK, ALE:
Lokal wewnątrz wymaga odświeżenia i zainwestowania w wentylację ( dlatego jeżdżę tam wyłącznie latem)
Rybka jest smaczniejsza na tygodniu, pewnie wynika to ze w weekend jest więcej ludzi i smażą na "sztukę"
Wkurza mnie to jak obsługa drze ryja w głośniki "zestaw dorsza proszę odebrać" itp, jak by numerków nie mogli wprowadzić, albo wibrujących podstawek,a najśmieszniejsze jest to jak do tego zestawu startuje 3 stoliki i tylko jeden wraca z rybką.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Dalem sie poniesc wyobrazni i ulec reklamie Baru Rybka -gospodarstwo rybackie w Grebowie. Jestem smakoszem ryb i dlatego pojechalem. Restauracja ladna czysta,nowa obsluga uprzejma .LIczylem ze zjem swieza rybke lubie karpie ,pstrogi i inne. Myslalem ze rowniez na wynos uda mi sie wziasc kilka porcji ryby i tu porazka. Restauracja Rybka ale rybe jezeli chcesz zamowic to tylko z talerzem ziemniakow i salatek ale nie sama.Na wynos tez nie kilka porcji ryby tylko z wiaderkiem ziemniakow i salat.Porazka. Nie wiem skad wlasciciel zasiegal opinji technologa zywienie do ukladania menu ale calkowity obciach i porazka.Nie polecam nikomu tej restauracji bo tylko calkowity zawod.Odradzam odwiedzania tego miejsca chyba ze wlasciciel przeanalizuje nazwe restauracji i dostosuje do wlasciwego miejsca.


Nic nie napisałeś czy ryba smaczna? Ziemniaki można wyrzucić, no chyba że właściciel baru pilnuje by wszystkie zjeść umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 08:39  
Cytuj
Moze by byla smaczna gdyby nie byla zalana jakim sosemz pieczarek i zrobilo sie bloto.Jezeli wlascicielowi zalezy na prowadzeniu restauracji to powinien zasiegnac porady technologa zywienia bo na obecna chwile nie ma co mowic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 09:05  
Cytuj
Witam.
Ja też tam byłam i jestem bardzo zadowolona.
Pstrąg z pieca - jest z pieca - rybę czuć wyraźnie dymem z drewna.
Ryba bardzo dobrze doprawiona i soczysta, a nie wysuszona na wiór.
Do wybory są przecież nie tylko ziemniaki gotowane, ale także ziemniaki pieczone w skórce (pycha) oraz frytki.

Mąż jadł karpia, też zachwycony, dzieci jadły inne dania - też bardzo smaczne i ładnie podane.

Ogólnie jedzonko tam jest lepsze niż w tych wszystkich stalowowolskich restauracjach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 09:53  
Cytuj
Wiec nie wiem moze trafilas na inna obsluge.Mnie kelnerka oznajmila ze zadnych zmian i tak jak jest w karcie.Jezeli maz jadl karpie polanego tym sosem i mu smakowal to widocznie mamy inne smaki.Ja odnioslem negatywne wrazenie.Tyle w emacie.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 8 Maja 2019r. 19:55  
Cytuj
Ciężko mi uwierzyć że po zapłaceniu za całe danie nie można zrezygnować z niektórych składników. W skrajnej sytuacji zażyczył bym sobie sos i ziemniaki na osobnym talerzu. Inna sprawa że na pewno bym tam nie wrócił.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 6 Gru 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2019r. 09:25  
Cytuj
Jak nie można ?
Na talerzu miałam pstrąga z ziemniakami pieczonymi, na drugim surówki, a w miseczce sos - bo tak sobie zażyczyłam i nikt mi nie robił problemów.

Tak po za tym to nie przypominam sobie żeby w jakiejś restauracji odmówili mi podania surówek na innym talerzu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Cze 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 20:39  
Cytuj
byliśmy tam z mężem jakiś czas temu, dla nas masakra, jak można tak zepsuć rybę? i do tego ten śmieszny sos. nie polecam zdecydowanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1816
Dołączył: 6 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
byliśmy tam z mężem jakiś czas temu, dla nas masakra, jak można tak zepsuć rybę? i do tego ten śmieszny sos. nie polecam zdecydowanie


Przy najbliższej okazji pójdę tam i zamówię rybę,a później napisze że była dobra ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »