NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Opłaty za ciepłą wodę, Naliczanie opłat
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 20:27  
Cytuj
Witam serdecznie.

Czy ktoś z Państwa posiada wiedzę w jaki spósób i na jich stawkach naliczana jest opłata za C.C.W.U ?
Planują u Nas w bloku montować ale regulamin kosztów podgrzania wody oraz sposób naliczania opłąt budzi we mnie spore kontrowersje.

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 20:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 82
Dołączył: 4 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Witam serdecznie.

Czy ktoś z Państwa posiada wiedzę w jaki spósób i na jich stawkach naliczana jest opłata za C.C.W.U ?
Planują u Nas w bloku montować ale regulamin kosztów podgrzania wody oraz sposób naliczania opłąt budzi we mnie spore kontrowersje.

Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
To się nie daj, prawdy Ci nikt nie powie ale, jest nagonka na posiadaczy piecyków gazowych. Cena ciepłej wody użytkowej z piecyka jest kilkukrotnie nizsza niz z Pec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 339
Dołączył: 8 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 08:40  
Cytuj
To, że woda z poiecyka gazowego jest tańsza to wiem. Tylko, że w dzisiejszych czasach nikt na nikogo się nie ogląda i z myśleniem są problemy. Na chwilę obecną do jednego kanału spalinowego są wpięte 4 mieszkania. Ja jedtem na samym dole i ktoś przyblokoeał kanał i nawet jak nie używam poecyka czujniki szaleją bo mam cofkę spalin. Kominiarz sprawdzał ciąg kominowy i mówił że bardzo dobry.
Ale do rzeczy zastanawiam się nad kosztami korzystania z ccwu. Bo patrzac na regulamin opłat mam wrażenie, że ktoś chce sobie podregulować budżet kosztem mieszkańców (np. opłata za odczyt wodomierzy radiozczytywalnych 10 zł od lokalu, a jest ich 100)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 1 Maja 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 09:02  
Cytuj
Opłata za podgrzanie ciepłej wody to prawie 16zl za M3. U nas zlikwidowali termę więc zobaczymy jak na tym wyjdziemy. Plus jest taki że woda leci gorąca i większy przepływ niż przez termę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »