NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Brak toalet w mieście,
Posty: 94
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 22:07  
Cytuj
Jak to jest że w XXI wieku w naszym mieście nie ma publicznych toalet?
Przykład: niedziela, duże sklepy typu Tesco, Kaufland, City Park pozamykane, a człowiek idzie na spacer i musi skorzystać z toalety.
Czy w naszym mieście są gdzieś toalety publiczne?
Dostrzegłam ten problem dopiero dzisiaj podczas spaceru kiedy zachciało mi sie po prostu "siku" (jestem w ciąży).
Na błoniach widziałam tylko Toi Toi (do których strach wchodzić). Więc może warto by było wybudować szalety miejskie ( nawet płatne ) ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 22:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lis 2018r. 22:40  
Cytuj
Ale na mocy ustawy o dniach wolnych od handlu płatne były by dziś zamknięte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 04:47  
Cytuj
Toi toi powinny być dostępne w różnych punktach miasta , płatne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 08:30  
Cytuj
Czy wy naprawde nie macie innych problemow???Co za kuzwa ludzie.Nigdy nigdzie nie mam problemu z toaletą .A ta pani ktora napisala ze do toi toia strach wchodzic...to juz przegiecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 09:14  
Cytuj
Na mieście pełno psich pakietów, a problem postawić jakiś płatny toi toi.
W Stalowej park za parkiem budują, a czlowiek na mieście nie ma gdzie skorzystac z toalety. No chyba że wszyscy mamy chodzić za krzaczek?
Powinniśmy brać przykład z zachodu gdzie takie sytuacje nie mają miejsca bo wc jest na każdym kroku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 10:17  
Cytuj
Może by prezydentowi podrzucić ten temat. Bo nie sztuka wybudować jakieś place zabaw ale trzeba myśleć o toaletach. Za tej wrednej komuny co większość na nią narzeka były i to w kilku punktach a teraz myślą ze wystarczy założyć sobie pampersa i można iść na spacer. Toi toi to na budowę się nadaje a nie postawić w mieście. cdn ty też przegiąłeś widocznie nie próbowałeś skorzystać z obesranego toi-toja. Część ludzi to gorsze od bydła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 10:55  
Cytuj
Kabi mądrze powiedziane!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
cdn
cdn
cdn
Posty: 302
Dołączył: 15 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 14:41  
Cytuj
Kabi jestes idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 16:15  
Cytuj
Kabi masz racje,wc to powinna byc podstawa w tak duzym,mieście i nie tylko kapiele blotne na bloniach place zabaw (dzueci pod krzaczkiem sikaja jak sie jakis ostał) ale toalety powinny byc w roznych punktach miasta ,a nie smierdzace toy toye.
Prezydent ktory zajmuje sie nie tylko przyjemnosciami ale tez smierdzacymi sprawami to jest prezydent de best.Nasz..... no coz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 16:29  
Cytuj
Informacja dla potrzebujących- toalety przy wodnym placu zabaw w parku miejskim są czynne codziennie w godz. 10-18.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 17:01  
Cytuj
Oney - cały tydzień? Niedziele też?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 17:14  
Cytuj
W niedzielę i święta także.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 21 Marz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lis 2018r. 17:33  
Cytuj
Toalety powinny byc przy punktach typu dworce pkp,pks,hala targowa itp ..Ale i tym musi zajac sie jakas firma a nie wiem czy zbytnio dochodowe jest zatrudnianie babc klozetowych i prowadzenie takich punktów a w innych miejscach miasto napewno musiało by do tego dokładacsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 15 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 12:34  
Cytuj
podpisuje sie pod tym obiema rękami good sama będąc w ciązy bałam sie wyjśc gdziekolwiek, bo przecież toalet nie ma nigdzie prawie. A do tojek sobie sami wchodzcie... ja nie mam zamiaru. :szok:

Wygraj ze zmarszczkami - wypróbuj Richevon https://poznajrichevon.pl/produkt/richevon/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 656
Dołączył: 9 Paź 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 15:59  
Cytuj
Toalety powinny byc przy punktach typu dworce PKP.Z tego co widziałem toalety przy dworcu w Rozwadowie zostały wyremontowane w 2000 roku i zamkniete na kłódkę. Teraz stoja zamkniete .PKP nie ma kasy na babke klozetową,ale przeciez miasto może zapłacić i te toalety beda czynne.Lucek wydaje kredyty na kolejne place zabaw i parkingi a toalet nie ma.Mozna sie tam przejsc w okolice dworca w Rozwadowie i zobaczyc jak tam ludzie załatwiają sie pod scianą toalet.Wstyd żeby były one zamkniete,mamy 21 wiek .Za socjalizmu te toalety były czynne cały czas.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2018r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Kabi jestes idiota!!!!!!!!!!!!!!!!!!

masz kłopoty ze zrozumieniem czy mam dzwonić po medyka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2018r. 07:20  
Cytuj
Jeżeli chodzi o toalety przy parku wodnym to chyba ktoś sobie żartuję że są czynne codziennie . Byłam już dwa razy z dziećmi na tygodniu ok 14 godziny i wszystko było zamknięte.

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 18 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 04:55  
Cytuj
izuniaa1991, co to znaczy warto toalety wybudować ? Rozumiem ze w twoim stanie moze to byc dyskomfort ale to dosyć kosztowny projekt, do ktorego trzeba duzo regularnie dawać, bo on żadnych zysków przynosił nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 4 Cze 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 07:48  
Cytuj
W miejscowościach turystycznych i nie tylko widuje się toalety w miejscach częściej uczęszczanych przez ludzi i niekoniecznie są one postawione za miejskie pieniądze. Wrzucasz 2zł i wchodzisz. Swoją drogą piszecie ciągle, że coś trzeba dotować, dopłacać do utrzymania itp. Biblioteka publiczna też nie przynosi zysków a jednak jest utrzymywana( nie żebym był przeciwnikiem) Budżet miasta na pewno jest w stanie udzwignąć kilka toalet w mieście. Za Miesiąc w mieście rozpocznie się montowanie systemu wizyjnego i kamer miejskich. Też będziecie się licytować ile to kosztuje i jest rentowne?

Anna C
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 08:44  
Cytuj
xlman
do parków też trzeba dokładać, budowa ich kosztowała sporo kasy, a jaki przynoszą zysk dla miasta?
czyste powietrze?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 08:52  
Cytuj
Sa stacje benzynowe? Chińczyk aliexpress sprzedaje butelkę z lejkiem dla kobiet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 11 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 09:58  
Cytuj
Naxxos a dla mężczyzn?????krzaczki murki,smietniki,a może klatki????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 10:03  
Cytuj
CYTAT
Naxxos a dla mężczyzn?????krzaczki murki,smietniki,a może klatki????


Nie, dla mezczyzn postawią wc co 200m zebys byl zadowolony. Zaraz ktos wymysli ze jeszcze czegos nie ma i tez pewnie zrobią zaraz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 18 Lis 2018r. 10:10  
Cytuj
Szalety miejskie to nic niezwykłego. No ale jak mentalność przeciwników jest wiejska to ich to dziwi.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1489
Dołączył: 22 Lut 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
Sa stacje benzynowe? Chińczyk aliexpress sprzedaje butelkę z lejkiem dla kobiet.

pewnie masz naście lat i po przejściach bo taki głupi wpis tylko gówniarz skonstruować potrafi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »