NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Brak toalet w mieście,
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 15:11  
Cytuj
CYTAT
Sa stacje benzynowe? Chińczyk aliexpress sprzedaje butelkę z lejkiem dla kobiet.

Stacje benzynowe mają prywatne toalety dla klientów, o które dbają i które utrzymują. Równie dobrze mógłbym wylać się u Ciebie w domu, dlaczego nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 15:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 18:37  
Cytuj
nie wiem jakie biznesy ze mną robisz, na stacjach zostawiam tysiące złotych a "potrzebe" mam raz na ruski rok i nie krępuje się, nawet w trasie gdy nie "tankuje". Nikt mi jeszcze uwagi nie zwrócił, a tym nie zwróci kobiecie w ciąży (sorry ale o tym jest temat, nie o mnie). I nic nie stoi na przeszkodzie dać grosza obsłudze za możliwość albo kupić głupią wodę, serio. No ale jak jesteś aż tak ograniczony, to lej u mnie ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 25 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 19:00  
Cytuj
Tak naprawdę człowiek zauważa problem dopiero gdy go dotyczy.
I dlatego założyłam ten wątek, bo dopiero końcówka ciąży uświadomiła mi jak potrzebne są toalety w naszym mieście.
Jako przyszła mama zastanawia mnie jeszcze wiele kwestii typu:
nagła zmiana pieluszki czy zaprzestanie przez dzieciaczka korzystania z pampersa, a nawet starsze dzieci które nie potrafią jeszcze w pełni panować nad swoim pęcherzem.
W lecie jestem świadkiem scenek gdzie dzieci załatwiają swoje potrzeby pod drzewkiem czy w krzakach i wydaje mi się to absurdalne. Przecież korzystanie z toalety jest potrzebą ludzką, a nie jakimś moim wymysłem.
Przypomniał mi się artykuł z marca tego roku, w którym został opisany starszy Pan załatwiający swoją potrzebę przy rondzie.
Więc jak widać, problem nie dotyczy tylko garstki osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 116
Dołączył: 4 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 19:44  
Cytuj
CYTAT
Na mieście pełno psich pakietów, a problem postawić jakiś płatny toi toi.
W Stalowej park za parkiem budują, a czlowiek na mieście nie ma gdzie skorzystac z toalety. No chyba że wszyscy mamy chodzić za krzaczek?
Powinniśmy brać przykład z zachodu gdzie takie sytuacje nie mają miejsca bo wc jest na każdym kroku.


Spróbuj znaleźć toaletę w centrum Londynu życzę powodzenia...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 Lis 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2018r. 19:58  
Cytuj
Combos

Spróbuj znaleźć toaletę w centrum Londynu życzę powodzenia...[/cytat]

W londynie mieszkałem 3 lata i toalety były na każdym kroku: stacje metra, toalety jednoosobowe które aktywowały się po wrzucenia funciaka, sklepy, ( w Pl w niedziele są pozamykane) a szalety miejskie z kilkoma stanowiskami były oznakowane znakami widocznymi już z daleka.

I nie mówię tu tylko o centrum Londynu ale też o dalszych strefach. Sam mieszkałem na Brentford a jednosobowa toaleta ( dość duża bo przystosowana dla osób niepełnosprawnych) była tuż za rogiem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »