NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Kamerki samochodowe, Jakie
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 08:26  
Cytuj
Jakie polecacie kamerki samochodowe z videorejestratorem, tak aby w nocy było fajnie widać, i aby odtwarzając na komputerze obraz był w miarę wyraźny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 08:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 11:11  
Cytuj
Moge polecic NextBase 412G, swietnie widac takze w nocy, zapetla obraz, ma czujnik ruchu, GPS i laczy sie przez WiFi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2019r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Moge polecic NextBase 412G, swietnie widac takze w nocy, zapetla obraz, ma czujnik ruchu, GPS i laczy sie przez WiFi.


Widać szczegóły trasy przy oświetleniu reflektorami samochodu? Chciałbym zobaczyć nagrany film bo jakoś trudno mi uwierzyć. Natomiast pozostałe funkcje oprócz WiFi ma każda kamerka. A to WiFi na pewno jest, bo żadna specyfikacja nic o tym nie mówi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 144
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2019r. 14:11  
Cytuj
Viofo A119

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 14 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Marz 2019r. 16:38  
Cytuj
Prosze sobie wejsc na Strone NextBase, tam sa filmiki ze wszystkich modeli. To nie jest skomplikowane umiech Prosze wpisac dokladna nazwe modelu(wraz z numerem). WiFi takze jest na pewno - uzywam to wiem. Obecnie ten modele sa najlepsze w nagrywaniu obrazu nocnego.

Widać szczegóły trasy przy oświetleniu reflektorami samochodu? Chciałbym zobaczyć nagrany film bo jakoś trudno mi uwierzyć. Natomiast pozostałe funkcje oprócz WiFi ma każda kamerka. A to WiFi na pewno jest, bo żadna specyfikacja nic o tym nie mówi.[/cytat]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »