NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mieszkania- brak nowych, brak nowych mieszkań!
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 10:38  
Cytuj
Witam, od jakiegoś czasu szukam mieszkania do kupienia. Rynek kiepski bo nic nowego się nie buduje, same stare mieszkania w cenach z kosmosu. Wszyscy co mogli to złożyli wnioski na komunalne, a co z takimi jak my- małe mieszkanie na własność z dzieckiem- nic się nie należy, więc szukamy. Na Magnolie nas nie było stać, a też bym chciała czyste developerskie mieszkanie w rozsądnej cenie..... Czy tak trudno w stalowej o jakieś tereny gdzie można by coś wybudować i normalnie sprzedawać?? Nawet Janów Lubelski buduje nowe osiedla, a my się uwsteczniamy.... Fajnie Panie Prezydencie, że tyle różnych atrakcji mamy, ale mam wrażenie, że to co powinno być ważne- czyli zapewnienie ludziom mieszkań- jest mało ważne. Może taki pomysł jak na Siedlanowskiego- z przerobieniem nieużytecznego molocha na mieszkania to jest jakieś rozwiązanie? Jak by była konkurencja to właściciele starych komunistycznych mieszkań nie wycenialiby ich nieadekwatnie do jakości. Szkoda, że nikt nie stara się żeby rynek mieszkaniowy w Stalowej był taki jak w innych miastach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 10:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 12:05  
Cytuj
jakbys sie intersowala tym, co dzieje sie w miescie wiedzialabys, ze powstaly 2 bloki i bedzie 3 na Orzeszkowej, a wkrotce bedzie budowane duze osiedle Leśna, tyle razy juz o tym było, ze do wyrzygania...

Ceny sa jakie sa w miescie i niestety, jak kogos nie stac na mercedesa to jezdzi starym maluchem... smutne ale niestety tak to juz jest.

kupno terenu pod budowe, uzbrojenie tego terenu, zdobycie pozwolen, pozniej zatrudnienie szeregu fachowcow, materialy budowalne to wszystko kosztuje, dlaczego ktos kto buduje ma ci sprzedac tanio? KAzdy by chcial mieszkac na nowoczesnym osiedlu, duzy metraz, taras, balkon i wypasne widoki plus garaz... ale to nie na wszystkie kieszenie.

dlaczego w Polsce wciaz kroluje przekonanie ze nam sie nalezy...najlepiej za darmo lub tanio?
na zachodzie nikt nie wpadlby nawet na taki pomysl zeby domagac sie czegos ot tak sobie, a tu daj mi za darmo 500 plus nawet jak tego nie wypracowuje, daj senior plus, daj i daj...
cale zycie zapie...łem zeby kupic sobie mieszkanie. Dlaczego władza ma budowac za publiczne pieniadze mieszkania i przekazywac je nieudacznikom zyciowym, biednym? tego nie rozumiem. Jak ktoś zap...la ciezko by w koncu kupic sobie wymarzone nawet małe M a inny ma dostac taniej? Na to by nie bylo zgody, dlatego kazdy musi sobie zaplaci za mieszkanie, ceny reguluje rynek, a u nas jest taki a nie inny. Sam sprzedawalem kiedys mieszkanie i telefonujacy byli żenujący, dam 30 tys. taniej tyle mam (a jaki dumny i zadowolony i zszokowany ze nie upadlem na kolana ze szczescia!), to co ja mam ci kurna prezent robic?? nie stac cie to nie zawracaj komus glowy, brutalne ale prawdziwe, idz do sklepu i każ sobie dac zakupy i nie zaplac bo cie nie stac, to ci policja wyjasni co i jak jak nie rozumiesz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 12:45  
Cytuj
Pogodzę obu powyżej;Z dnia na dzień jest do odzyskania 10% zasobów mieszkaniowych miasta.Kto ma jaja i przy eksmisji zacytuje Mryszarda?Na pewno nie Lucjusz wszak pasożyta pasożyty wybierają!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
. Czy tak trudno w stalowej o jakieś tereny gdzie można by coś wybudować i normalnie sprzedawać??


Kup działkę, wybuduj umiech Ja będę chętny na mieszkania po 1000 zł za metr!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 13:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
. Czy tak trudno w stalowej o jakieś tereny gdzie można by coś wybudować i normalnie sprzedawać??


Kup działkę, wybuduj umiech Ja będę chętny na mieszkania po 1000 zł za metr!
Jaki problem?Mieszkań zadłużonych po tysiaku na metr jest w brud.Spłacasz dług i już jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego lokum oraz licznej rodziny z koneksjami w Urzędzie Miasta i MOPSRaz w tygodniu może i tobie przywiozą zaopatrzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 13:49  
Cytuj
Kolego ... ja chcę nówkę sztukę od lilka04, jak już wybuduje te swoje inwestycje - przecież to takie proste?

A nie z rynku wtórnego ... zadłużone ... o czym Ty mówisz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 16:14  
Cytuj
to ja też wezme po tysiaku dwa takie większe. zapisy kiedy i gdzie lilka04?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 11:40  
Cytuj
Drogi Mryszard, czytajcie ludzie ze zrozumieniem..... na Orzeszkowej to są dla młodych rodzin bez mieszkania własnego..... Z TEGO CO WIEM!!!!!ja mam małe mieszkanie to mi się nie należy..... ja chcę mieć możliwość kupienia nowego czystego mieszkania i kto powiedział że za darmo?????? Ja nie ma 500+ i socjalu i nie chrzań głupot.... mogę zapłacić 3500-4000 za metr, to mnie oświeć gdzie na Orzeszkowej mogę po prostu kupić nowe mieszkanie????? A przelicz na Magnolii po 4600+ zakup garażu lub miejsca na parkingu - bo osiedle zamknięte.......szok. To strasznie trudne przekształcić tereny.... ale Lidle niech się budują na potęgę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 11:48  
Cytuj
I jeśli ktoś uważa za nieudacznika kogoś kto chce, żeby w Stalowej ruszył rynek developerski to chyba na łeb upadł..... kto pisał o socjalu..... rusz tym łbem jak coś piszesz drogi Mrysiaczku...... ja pracuję i zapieprzam na tych wszystkich co te mieszkania dostają, a sama nie mam możliwości kupić nowego???? Szlag mnie trafia na takich jak TY. Wszystkich do jednego wora wrzucasz.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 683
Dołączył: 30 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 12:05  
Cytuj
a co to musi być nowe czytaj fuszera? tyle pieknych mieszkań, np w stylu art deco można kupić, masz kase, co za problem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 12:16  
Cytuj
Bo może nie każdy lubi stare mieszkania????? Mi chodzi o to, że nie mamy wyboru, a to ja wydając pieniądze będę tam mieszkać i lubię nowe budownictwo, co w tym złego??? Nie ma nic do pięknych starych kamienic w Stalowej Woli, ale to nie mój klimat.... Po prosu fajnie jeśli można zdecydować jakie mieszkanie chcę kupić i wydać kasę)))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:16  
Cytuj
Fajnie to to lilka04 napisałaś, chciałabyś kupić nowe mieszkanie, ale na Magnolie Cie nie było stać. Czyli do kogo masz pretensje? Do Stalprzemu że takie ceny sobie "wymyślili" ? Każdy kupuje to na co go stać, a deweloper do interesu dokładał nie będzie. Zacytuje klasyka Komoruskiego - "zmień prace, weź kredyt, wyjedz za granice" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:30  
Cytuj
Dziwni jesteście ludzie i chyba strasznie zacofani w tej Stalowej..... Skoro w Rzeszowie developerskie mieszkania mogą kosztować po 3800-4000 to co Stalowa to jakaś czarna dziura że nie da się nic budować?? Ciężko żeby się coś ruszyło skoro wszyscy mają myślenie dobrze jest jak jest..... sory, ale rozwój miasta to też konkurencja na rynku mieszkań. A co do Magnolii to są to piękne i wyjątkowe mieszkania i dlatego drogie. I nikt nie ma pretensji co do ich ceny, ale można wybudować mieszkania taniej i dostępniej. Myślę, że wiele osób chętnie w takich cenach by kupiło, i wcale nie musi być to od razu fuszera.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:47  
Cytuj
lilka aaa to ciekawe, bo moja siostra kupila rok temu w Rzeszowie nowe i zaplacila drozej niz w stalowej...

a tak do rzeczy to na osiedlu Lesna bedziesz miec do zakupy od dewelopera nówki mieszkania, czesc mieszkan bedzie wlasnie tak w sprzedazy, ale nie sądze zeby ktoś obnizał dla ciebie cene skoro moze sprzedac drożej i takie są tu ceny umiech

to się nazywa rynek mieszkan w stalowej woli
stać cię, kupujesz, nie stać cię, gnieździsz się w swoim malym, ciasnym mieszkanku, takie sa brutalne realia Stalowej Woli...co zrobic, pretensje na forum, że sa takie ceny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 27 Sty 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:50  
Cytuj
Zauważ lilka że Salowa Wola przez dwanaście lat była zarządzana bardzo nieudolnie, stąd ta stagnacja mieszkaniowa, nic się nie opłacało, najlepiej to było likwidować i zamykać, np. przedszkola. Ostanio coś drgneło w tym interesie i jest szansa że sytuacja sie polepszy. Dwa bloki już prawie gotowe, trzeci zaraz zaczną budować i bardzo bliskiej perspektywie jest nowe osiedle. Jak na razie to "Kręcony" słowa dotrzymuje tylko ta zafajdana opozycje ciągle jęczy i narzeka co widać po heterach na tym portalu, ale im to już nikt nie poprawi nastroju tylko powrót lewackiej PO do władzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1552
Dołączył: 19 Paź 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 13:58  
Cytuj
lilka04

CYTAT
ale można wybudować mieszkania taniej i dostępniej. Myślę, że wiele osób chętnie w takich cenach by kupiło, i wcale nie musi być to od razu fuszera.


Ty masz gotowy biznes plan. To dlaczego siedzisz tu na forum i jęczysz? Buduj!


ZSRR - a Ty tak poważnie, czy chory? :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:00  
Cytuj
OOOO ciekawe bo moi znajomi kupili właśnie w cenie 3800!!!! W Rzeszowie....Pamiętaj, że tam są różne mieszkania developerskie. Ale Ty zanegujesz już wszystko choć dobrze wiesz, że rynek mieszkaniowy w Stalówce to kpina. Bardzo chętnie kupię sobie nowe mieszkanie i nawet obok Ciebie))) Przynajmniej nie będę płacić za stare śmierdzące mieszkanie i wynosić po kimś jego brudów. I czemu założyłeś, że ja nie mam kasy na mieszkanie????? Ja tylko napisałam o Magnolii- umiesz liczyć to policz 4600x 60m wychodzi 276 tys plus garaż 30 tys lub parking 15 tys, czyli ok. 306 tys. Jak kupię po 4000x60m to jest 240, bez potrzeby płatnego parkingu, to mam kasę na wykończenie. Zwykła matematyka.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:05  
Cytuj
Do ZSRR- zgadzam się z Tobą..... zarządzanie miastem to podstawa. Może coś się ruszy))))Ale ta cała reszta to taka zadowolona, że ktoś narzeka.... chyba o sobie piszecie. Ja tylko mówię, że brakuje nowych mieszkań dla młodych ludzi i koniec kropka. Od roku szukam czegoś i wiem o czym piszę......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:21  
Cytuj
CYTAT
Zauważ lilka że Salowa Wola przez dwanaście lat była zarządzana bardzo nieudolnie, stąd ta stagnacja mieszkaniowa, nic się nie opłacało, najlepiej to było likwidować i zamykać, np. przedszkola. Ostanio coś drgneło w tym interesie i jest szansa że sytuacja sie polepszy. Dwa bloki już prawie gotowe, trzeci zaraz zaczną budować i bardzo bliskiej perspektywie jest nowe osiedle. Jak na razie to "Kręcony" słowa dotrzymuje tylko ta zafajdana opozycje ciągle jęczy i narzeka co widać po heterach na tym portalu, ale im to już nikt nie poprawi nastroju tylko powrót lewackiej PO do władzy.
DWA BLOKI? A kiedy Kudłaty zmniejszy Mój czynsz o 20%[miastu bardziej się opłaca płacić kary niż wykonywać wyroki eksmisji rzekł nadbereźny-Tylko że miejskie pieniądze pochodzą z MEGO czynszu.10%mieszkań jest nie opłacanych od ubiegłego wieku!Rzuć 10% zasobów mieszkaniowych naszego miasta a zobaczysz co się z cenami stanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 5 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:22  
Cytuj
Czortunio no widzisz ja mam biznes plan, szkoda, że nie mam możliwości)))) Jestem zwykłym mieszkańcem, który wyraża swoja opinię. Gdybym była developerem to Stalowa idealna... tylko tereny pod biznes, a nie pod budowę mamy... no i problem.

No i KRZYSIUU poruszamy kolejny problem.... cała banda która nie płaci , albo na socjalu i jeszcze dla nich się mieszkania buduje, a jak się zwykły człowiek o swoje upomina to radź se sam, nie narzekaj, nie jęcz... wa mać, Polska Polska

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 14:32  
Cytuj
CYTAT
Czortunio no widzisz ja mam biznes plan, szkoda, że nie mam możliwości)))) Jestem zwykłym mieszkańcem, który wyraża swoja opinię. Gdybym była developerem to Stalowa idealna... tylko tereny pod biznes, a nie pod budowę mamy... no i problem.
Reasumując.Nie jesteś chłopem pańszyźnianym lecz wolnym człekiem.W niedzielę do wyborów lub Rzeszów stoi przed tobą otwarty.

CYTAT
Zauważ lilka że Salowa Wola przez dwanaście lat była zarządzana bardzo nieudolnie, stąd ta stagnacja mieszkaniowa, nic się nie opłacało, najlepiej to było likwidować i zamykać, np. przedszkola. Ostanio coś drgneło w tym interesie i jest szansa że sytuacja sie polepszy. Dwa bloki już prawie gotowe, trzeci zaraz zaczną budować i bardzo bliskiej perspektywie jest nowe osiedle. Jak na razie to "Kręcony" słowa dotrzymuje tylko ta zafajdana opozycje ciągle jęczy i narzeka co widać po heterach na tym portalu, ale im to już nikt nie poprawi nastroju tylko powrót lewackiej PO do władzy.
Wyobraź sobie że po Shreku pozostały plany budowy kilkuset mieszkań!Z wyznaczonymi działkami.Zechcesz łaskawco przypomnieć sobie ile lokali za grubasa oddali.Gdyby nie shrek miast osiedla Magnolia nową plebanię byśmy mieli, która Ilu bezdomnych by przyjęła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 337
Dołączył: 14 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 16:36  
Cytuj
swoją ostatnią wypowiedź można edytować, proszę więc dopisywać w ten sposób, a nie nabijać posty po kilka jeden pod drugim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 17:02  
Cytuj
CYTAT
swoją ostatnią wypowiedź można edytować, proszę więc dopisywać w ten sposób, a nie nabijać posty po kilka jeden pod drugim
przeciż to są odpowiedzi do dwóch różnych osób.Więc DWA osobne posty.Co wy macie z tym licznikiem?Nagrody jakieś czy może tytuł zasłużonego.A teraz Mnie naucz jak coś dopisać do SWEGO postu już zablokowanego innym wpisem

Moderowano przez: magpie
Wszystkie "podwójne" wypowiedzi wcześniej scaliłam, dlatego widzisz po jednej. I tak jak napisane jest wyżej :ostatnią wypowiedź, więc nie wcześniejsze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 586
Dołączył: 28 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 19:31  
Cytuj
Rzeczywiście masz problem jak ten niżej.

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 19:36  
Cytuj
CYTAT
Rzeczywiście masz problem jak ten niżej.

Obrazek
nie wiemnie wiemnie wiemnie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »