NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Miejska stacja paliw, Paliwo
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 08:35  
Cytuj
Jeżeli chodzi o ceny to gdyby rządziło PO to ceny były by podobne tylko za paliwo zapłaciłbyś 7 zł i za prąd już byś płacił drożej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 08:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11601
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 08:52  
Cytuj
I bylibyśmy już bardzo ubogaceni kulturowo, PLL LOT nazywałoby się Lufthansa, kopalnie byłyby konsekwentnie zamykane lub oddawane za bezcen Niemcom, a dzieci w szkołach uczono by masturbacji i że gej-ok! a hetero to dewiacja.

I tak dalej.

Moim zdaniem stacja paliw spełniła swoją rolę. Teraz tylko kwestia dobrego zarządzania i pilnowania cen.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 16:00  
Cytuj
CYTAT
Ten artykuł powinni troszkę w tej chwili zaktualizować , bo tak rzeczywiście było w 1 tygodniu funkcjonowania stacji
A teraz pare groszy i po ptokach , a taki fame był na nią
Sam byłem zadowolony na początku ale niestety to nie mogło długo trwać mlotek



ale pare groszy jest i po ptokach człowieku bo na stacjach komercyjnych ceny spadły a nie podniesli na miejskiej. Tak bys placil wiecej na pozostałych stacjach. Niektorzy to widze maja blokade przed myśleniem... Jakby miejskiej stacji nie bylo to by ceny byly +30gr pewnie w stosunku do tego co jest dzisiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 277
Dołączył: 27 Marz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2019r. 21:51  
Cytuj
Wczoraj podróżowałem wczoraj do Rzeszowa i obserwując stacje paliw po drodze i w samym Rzeszowie stwierdzam, że w Stalowej Woli jest najtaniej! Oczywiście chodzi mi o stację MZK.

Cudny Lolo
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2019r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ten artykuł powinni troszkę w tej chwili zaktualizować , bo tak rzeczywiście było w 1 tygodniu funkcjonowania stacji
A teraz pare groszy i po ptokach , a taki fame był na nią
Sam byłem zadowolony na początku ale niestety to nie mogło długo trwać mlotek



ale pare groszy jest i po ptokach człowieku bo na stacjach komercyjnych ceny spadły a nie podniesli na miejskiej. Tak bys placil wiecej na pozostałych stacjach. Niektorzy to widze maja blokade przed myśleniem... Jakby miejskiej stacji nie bylo to by ceny byly +30gr pewnie w stosunku do tego co jest dzisiaj.




Chodzi o zapowiedzi i obietnice... zawsze miałbo być te 20 czy 40 groszy taniej ( bez względu czy idzie w górę gdzieś , czy idzie w dół )
Chodzi o to ze , nie ja tak chce , tylko o słowo które wypowiedziane zostało w formie obietnicy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2019r. 17:18  
Cytuj
jest taniej i to sporo niż w Tarnobrzegu, Rzeszowie, Sandomierzu, czego byś chciał, żeby ktoś dopłacał do paliwa z publicznych pieniędzy, przecież to nie jest zgodne z prawem. Cena w MZK 4,83 na Orlenie 5,12 - o ci biega

http://www.mzk.s(...)la-dobe/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2019r. 22:26  
Cytuj
CYTAT
jest taniej i to sporo niż w Tarnobrzegu, Rzeszowie, Sandomierzu, czego byś chciał, żeby ktoś dopłacał do paliwa z publicznych pieniędzy, przecież to nie jest zgodne z prawem. Cena w MZK 4,83 na Orlenie 5,12 - o ci biega

http://www.mzk.s(...)la-dobe/


Ceny na tej podstronie nie sa juz aktualizowane. Na głównej stronie mzk, u góry na pasku sa aktualne.
Dzisiaj pb na orlenie faktycznie 5,12, a mzk 4,99. Różnica nie jest już tak duża jak wcześniej. Pytanie czy "promocja" w mzk sie skonczyla, czy to inne stacje zeszly w dol.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2019r. 23:07  
Cytuj
Dzisiaj pb jedynie 13gr taniej niż na Orlenie. Porównując standardy stacji widać kto tak naprawdę zarabia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2019r. 09:22  
Cytuj
Dobrze, że jest ta stacja, szkoda że tak późno powstała. Ceny w mieście zawsze były za wysokie. Teraz mamy wreszcie normalną cenę paliwa.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 20 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2019r. 09:22  
Cytuj
w tbg tankowalem w piatek z karta 4,99. Generalnie moya i circle k maja tam taka sama cene jak mzk wiec jak na stalowa to napewno ta stacja wstrzymuje utrzymywanie cen na poziomie 5,30, bo tak by pewnie było, ale napewno nie jest tak że działa praktycznie non profit, bo gdzie indziej komercyjne stacje gdzie koszty utrzymania sa (pracownicy itp) maja ceny identyczne.
Także z jednej strony dobrze że jest ale z drugiej to szału nie robi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2019r. 15:48  
Cytuj
Super stacja ! Nie marudzić ! Za darmo nigdzie nie dostaniecie - chyba że się przerzucicie na rower jezyk sciana mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Kwie 2019r. 16:53  
Cytuj
Zupa1234 nikt nie mówi za darmo, ale pewnie zysk mają porównywalny do konkurencji gdzie standard jest wyższy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 993
Dołączył: 6 Maja 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Maja 2019r. 22:14  
Cytuj
Wielkie halo dzisiaj 10gr różnicy. Cena jak średnia w Polsce:
https://www.o2.pl(...)2211713a
To czy jest drogo na konkurencyjnych stacjach cczy jak w całej Polsce?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2019r. 07:39  
Cytuj
Poczytajcie i zrozumiecie i przestańcie pierdolić , zawsze możecie zatankować w Nisku i nie stękajcie jak podnoszą cenę o 2gr.

https://www.fakt.(...)19n66w4?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Maja 2019r. 07:42  
Cytuj
Porównajcie cenę ADblue, to ta na dole. Ostatnio tankowałem po 2,20 i co? jest różnica?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 10:17  
Cytuj
Byłem wczoraj płatność tylko gotówką WTF ??

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 6 Maja 2009r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 12:55  
Cytuj
i tradycyjnie nieczynna dziś stacja.... nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 14:58  
Cytuj
Różnica w cenie przez ulicę to teraz 10 gr - dla ON.

To jest całe 5 PLN na baku !

Strasznie co niektórzy się podniecają tą ceną z MZK, a prawda taka, że to całe 5 zł różnicy.

Robię rocznie ok. 20 tysięcy i jak dla mnie to są jakieś 22-23 tankowania, czyli stówa rocznie.

I ta różnica w cenie w zasadzie jest zgubiona, bo wystarczy, że zatankuję, naliczą punkty, za punkty kupię hot-doga bądź kawę i jestem na zero.

Ciekawe ile kilometrów robią niektóre z osób, które tak bardzo wychwalają te ceny, bo wyjdzie na to, że raptem parę tysięcy i ich oszczędności to 20 zł na rok...

Tak oto działa magia marketingu.

PKS też ma stację, też działa od dawna, zawsze było parę groszy taniej niż na stacjach brandowych - nic nowego, z tym, że nie reklamuje się z hukiem, bo włodarz nie ma tam interesu wyborczego i nie byłoby sukcesu...
A tu ładnie, kolorowo...

A, że pewnie zapłacimy za to wszyscy w cenie innych usług to inna bajka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5002
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 18:25  
Cytuj
Ria daje fajne rabaty firmom. Na chwilę obecną tankuje tam auto w cenie Mzk. Także dobrze że jest stacja bo inni obniżyli ceny. Ale tam nie tankuje.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 18:46  
Cytuj
CYTAT
Różnica w cenie przez ulicę to teraz 10 gr - dla ON.

To jest całe 5 PLN na baku !

Strasznie co niektórzy się podniecają tą ceną z MZK, a prawda taka, że to całe 5 zł różnicy.

Robię rocznie ok. 20 tysięcy i jak dla mnie to są jakieś 22-23 tankowania, czyli stówa rocznie.

I ta różnica w cenie w zasadzie jest zgubiona, bo wystarczy, że zatankuję, naliczą punkty, za punkty kupię hot-doga bądź kawę i jestem na zero.

Ciekawe ile kilometrów robią niektóre z osób, które tak bardzo wychwalają te ceny, bo wyjdzie na to, że raptem parę tysięcy i ich oszczędności to 20 zł na rok...

Tak oto działa magia marketingu.

PKS też ma stację, też działa od dawna, zawsze było parę groszy taniej niż na stacjach brandowych - nic nowego, z tym, że nie reklamuje się z hukiem, bo włodarz nie ma tam interesu wyborczego i nie byłoby sukcesu...
A tu ładnie, kolorowo...

A, że pewnie zapłacimy za to wszyscy w cenie innych usług to inna bajka


Szkoda, że Ty tylko po stalowej woli jeździsz umiech

Gdyby było inaczej kojarzyłbyś, że kiedyś w Stalowej było najdrożej a teraz jest najtaniej. Ta cena po drugiej stronie ulicy jest wynikiem stacji miejskiej. PKS zawsze trzymał cenę pozostałych stacji, teraz i oni musieli obniżyć.

Szkoda, że faktycznie tradycyjnie w weekend nieczynne.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2193
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 20:04  
Cytuj
Choć za Andrzejkien nie przepadam to w tym przypadku całkowicie się z nim zgadzam.
MZK właśnie dzięki swojej działalności powstrzymuje pozostałe stacje przed wyższymi cenami.

Byłem kilka dni temu za Swidnikiem i zerkałem na cenę ON na Orlenach średnio po 5,35

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 22:24  
Cytuj
CYTAT (Andrzej_2.0)
Szkoda, że Ty tylko po stalowej woli jeździsz umiech

Tego nie możesz wiedzieć.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Gdyby było inaczej kojarzyłbyś, że kiedyś w Stalowej było najdrożej a teraz jest najtaniej.

Ja jeżdze dużo a raczej jeździłem i uwierz, że u nas nie było najdrożej. Ceny kształtowaly się w zależności od regionu i sądze, że znaczenie miał tu transport paliw.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Ta cena po drugiej stronie ulicy jest wynikiem stacji miejskiej. PKS zawsze trzymał cenę pozostałych stacji, teraz i oni musieli obniżyć.

Sądze, że się mylisz. Na MZK niema LPG i jakoś nie mamy najdroższego gazu to po pierwsze a podrugie tam nie ma obsługi i odpadają spore koszty pracownicze.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Szkoda, że faktycznie tradycyjnie w weekend nieczynne.

Ludze mają wolne niedziele w handlu więc maszyny muszą mieć wolne weekendy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 210
Dołączył: 19 Lut 2008r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Maja 2019r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (Andrzej_2.0)
Szkoda, że Ty tylko po stalowej woli jeździsz umiech

Tego nie możesz wiedzieć.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Gdyby było inaczej kojarzyłbyś, że kiedyś w Stalowej było najdrożej a teraz jest najtaniej.

Ja jeżdze dużo a raczej jeździłem i uwierz, że u nas nie było najdrożej. Ceny kształtowaly się w zależności od regionu i sądze, że znaczenie miał tu transport paliw.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Ta cena po drugiej stronie ulicy jest wynikiem stacji miejskiej. PKS zawsze trzymał cenę pozostałych stacji, teraz i oni musieli obniżyć.

Sądze, że się mylisz. Na MZK niema LPG i jakoś nie mamy najdroższego gazu to po pierwsze a podrugie tam nie ma obsługi i odpadają spore koszty pracownicze.
CYTAT (Andrzej_2.0)
Szkoda, że faktycznie tradycyjnie w weekend nieczynne.

Ludze mają wolne niedziele w handlu więc maszyny muszą mieć wolne weekendy.


Dzięki za podniesienie właśnie tych samych argumentów, których chciałem użyć w odpowiedzi...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2019r. 00:12  
Cytuj
Skoro stacja jest taka cacy, dlaczego MZK ma kilka mln zł straty rocznie? Ile lat będzie spłacać koszty budowy i utrzymania stacji? Niektórzy widzę, że dla tych kilku groszy oszczędności na litrze paliwa założyli klapki na oczy i nie widzą kosztów ponoszonych przez MZK. A przecież za każdy deficyt w tej spółce zapłaci podatnik stalowowolski, czy to w wyższych opłatach lokalnych, czy w podatkach. Obecnie MZK sądzi się z miastem o kilka mln zł wyrównania za usługi świadczone miastu. Świetny interes, zaoszczędzić 5 zł na baku, a zapłacić wielokrotność w innych opłatach....

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Maja 2019r. 08:02  
Cytuj
manukun ale ty jesteś malkontent. Nie masz nic innego do roboty to idź bykom jajka kołysać, poszukują takiego w dziale dam pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »