NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Orzeszkowej 11,
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 13:56  
Cytuj
CYTAT (b.l.u.e.)
A ja się zgodzę z Panią. Jeżeli ktoś ma samochód żeby stał, to niech go postawi na uboczu tak żeby nie blokował dogodnego miejsca innym mieszkańcom,,,

Nic dodać nic ująć. Stawiając samochód na publicznym parkingu wypadałoby aby nikomu nie utrudniał życia, tym bardziej jak stawia się go na dłuższy postój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 13:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (b.l.u.e.)
A ja się zgodzę z Panią. Jeżeli ktoś ma samochód żeby stał, to niech go postawi na uboczu tak żeby nie blokował dogodnego miejsca innym mieszkańcom,,,

Nic dodać nic ująć. Stawiając samochód na publicznym parkingu wypadałoby aby nikomu nie utrudniał życia, tym bardziej jak stawia się go na dłuższy postój.

Tak ale o ile prosciej było by własciciela znalezc w tradycyjny sposóbsmiech2 i zachowujac jakies tam standardy relacji miedzy ludzkich normalnie poprosic z tego co tu pisza ten samochód zaparkowany jest prawidłowo wiec trudno miec pretensje ze ktos był pierwszy i zaparkował go sobie najblizej klatki a czy jest gruchotem to juz sybiektywna opinia i nie ma sensu pisac o tym na miejskim portalu informacyjnym i obrazac własciciela smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:25  
Cytuj
CYTAT
Nic dodać nic ująć. Stawiając samochód na publicznym parkingu wypadałoby aby nikomu nie utrudniał życia, tym bardziej jak stawia się go na dłuższy postój.


smiech2 Czyli - na parkingu ma nie parkować - bo każdy samochód tam postawiony będzie utrudniał życie, trzeba będzie go obchodzić, będzie zasłaniał trawę, a już budowa samego parkingu to zło bo zamiast trawy mam beton ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:27  
Cytuj
Czytam sobie Wasze wypowiedzi i wniosek nasuwa się jeden:

Ale Wy się tam nienawidzicie.zaklopotany

Radość z własnego "M" w czystej postaci.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:33  
Cytuj
CYTAT
Czytam sobie Wasze wypowiedzi i wniosek nasuwa się jeden:

Ale Wy się tam nienawidzicie.zaklopotany

Radość z własnego "M" w czystej postaci.potluczony


Mirek głupoty piszesz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:37  
Cytuj
Taaa.

I współczuję Wam - bo przecież zamierzacie ze sobą mieszkać.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:43  
Cytuj
CYTAT (czortunio)
smiech2 Czyli - na parkingu ma nie parkować - bo każdy samochód tam postawiony będzie utrudniał życie, trzeba będzie go obchodzić, będzie zasłaniał trawę, a już budowa samego parkingu to zło bo zamiast trawy mam beton ...

Czytanie ze zrozumieniem nie boli i nawet klucz dynamometryczny nie jest do tego potrzebny.
CYTAT (Nindzuu)
Tak ale o ile prosciej było by własciciela znalezc w tradycyjny sposóbsmiech2

Każdy sposób dobry aby tylko był skuteczny.
CYTAT (Nindzuu)
...a czy jest gruchotem to juz sybiektywna opinia i nie ma sensu pisac o tym na miejskim portalu informacyjnym i obrazac własciciela smiech2

Takie zachowanie nie powinno mieć miejsca bo ten "gruchot" może być lepszy od innych zaparkowanych na tym parkingu i nie forumowiczom to oceniać.
CYTAT (mirek777)
...Ale Wy się tam nienawidzicie.zaklopotany

Odniosłem podobne wrażenie a to dopiero początek sąsiedztwa. Mam nadzieję, że z upływem czasu sąsiedzi się lepiej poznają i "dotrą".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 11 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 14:48  
Cytuj
Moim zdaniem gdyby Pani tworząca tą grupę dyskusyjna podeszlaby do właściciela samochodu i poprosilaby o to, żeby go przeparkować to napewno spotkałaby się ze zrozumieniem i ta osoba przeparkowalaby pojazd, ale kiedy właścicielka postu nie umie sformułować prośby ( stary gruchot brzydko prezentuje się na tle nowych bloków) to zapewne właściciel nie wie czy to jest Pani fanaberia czy potrzeba😀

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:03  
Cytuj
Tak dawniej załatwiano takie sprawy.

Teraz tylko pretensje, postawa roszczeniowa i obrabianie tyłka za plecami.

W "Alternatywach 4" ludzie w końcu się zjednoczyli -szkoda, że przeciwko wspólnemu wrogowi.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:09  
Cytuj
CYTAT
Kabi ale pierdzielisz. Jeżeli auto jest opłacane i używane (nawet sporadycznoe) to nie może parkować? Wykup sobie miejsce i parkuj pod klatką . Skoro jest miejsce to parkuje.

kierowca busa i czortunio, wy oczywiście jesteście najmądrzejsi i tylko wam przytakiwać bo sprzeciwu nie znosicie zwykli egoiści, co to znaczy ma prawo stać, jak sobie wybuduje to ma prawo stać, obaj pomyliliście fakty

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 11 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 17:24  
Cytuj
Ach... Zapomniałam w blokach istnieje coś takiego jak tablica informacyjna. Może z takiej możliwości warto skorzystać jak nie ma się tyle odwagi żeby powiedzieć komuś coś prosto w oczy. Takim działaniem mama dzieci wystawiła na posmiewisko cały blok, a przy okazji spowodowała,że czyjś samochód i jego właściciel zyskali popularność.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Wrz 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 18:38  
Cytuj
Bije się w piersi, wstydzę się swojego okropnego zachowania, będę się smażyła w piekle...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 19:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kabi ale pierdzielisz. Jeżeli auto jest opłacane i używane (nawet sporadycznoe) to nie może parkować? Wykup sobie miejsce i parkuj pod klatką . Skoro jest miejsce to parkuje.

kierowca busa i czortunio, wy oczywiście jesteście najmądrzejsi i tylko wam przytakiwać bo sprzeciwu nie znosicie zwykli egoiści, co to znaczy ma prawo stać, jak sobie wybuduje to ma prawo stać, obaj pomyliliście fakty


Nie kolego. To jak Ty sobie wybudujesz, kupisz - to możesz innych przeganiać. To jest parking wspólny, nie ma przypisanych miejsc i MA ŚWIĘTE PRAWO STAĆ. Bo sobie zajął. Ty też to mogłeś zrobić. On był szybszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 20:55  
Cytuj
a kto wytlumaczy mi ze dzisiaj rano ktos na....s..ral pod klatka. wlazlem w to g...wno na dzien dobry. Ludzie!!! Wstydu nie macie? nie wspomne juz ze mam sasiadow seksoholikow. paczka papierosow na jeden wieczor nie wystarczy....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2019r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Kabi ale pierdzielisz. Jeżeli auto jest opłacane i używane (nawet sporadycznoe) to nie może parkować? Wykup sobie miejsce i parkuj pod klatką . Skoro jest miejsce to parkuje.

kierowca busa i czortunio, wy oczywiście jesteście najmądrzejsi i tylko wam przytakiwać bo sprzeciwu nie znosicie zwykli egoiści, co to znaczy ma prawo stać, jak sobie wybuduje to ma prawo stać, obaj pomyliliście fakty


Nie kolego. To jak Ty sobie wybudujesz, kupisz - to możesz innych przeganiać. To jest parking wspólny, nie ma przypisanych miejsc i MA ŚWIĘTE PRAWO STAĆ. Bo sobie zajął. Ty też to mogłeś zrobić. On był szybszy.

na szczęście nie mam takich sąsiadów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 02:36  
Cytuj
CYTAT
a kto wytlumaczy mi ze dzisiaj rano ktos na....s..ral pod klatka. wlazlem w to g...wno na dzien dobry. Ludzie!!! Wstydu nie macie? nie wspomne juz ze mam sasiadow seksoholikow. paczka papierosow na jeden wieczor nie wystarczy....

Dojdziesz po zapachu czyje to. Idź jeszcze raz jeżeli nadal leży a jeżeli nie to wydłub sobie spod buta to gówno powąchaj i leć po sąsiadach. Powiedz żeby Ci nasrał od razu na dlon i porównasz z tym coś wydłubał. Zacznij od tych z Orzeszkowej 9.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 29 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 06:40  
Cytuj
alkfisz mam rozumiec ze sam tak robisz i jest to skuteczna metoda?

poza tym wydaje mi sie ze kilka rodzin z tych blokow powinni juz na tym etapie wywalic za zachowanie brak kultury

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 27 Maja 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 07:08  
Cytuj
CYTAT
alkfisz mam rozumiec ze sam tak robisz i jest to skuteczna metoda?

poza tym wydaje mi sie ze kilka rodzin z tych blokow powinni juz na tym etapie wywalic za zachowanie brak kultury

Mnie nikt nie sra przed klatką żebym musiał takie rzeczy robić. Od początku te całe bloki śmierdziały i śmierdzą dalej i gówno powoli wypływa na wierzch. Co to mieli być za wybrańcy a okazało się że to zasrancy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 07:18  
Cytuj
Tak ma prawo stać, ale czy to miejsce należy do niego?? Czy to jest jego prywatny teren ? Że stanął i tyle ? To jest parking dla wszystkich mieszkańców nie tylko dla jednej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 10:35  
Cytuj
Jak odjedzie, to możesz stanąć na "jego" miejscu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 10:55  
Cytuj
I trzymać przez pół roku w zemście.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 11:07  
Cytuj
Mam wrażenie ze na Ul Orzezkowej zamieszkali jacyś ludzie z obcej planty.... czy to już Sami celebryci Stalowowolscy tam mieszkają....
a czy to dalej Stalowa wola to tez już się zastanawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
a kto wytlumaczy mi ze dzisiaj rano ktos na....s..ral pod klatka. wlazlem w to g...wno na dzien dobry. Ludzie!!! Wstydu nie macie? nie wspomne juz ze mam sasiadow seksoholikow. paczka papierosow na jeden wieczor nie wystarczy....


normalnie "dzień świra" .... może to jakiś pies? no chyba że właściciel....sciana

A seksoholicy co Ci przeszkadzają.... ludzie się widocznie kochają

Zaś ta paczka papierosów ... to Oni palą czy Ty jak podsłuchujesz? good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 13:32  
Cytuj
Ja tam nie mieszkam więc nie zaparkuje, znam tylko powagę sytuacji z mojego podwórka.Jakbym tak zrobił i stanął na pół roku to bym był hipokrytą. Czy ktorys z was tak staje że uważacie to za normalne??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 808
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2019r. 14:02  
Cytuj
jesli ktos mieszka w danym bloku, a samochod należacy do niego nie stwarza zagrozenia, moze sobie stac ile chce...
niektorzy chcieliby stworzyc przepisy mowiace, ze kierowca zmuszony jest codzienne wyjechac z parkingu i zajechac w inne miejsce, bo w mniemaniu Janusza jego Grazyna tez chce na tym miejscu stawać...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »