Get Adobe Flash player
NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Telefon o wygranym tablecie,
ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 14:34  
Dziś w godzinach dopołudniowych otrzymałam telefon od nru 616492704 informujący mnie ,że wygrałam tablet z okazji dziesięciolecia firmy Global i jest do odebrania w hotelu STAL,nazwiska i imienia pani nie pamietam.Odopwiedzialam,że nie wierzę w takie bajki i odlożyłam telefon.Przegladalam informacje internetowe pod nazwą tej firmy i okazuje się,że nie tylko ja byłam adresatką takiego telefonu.Piszę tę informację dla innych.Myslę,że należy zachować rozsądek i właczyc myślenie.Pozdrawiam!Poczytajcie...................

https://www.niezn(...)12246833

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 3 Gru 2018r. 14:37  
zapewne to jakas prezentacja garnków lub odkurzaczy piorących

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 4 Gru 2018r. 12:27  
Podobne spotkanie odbyło się w jednej z restauracji w S W , dotyczące sprzedaży urządzeń masujących. Faktycznie oferowali za przybycie tablet, ale okazało się, że to zabawka przypominająca tablet, ekran z rysikiem dla dziecka. Tak zachęcają potencjalnych klientów. Oszustwo na pokazach. Naciąganie seniorów na drogie i niepotrzebne zakupy…

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 10:26  
Zapytałem o model tabletu - pani jednak nie mogła mi tego powiedzieć zasłaniając się tym, że firma nie pozwala jej na lokowanie produktu przez telefon. Nie mieliśmy więc o czym dyskutować.

Prywatna wiadomość 

pl2
pl2
pl2
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 11:09  
Też miałem ostatnio kilka takich telefonów, ale odmówiłem i zablokowałem numery.
Kolega raz był odebrać ten "tablet". Tablet okazał się zabawką, którą nawet jego dzieci nie chciały się bawić. W dodatku chcieli mu coś wcisnąć, jakiś badziew za duże pieniądze. Musiał jeszcze się z nimi wykłócić; bo nie chcieli go wypuścić, dopóki czegoś nie kupi... Szkoda zachodu z tymi naciągaczami...

Prywatna wiadomość 

ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 13:06  
Nie wiem jak wygląda to prawnie,ale poinformować konsultanta o tym,że rozmowa będzie nagrana i poprosić aby powtórzył zdanie o wygranej tableta. Jeżeli na miejscu oferują zabawkę to jest to podawanie fałszywych informacji i kwalifikuje się do sprawy karnej.
Jeżeli są innego zdania to np: za prezentowany towar próbować zapłacić pieniędzmi z gry planszowej monopol.

Prywatna wiadomość 

pl2
pl2
pl2
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 13:56  
CYTAT
Nie wiem jak wygląda to prawnie,ale poinformować konsultanta o tym,że rozmowa będzie nagrana i poprosić aby powtórzył zdanie o wygranej tableta. Jeżeli na miejscu oferują zabawkę to jest to podawanie fałszywych informacji i kwalifikuje się do sprawy karnej.
Jeżeli są innego zdania to np: za prezentowany towar próbować zapłacić pieniędzmi z gry planszowej monopol.

Jakbyś powiedział konsultantowi że będziesz nagrywał rozmowę, to pewnie by się rozłączył lub nie wyraził by zgody na nagrywanie. Ja ostatnio miałem kilka takich telefonów, że wygrałem odkurzacz, tablet czy ekspress do kawy; wszystkie z tego samego numeru. Jak zażądałem żeby usunęli mnie ze swojej bazy, to konsultant od razu się rozłączył. Zostaje tylko blokowanie numeru, ale po jakimś czasie dzwonią z innego numeru.
Kiedyś jak takie prezentacje organizowali, to wrzucali ulotki do skrzynek. Potem zapraszali telefonicznie, a teraz dzwonią że się wygrało nagrodę. Ludzie jednak z czasem przestali nabierać się na takie pokazy z wciskaniem pseudomedycznego badziewia. Ale skoro dalej to organizują, to widać że im się to opłaci.
Ciekawe co wkrótce wymyśląsmiech2

Prywatna wiadomość 

Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2018r. 14:11  
No co.

Będą udawać służbę zdrowia. Już nęcą darmowymi badaniami (np słuchu)

Z czasem w ogóle będą się podawać, za pielęgniarki środowiskowe, lekarzy rodzinnych. A na pewno będą straszyć że jak się nie przyjdzie na spotkanie, nie zrobi darmowego badania, to na przykład straci się ubezpieczenie....

A co robią naciągacze z firm pośredniczących w sprzedaży prądu?
Przychodzą, pukają do drzwi i mówią że są z energetycznego.

Ostatnio otworzyłem takiej jednej młodej, a ta do mnie, że jest z urzędu z Rzeszowa. Ja się jej pytam - a z jakiego? No z energetycznego. A konkretnie?

Okazało się, że naciągaczka była z prywatnej firmy pośredniczącej w sprzedaży prądu...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Prywatna wiadomość 

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »