NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Protest nauczycieli,
Posty: 82
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 17:16  
Cytuj
https://pin.it/st5vhaxcczbajd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2018r. 17:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 08:58  
Cytuj
No i jak? nikt nic w temacie karty nauczyciela? Przeciwnicy nie mają argumentów? Szkoda umiech

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2018r. 20:24  
Cytuj
To ja się wypowiem, czytjąc wiekszość stałych bywalców(o nicki mi sie rozchodzi) to jest absolutna żenada. Więkość czytanych tu treści wypisywanych przez użytkowników,woła najdelikatniej mówiąc o pomstę do nieba.. Specjaliści od wszystkiego marnują się tutaj.

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 309
Dołączył: 25 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Sty 2019r. 21:18  
Cytuj
No ale co przecież nauczyciele maja ok 70dni urlopowycj w roku biorąc pod uwagę tez ferie itp, maja urlop dla po ratowania zdrowia nawet do 3lat oczywiście po przepracowaniu w zawodzie 7-8 chyba.. Maja różne dodatki i nagrody do wynagrodzenia, czas pracy nie większy niż 40h tygodniowo gdzie większość robi tygodniowo może połowę z tego, 13nastka... Czy to mało według mnie jeśli uczniowie u danego nauczyciela maja dobre stopnie i wiedzę z tych zajęć wynoszą to tak dla takich nauczycieli powinna być nagroda. Ja do 3gim nienawidziła fizyki dopóki nie przyszła do nas nowa nauczycielka w zastępstwo.To w jaki sposób uczyła spowodowało ,że zdawałam rozszerzoną maturę z fizyki. Takim ludziom należą aię podwyżki.

Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś wariatem ale tylko wariaci naprawdę coś są warci
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 19:19  
Cytuj
Pani nauczycielka do kamery na Polsacie. 30tys za 20 godz w tyg to jest upokarzające. Ciekawe co na to strażacy z ich marnymi zarobkami?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11609
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2019r. 19:48  
Cytuj
Skoro nauczyciele poszli na lewe zwolnienia, to niech nie oczekują nie podrabianych usprawiedliwień od uczniów.ok

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 13:26  
Cytuj
CYTAT
Pani nauczycielka do kamery na Polsacie. 30tys za 20 godz w tyg to jest upokarzające. Ciekawe co na to strażacy z ich marnymi zarobkami?


Niezły fake news, ciekawe że Mirek taki uczciwy i wyczulony na takie świństwa nie zareagował. ok

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 16:06  
Cytuj
3tys. a 20 godzin pracy w tyg. Coś się nacisnęło przypadkiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 5 Sty 2019r. 16:15  
Cytuj
No. Nasi skoczkowie narciarscy to super kasę biorą za kilka minut roboty co drugi tydzień😄😄😄

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »