NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
E.Leclerc stalowowolski - NEGATYW !, Nowy i nieprzyjazny hipermarket w St.W.
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 18:09  
Cytuj
Biedronke to ja raczej staram sie omijac jak dla mnie za duzy tam scisk i takie ekscesy jak opisane wyzej plus jakies drące sie w niebogłosy dzieci kłócące starsze małzenstwa czy panie walczace przy kasie z kasierką o cene lizaka w promocji za 1.5 zł sa tam nagminne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 18:09  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 13 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 18:25  
Cytuj
CYTAT
Biedronke to ja raczej staram sie omijac jak dla mnie za duzy tam scisk i takie ekscesy jak opisane wyzej plus jakies drące sie w niebogłosy dzieci kłócące starsze małzenstwa czy panie walczace przy kasie z kasierką o cene lizaka w promocji za 1.5 zł sa tam nagminne


No tak ,ścisk to jest duży problem tej sieci. Wózkiem nie ma jak przejechać.Tu np.Lidl ma przewagę.
Ekscesy mogą się wszędzie zdarzyćuśmiech Przeczytaj mój post w temacie tv nc+.
Dzieci to dzieci. Sam mam to wiem jak się zachowują, nie tylko w Biedronce. Akurat moje drą się w każdym sklepiesciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 9 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 21:17  
Cytuj
Byłem raz i więcej nie pójdę.
Opinię wyraziłem w innym poście, nie lubię się powtarzać.
Ogólne wrażenie nie jest najlepsze.
NIE POLECAM tego marketu - hipermarket jest w Rzeszowie, u nas to może supermarket. Poziomem i cenami od rzeszowskiego odbiega znacznie.
Wolę trochę ciasnoty ale cenowo i kulturalnie lepiej niż w E.Leclerc.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 23:07  
Cytuj
Często bywałam w Nisku w marketach przy dawnym Nimecie, tj. w Tesco i w Inter Marche jak go otworzyli. Pomijam samo otwarcie IM na którym byłam, po prosty masakra, ale widziałam jak ten market funkcjonował i z kwartały na kwartał coś się tam pogarszało (asortyment, ceny, likwidacja punktu obsługi klienta, itd.). No i nadszedł dość szybki koniec IM, co mnie nie zdziwiło.
Dokładnie taki sam początek widzę w tym Leklerku stalowowolskim. Powstał i od razu się zwija. Niezły interes umiech
Natomiast niżańskie Tesco pod względem kultury, obsługi - NA MEDAL !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2018r. 23:53  
Cytuj
Kilka dni temu (może dwa tygodnie) byłem w LC świadkiem jak jakiś pajac (że pajac to okazało się później, o czym niżej) -
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem
Ochrona zwróciła mu uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obslugi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki"że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście...
Patrząc na całą sytuację z boku miałem wspaniały ubaw (prawdziwe pałacowa ie zawsze doceniam)
Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?
Rzadko bywam w LC
Ogólnie zastrzeżeń nie mam
Jeśli jestem w LC to zawsze późnym wieczorem
Obsługa idzie sprawnie
Co do cen nie potrafię się określić -nie wiem czy jest tani czy drogi (wstępuje bo mi trochę " po drodze")
Obsługę (częściowo) kojarzę z dawnego Fraca i nigdy nie miałem do pracy pań zastrzeżeń, ba nawet uważam że zawsze były mile i profesjonalne (opisuje doświadczenia z Fraca)
.
Być może (to już takie bardzo naciągane), gdybym miał coś zmienić to zadbałbym o uniformy dla ochrony
Obecnie panowie wyglądają bardziej na " dreszczyków" niż na poważną firmę ochroniarską

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HBR
HBR
HBR
Posty: 76
Dołączył: 15 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
...
Natomiast niżańskie Tesco pod względem kultury, obsługi - NA MEDAL !

Tak, potwierdzam, panie są miłe i uczynne. Natomiast promocje, to już zgoła inna historia. Z towarów gazetkowych (w cenach promocyjnych) prawie zawsze czegoś brakuje.

Co do wspomnianego Leclerca to mam raczej wrażenie pozytywne, towaru dużo, asortyment szeroki. Ceny chyba podobne do innych sklepów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 13:59  
Cytuj
Gdzie w leclercu jest czytnik cen, dwa razy byłem, dwa razy potrzebowałem sprawdzić. Pierwszym razem spytałem pani z obsługi, to odpowiedziała że chyba gdzieś w kierunku kas. Nawet przeszedłem się sprawdzić ale nie znalazłem. Drugim razem odpuściłem. Ktoś go widział? Na takim metrażu jeden, albo wcale? Słabo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 14:02  
Cytuj
Leclerc to najlepszy sklep w Stalowej Woli a czytniki sa w kazdej uliczce od srodka w lewo i prawo.Jest ich dokladnie 8

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1970
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 14:19  
Cytuj
CYTAT (MariuszeF)
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem. Ochrona zwróciła mu uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obsługi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki" że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście [...] Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?

Takie miejsca trzeba omijać szerokim łukiem. Jeśli ochrona każe mi zostawić plecak w depozycie, to gdzie mam przy kasie spakować zakupy? Skoro tak, to niech ochroniarz mi ten plecak do kasy przyniesie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
CYTAT (MariuszeF)
Mężczyzna średniej budowy ciała, w wieku około 40 lat, chciał wejść na teren sklepu ze plecakiem. Ochrona zwróciła mu uwagę że nie może (w sensie że trzeba zostawić plecak u Pani z obsługi klienta) i ów "indywidualista" zaczął się wydzierać i robić "cyrki" że skandal i że opisze sprawę na Stalowym Mieście [...] Do dziś zastanawiam się skąd takie histeryczne zachowanie i owa niemożność pozostawienia plecaka w miejscu wskazanym...?

Takie miejsca trzeba omijać szerokim łukiem. Jeśli ochrona każe mi zostawić plecak w depozycie, to gdzie mam przy kasie spakować zakupy? Skoro tak, to niech ochroniarz mi ten plecak do kasy przyniesie.


Zakładam że gdybyś poprosił to by Ci ten plecak przynieśli.
Moim zdaniem robisz widły z igły.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 14:58  
Cytuj
"cdn" - jak czytam twoje wypowiedzi, to nie mam wątpliwości, że jesteś tu jedyny, który ma jakiś interes, żeby bronić tego Leclerka.
Może podasz parę przykładów, które świadczyłyby, że ten nowopowstały market chociażby dorównuje istniejącym s Stalowej od dawna ?
Myślę, że konstruktywna krytyka może służyć właścicielowi, żeby się szybko zreflektował i zadbał o swój nowy biznes i o ludzi, którzy zechcą tam przyjść. Jeśli szybko nie otrzeźwieje, to skończy się ten biznes kiepsko i szybko (trochę znam życia).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 15:01  
Cytuj
CYTAT
Leclerc to najlepszy sklep w Stalowej Woli a czytniki sa w kazdej uliczce od srodka w lewo i prawo.Jest ich dokladnie 8


Nawet wiesz, że czytników w sklepie jest 8 umiech

W sumie, to nie jest ważne, że są, tylko, żeby były z daleka widoczne i służyły sprawnie klientom.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 17:35  
Cytuj
Wszyscy ci ktorzy nie lubią Leclerca w Stalowej Woli a wychwalaja Tesco to chyba oczu nie maja albo pracuja dla konkurencji.Leclerc najlepszym sklepem w Stalowej Woli.No i moze Lidl.W tych sklepach sa oryginalne rzeczy jakie mozna spotkac na polkach w krajach jakie reprezentua a nie podróby z Polski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 18:13  
Cytuj
Nie wiedziałem ze Polska robi jakies podróby markowych produktów napisz moze jakich i z jakich krajów zeby kazdy wiedział na co uwazacsmiech2 Bo ja osobiscie wolał bym kupic polski produkt i tym samym wspomóc polskiego producentasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
"cdn" - jak czytam twoje wypowiedzi, to nie mam wątpliwości, że jesteś tu jedyny, który ma jakiś interes, żeby bronić tego Leclerka.
Może podasz parę przykładów, które świadczyłyby, że ten nowopowstały market chociażby dorównuje istniejącym s Stalowej od dawna ?
Myślę, że konstruktywna krytyka może służyć właścicielowi, żeby się szybko zreflektował i zadbał o swój nowy biznes i o ludzi, którzy zechcą tam przyjść. Jeśli szybko nie otrzeźwieje, to skończy się ten biznes kiepsko i szybko (trochę znam życia).


Ja nie wiem czym komuś ten sklep zawinił, robię tam ostatnio zakupy raz w tygodniu, od czasu przemianowania na leclerc - dla mnie to po prostu podrasowany Frac i bardzo się z tego cieszę. Można dostać dobrej jakości produkty, których nie dostanę np. w Tesco itp. (mięso, wędliny, pieczywo, ważywa/owoce - to wszystko jest też we Fracu, bo widać, że to teraz jedna firma).
Zmiana na pewno na plus - więcej miejsca, większy wybór (wszystkiego) itp. itd. Wiadomo, nie jest to market taki jak w Rze czy innych dużych miastach, ale tak samo jest z Tesco - nasze jest dużo mniejsze niż rzeszowskie, nic nie poradzi (tak samo jest z lokalami sklepów w Vivo, dużo mniejsze niż np. w Rze, ale nikt dramatu nie robi, taki nasz los, ludzi z mniejszego miastaumiech).

Co do opisywanych akcji - nie miałem żadnych przykrych wypadków czy coś takiego - jedyne co mnie spotkało, to raz jakaś młoda kasjerka miała problem jak skasować mleko gdy brałem karton, ale to nie dramat także umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 20:48  
Cytuj
"cdn": Nikt tu raczej nie wychwala Tesco, czy innego marketu, bo one są po prostu normalne. Więc nie ma co wychwalać. Wspomniałam jedynie o Tesco w Nisku - powtarzam: W NISKU, bo jest na prawdę z wzorcową, przesympatyczną obsługą. To się rzadko zdarza. Począwszy od super ochroniarza, skończywszy na kasjerach i reszcie personelu. Natomiast Ty wychwaliłeś ostatnio, oprócz Leklerka, to Lidla.

"vielitz": żeby się ponownie nie rozpisywać, to wystarczy chyba to, że jak się coś nowego i dobrego otwiera, to zawsze jakaś część klientów z konkurencji przechodzi do tego nowego. Bo tak działa chociażby reklama na "huczne otwarcie". Przynajmniej przez jakiś czas po otwarciu jest sporo klientów - i właściciel musi zadbać o to, żeby było ich coraz więcej, a nie żeby odchodzili. A w Leklerku tym ledwo przyszli zobaczyć, to odchodzą, choćby z powodu traktowania ich jak złodziei. A w pozostałych marketach TŁUMY, bo święta idą :/ To o czymś chyba jednak świadczy, czyż nie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 20:53  
Cytuj
A co do porównywania Leklerka stalowowolskiego i rzeszowskiego i innych, to nie porównywano wielkości, bo to jest uzasadnione, że w stalówce będzie mniejszy niż w Rzeszowie czy Lublinie, ale porównywaliśmy wygląd, promocje i jakość obsługi. Te powinny być podobne, bo stalowowolacy nie powinni być gorszym sortem od rzeszowiaków czy warszawiaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 21:00  
Cytuj
Te porownywania to mozna stopniowac hahahaha.Leclerc w Stalowej to nie to samo co w Rzeszowie,w Rzeszowie to nie to samo co w Krakowie czy w Warszawie umiechumiech a W Warszawie to nie to samo co w Paryzu czy Nance.Co to za licytacja.Stalowa to 1/3 Rzeszowa .Rzeszow to 1,10 Warszawy a Warszawa to jedna dzielnica Londynu czy Paryza.Mi sie sklep w Stalowej Woli podoba i niczym sie nie rozni od Leclerca w podobnych miastach we Francji.Za to Tesco bardzo sie rozni chocby od Tesco w Polnocnej Irlandi w miescie Cookstown gdzie dlugie lata mieszkalem.W Polsce na tych polkach z codziennymi oblizkami hahaha obnizka np.sera za 12 zl na 10,99 .W UK obnizka sera za 10 f na 2 funty.I tak codziennie.I tak jest ze wszystkim.Nie wspomne o tym ze np.8 kubków ryzu kupujesz za 4 f ale jeden za 2 .W Polsce to nie do pomyslenia aby za np 8 zl bylo 8 kubkow a za jeden 3 zl.Ale co ja sie bede tu wymondrzal.Przeciez wy swiat znacie lepiej ode mnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 24 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 21:07  
Cytuj
Lubię ten sklep bo luźno czysto i bez tłumów. Nadal dobre pieczywo i wędliny. Co do obsługi jak w każdym sklepie bywa różnie. A na ile my jako klient jesteśmy ok? Czy też zazwyczaj bo my,bo nam się należy? Zapewne przed świętami wszędzie będzie zniecierpliwienie. Sklep oceniam na plus za parking ,produkty . A skoro tyle marketów zapewne każdy znajdzie coś dla siebie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 21:48  
Cytuj
Wczoraj byłam w towarzystwie, jak to w sobotę umiech I cóż... jakby przypadkiem, usłyszałam od gościa, że, cytuję: "jakiś dupek przed wejściem do marketu, zwrócił mi uwagę, że mam plecak". Mowa oczywiście, a jakże, o stalowowolskim Leclercu. Dalej: "Odpowiedziałem, że ten plecaczek podręczny, a nie plecak, jest zawsze przy mnie gdy wychodzę z domu, jak torebka u kobiety, bo tam mam wszelkie osobiste potrzebne mi rzeczy. Wymieniam mu, że mam tam: portfel z pieniędzmi, kartami i dokumentami (dość gruby), chusteczki higieniczne (mam lekki katar), telefon, dokumenty z pracy (bo wracam z roboty), klucze od mieszkania i inne, latarkę (bo ciemno na dworze), okulary, rękawice i czapkę (bo zimno na dworze),torby na zakupy (ekologicznie), i inne. Również lekarstwa na serce." Dupek nie zrozumiał i wysyła mnie do obsługi klienta. Nie mam czasu na takie idiotyczne wędrówki i tłumaczenia kwestii, które dla normalnych ludzi są oczywiste. Zrezygnowałem więc z zakupów tam i podjechałem do Kauflandu obok. Tam, jak w innych marketach, nie mają problemów z klientami, ani klienci z obsługą.".
To tak, dla zdziwionych, że ktoś tu się czepia stalowowolskiego Leclerka !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 247
Dołączył: 18 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 22:22  
Cytuj
Mi tam też sie podoba w tym sklepie. Dużo miejsca, nikt mnie nie tracą wózkiem w przejściu między działami, wędliny i pieczywo tak jak piszecie chyba najlepsze z marketów. Ceny normalne. Obsługa w porządku. Zwracałam nietrafiony prezent-wszystko szybko, sprawnie, bezproblemowo. Czysciutko wszędzie , na półkach porządek, mięsko świeże nie "odleżane" jak gdzieniegdzie... Duży wybór i mies i wędlin i serów. Ja tam chodzę z przyjemnością. Jak się komuś nie podoba i woli emocjonujący wkurw przy kasach np.w biedrze lub wątpliwej świeżości mięcho za grosze w tesco czy kaufie to wolność Tomku... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2018r. 23:38  
Cytuj
"salamandra":

To, że jest tam dużo miejsca i nikt raczej nie trąca, to już wiadomo. Symboliczna liczba przychodzących tam klientów oraz stosunkowo niewielki asortyment jak na hipermarket / Leclerc - wyjaśnia tą kwestię.

Co do towarów, to w każdym hipermarkecie jest duży wybór i produktów i ich producentów/importerów, więc kto co woli. A źródła pochodzenia i jakość są zwykle te same, tyle, że etykiety są inne, bo każda sieć każe producentowi/importerowi opakować wg ich zaleceń i każda daje na towar swoją cenę.

Zwrot nietrafionego prezentu / przedmiotu, to w hipermarketach norma. W tesco np. na wiele towarów nie ma określonego terminu zwrotu. W kauflandzie jest bodajże 2 tygodnie, nie pamiętam, a w Leclercu, z tego co pamiętam po rzeszowskim, to tylko 3 dni. Oczywiście o Biedronach i Lidlach nie mówię, bo to tanie masówki (po dawnemu "dyskonty").

To, że jest czyściutko i porządek, to - patrz punkt 1. Po prostu nie ma za bardzo kto nabałaganić, bo klientów jak na lekarstwo, a regały są nowoustawione, bo nie dawno było otwarcie, więc kurze nie zdążyły jeszcze osiąść umiech

Ale jak piszesz, każdemu wolny wybór. Jednak niestety poza tymi, którzy noszą przy sobie więcej osobistych rzeczy, np. w podręcznych torbach, plecaczkach, bo do tych tam (I TYLKO TAM) się dopieprzają (BO TO SĄ ZŁODZIEJE) :( !

Nie wiecie jak można się dodzwonić do tego Leclerca ? Nie widzę nigdzie na necie telefonu, a swojej strony oczywiście nie mają :(
W końcu jak jest Biuro Obsługi Klienta, to telefon też powinien być.

Moderowano przez: magpie
Ostatnią wypowiedź można moderować, dlatego proszę nie nabijać postów jeden pod drugim, a edytować swoją ostatnią wypowiedź

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ElM
ElM
ElM
Posty: 57
Dołączył: 14 Gru 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2018r. 21:38  
Cytuj
Ok Ok ! Nie znam jeszcze dobrze tego forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:41  
Cytuj
Biało i zimno jak w prosektorium!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11612
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Gru 2018r. 16:52  
Cytuj
Albo ludzie kradną na potęgę, albo ochrona chce się wykazać stuprocentową skutecznością.

Sklep cierpi wizerunkowo na takich zagrywkach ochroniarzy. Po świątecznej gorączce też musi mieć klientów, żeby funkcjonować...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »