NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Polsko Co tu K**** się dzieję ?! ! ! ,
Posty: 93
Dołączył: 7 Lut 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 18:30  
Cytuj
Cześć wszystkim
Od dłuższego czasu zastanawiam się - co z tymi ,, ludźmi,, ? Mam na myśli zdecydowanie większą liczbę polityków z Wiejskiej. Wybieramy ICH po co ? Bo napewno nie po dążenie i walkę o poprawienie jakości życia Polaków. Z mediów można tylko usłyszeć kolejne afery ,zarzuty itp. Obrzucanie się wszelkim gównem tylko po to by wybielić się na tle ,,wroga,, (znajomego z pracy). Wybierając ich załatwiamy im bardzo dobrą pracę układy znajomości nietykalność,za którą płacimy wszyscy. Wzamian dostajemy tylko kolejne uderzenie w policzek. Uświadamia nam to kolejny raz że tu się nigdy nic nie zmieni. Pozostaje nadzieja i chyba tylko to...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 18:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 18:32  
Cytuj
o siebie to najlepiej zadbaj sam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 22 Cze 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 19:30  
Cytuj
widać ludzie lubią być oszukiwani. wszelkiej maści politycy opowiadają brednie, w które co gorsza ludzie wierzą.sciana wybierają ciągle tych samych i oczekują zmian. ten, kto mówi prawdę nawet jeśli boli nie ma szans z kłamcami. dziwne ale prawdziwe. mlotek

Ten sam kraj, ten sam język, ta sama historia. INNE MARZENIA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11595
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 19:33  
Cytuj
Jeżeli chcemy, żeby było "po naszemu" to sami musimy się wziąć za politykę...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli chcemy, żeby było "po naszemu" to sami musimy się wziąć za politykę...


A za jakiś czas będziesz to samo robił,bo oni też nie wzięli się znikąd,oni wyszli z naszej społeczności,sa częścia nas samych.
Pieniądze i władza odbiera ludziom rozum.
Oni tak nami manewrują,że często robimy z nich świętych/vide:ostatnie wypadki/.
Każda,kazda osoba publiczna,polityk i nie polityk,jest,mniej czy więcej,ale ubabrana w politycznym gooanie.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 23:15  
Cytuj
Nie zgadzam się z tym. Nie wszyscy to sondrzowe horagiewki. Są też ludzie prawdziwi. Ludzie z misją i charakterem. Nie po to też wybieramy przedstawicieli by samemu czymś się zajmować.

Motłoch głosuje. Motłochem najłatwiej się steruje. Poulizm wygrywa z rozsądkiem i racjonalnością już w przedbiegach. To najsłabsza strona demokracji.

Jak powiedział W. Cejrowski - musimy zacząć od odpowiedzialności dotyczacej obietnic wyborczych. Trzeba zacząć odrozliczania za ich zdradę.

Treba przestać być niczym pies ogrodnika. Przy wyborze przestać oddawać glos zakłamane masowe partie z pobudek "byle by którąś z wiodących masowych partii nie wygrała.

" Zło to zło, (..)- Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte."

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 01:35  
Cytuj
CYTAT
Nie zgadzam się z tym. Nie wszyscy to sondrzowe horagiewki. Są też ludzie prawdziwi. Ludzie z misją i charakterem. Nie po to też wybieramy przedstawicieli by samemu czymś się zajmować.

Motłoch głosuje. Motłochem najłatwiej się steruje. Poulizm wygrywa z rozsądkiem i racjonalnością już w przedbiegach. To najsłabsza strona demokracji.

Jak powiedział W. Cejrowski - musimy zacząć od odpowiedzialności dotyczacej obietnic wyborczych. Trzeba zacząć odrozliczania za ich zdradę.

Treba przestać być niczym pies ogrodnika. Przy wyborze przestać oddawać glos zakłamane masowe partie z pobudek "byle by którąś z wiodących masowych partii nie wygrała.

" Zło to zło, (..)- Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte."


Większość Ci powie:
PiS obiecał 500+ i dał i będę na nich głosować.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 126
Dołączył: 22 Lip 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 12:09  
Cytuj
polskojęzyczne popisy bez mycek, to nic innego jak zwykły teatr dla przeciętnych kowalskich, szykuje się kolejny holokaust do zobaczenia w terenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 16:51  
Cytuj
To pytanie,które zostało zawarte w temacie zadaje sobie chyba większość Polaków tzw.gorszego sortu.Każda partia,która doszła do władzy kradła,kradnie bądź będzie kraść.Jak powiedziała kiedyś żelazna dama Anglii rząd nie dysponuje własnymi pieniędzmi on obraca pieniędzmi obywateli.To ja,Ty czy inni tutaj się wypowiadający opłacamy 500+ itp swoimi podatkami.Mnie osobiście śmieszy ten najnowszy program emerytura 4+ czy coś takiego ?Pewnie "niektórzy" którym się wszystko należy zadadzą sobie pytanie co mnie w tym śmieszy.Hmmm może to,że emerytom,którzy pracowali całe swoje życie podnosi się emeryturę o 10-20 zł ponieważ nie ma pieniędzy,ale o to nagle partia rządząca znajduje 1100zl na emeryturę dla kobiet,które np. nie przepracowały nawet jednego dnia w swoim życiu ale z racji 4 dzieci im się należy ????A co z mamami które miały 3 dzieci i były czynne zawodowo?Osobiście podziwiam tą drugą opcje mam.Dlaczego?Ponieważ wyzwaniem jest pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem trójki dzieci.No ale partia rządząca uważa te kobiety za gorszy sort.Zauważcie,że ludzie pracujący są gorszym sortem a bezrobotni np.z wyboru tym lepszym.Jaki rząd daje przykład młodym dziewczynkom?Po gimnazjum zacznij rodzić dzieci bo wykształcenie i późniejsza praca nie są potrzebne bo i tak emeryturka będzie.Roszczeniowość narodu sięga zenitu.Każdemu wszystko się należy.No ale to temat rzeka.Zmierzając do sedna moim zdaniem partia rządząca kupuje w ten sposób elektorat bo ciemnymi masami najłatwiej manipulować.No i to wmawianie ludziom,że jak ktoś ma pieniądze to na pewno ukradł .No cóż PiS w propagandzie przegonił nawet Józia Stalina i komunistów.Są tacy,którzy uważają,że to co robi PiS to komunizm w białych rękawiczkach.Błąd.Za komuny przynajmniej doceniano lud pracujący a nie nierobów.Moim zdaniem to już pislamski dżihad.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 17:32  
Cytuj
Przeczytałam twój wywód hitfromthebong.

Mógłbyś postawić w jednym zdaniu tezę, a potem jednym zdaniem jej dowieść faktami? Interpretacje możesz dołączyć w oddzielnym paragrafie.

Nie jestem pewna czy potrafię odgadnąć co starasz się dowieść czym, w swojej wypowiedzi.

CYTAT
dla kobiet,które np. nie przepracowały nawet jednego dnia w swoim życiu ale z racji 4 dzieci im się należy ????
- nad tą oceną popracujemy szerzej cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 20:05  
Cytuj
"Emerytury dla matek to nowe świadczenie przygotowane przez resorty rodziny, pracy i polityki społecznej. Tzw. matczyne emerytury będą przysługiwały matkom, które urodziły co najmniej czwórkę dzieci i zamiast pracować, je wychowywały." proszę może to będzie dla Ciebie art2deco bardziej zrozumiałe. Mnie zastanawia co z matkami które urodziły 3 i PRACOWAŁY .Poza tym nie będę z Tobą dyskutować ponieważ zabrałam głos w dyskusji aby wyrazić poprzez słowa pisane co mnie w tym kraju wkurza jeśli chodzi o politykę rządzących..Może zapomniałaś,ale żyjemy jeszcze w wolnym kraju a konstytucja gwarantuje mi wolność słowa.Dlatego mam prawo pisać to co uważam za słuszne.Oczywiscie Ty możesz mieć odmienne zdanie od mojego i też masz do tego prawo.Ja nie zamierzam pisać tu rozprawki stawiając każdą swoją tezę osobno dołączając do tego stosowną argumentacje.Szkoda mi na to czasu.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 21:26  
Cytuj
Jak narazie to jedyna wladza ktora poprawia zywot zwyklych ludzi.Niech nikt nie liczy ze gdziekolwiek na siecie jest wladza krora nie kradnie i nie cisgnie do siebie.Kwestia proporcji.Narazie ja isobiscie jestem za PIS i nie zmienie znania dopuki mi jako zweyklemu obywatelowi zyje sie lepiej.Taka prawda.A to ze czasem cos zakreca??? Inni jak do tej pory krecili po tysiackrotnie bardziej.I nie chce powtoru.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
To pytanie,które zostało zawarte w temacie zadaje sobie chyba większość Polaków tzw.gorszego sortu.Każda partia,która doszła do władzy kradła,kradnie bądź będzie kraść.Jak powiedziała kiedyś żelazna dama Anglii rząd nie dysponuje własnymi pieniędzmi on obraca pieniędzmi obywateli.To ja,Ty czy inni tutaj się wypowiadający opłacamy 500+ itp swoimi podatkami.Mnie osobiście śmieszy ten najnowszy program emerytura 4+ czy coś takiego ?Pewnie "niektórzy" którym się wszystko należy zadadzą sobie pytanie co mnie w tym śmieszy.Hmmm może to,że emerytom,którzy pracowali całe swoje życie podnosi się emeryturę o 10-20 zł ponieważ nie ma pieniędzy,ale o to nagle partia rządząca znajduje 1100zl na emeryturę dla kobiet,które np. nie przepracowały nawet jednego dnia w swoim życiu ale z racji 4 dzieci im się należy ????A co z mamami które miały 3 dzieci i były czynne zawodowo?Osobiście podziwiam tą drugą opcje mam.Dlaczego?Ponieważ wyzwaniem jest pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem trójki dzieci.No ale partia rządząca uważa te kobiety za gorszy sort.Zauważcie,że ludzie pracujący są gorszym sortem a bezrobotni np.z wyboru tym lepszym.Jaki rząd daje przykład młodym dziewczynkom?Po gimnazjum zacznij rodzić dzieci bo wykształcenie i późniejsza praca nie są potrzebne bo i tak emeryturka będzie.Roszczeniowość narodu sięga zenitu.Każdemu wszystko się należy.No ale to temat rzeka.Zmierzając do sedna moim zdaniem partia rządząca kupuje w ten sposób elektorat bo ciemnymi masami najłatwiej manipulować.No i to wmawianie ludziom,że jak ktoś ma pieniądze to na pewno ukradł .No cóż PiS w propagandzie przegonił nawet Józia Stalina i komunistów.Są tacy,którzy uważają,że to co robi PiS to komunizm w białych rękawiczkach.Błąd.Za komuny przynajmniej doceniano lud pracujący a nie nierobów.Moim zdaniem to już pislamski dżihad.


I tu kolego klaniaja sie prawa ekonomi i dalekowzrocznosci.

Rodzina z jednym dzieckiem np.kupuje np 3 bulki i oddaje 3 x podatek
Rodzina z 4 dzieci kupuje 6 bulek czyli oddaje 6 x podatek
Dalej sumujac podatek mozemy cos wybudowac . Przy czym rodzina z wieksza iloscia dzieci odda 2 razy wiecej podatku od rodziny z jednym dzieckiem. Jesli chcemy wybudowac droge to wieksza rodzina dolozy sie 2 razy wiecej do budowy niz ta z 1 dzieckiem .

Zapomoga 500+ jest do 18 roku , a pozniej te dzieci beda musialy pracowac 45 lat do emerytury i oplacac podatki. Jak jest wiec sprawiedliwosc jesli 4 dzieci oplaca przez 45 lat emerytury na swoich 2 rodzicow plus 2 obce osoby , a rodzina co miala jedna dziecko musi brac pieniadze dla drugiego rodzica od od obcych osob z rodzin wielodzietnych??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 22:05  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To pytanie,które zostało zawarte w temacie zadaje sobie chyba większość Polaków tzw.gorszego sortu.Każda partia,która doszła do władzy kradła,kradnie bądź będzie kraść.Jak powiedziała kiedyś żelazna dama Anglii rząd nie dysponuje własnymi pieniędzmi on obraca pieniędzmi obywateli.To ja,Ty czy inni tutaj się wypowiadający opłacamy 500+ itp swoimi podatkami.Mnie osobiście śmieszy ten najnowszy program emerytura 4+ czy coś takiego ?Pewnie "niektórzy" którym się wszystko należy zadadzą sobie pytanie co mnie w tym śmieszy.Hmmm może to,że emerytom,którzy pracowali całe swoje życie podnosi się emeryturę o 10-20 zł ponieważ nie ma pieniędzy,ale o to nagle partia rządząca znajduje 1100zl na emeryturę dla kobiet,które np. nie przepracowały nawet jednego dnia w swoim życiu ale z racji 4 dzieci im się należy ????A co z mamami które miały 3 dzieci i były czynne zawodowo?Osobiście podziwiam tą drugą opcje mam.Dlaczego?Ponieważ wyzwaniem jest pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem trójki dzieci.No ale partia rządząca uważa te kobiety za gorszy sort.Zauważcie,że ludzie pracujący są gorszym sortem a bezrobotni np.z wyboru tym lepszym.Jaki rząd daje przykład młodym dziewczynkom?Po gimnazjum zacznij rodzić dzieci bo wykształcenie i późniejsza praca nie są potrzebne bo i tak emeryturka będzie.Roszczeniowość narodu sięga zenitu.Każdemu wszystko się należy.No ale to temat rzeka.Zmierzając do sedna moim zdaniem partia rządząca kupuje w ten sposób elektorat bo ciemnymi masami najłatwiej manipulować.No i to wmawianie ludziom,że jak ktoś ma pieniądze to na pewno ukradł .No cóż PiS w propagandzie przegonił nawet Józia Stalina i komunistów.Są tacy,którzy uważają,że to co robi PiS to komunizm w białych rękawiczkach.Błąd.Za komuny przynajmniej doceniano lud pracujący a nie nierobów.Moim zdaniem to już pislamski dżihad.


I tu kolego klaniaja sie prawa ekonomi i dalekowzrocznosci.

Rodzina z jednym dzieckiem np.kupuje np 3 bulki i oddaje 3 x podatek
Rodzina z 4 dzieci kupuje 6 bulek czyli oddaje 6 x podatek
Dalej sumujac podatek mozemy cos wybudowac . Przy czym rodzina z wieksza iloscia dzieci odda 2 razy wiecej podatku od rodziny z jednym dzieckiem. Jesli chcemy wybudowac droge to wieksza rodzina dolozy sie 2 razy wiecej do budowy niz ta z 1 dzieckiem .

Zapomoga 500+ jest do 18 roku , a pozniej te dzieci beda musialy pracowac 45 lat do emerytury i oplacac podatki. Jak jest wiec sprawiedliwosc jesli 4 dzieci oplaca przez 45 lat emerytury na swoich 2 rodzicow plus 2 obce osoby , a rodzina co miala jedna dziecko musi brac pieniadze dla drugiego rodzica od od obcych osob z rodzin wielodzietnych??
W realnym świecie te dzieci 500+ po osiągnięciu pełnoletności udadzą się do MOP- su po zapomogę.Zaczną zarabiać mnożąc potomstwo razy 500+ i tak do czwartego!Wszak to już tradycja rodzinna!Na Moją emeryturę zarabiam Sam tu i teraz oddając państwu haracz bądź udzielam mu pożyczki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 22:06  
Cytuj
Polityka politykom. W Polsce jak I na calym swiecie rządzą też media. Przestancie ogladac tvp I tvn. Zobaczycie inna Polske

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 22:26  
Cytuj
@marko38 Nie przemyślałeś tego do końca. Przykład z bułkami jest po prostu głupi bo co z tego że pracujący nie wyda więcej na bułki skoro wyda na coś innego (tym samym odprowadzajac podatek na wyzszej stawce).

Osoba pracująca tworzy wartość dodaną i oddaje cześć swojej pracy dla dobra wspólnego (podatki).
Osoba pracująca ma dodatni wpływ na PKB.
Wielodzietna na socjalu nie wydatkuje swoich pieniędzy tylko te których źródłem jest praca innych ludzi. Jest beneficjentem pracy i właśnie podatków ludzi pracujących.

To pierwszy aspekt. Drugi aspekt to kwestia etyczna. Motywacją do pracy i bogacenia się ludzi jest własna ekonomiczna korzyść płynąca z pracy. Jednym z nadrzędnych celów ludzi jest założenie własnej rodziny i dbanie o dobro własnych dzieci. Żeby wydatkować na innych trzeba odebrać własnym.

Trzeci aspekt to aspekt naturalno genetyczny. Najlepsze geny przyszłym Polakom przekażą ludzie zaradni. Rozmnażać powinny się osoby które stać na utrzymanie własnych dzieci.




Rozumiem pomoc ludziom w ciężkiej sytuacji życiowej. Nie rozumiem jednak bezmyślnego socjalizmu który psuje społeczeństwo. Łapowka wyborcza e tej postaci jest po prostu ciosem poniżej pasa i działaniem na szkodę państwa i obywateli.

Sam pracuję od 16 roku życia i moje dzieci też będą. Dzisiaj sponsorami prawie dorosłych 500plusow są inwalidzi, emeryci, renciści i młodzi ludzie będący na dorobku.

Polak ma być dumny i niezależny. Socjalizm odbiera ludziom godność i czyni z nich zwierzęta hodowlane.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Lut 2019r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
To pytanie,które zostało zawarte w temacie zadaje sobie chyba większość Polaków tzw.gorszego sortu.Każda partia,która doszła do władzy kradła,kradnie bądź będzie kraść.Jak powiedziała kiedyś żelazna dama Anglii rząd nie dysponuje własnymi pieniędzmi on obraca pieniędzmi obywateli.To ja,Ty czy inni tutaj się wypowiadający opłacamy 500+ itp swoimi podatkami.Mnie osobiście śmieszy ten najnowszy program emerytura 4+ czy coś takiego ?Pewnie "niektórzy" którym się wszystko należy zadadzą sobie pytanie co mnie w tym śmieszy.Hmmm może to,że emerytom,którzy pracowali całe swoje życie podnosi się emeryturę o 10-20 zł ponieważ nie ma pieniędzy,ale o to nagle partia rządząca znajduje 1100zl na emeryturę dla kobiet,które np. nie przepracowały nawet jednego dnia w swoim życiu ale z racji 4 dzieci im się należy ????A co z mamami które miały 3 dzieci i były czynne zawodowo?Osobiście podziwiam tą drugą opcje mam.Dlaczego?Ponieważ wyzwaniem jest pogodzenie pracy zawodowej z wychowaniem trójki dzieci.No ale partia rządząca uważa te kobiety za gorszy sort.Zauważcie,że ludzie pracujący są gorszym sortem a bezrobotni np.z wyboru tym lepszym.Jaki rząd daje przykład młodym dziewczynkom?Po gimnazjum zacznij rodzić dzieci bo wykształcenie i późniejsza praca nie są potrzebne bo i tak emeryturka będzie.Roszczeniowość narodu sięga zenitu.Każdemu wszystko się należy.No ale to temat rzeka.Zmierzając do sedna moim zdaniem partia rządząca kupuje w ten sposób elektorat bo ciemnymi masami najłatwiej manipulować.No i to wmawianie ludziom,że jak ktoś ma pieniądze to na pewno ukradł .No cóż PiS w propagandzie przegonił nawet Józia Stalina i komunistów.Są tacy,którzy uważają,że to co robi PiS to komunizm w białych rękawiczkach.Błąd.Za komuny przynajmniej doceniano lud pracujący a nie nierobów.Moim zdaniem to już pislamski dżihad.


I tu kolego kłaniają się prawa ekonomi, zwrotu inwestycji.

Rodzina z jednym dzieckiem np.kupuje np 3 bułki i oddaje 3 x podatek
Rodzina z 4 dzieci kupuje 6 bułek czyli oddaje 6 x podatek
Dalej sumując podatek możemy coś wybudować . Przy czym rodzina z większą ilością dzieci odda 2 razy więcej podatku od rodziny z jednym dzieckiem. Jeśli chcemy wybudować drogę to większa rodzina dołoży się 2 razy więcej do budowy niż ta z 1 dzieckiem.

Zapomoga 500+ jest do 18 roku od drugiego dziecka, a później te dzieci będą musiały pracować 45 lat do emerytury i opłacać podatki. Jaka jest wiec sprawiedliwość gdy 4 dzieci opłaca przez 45 lat emerytury na swoich 2 rodziców plus 2 obce osoby , a rodzina co miała jedna dziecko musi brać pieniądze dla drugiego rodzica od od obcych osób z rodzin wielodzietnych??


Proszę bardzo air kiss żelazna logika Marka (wejście smoka!) teza i elegancki przewód przeprowadzony :-) bez testowania na żywych zwierzętach cool girl Wychowanie 4 dzieci to praca która nie pozwala pracować w wielu zawodach, pozbawia dochodu. Skoro na Zachodzie zapraszają za dopłatą ludzi bez języka/zawodu/kultury, to musi to mieć swoją wymierną fiskalną wartość, równą wedle mojej pamięci 250,000 ojro rocznie od głowy, według szacunku oszustów i złodziei VAT z PO.

Ja dostrzegam tutaj olbrzymie możliwości poproszenia tych skomlących liberalnych lewicowców z UE o dopłatę za wykonane prace. Równość to równość Towarzysze, a to jakiego koloru to przecież nie ma dla was znaczenia, czyż nie?

ok

PS Co do trójki dzieci, to coś wymyślą przez następne 4 lata, bo to nadal przyrost. 500+ za jedno mija się z oczywistym celem demograficznym albo potencją męża.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 01:53  
Cytuj
Mamy takich polityków na jakich zasługujemy.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 06:50  
Cytuj
CYTAT
Mamy takich polityków na jakich zasługujemy.

No chyba ty bo ja na nich nie głosowałem. umiech

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 11:07  
Cytuj
CYTAT

No chyba ty bo ja na nich nie głosowałem. umiech

Nie musiałeś. Rzecz w tym, że politycy są lustrem całego kraju. Nie będzie w Polsce nigdy dobrze bo jesteśmy Polakami a Polacy jacy są to już sam pewnie wiesz.

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 11:14  
Cytuj
Goodman święte słowa. Kto by nie rządził i tak będzie kombinował. Teraz mam przynajmniej czynsz i kredyt za darmo. Progres a ty na których zlodzieji głosowałeś ?? Tych co tylko zabierają?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3118
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 11:58  
Cytuj
W takim razie wygląda na to ze jestem twoim sponsorem.

Ja głosowałem na tych co nie zabierają wcale.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 12:08  
Cytuj
Ja sam tez siebie sponsoruje albo coś innego na co nie mam ochoty żeby szły moje pieniądze. Oświec nas proszę, kto nie kradnie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 12:16  
Cytuj
CYTAT
W takim razie wygląda na to ze jestem twoim sponsorem.

Ja głosowałem na tych co nie zabierają wcale.


Pisz wprost na kogo

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 833
Dołączył: 4 Lip 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Lut 2019r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
Ja głosowałem na tych co nie zabierają wcale.

Nie zabierają bo nie mieli okazji jeszcze uśmiech

***** ***
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »