NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
"Wiadukt donikąd",
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 16:48  
Cytuj
Straszydło na hali rozebrane byc moze teraz pora na wiadukt do nikąd czy jest jakas szansa na to zeby ta budowla była przydatna do czegos innego jak zawieszanie transparentów czy spaceryumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 16:48  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1960
Dołączył: 3 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 17:32  
Cytuj
Czy tam kiedyś nie był przewidziany most na Sanie?

Ów wiadukt łączy ul. Graniczną (od ronda koło Lidla) z ul. Polną, która kończy się przed Sanem i niejako kontynuuje po drugiej stronie Sanu jako ul. Mickiewicza w Chłopskiej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 18:24  
Cytuj
Tak to ten. I bez niego ci za Podskarpową nie mieliby jak dojechać do domu.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 18:32  
Cytuj
Tak maja przejazd za 15 milionów złotychsmiech2 To chyba raczej miało miec inne przeznaczeniesmiech2 I ciekawi mnie czy kiedys cos tam ruszy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 19:06  
Cytuj
Oddaliśmy most na Sanie, więc został wiadukt. A tak za mostem pełno terenów pod inwestycje by było. Może kiedyś...

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 25 Paź 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
Stalowa Wola ma jeden z najpiękniejszych wiaduktów w Polsce. Potwierdzeniem tego jest przyznanie tej budowli biegnącej nad obwodnicą nagrody drugiego stopnia w ogólnopolskim konkursie Budowla Roku 2006.


CYTAT
Inwestycja za 15 mln zł w Stalowej Woli prezentuje się wspaniale. Potężny, ponaddwustumetrowy wiadukt nad Trasą Podskarpową można podziwiać od początku lutego już w całej okazałości. Cóż z tego, skoro nie ma do niego dróg dojazdowych. Nowa budowla zyskała już nawet nazwę wiaduktu znikąd donikąd.
Z tym powiedzeniem nie zgadza się kierownik budowy, Aleksander Łysiak z krośnieńskiej firmy Mota-Engin. – Wiadukt przyczyni się do rozwoju miasta, otworzy drogę na tereny pod zabudowę – twierdzi. – To najładniejszy wiadukt, jaki do tej pory wykonywałem, pięknie wkomponowany w otoczenie, jeden z dwóch najdłuższych w województwie podkarpackim. Przecież lepiej jest coś wykonać wcześniej, niż później latami na to czekać.


Tak to kiedyś pisali...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1259
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 22:02  
Cytuj
Widzę że nie wielu z Was było po obu stronach tego wiaduktu . Jak Wy tam chcecie budować drogę do ewentualnego mostu skoro trzeba by było rozwalić ludziom kilkanaście domów . Spójrzcie sobie na gppgle mapa i zobaczcie jak to wygląda .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 01:37  
Cytuj
Wiadukt nie bylby do nikond.Wystarczy zrobic zjazd na obwodnice i juz mialoby to sens.Ale to widocznie za trudne na mozgi rzadzacych w GDDKiA

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8407
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 06:43  
Cytuj
CYTAT
Straszydło na hali rozebrane byc moze teraz pora na wiadukt do nikąd czy jest jakas szansa na to zeby ta budowla była przydatna do czegos innego jak zawieszanie transparentów czy spaceryumiech


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, chcesz by rozebrano ten wiadukt? Czy chcesz by kontynuowano pomysł Szreka i zbudowano most do Chłopskiej Woli?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1180
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 08:18  
Cytuj
CYTAT
Wiadukt nie bylby do nikond.Wystarczy zrobic zjazd na obwodnice i juz mialoby to sens.Ale to widocznie za trudne na mozgi rzadzacych w GDDKiA


Tego też nie rozumiem, jest miejsce by to zrobić, a przez lata nikt o tym nie pomyślał - przez to każdy musi jechać na to felerne skrzyżowanie i co chwile wypadki - teraz remont całej trasy, może Lucek wpadnie na pomysł, by odzyskać ten wiadukt dla miasta (by służył nie tylko ludziom zza obwodnicy).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~J~
~J~
~J~
Posty: 296
Dołączył: 8 Gru 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 08:23  
Cytuj
CYTAT
Czy tam kiedyś nie był przewidziany most na Sanie?

Ów wiadukt łączy ul. Graniczną (od ronda koło Lidla) z ul. Polną, która kończy się przed Sanem i niejako kontynuuje po drugiej stronie Sanu jako ul. Mickiewicza w Chłopskiej Woli.


Ale żeś mi zagadkę na dziś zadał. Gdzie obok Lidla jest ulica Graniczna i jakiś wiadukt. Niestety nic nie wymyśliłam i musiałam sprawdzić na mapach google. A tu niespodzianka. Chodzi o Biedronkę a nie Lidla. I to całkiem inny rejon miasta.

A co do ronda to zawsze się mówiło że wiadukt jest po to żeby jakiś radny (który po drugiej stronie mieszka) miał łatwy dojazd.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 19:44  
Cytuj
Co wam wiadukt przeszkadza sciana Tobie nie potrzebny to nie korzystaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 20:12  
Cytuj
CYTAT
Wiadukt nie bylby do nikond.Wystarczy zrobic zjazd na obwodnice i juz mialoby to sens.Ale to widocznie za trudne na mozgi rzadzacych w GDDKiA


a gdzie tam jest miejsce na zjazdy, on ma służyć za kładkę nad obwodnicą, niedaleko jest skrzyżowanie, nie wiem czy przepisy pozwalają takie zjazdy wykonywać dla kilku chałup

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 14 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 00:02  
Cytuj
Oczywiście, że nie pozwalają. Obwodnica jest drogą krajową zarządzaną przez GDDKiA a nie przez Lucjusza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 05:17  
Cytuj
CYTAT
Co wam wiadukt przeszkadza sciana Tobie nie potrzebny to nie korzystaj.
Mi on nie przeszkadza tylko inwestycja kosztowała sporo kasy a przejezdza przez niego moze kilka aut na dobe(4-5smiech2)mlotekJa sam raz tylko przez niego przejechałem z ciekawoscismiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 12:38  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co wam wiadukt przeszkadza sciana Tobie nie potrzebny to nie korzystaj.
Mi on nie przeszkadza tylko inwestycja kosztowała sporo kasy a przejezdza przez niego moze kilka aut na dobe(4-5smiech2)mlotekJa sam raz tylko przez niego przejechałem z ciekawoscismiech2


Nie wiem czy wiesz ale ten wiadukt w konkursie na najładniejszy obiekt budowlany zdobył nagrodę i to zaraz po wybudowaniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 15:32  
Cytuj
Jeszcze raz powtarzam i APELUJE do dyrekcji GDDKiA .Jesli tam bedzie zjazd i wjazd z obwodnicy to ten wiadukt bedzie mial sens .I bedzie to wazny wiadukt.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 15:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Co wam wiadukt przeszkadza sciana Tobie nie potrzebny to nie korzystaj.
Mi on nie przeszkadza tylko inwestycja kosztowała sporo kasy a przejezdza przez niego moze kilka aut na dobe(4-5smiech2)mlotekJa sam raz tylko przez niego przejechałem z ciekawoscismiech2

Niech ta sytuacja posłuży jako przykład http://www.robertdee.pl/w-japonii-istnieje-stacja-kolejowa-dzialajaca-dla-jednej-osoby/
Więcej empatii. Jeżeli ten wiadukt ułatwia komuś życie to nie ważne czy jednej czy tysiącom osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 16:39  
Cytuj
No a komus przeszkadzają np.smiecio-ławeczki,rowery miejskie czy tunel koło Uniweelsu.. wszystko to jest z naszej kasy wiec dlaczego ma mi nie przeszkadzac ten wiaduktsmiech2 ktos wyłozył na to kase nie swoją.. oczywiscie gdyby było po drugiej stronie wieksze osiedle czy kontynuacja drogi to ok a tak sa to pieniadze w błotosmiech2 dokładnie 15 milionów złotych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 17:26  
Cytuj
jak komuś coś przeszkadza to zburzyć, to jest Polska właśnie, kraj pieniaczy, ktoś podjedzie po twój dom i powie że mu przeszkadza, zasłania widok, słońce i też zażąda zburzenia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 17:34  
Cytuj
Kabi a czy ktos tu pisał o burzeniu ?chyba tylko ty droga wolna burz umiechpowodzenia i nie pien sie tak po tylko potwierdzasz to co piszesz.Ja porównałem to do straszydła w sensie zrobienia porzadku czyli w tym przypadku zwiekszenia przydatnosci nawet do głowy mi nie przyszło burzeniasmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 18:31  
Cytuj
CYTAT
wszystko to jest z naszej kasy wiec dlaczego ma mi nie przeszkadzac ten wiaduktsmiech2 ktos wyłozył na to kase nie swoją.. oczywiscie gdyby było po drugiej stronie wieksze osiedle czy kontynuacja drogi to ok a tak sa to pieniadze w błotosmiech2 dokładnie 15 milionów złotych.

Zdecyduj się i określ swoje stanowisko. Kilka postow wcześniej pisałeś że Ci nieprzeszkadza wiadukt a teraz dlaczego ma Ci nie przeszkadzać... Dokładnie 15 mln na dojazd do domu dla mieszkańców. Dlaczego nie grzmisz o miliony na park linowy, wodny, błonia, skarpe.. Wiadukt stoi od lat ułatwia życie tamtejszym mieszkańcom. Akurat teraz stał się niepotrzebny i "wyrzucony w błoto"...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 18:38  
Cytuj
Mysle ze okresliłem moje stanowisko dosc jasno a łapanie za słówka jest dosc dziecinne.A ze codziennie praktycznie pod nim przejezdzam czesto mnie on szmieszy i zadziwia smiech2 Jak by tam jakis radny albo poseł mieszkał to ok przymknął bym okook

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 20:34  
Cytuj
ten wiadukt służy ludziom a tobie może się nie podobać może śmieszyć, inaczej byś śpiewał gdybyś tam mieszkał

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2018r. 09:18  
Cytuj
CYTAT
Mysle ze okresliłem moje stanowisko dosc jasno a łapanie za słówka jest dosc dziecinne.A ze codziennie praktycznie pod nim przejezdzam czesto mnie on szmieszy i zadziwia smiech2 Jak by tam jakis radny albo poseł mieszkał to ok przymknął bym okook

Czyli umniejszasz ludziom którzy tam mieszkaja. Bo nie radni i nie posłowie. Wg Ciebie w takim razie nie zasługują na komfortowy dojazd do miejsca zamieszkania. Ciekawe myślenie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »