NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Najlepszy mechanik,
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 21:29  
Cytuj
Witam. Poszukuję najlepszego mechanika w naszym mieście. Chodzi o fachową robotę, nie wysokie ceny, a przede wszystkim uczciwość, gdzie mechanik nie naciąga na dodatkowe i niepotrzebne przede wszystkim części lub wymiany. Szukam na prawdę rzetelnego i uczciwego mechanika, bo w 3 warsztatach usłyszałem 3 różne diagnozy i ceny wahają się w granicy 100-400 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 12 Lip 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Witam. Poszukuję najlepszego mechanika w naszym mieście. Chodzi o fachową robotę, nie wysokie ceny, a przede wszystkim uczciwość, gdzie mechanik nie naciąga na dodatkowe i niepotrzebne przede wszystkim części lub wymiany. Szukam na prawdę rzetelnego i uczciwego mechanika, bo w 3 warsztatach usłyszałem 3 różne diagnozy i ceny wahają się w granicy 100-400 zł.
W innym poście 3minuty wcześniej napisałeś, że naprawiłeś za 100zł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 16 Maja 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam. Poszukuję najlepszego mechanika w naszym mieście. Chodzi o fachową robotę, nie wysokie ceny, a przede wszystkim uczciwość, gdzie mechanik nie naciąga na dodatkowe i niepotrzebne przede wszystkim części lub wymiany. Szukam na prawdę rzetelnego i uczciwego mechanika, bo w 3 warsztatach usłyszałem 3 różne diagnozy i ceny wahają się w granicy 100-400 zł.
W innym poście 3minuty wcześniej napisałeś, że naprawiłeś za 100zł


A co ma piernik do wiatraka za przeproszeniem? Przecież nie zabrania mi to poznania Waszych opinii na temat warsztatów samochodowych w naszym mieście. Tak właśnie było, w pewnym zakładzie pewną usterkę naprawiłem za te 100 zł, ale jedna naprawa nie czyni jeszcze z kogoś, super rzetelnego mechanika. Może akurat wśród tych Waszych opinii, pojawią się warsztaty, które chciały na mnie zarobić, nigdy nic nie wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 00:17  
Cytuj
Też chętnie poczytam o jakichś dobrych warsztatach, a najlepiej, żeby specjalizowały się w naprawie aut francuskich.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 19:08  
Cytuj
Taki zakład jest w samym różku,gdzie Sandomierska łączy się z obwodnicą.

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 29 Cze 2013r.
Skąd: rst rni snd tgb
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2018r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
Witam. Poszukuję najlepszego mechanika w naszym mieście. Chodzi o fachową robotę, nie wysokie ceny, a przede wszystkim uczciwość, gdzie mechanik nie naciąga na dodatkowe i niepotrzebne przede wszystkim części lub wymiany. Szukam na prawdę rzetelnego i uczciwego mechanika, bo w 3 warsztatach usłyszałem 3 różne diagnozy i ceny wahają się w granicy 100-400 zł.



Pewnie łamie ciszę wyborczą, ale reaguję, gdy moje miasto mnie potrzebuje - jestem jak Batman przywołany batsygnałem!
Czuję się wezwany.
Słucham, w czym kłopot? Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 12 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2018r. 18:18  
Cytuj
Karewer - Ja mam Francuza i nikt w tym mieście z szanownych mechaników nie był w stanie zdiagnozować i naprawić usterek w moim aucie. Jedyną taką osobą, która poradziła sobie z problemami mojego auta był Lukasz Gola z Rzeczycy Okrągłej. Po za tym pierwszy raz spotkałem się z tak dobrym kontaktem ze strony mechanika (dodatkowo dostawałem zdjęcia z postępów prac i tego co było uszkodzone)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 7 Gru 2018r. 12:29  
Cytuj
100-400 zł. To jakaś kpina dodaj zero do tych cyferek to dopiero zaczniemy naprawę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 Marz 2019r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 12:35  
Cytuj
nie znam takiego

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 17 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 16:33  
Cytuj
Na Spacerowej jest nnawet dobry warsztat. Moim zdaniem fachowo i niedrogo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 20 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Marz 2019r. 18:49  
Cytuj
Najlepiej zrób sam. U nas znają się na wszystkim ale jak przychodzi co do czego to może to , może tamto i samochód postoi ze 14 dni. Ja szukałem gościa do multitronika i znalazłem.... w Łodzi. Do francuza elektryk na PKS stalowa wola mówił że tylko na francuzach się zna , do audi polecił kolegę koło Sezamu ale byłem po rozmowie z tamtym elektrykiem i uznałem że sam mam większą wiedzę to po co mam płacić komuś za naciąganie. Myślę że u Witkora Reczka (za mrówką po prawej) powinno być dobrze. Przed pracą koniecznie wyceń, aby niespodzianek nie było.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 17 Cze 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Marz 2019r. 21:02  
Cytuj
Nie kazdy ma garaż kanal zeby samemu naprawić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »