NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Uwaga na gbura w taxi.,
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 13:45  
Cytuj
Wczoraj wieczorem (28.11), na przejściu obok sklepu "Na Rogu" omal nie przejechał mnie ignorant drogowy w taksówce.
Było ciemno, Jechał od strony przychodni a przy przejściu jadący z naprzeciwka samochód czekał aż on przejedzie. Mimo, że byłem już przy środku przejścia nawet nie zwolnił. Jechał śmiało nie mając wystarczającej widoczności na przejście. Przejechałby mnie gdybym się nie zatrzymał. Oczywiście jak zwykle u taryfiarzy wykazał się chamstwem. Była pyskówka, wyzwiska i zachowanie typowe dla tępaka w taksówce. Mam to wszystko nagrane. Być może sprawa trafi na Policję. Miał ktoś podobne przejścia z tym adeptem sztuki jazdy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 13:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 13:55  
Cytuj
Zgłoś to na Policję i podaj go do sądu za wyzwiska jak masz to nagrane.Jak beknie na kolegium to może go trochę kultury nauczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 13:57  
Cytuj
Jeśli masz to nagrane, to nawet się nie zastanawiaj.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 16:13  
Cytuj
jest jeszcze jeden taki "gbur" a raczej prostak w niebieskim fordzie c-max mloteksciana stoi przewaznie pod Carefour, jezdzi jak by sam na ulicy był....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 115
Dołączył: 16 Gru 2016r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 16:13  
Cytuj
jest jeszcze jeden taki "gbur" a raczej prostak w niebieskim fordzie c-max mloteksciana stoi przewaznie pod Carefour, jezdzi jak by sam na ulicy był....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bzk
bzk
bzk
Posty: 902
Dołączył: 28 Kwie 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 16:44  
Cytuj
Potwierdzam. Gbur z forda c-max. Ostatnio na rondzie wyprzedzal mnie skrecając w lewo z pasa na wprost. Pomijajac to jaki jest dla klientów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 18:42  
Cytuj
Był juz chyba taki temat jakis czas temu o ile to ten sam pansmiech2 :Widze niezły gosciu jestsmiech2 ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2018r. 19:51  
Cytuj
Jak już jesteśmy w temacie złotów, którzy są as(s)ami kierownicy to idealnie się jeszcze wpisuje typ z mercedesa w kolorze kości słoniowej R1 TAXI

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 09:46  
Cytuj
Chwileczkę. Czegoś nie rozumiem.

CYTAT
Mimo, że byłem już przy środku przejścia nawet nie zwolnił.


CYTAT
Oczywiście jak zwykle u taryfiarzy wykazał się chamstwem. Była pyskówka, wyzwiska i zachowanie typowe dla tępaka w taksówce.


jeśli z taką prędkością przejechał, to jak doszło do pyskówki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 09:51  
Cytuj
Zapewne pieszy zaczal machac rekami a tamten cofnal do niego bo to zauwazyl.

Ja z kolei nie rozumiem jak mozna miec wszystko nagrane, w takie zimno spacerowac z telefonem w reku i nagrywac kazdy swoj krok?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 09:57  
Cytuj
A widziałeś ten filmik?
Może nagranie dotyczy samej pyskówki...

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 10:05  
Cytuj
CYTAT
Zapewne pieszy zaczal machac rekami a tamten cofnal do niego bo to zauwazyl.


Nie wierzę. Nawet nie zwolnił przed przejściem (jak czytamy w relacji), a później się zatrzymał i cofnął, żeby wymienić kilka zdań?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 11:14  
Cytuj
Wszytko możliwe , debili nie brakuje na świecie....
Po co wnikać czy ma nagrane czy nie ?
Niech idzie i zgłosi tam gdzie potrzeba , a my poczekamy na finał sprawy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 11:27  
Cytuj
Już wyjaśniam zainteresowanym dokładny przebieg akcji.
Taksówkarz zatrzymał się, bo kiedy przejeżdżał prawie po moich butach, klepnąłem otwartą dłonią w pokrywę bagażnika.
Nagranie dotyczy oczywiście samej rozmowy. Kiedy zauważyłem, że się zatrzymuje od razu wyjąłem telefon i zacząłem nagrywać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 13:48  
Cytuj
dobre... jak usłyszał dudnienie po blaszance zaraz po hamulcach . Kiedyś miałem podobne zdarzenie koło PKO na Wolności - jak stuknąłem w bagażnik zaraz gość wyskoczył z samochodu , a wcześniej to nie widział jak zajechał drogę pieszym na zebrze i stał na niej jak idiota .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 16:21  
Cytuj
Z takim taksówkarzem nie wygrasz to może być były policjant na emeryturze .Albo wyrzucony z policji.Oni maja emeryture po 20 latach pracy i dorabiaja sobie jezdzac taxi.wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 19:28  
Cytuj
Najlepiej włazic na pasy jak krowa na pastwisko a potem szukac winy w kierowcy samochodu (nie wazne czy to taksówkarz czy kto inny)ludzie jest ciemno pieszemu łatwiej zauwazyc auto niz kierowcy matoła na pasach

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11602
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 19:50  
Cytuj
W Stalowej Woli przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia czekających osób zatrzymuje się jeden kierowca na pięćdziesięciu.

Bo u nas sami mistrzowie kierownicy.

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 30 Lis 2018r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej włazic na pasy jak krowa na pastwisko a potem szukac winy w kierowcy samochodu (nie wazne czy to taksówkarz czy kto inny)ludzie jest ciemno pieszemu łatwiej zauwazyc auto niz kierowcy matoła na pasach


To prawda. Święte krowy. Ładują się pod samochód nie patrząc. A później płacz bo trzepnęło kogoś ... :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 197
Dołączył: 22 Sty 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 00:36  
Cytuj
CYTAT
W Stalowej Woli przed przejściem dla pieszych w celu przepuszczenia czekających osób zatrzymuje się jeden kierowca na pięćdziesięciu.

Bo u nas sami mistrzowie kierownicy.


to chyba ja jestem tym jednym z piecdziesieciu....zawsze jak widze kogos przy pasach zatrzymuje sie...mnie ta chwila nie zbawi a i piesi dziekuja gestem co mile...choc prawde mowiac wcale nie powinni bo nalezy im sie bezpieczne przejscie...choc czasami zona mnie opi...nie zatrzymuj sie bo ty staniesz a ten jadacy drugim pasem go trzepnie i to niestety prawda bo pare razy przez moja uprzejmosc pieszy skonczylby zycie pod kolami idioty na pasie obok...rzadko obecnie bywam w stalowej bo jestem w irlandii i to tam ja jestem pieszym i niewazne czy to tir czy motocykl dochodzisz do przejscia i kazdy staje...co kraj to obyczaj wiadomo...tylko u nas nekrologow potem zbyt wiele....

Człowiek mądrzeje z wiekiem, najczęściej jest to wieko od trumny...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 20 Lis 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 09:23  
Cytuj
CYTAT
Najlepiej włazic na pasy jak krowa na pastwisko a potem szukac winy w kierowcy samochodu (nie wazne czy to taksówkarz czy kto inny)ludzie jest ciemno pieszemu łatwiej zauwazyc auto niz kierowcy matoła na pasach

Nie wiem czy kierowcy matoła zauważyć łatwiej? Ja nie jestem poturbowany bo się rozglądam i pod samochód nie wszedłem, fryzjereczko. Przepisy ruchu drogowego określają zasady pierwszeństwa i nie jest tak, że ustępuje ten kto zauważy wcześniej. Weź się za książki a potem dyskutuj. Jak masz do powiedzenia coś głupiego to porozmawiaj o tym ze swoimi klientkami, - tutaj nie ma na to miejsca.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 10:49  
Cytuj
CYTAT
jest jeszcze jeden taki "gbur" a raczej prostak w niebieskim fordzie c-max mloteksciana stoi przewaznie pod Carefour, jezdzi jak by sam na ulicy był....

to jest Ford S-max

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 12:33  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Najlepiej włazic na pasy jak krowa na pastwisko a potem szukac winy w kierowcy samochodu (nie wazne czy to taksówkarz czy kto inny)ludzie jest ciemno pieszemu łatwiej zauwazyc auto niz kierowcy matoła na pasach

Nie wiem czy kierowcy matoła zauważyć łatwiej? Ja nie jestem poturbowany bo się rozglądam i pod samochód nie wszedłem, fryzjereczko. Przepisy ruchu drogowego określają zasady pierwszeństwa i nie jest tak, że ustępuje ten kto zauważy wcześniej. Weź się za książki a potem dyskutuj. Jak masz do powiedzenia coś głupiego to porozmawiaj o tym ze swoimi klientkami, - tutaj nie ma na to miejsca.


Nie wiem czy jeździsz po zachodzie słońca ale na pewno lepiej jest pieszemu uniknąć kolizji z samochodem niż kierowcy. Pieszy, szczególnie jak jest słabo widoczny, zrobi krok w tył albo poczeka natomiast kierowca po zauważeniu pieszego zanim przełoży stopę na hamulec mija kilka merów co może nie wystarczyć na uniknięcie wypadku. Książki tu nic nie pomogą, dopóki wszyscy nie zaczną zatrzymywać się na widok pieszego przy krawężniku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 12:49  
Cytuj
W Warszawie ruch chce zakaz parkowania na chodniku "chodniki do chodzenia" to może pora na ruch kierowców, który chciałby zakazu pojawiania sie pieszych na ulicy? Ten kraj schodzi na psy, egoizm spoleczny.


Co do tych panów taxi to potwierdzam niestety no ale trzeba być świadomym kto decyduje się zostać taryfiarzem, może dla ułamka to jest życiowy powod i pasja, tacy też są

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 166
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2018r. 15:10  
Cytuj
CYTAT
W Warszawie ruch chce zakaz parkowania na chodniku "chodniki do chodzenia" to może pora na ruch kierowców, który chciałby zakazu pojawiania sie pieszych na ulicy? Ten kraj schodzi na psy, egoizm spoleczny.


Co do tych panów taxi to potwierdzam niestety no ale trzeba być świadomym kto decyduje się zostać taryfiarzem, może dla ułamka to jest życiowy powod i pasja, tacy też są


Ulicą bez przejeżdzania przez chodnik dojedziesz wszędzie. A chodnikiem nie dojdziesz nigdzie nie przechodząc przez ulice.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »