NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
E.Leclerc stalowowolski - NEGATYW !, Nowy i nieprzyjazny hipermarket w St.W.
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 23:37  
Cytuj
CYTAT
nie bij piany w kazdym mozliwym watku człowieku. Jeden pedalarz obrazony i robi z siebie sensacje.


Uwierz mi ze niejeden!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sty 2019r. 23:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 15:23  
Cytuj
Cytat z zamkniętego tematu "E.Leclerc" na forum, z wypowiedzi od "Nocny":
"Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"
( Link do tematu: http://stalo(...)d=906768 )


"Nocny": Wreszcie zrozumiałam, dlaczego tak zajadle bronisz tego Leklerka, wraz z kolegami. Twoje dokładne informacje dotyczące tego marketu świadczą niewątpliwie, że jesteś jego przedstawicielem.
Sugeruję więc, abyście zajęli się doprowadzeniem swojego marketu do podstawowej normy zwyczajowej.
Dziwi mnie też, że osoby pracujące w takim dużym sklepie nie mają pojęcia o tak podstawowych kwestiach dotyczących handlu i klientów. Dlatego tak tam jest jak jest... :(

Wiesz..., kiedyś słyszałam takie powiedzenie prawdziwych handlowców (bardzo mi się spodobało):
"Klient zwasze ma rację, nawet jak jej nie ma".
Może na początek ci się to przyda. Polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 16:43  
Cytuj
CYTAT

Cytat z zamkniętego tematu "E.Leclerc" na forum, z wypowiedzi od "Nocny":
"Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"
( Link do tematu: http://stalo(...)d=906768 )


"Nocny": Wreszcie zrozumiałam, dlaczego tak zajadle bronisz tego Leklerka, wraz z kolegami. Twoje dokładne informacje dotyczące tego marketu świadczą niewątpliwie, że jesteś jego przedstawicielem.
Sugeruję więc, abyście zajęli się doprowadzeniem swojego marketu do podstawowej normy zwyczajowej.
Dziwi mnie też, że osoby pracujące w takim dużym sklepie nie mają pojęcia o tak podstawowych kwestiach dotyczących handlu i klientów. Dlatego tak tam jest jak jest... :(

Wiesz..., kiedyś słyszałam takie powiedzenie prawdziwych handlowców (bardzo mi się spodobało):
"Klient zwasze ma rację, nawet jak jej nie ma".
Może na początek ci się to przyda. Polecam umiech


To to dzieła jak na handlu się znasz, otwieraj sklep.
Ludzie, jest 21 wiek, wolność wyboru, chcesz to idź nie to nie, opis jest każdy wie jak jest może iść się przekonać umiech
Śmieszą mnie to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 16:43  
Cytuj
CYTAT

Cytat z zamkniętego tematu "E.Leclerc" na forum, z wypowiedzi od "Nocny":
"Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"
( Link do tematu: http://stalo(...)d=906768 )


"Nocny": Wreszcie zrozumiałam, dlaczego tak zajadle bronisz tego Leklerka, wraz z kolegami. Twoje dokładne informacje dotyczące tego marketu świadczą niewątpliwie, że jesteś jego przedstawicielem.
Sugeruję więc, abyście zajęli się doprowadzeniem swojego marketu do podstawowej normy zwyczajowej.
Dziwi mnie też, że osoby pracujące w takim dużym sklepie nie mają pojęcia o tak podstawowych kwestiach dotyczących handlu i klientów. Dlatego tak tam jest jak jest... :(

Wiesz..., kiedyś słyszałam takie powiedzenie prawdziwych handlowców (bardzo mi się spodobało):
"Klient zwasze ma rację, nawet jak jej nie ma".
Może na początek ci się to przyda. Polecam umiech


To to dzieła jak na handlu się znasz, otwieraj sklep.
Ludzie, jest 21 wiek, wolność wyboru, chcesz to idź nie to nie, opis jest każdy wie jak jest może iść się przekonać umiech
Śmieszą mnie to

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 17:11  
Cytuj
Może "Nocny" jest po prostu jednym z ochroniarzy? chytry

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 18:01  
Cytuj
"naxxos": głupotę trzeba tępić! Niezaradność można wspomagać.

Jestem klientką wielu sklepów tu i ówdzie, a pracę mam.

Ps. Powtarzasz się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 18:51  
Cytuj
CYTAT
"naxxos": głupotę trzeba tępić! Niezaradność można wspomagać.

Jestem klientką wielu sklepów tu i ówdzie, a pracę mam.

Ps. Powtarzasz się umiech



Niby tak ale dlaczego tak zalezy wam na jakiejs zagranicznej marce, ich sprawa, padną to padną, to nie jedyny sklep, ktos chce to pojdzie nie to nie ale zeby kogos jego biznesu uczyc? Spolem sie "zajmijcie "umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Może "Nocny" jest po prostu jednym z ochroniarzy? chytry


Noto niezleumiech)) Jabym stawoal ze ochroniarzem jest MariuszeF widzac poziom wypowiedzi a Nocny to pewnie jakis manager Leklerca i mial kiedys sklep nocny umiech)
Ktostu pisal ze ochroniarz sterczy przy wejsciu ze smartfonem w rekach,to pewnie pisal cos tu na forum umiech))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2019r. 23:34  
Cytuj
Oooo, Panów z Leclerca jakby zamurowało umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 09:54  
Cytuj
Elżbieto, nie bronię LeClerca - a już na pewno nie zajadle, poziom Twojej zajadłości jest nie po przebicia.

Staram się bronić jedynie "wartości" kultury bycia, współżycia społecznego, empatii i poszanowania drugiego człowieka a nie stawiania na piedestale własnego "ja" - co coraz bardziej jest widoczne w dzisiejszym świecie i przejawia się takimi roszczeniowymi w stosunku do innych postawami.

Już dawno znikła zwykła ludzka empatia, życzliwość, o wyrozumiałości nie wspomnę, a przecież " kochaj bliźniego swego jak siebie samego... nie czyń drugiemu co tobie niemiłe.... zło dobrem zwyciężaj" - to wszystko stało się passe

Stąd wyłącznie roszczeniowe podejście do wszystkich, drugiego człowieka traktuje się jak wroga do pokonania i pokazania mu gdzie jego miejsce. Oto napęd w dzisiejszym świecie.

Nie jestem ochroniarzem ani nie pracuję w LeClercu.
Zgadujcie dalej - nawet mi się ta zgadywanka spodobała - Mirek mylisz się grubo, Świstak 1 cieplej ale też źle.

Pozdrawiam i będę dalej śledził ten "życzliwy" temat, choć nie jest on dla mnie treścią życia czy krucjatą jak dla niektórych.

A samo twierdzenie (jak przykazanie) "Klient zawsze ma rację, nawet jak jej nie ma", potwierdza tylko to co napisałem powyżej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 13:25  
Cytuj
CYTAT

Cytat z zamkniętego tematu "E.Leclerc" na forum, z wypowiedzi od "Nocny":
"Jeszcze ze dwa tygodnie i będzie pełny monitoring - dyskretny ale i skuteczny , wtedy ochrona stanie się dyskretna niczym "secret service"
( Link do tematu: http://stalo(...)d=906768 )



Chlopaki miei wczoraj wolne albo zakladali kamery umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 15:30  
Cytuj
CYTAT
EIM - po przeczytaniu wszystkich twoich wpisów stwierdzam że jesteś jakąś niedowartościowaną jaśniepanią przed którą witająca w pokłonach ochrona i giermkowie powinni rozwijać na powitanie czerwony dywan, a po sklepie nosić cię w lektyce i żeby wszystko była najlepiej za darmo .... ale i tak pewnie coś by ci przeszkadzało, podziwiam tylko zajadłość i wytrwałość w narzekaniu.
Kultura zanika, brak empatii, coraz więcej wielkich książąt i dam pragnących się dowartościować pomiatając innymi.
Dla niezadowolonych polecam inne sklepy - tam gdzie was docenią (za zakup kości kulinarnych) i cudownie ugoszczą nadając kartę stałego cudownego klienta.

Pozdrawiam NORMALNYCH.
[ JESTEM NIENORMALNA ]


CYTAT
Oj Ela, Ela - czym Ci tak uchybili że wylewasz żale i tutaj i na Google - bo tam jest Twoja ostatnia opinia umiechumiech
Olej tego Leclerca i bywaj , a najlepiej z Twoimi znajomymi ... bywajcie jaśniepaństwo
Już wiem jaki to poziom skoro Tesco jest dla was wyznacznikiem luksusu good
[ SPRAWDZANIE KIM JESTEM. ŚMIESZNE ]


CYTAT
Elżbieta M. - nie zamierzam Ci ubliżać! Nawet już zacząłem Cię podziwiać za zajadłość i nieustępliwość w pielęgnowaniu tego Twojego tematu - widzę że się tym karmisz.... taki trochę Don Kichot z La Manchy, całą zimową depresję będziesz walczyć o zwiększenie możliwości dla złodziejaszków - bo to niestety najbardziej boli tych co mają jakieś swoje plany na "zakupy" - ale cóż, bądź wola Twoja.
Zamiast intelektualnego samogwałtu, popartego wyciągiem z przepisów prawa, polecam jogging i naprawdę dobry sex, (tylko nie taki "po bożemu") Złość i frustracja minie a Ty rozkwitniesz i będziesz dowartościowana. No chyba że chcesz zostać dziennikarką - to trenuj dalej, tylko już nie wklejaj cytatów tylko pisz coś swojego.
[ PARANOJA ZŁODZIEJSTWA ]


CYTAT
Widzę że niektórym by się marzyło by w asyście i pod ochroną Policji wprowadzać na sklep znamiennych klientów z tobołami - wyłącznie.
Czym przyjeżdżacie na zakupy? koniem? i obrok trzeba na sklep wnosić ? jak nie ubliżając jakiś bezdomny? Zostaw plecak w furmance i po problemie. To nie surwiwal że musisz mieć krzesiwo i słoninę w plecaczku. A złodziejstwa jest co niemiara - niestety taka jest bolesna prawda! Wszyscy kradną - każdy coś w życiu ukradł - taki rachunek sumienia niech każdy sobie zrobi przed samym sobą.
[ WSZYSCY KRADNĄ - NO, NIEŻLE ! ]


CYTAT
Kiedy ostatni raz miałaś orgazm?
[ - ]


CYTAT
Nie zwracaj uwagi na ochronę - taka ich praca, a przeszkadza to pewnie głównie tym którzy chcieli by coś "sprywatyzować"
Oburzacie się że złapią kogoś za przysłowiowego batonika.... tylko czy ktoś pomyślał ile takich batoników i innych towarów ludzie ukradną ? a to przecież sami prawi katolicy w stanie Łaski Uświęcającej. A niestety kradną !!!! i to niekoniecznie ludzie biedni.
[ To z poprzedniego tematu forum, o Leclercu].


-----
Ok. Myślę, że wystarczy tych cytacików z forum SM, pokazujących twoją postawę.


Jestem konsekwentna w temacie, nie zajadła. Nie robię śledztw, nie wnikam jak masz na imię i czy dodajesz komentarze w Googlach, nie próbuję nikogo obrażać, nie wylewam łez, itd. Drążę temat, który mnie interesuje (po to założyłam ten temat). Nie boli mnie też, jak ktoś pisał o czymś pozytywnym, tylko cieszę się, że coś drgnęło tam, w tym dziwnym hipermarkeciku i życzę żeby drgnęło jak najszybciej. W końcu to obiekt publiczny, który powstał dla nas wszystkich.
A empatią niech się przede wszystkim wykażą przedstawiciele Leclerka, witający "pięknie" co któregoś tam wchodzącego klienta, który po tym powitaniu opuszcza sklep i nie wraca !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 16:48  
Cytuj
CYTAT
Elżbieto, nie bronię LeClerca - a już na pewno nie zajadle, poziom Twojej zajadłości jest nie po przebicia.

Staram się bronić jedynie "wartości" kultury bycia,...


Nocny, widze ze ladnie broniszntych wartosci kultury bycia,tu na forum umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 17:17  
Cytuj
Nie karmić trola
Niekarmiony trol zdechnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 18:26  
Cytuj
CYTAT
Kiedy ostatni raz miałaś orgazm?
[ - ]

Ej no, jeżeli chcecie poważnie dyskutować, to nie można pomijać żadnych istotnych wątków. W końcu pierwsza rzecz w tym całym długaśnym temacie, która jest cokolwiek interesująca! chytry

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Sty 2019r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
..Być może (to już takie bardzo naciągane), gdybym miał coś zmienić to zadbałbym o uniformy dla ochrony
Obecnie panowie wyglądają bardziej na " dreszczyków" niż na poważną firmę ochroniarską


Poza tym (jw.)uzywasz slow: "szuja" , "zakompleksionych sku***synkow" , "pajac" , "po Tesco traktorem" , "zdechnie" - MariuszeF, jak czytam twoje wpisy na tym forum to widze wypowiedzi typowego ochroniarzyny, napewno z tego Leklerca. Napisz cosciekawego o tym Leklercu a nie takie brzydkiehasla.

Dalej witacie tak "milo" ludzi z plecakami czy torbami przy wejsciu, czy juz daliscie sobie z tym kretynstwem siana?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 07:18  
Cytuj
Dawno tam nie byłem, ale myślę, że frekwencja i wartość koszyka znacznie spadła po przedświątecznej gorączce...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 141
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 08:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kiedy ostatni raz miałaś orgazm?
[ - ]

Ej no, jeżeli chcecie poważnie dyskutować, to nie można pomijać żadnych istotnych wątków. W końcu pierwsza rzecz w tym całym długaśnym temacie, która jest cokolwiek interesująca! chytry


SzoPeN popieram podsumowanie.

A Elka zrobiła widzę benedyktyńską pracę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 19:54  
Cytuj
CYTAT
Dawno tam nie byłem, ale myślę, że frekwencja i wartość koszyka znacznie spadła po przedświątecznej gorączce...


Eeeee no co ty umiech mocne odkrycie umiech

Ja tam bywam, bo mam po drodze z pracy oraz w dalszym ciągu uważam, że jako następca FRACA mają tam najlepsze mięso/wędliny/pieczywo/owoce i warzywa, dodatkowo po zmianach jest tam przestronniej i jeszcze większy wybór. Jak na złość, mimo, że bywam o różnych porach dnia, żaden ochroniarz mnie nie zaatakował ani nie aresztował umiech Tak wiem, jestem spokrewniony czy coś z właścicielami jezyk
Miałem się w tym wątłym temacie o marketach (bidna ta Stalowa nasza, że taki temat jest w ogóle poruszany), ale jak czytam te bzdety pisane przez tą dwójkę bojowników o wolność plecakowców/cyklistów w markecie, to już nie wiem czy się śmiać czy płakać...

ps
mleko i masło mają najtaniej w STW umiech więc jednak coś można skorzystać na większej konkurencji w mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 20:05  
Cytuj
Oczywiste że dobre wędliny i pieczywo. Plus za duży parking. Zresztą była już moja poprzednia wypowiedź jeden z lepszych sklepów-jak dla mnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 6 Sty 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 22:25  
Cytuj
Popieram podsumowanie od Nocny inie popieram od SZoPeN!!!! ElM zrobila tukawal dobrej roboty ,troche zamnie bo ja mialem wczesniej taki temat zalozyc ,bo szlag czlowieka trafia na taki debilizm jaki w tym Leklercu mial miejsce.
Mam nadzieje ze mial a nie zema?????????? A ty Vielitz ciesz sie ze akurat byles w tej grupie klientow ktorych niezaczepiali. Nawet mojego kolege nauczyciela wyprowadzili zrownowagi jak kazalimu osobista torbe zostawic w POKu. Nie zostawil bo mial tam wazne papiery ze szkoly wiec odwrocil sie na piecie i mowi ze juz tam nie zawita.
I czy to bylo madre??? Wg mnie to kretynstwo ,no ale.... poszlo w eter i narobiloim smrodu nie tylko tu na stalowym miescie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2019r. 23:18  
Cytuj
Moim zdaniem leclerc jest obecnie najlepszym marketem w stw
Być może jest to związane z tym ze nie zachodzi do niego cała masa szumowin i śmiercia, która się tu udziela smiech2 (świstaki, elmy i inne trash-dziwolągi)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 08:57  
Cytuj
CYTAT
Popieram podsumowanie od Nocny inie popieram od SZoPeN!!!! ElM zrobila tukawal dobrej roboty ,troche zamnie bo ja mialem wczesniej taki temat zalozyc ,bo szlag czlowieka trafia na taki debilizm jaki w tym Leklercu mial miejsce.
Mam nadzieje ze mial a nie zema?????????? A ty Vielitz ciesz sie ze akurat byles w tej grupie klientow ktorych niezaczepiali. Nawet mojego kolege nauczyciela wyprowadzili zrownowagi jak kazalimu osobista torbe zostawic w POKu. Nie zostawil bo mial tam wazne papiery ze szkoly wiec odwrocil sie na piecie i mowi ze juz tam nie zawita.
I czy to bylo madre??? Wg mnie to kretynstwo ,no ale.... poszlo w eter i narobiloim smrodu nie tylko tu na stalowym miescie.


"Smród" to próbujecie razem z tą Elm robić na siłę, tworząc jakąś parodię o złych ochroniarzach itp.
Przestańcie biadolić, idźcie do innego sklepu i zamknijcie ten temat jak ma on służyć do wymyślania kolejnych bajek o kolejnych "znajomych" co na zakupy poszli akurat piechotą z mega ważnymi dokumentami i faszystowska ochrona po raz kolejny upatrzyła sobie ofiarę jezyk
Co następne? "Przyjaciel" bankowiec z torbą pieniędzy, który przypadkiem wpadł do Fraco-clerca (oczywiście piechotą, bo piękna pogoda, śnieg po kolana to przechadzał się w okolicyumiech) po bułkę i chcieli mu tą torbę ukraść jezyk?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 15:30  
Cytuj
"Vielitz": chyba nie zrozumiałeś po co założyłam ten temat na forum. Postaram ci się to jakoś wytłumaczyć.


Ale może najpierw tak:

Wyobraź sobie, że isstnieją w mieście od dość dawna dwa duże piękne baseny kryte typu Akwapark. Mają dużo atrakcji, gastronomię, wypożyczalnię strojów kąpielowych, ręczników, sprzętów, itd. Ludzie tam masowo chodzą, świetnie spędzają czas, a obsługa kasuje ich za bilety i pilnuje, żeby się nikt nie utopił, nie nudził, a jak się ktoś poślizgnie, to udzieli mu pomocy.
I teraz wyobraź sobie, że powstał niedawno trzeci podobny basen, ale mało jest tam atrakcji, jest pusto, bez dekoracji, klimatu, brak jest gastronomii (nie ma gdzie się oszuszyć przy kawce bądź coś przekąsić, bo kąpiele powodują, że się jest głodnym), a mają te same ceny biletów wstępu. Dodatkowo obsługa już przy wejściu daje się poznać nie z uprzejmości, ale nie chce wpuścić tych, którzy nie mają ze sobą klapek (bo nie zainstalowali dezynfekatorów w szatniach) i nie chcą też wpuścić dziewcząt posiadających wyłacznie strój kąpielowy dwuczęściowy (takie dziwactwo miało miejscie niegdyś na naszym basenie OSiR-u).

Pomyśl teraz, czy to nie świadczy o wielkiej ułomności właściciela lub/i zarządzającego tym nowopowstałym? Kto tam przyjdzie, skoro jest dużo gorzej niż w istniejących od dawna, dobrych (czy normalnych) dwóch basenach? Jak zadziała to na ludzi, którzy przygotowali się aby skorzystać po raz pierwszy z tej nowości - nie będą wkurzeni, że robi się im problemy a nie pomaga?
A na starych basenach nikt im nie wytykał tego czy tamtego. Myślę, że to normalne, że będą oburzeni i że opinia o nowym nieprzyjaznym basenie szybko się rozniesie. Bo wiesz, że dobre wieści rozchodzą się szybko, a złe błyskawicznie umiech


CZYŻ NIE ANALOGICZNIE JEST Z TYM STALOWOWOLSKIM LECLERKIEM, którego temat dotyczy ?


Doczytaj moje wypowiedzi, które nie tylko nakreślają problemy klientów nowego hipermarketu w naszym mieście, czyli Leclerca, ale też sugerują właścicielowi lub/i zarządzającemu dobre rozwiązania. Robię to bez używania wulgaryzmów, obrażania tu kogokolwiek, może dlatego, że mnie akurat nie przeszkodzili w wejściu do tego marketu.
A że mam swoje zdanie, to raczej normalne. Mam też swoje oczy i uszy, mam też sporo znajomych i przyjaciół, nie tylko w pracy - z nimi też rozmawiam o tym co nowego i ciekawego w naszym mieście (dlatego zaglądam na portale lokalne).
Prosiłam też na wstępnie tego tematu, aby inni pisali o swoich spostrzeżeniach, dotyczących tej nowości w Stalowej Woli, jaką jest Leclerc. Na koniec dodam, że nawet "Nocny" docenił moją pracę włożoną w ten temat tu na forum umiech DZIĘKI !


I jeszcze jedno. Jeśli ci ten temat nie pasuje, ani to o czym tu piszą, to nie trać czasu i nie dokładaj się do tego niepotrzebnie. Jest tyle innych tematów na tym forum i tyle ciekawych artykułów na stalowym mieście.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 305
Dołączył: 1 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Sty 2019r. 16:20  
Cytuj
Wszystko kwestia gustu i oczekiwań, dla mnie sklep jest OK i lubię tam robić zakupy. O gustach się nie dyskutuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 3 4 5 6 7 8 9 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »