NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Rzetelny mechanik, rzetelny mechanik
Posty: 144
Dołączył: 3 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 23:40  
Cytuj
od 2 tygodni próbuję umówić się z mechanikiem, mam do przeglądu auto, i tak, albo nie odbierają, albo mówią zadzwonić później, jutro etc, albo ceny 2 razy większe niż standardowo.. Chciałabym po prostu umówić się, by pan wpisał mnie do notesu i ustawił w kolejce, by mu coś nie wypadło... PROSZĘ o pomoc, kto zna dobrego mechanika ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2018r. 23:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 08:29  
Cytuj
Dobry mechanik to kolejka jest - nic dziwnego .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 08:54  
Cytuj
Sporo jest rzetelnych, nie ma co oczerniać ludzi każdy chce dobrze wykonać swoją pracę, kto Cię tak potraktował? Podjedź do paru serwisów, wówczas na wstępie obsługa bardziej się zainteresuje. Musisz wiedzieć, że sporo telefonów "pytaczy" to bezproduktywnie stracony czas, tym bardziej, że Stalowa Wola to małe miasto i godzina wystarczy by odwiedzić parę punktów, plus takiego postępowania jest taki, że Sam/Sama również będziesz mieć możliwość oceny danego miejsca pod kątem swoich wymagań (czysto, miła muzyka, białe rękawiczki itd ; ) )
Choć ja znam jeden serwis, gdzie obsługa telefoniczna jest bardzo dobra.

Co to za auto? Może Ferrari lub Veyron, wówczas rzeczywiście mogą Cię zbywać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 10:22  
Cytuj
Dzwonisz do Tabora, umawia cił za kilkanaście dni i już. Nie rozumiem w czym problem

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 10:26  
Cytuj
CYTAT
od 2 tygodni próbuję umówić się z mechanikiem, mam do przeglądu auto, i tak, albo nie odbierają, albo mówią zadzwonić później, jutro etc, albo ceny 2 razy większe niż standardowo.. Chciałabym po prostu umówić się, by pan wpisał mnie do notesu i ustawił w kolejce, by mu coś nie wypadło... PROSZĘ o pomoc, kto zna dobrego mechanika ???

jak nie w autoryzowanym serwisie to jak pisze Jacek, Tabor jest polecanym mechanikiem i wcale dwa tygodnie nie trzeba czekać, chyba że jakieś szczególne auto

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4999
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2018r. 10:39  
Cytuj
Nie no Kabi terminy na ponad tydzień w przód pozajmowane bo umawiałem auto na przegląd niedawno.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Motoryzacja »