NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
Dobry stomatolog/protetyk,
Posty: 3
Dołączył: 19 Sty 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 09:40  
Cytuj
Witam,
zdjęłam aparat ortodontyczny i moje zęby są w strasznym stanie. W związku z tym, potrzebuję zrobić na większości z nich korony. Mam tu na myśli głównie górne zęby. Potrzebuje konsultacji z kimś specjalizującym się w tym temacie, czy byłby w stanie / byłaby zrobić je zaraz po zdjęciu aparatu,a nie np. po roku. Bo przecież nie będę przez rok chodzić w brzydkimi zębami, gdzie w większości to plomby. Generalnie potrzebuje konsultacji kompleksowej, żeby to miało ręce i nogi. Na początku myślałam, że sobie odbuduje za pomocą plomb niektóre zęby, ale teraz boję się, że będę mieć zęby we wszystkich odcieniach, Po tym jak mi jedna dentystka źle dobrała odcień na jedynce mimo, że byłam prywatnie i ma opinie dobrej. Już nie mówiąc o tym, że w przypadku kilku zębów, nawet odbudowa za pomocą plomby nie wchodzi w grę. Proszę o jakieś mądre komentarze. Ps. nie chce czytać komentarzy: 'Trzeba było nie zakładac aparatu,to są skutki'. Jestem wystarczająco zdołowana cała sytuacją. I jeszcze jedno- na niektórych zębach porobiły się biale plamy,kupiłam płynne szkliwo i nic to nie daje. Czy można to jakoś inaczej usunąć? Jeżeli przez przypadek traFiłby tu jakiś dentysta i coś poradził, to byłoby super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 09:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Gru 2018r. 09:59  
Cytuj
Kiedyś czytałem dobrą recenzję o klinice w Łodzi. Ale to spory koszt bo wyjazd, pobyt w hotelu bo w ciągu dnia nie da się wszystkiego skonsultować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »