NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Oswietlenie w garazu ,
Posty: 92
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 14:30  
Cytuj
Witam,w najblizszym czasie zamierzam wymienic oswietlenie w moim garazu ,mam teraz tylko trzy zarowki po jednej na kazdej scianie i jest to nie wystarczające ,lubie siedziec i dlubac przy aucie ale przy tym oswietleniu jest to męczące ,garaz to 3x7 metrow ,poleccie cos dobrego ,moze ktos zmienial oswitlenie i podpowie ,dzięki pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 14:30  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 14:47  
Cytuj
CYTAT
Witam,w najblizszym czasie zamierzam wymienic oswietlenie w moim garazu ,mam teraz tylko trzy zarowki po jednej na kazdej scianie i jest to nie wystarczające ,lubie siedziec i dlubac przy aucie ale przy tym oswietleniu jest to męczące ,garaz to 3x7 metrow ,poleccie cos dobrego ,moze ktos zmienial oswitlenie i podpowie ,dzięki pozdrawiam


Ja u siebie pozakładałem świetlówki led na suficie, w miejscu gdzie potrzebuję mieć jaśniej mam dodatkowo 2 lampki led na długich ramionach ( zrobione ze sklejki wg jakiegoś projektu z pinteresta ) jest ok i pobór prądu też niewielki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 92
Dołączył: 22 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2019r. 16:03  
Cytuj
Dzięki za odp.a mozesz napisac jaka moc takiej swietlowki ??lub dac linka ,planuje kupic dwie jedna mocna na sufit droga mniejsza na sciane przednią tam gdzie mam stól narzędziowy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1554
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2019r. 13:39  
Cytuj
kup sobie oprawy + swietlowki led. Świetlówki LED PILA 120cm 18W. Obudowa 2x18W czyli jedna lampa ma 36W daj takich 2 szt na suficie + jakieś na ścianie do doświetlenia i będzie ok. Oprawa + 2 świetlówki ok 80-100zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »