NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »
Nowy Temat Odpowiedz
Impreza pracownicza,
Posty: 4
Dołączył: 20 Cze 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 11:48  
Cytuj
Hej. Zastanawiam się, gdzie w Stalowej lub w okolicach można zorganizować imprezę firmową dla dojść dużej grupy. Nie chciałabym żeby to był tylko obiad, kolacja picie i do domu tylko coś bardziej aktywnego np. kręgle, bilard lub coś innego. Polećcie coś godnego 😀😀😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 11:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 481
Dołączył: 28 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 12:25  
Cytuj
Podaj przybliżoną ilość ludzi

http://stalowemiasto.pl/ogloszenia/stalowa_wola/ogloszenia.php?mode=pokaz_ogloszenie&id=123967
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 13:06  
Cytuj
Obiad i popijawa ta są standardy w takich imprezachsmiech2 i mysle ze nie ma co wydziwiac bo nie kazdemu to przypadnie do gustu sam wiem na przykładzie mojej firmy mozna chwile posiedziec wypic kielich lub kilka zjesc obiad jakiegos sledzika pogadac i do domu smiech2 Mozna tez zorganizowac jakis mecz piłki noznej, siatkówki ,striptease,panienki te sprawy ale duzo ludzi nie przyjdziesmiech2 Ostatecznie wynajmnij lotnisko w Turbi sprowadz kilka zespołów załatw katering zabawy dla dzieci i masz impreze z pompąsmiech2 co i tak sie nie kazdemu spodobasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1156
Dołączył: 6 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 13:39  
Cytuj
moja firma miała kiedyś imprezę w nnn - nawet nie było źle ;) mogę polecić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Hej. Zastanawiam się, gdzie w Stalowej lub w okolicach można zorganizować imprezę firmową dla dojść dużej grupy. Nie chciałabym żeby to był tylko obiad, kolacja picie i do domu tylko coś bardziej aktywnego np. kręgle, bilard lub coś innego. Polećcie coś godnego 😀😀😀


W Łysakowie jest bodajże taka miejscówka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2019r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
Hej. Zastanawiam się, gdzie w Stalowej lub w okolicach można zorganizować imprezę firmową dla dojść dużej grupy. Nie chciałabym żeby to był tylko obiad, kolacja picie i do domu tylko coś bardziej aktywnego np. kręgle, bilard lub coś innego. Polećcie coś godnego 😀😀😀

mogę podpowiedzieć Łążek Ordynacki, super imprezy tam bywały

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Rozrywka, Kultura, Sztuka » Po godzinach - Restauracje, Kawiarnie, Dyskoteki »