NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Osiedle Lesna,
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 10:11  
Cytuj
Kto orientuje sie kiedy zaczna sie prace przy budowie osiedla lesna???Sa juz pozwolenia projekty itp???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 10:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 30 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 11:29  
Cytuj
Jest tylko wizualizacja, także jakieś 4 lata minimum (znając tutejsze realia).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 12:11  
Cytuj
Czekaj, najpierw podwyżka podatków. Na 2019 brakuje 12 mln zł na obsługę zadłużenia.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 12:25  
Cytuj
To kiepsko skoro tyle trzeba czekac. Myslalem ze rusza z wiosna i mozna myslec o zakupie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 12:30  
Cytuj
Budowa podejrzewam będzie uzależniona od pomocy centralnej. Nas już chyba na takie bloczki nie stać. MZB raczej nie będzie mieć zdolności kredytowej na ogarnięcie takiej inwestycji bez wsparcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 12:43  
Cytuj
Byc moze. Ale czesc blokow miala byc od dewelopera

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:05  
Cytuj
leśnik nastawiłeś się, a to nie tak chop siup,to nie pieczenie chleba

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:12  
Cytuj
Persymona skoro tak sie chwala ze beda budowac to chyba nie beda czekac 4 lata

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:26  
Cytuj
no tak super lokalizacja z okna bendzie widac zaglebie aluminiowe i ten ..zapach good

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:40  
Cytuj
CYTAT
no tak super lokalizacja z okna bendzie widac zaglebie aluminiowe i ten ..zapach good


A gdzie masz lepszą? Tak to jest w mieście, albo widok na inne blokowiska, albo przemysł (skarpa to jedyny zdecydowanie rarytas w mieście - wyjątek od reguły).
Co do zapachu - kolejny fan teorii o słodko-metalicznym zapachu Alu jezyk? Takiemu jak ty wszędzie "bendzie" źle, po co wy ludzie do miasta się pchacie?

Co do Leśnej - oby to nie była tylko kiełba wyborcza, bo jak bardzo trzeba nam "komercyjnych" miejsc mieszkalnych w mieście to nie trzeba nawet mówić - ale faktycznie, na razie to jest faza opowiadań, do działań to jeszcze daleko, oby na wiosnę chociaż z pozwoleniami ruszyli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
no tak super lokalizacja z okna bendzie widac zaglebie aluminiowe i ten ..zapach good


A gdzie masz lepszą? Tak to jest w mieście, albo widok na inne blokowiska, albo przemysł (skarpa to jedyny zdecydowanie rarytas w mieście - wyjątek od reguły).
Co do zapachu - kolejny fan teorii o słodko-metalicznym zapachu Alu jezyk? Takiemu jak ty wszędzie "bendzie" źle, po co wy ludzie do miasta się pchacie?

Co do Leśnej - oby to nie była tylko kiełba wyborcza, bo jak bardzo trzeba nam "komercyjnych" miejsc mieszkalnych w mieście to nie trzeba nawet mówić - ale faktycznie, na razie to jest faza opowiadań, do działań to jeszcze daleko, oby na wiosnę chociaż z pozwoleniami ruszyli.
A co powiesz na pomysł Shreka zbieg Skoczyńskiego i Mickiewicza ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 13:49  
Cytuj
CYTAT
Kto orientuje sie kiedy zaczna sie prace przy budowie osiedla lesna???Sa juz pozwolenia projekty itp???
To jeszcze nie budóją?Ja myślałem że co najmniej pierwsze piętro stoi!Przecie ów pomysł powstał przed Lidlem.jezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2196
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:15  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Kto orientuje sie kiedy zaczna sie prace przy budowie osiedla lesna???Sa juz pozwolenia projekty itp???
To jeszcze nie budóją?Ja myślałem że co najmniej pierwsze piętro stoi!Przecie ów pomysł powstał przed Lidlem.jezykjezykjezykjezykjezyk


Krzysiu są słowniki ortograficzne na promocji.

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Kto orientuje sie kiedy zaczna sie prace przy budowie osiedla lesna???Sa juz pozwolenia projekty itp???
To jeszcze nie budóją?Ja myślałem że co najmniej pierwsze piętro stoi!Przecie ów pomysł powstał przed Lidlem.jezykjezykjezykjezykjezyk


Krzysiu są słowniki ortograficzne na promocji.
powiedz to temu forum bo tak Mnie poprawia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Kto orientuje sie kiedy zaczna sie prace przy budowie osiedla lesna???Sa juz pozwolenia projekty itp???
To jeszcze nie budóją?Ja myślałem że co najmniej pierwsze piętro stoi!Przecie ów pomysł powstał przed Lidlem.jezykjezykjezykjezykjezyk


Krzysiu są słowniki ortograficzne na promocji.
poza u zwykłe z kreską rzekniesz cuś?jezykjezykjezykjezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 50
Dołączył: 14 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:28  
Cytuj
faktycznie, na razie to jest faza opowiadań, do działań to jeszcze daleko, oby na wiosnę chociaż z pozwoleniami ruszyli.[/cytat]A co powiesz na pomysł Shreka zbieg Skoczyńskiego i Mickiewicza ?[/cytat
Pozwolenia to moga robic teraz przez jesien zima a na wiosne juz budowac zeby nie bylo pol roku w plecy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1181
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:34  
Cytuj
CYTAT
A co powiesz na pomysł Shreka zbieg Skoczyńskiego i Mickiewicza ?


Nie bardzo kojarzę w jakim to miejscu planował Shrek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:36  
Cytuj
CYTAT
faktycznie, na razie to jest faza opowiadań, do działań to jeszcze daleko, oby na wiosnę chociaż z pozwoleniami ruszyli.
A co powiesz na pomysł Shreka zbieg Skoczyńskiego i Mickiewicza ?[/cytat
Pozwolenia to moga robic teraz przez jesien zima a na wiosne juz budowac zeby nie bylo pol roku w plecy[/cytat]Obudź się ;Lidl załatwił pozwolenia pobudował się działa i zarabia,a pomysł powstał PUŹNIEJ

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co powiesz na pomysł Shreka zbieg Skoczyńskiego i Mickiewicza ?


Nie bardzo kojarzę w jakim to miejscu planował Shrek.
Istotnie są tam cztery działki pod plombę.Rozpoznać nie sposóbnie wiemnie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 18 Lut 2008r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 15:29  
Cytuj
a moze trzba zaczac cos budowac po drugiej stronie sanugood

danek
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 15:45  
Cytuj
CYTAT
a moze trzba zaczac cos budowac po drugiej stronie sanugood


To chyba jedyne rozsądne wyjście z sytuacji, inne plany to tylko pudrowanie trupa.

manukun, widzę że uchodzisz za znawce miejskiego budżetu, czy mógłbyś mi przybliżyć jaki procent tego skarbca stanowią wpływy z podatków ? Przyznam że nie bardzo wiem gdzie tego szukać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 15:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a moze trzba zaczac cos budowac po drugiej stronie sanugood


To chyba jedyne rozsądne wyjście z sytuacji, inne plany to tylko pudrowanie trupa.

manukun, widzę że uchodzisz za znawce miejskiego budżetu, czy mógłbyś mi przybliżyć jaki procent tego skarbca stanowią wpływy z podatków ? Przyznam że nie bardzo wiem gdzie tego szukać?
kolidować wam będzie obwodnica 2018 -bóg wie kiedy end brak mostu tego trzeciego mniej ważnego łod piaskownic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 16:04  
Cytuj
Obwodnica koliduje powiadasz. To może za obwodnicą? Gdyby powstało powiedzmy dwadzieścia bloków to ten istniejący most jeszcze śmiało obsłuży, potem jak się zacznie zagęszczać to i dwa mosty można wybudować umiech Tylko że tam to tereny pewnie prywatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 06:34  
Cytuj
Budowanie osiedla na ul Leśnej to głupi pomysł. Za blisko strefy przemysłowej i torów. Dodatkowo wytną w pień cały lasek i ta Leśna już będzie bez lasu. Ten las cokolwiek wyłapuje z tej strefy przemysłowej.

No ale Lucek i jego wierni będą piać z zachwytu.

Dlaczego takie osiedle a nawet większe nie powstanie przy obwodnicy?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 449
Dołączył: 8 Kwie 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 07:55  
Cytuj
CYTAT
Obwodnica koliduje powiadasz. To może za obwodnicą? Gdyby powstało powiedzmy dwadzieścia bloków to ten istniejący most jeszcze śmiało obsłuży, potem jak się zacznie zagęszczać to i dwa mosty można wybudować umiech Tylko że tam to tereny pewnie prywatne.


Most jest potrzebny przede wszystkim do uzbrojenia terenów za Sanem. Trzeba zbudować sieć wodociągów i kanalizacji. Zamiast wydawać ok. 40 mln na realizację magistral do obecnego mostu, bardziej opłacalne jest dołożenie i budowa nowego w lepszej lokalizacji.

Chcący szuka rozwiązania, leniwy - wymówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »