NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »
Nowy Temat Odpowiedz
MZB pracownicy, MZB pracownicy
Posty: 1
Dołączył: 4 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 17:23  
Cytuj
Wielu z nas pracuje cięzko i uczciwie jak to w zyciu bywa. Sam pracuję w HSJ i nie mam lekkiej pracy dlatego ten post. Nie żebym kogoś podpierdzielił ale nóz w kieszeni się otwiera kiedy pracownicy MZB przyjezdzają do żabki na Siedlanowskiego w ubraniach roboczych więc wnoskuję że są w pracy i kupują po kilka browarów. Jak mozna załatwić sobie taką fuchę? .Panie Prezesie MZB...proszę o większą kontrolę nad pracownikami bo nie wyglada to dobrze. Nie za dobrze im? Bo mnie gdy wchodzę do pracy bada alkomat !!! Jesli to nie zostanie załatwione zwrocę się do starosty osobiscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 17:23  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 18:28  
Cytuj
świetny artykuł, mnie tez wk..wia jak facet w ciuchach roboczych kupuje piwo albo kilka czy nawet wódkę, kiedyś zrobię parę fotek i wyślę pracodawcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 400
Dołączył: 27 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 19:57  
Cytuj
Jaki "prezes" taka firma i jej pracownicy! Coś Was dziwi w MZB ? Mnie tam już nic nie zdziwi odkąd prezesem jest p. Gunia. Układy układziki itp.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 22:52  
Cytuj
Mówisz ze nie chcesz nikogo pod***rdalac a to robisz o ironio losu.
Szczerze ? Gdybym ja to zobaczył olał bym to a wiesz czemu?
Po 1 mam WŁASNE życie nie muszę interesować się cudzym.
Po 2 nie pracują oni dla mnie.
Po 3 jeśli któryś będzie miał wypadek w pracy zgarnie przypal i go wyrzuca to będzie jego problem. Bo każdy jest kowalem własnego losu. Założę się ze jeśli ktoś by napisał tak o tobie uznał byś go za konfidenta ;)
Ale tak to jest gdy szuka się sensacji....
Ich życie ich picie ich praca ich sprawa Ew sprawa pracodawcy.
Ale widząc takie coś i wylewając żal na forum mogę stwierdzić ze albo to twoje cebulaczki jest albo poprostu żal ci dupę ściska ze ktoś w ciuchach roboczych kupował piwa. A co jeśli gość był po robocie i wracał w ciuchach roboczych do domu ? Może się zdarzyć ale pewnie tego nie przewidziałeś umiech
Dajmy na to teraz mogę ja założyć temat ze pracownicy hsj na drugich zmianach się nudzą bo wylewają swoje żale na forum i nawet jeśli na tej drugiej zmianie nie siedzisz znudzony to poczułbyś się lekko mówiąc zniesmaczony. Bo nie chodzi tu już o strzelanie z dupy ale o fakt ze chyba nie dałbyś sobie rak uciąć ze on był w pracy? Sam czasem w ciuchach roboczych z logo firmy kupuje piwo po pracy gdy mi się spieszy lub gdy np biorę ciuchy z pracy do domu na weekend do prania i przebieram tylko buty wychodząc z pracy ale ty pewnie byłbyś PEWNY ze jestem w pracy bo masz zdolności wróżbity Macieja umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 428
Dołączył: 18 Sty 2014r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
Jaki "prezes" taka firma i jej pracownicy! Coś Was dziwi w MZB ? Mnie tam już nic nie zdziwi odkąd prezesem jest p. Gunia. Układy układziki itp.

Układy układziki w końcu doprowadza do problemów firmy bo biorąc debila do pracy tylko dlatego ze to szwagier czy jakaś tam rodzina można sobie wsadzić na stanowisko pracownika debila który raz się pomyli a żniwo zbierze pracodawca i przestanie szwagierka lubić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » Kosz »