NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 11:37  
Cytuj
@Hammurabi

Pytanie: Jeśli Lot był jednym z niewielu "sprawiedliwych" w mieście i zapewne zdawał sobie sprawę z tego, że mieszkańcy są "wicked", bo przecież byli "wicked" już wcześniej i Aniołowie przyszli tylko po to, żeby potwierdzić te informacje, to dlaczego Lot zgodził się na zaręczyny swoich córek z ludźmi z tego miasta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 11:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
@Hammurabi

Pytanie: Jeśli Lot był jednym z niewielu "sprawiedliwych" w mieście i zapewne zdawał sobie sprawę z tego, że mieszkańcy są "wicked", bo przecież byli "wicked" już wcześniej i Aniołowie przyszli tylko po to, żeby potwierdzić te informacje, to dlaczego Lot zgodził się na zaręczyny swoich córek z ludźmi z tego miasta?


1. Być może liczył, że niczego złego nie zrobią "bo one swoje (nasze)"; BYĆ MOŻE
2. Być może chodziło o znaną w starożytności zasadę (prawo) gościnności - goście byli rzeczą "świętą" i należało Ich ugościć (chronić) nawet kosztem swojej rodziny; BYĆ MOŻE
3. Być może liczył, że Aniołowie (i tym samym Bóg) nie pozwolą skrzywdzić córek i je uratują; BYĆ MOŻE
4. Być może Lot postrzegał to za próbę wiary/odwagi/zaufania i nie przewidywał najgorszego scenariusza, a Bóg mu "pomoże", jak będzie źle; BYĆ MOŻE

Takie są moje "przemyślenia". Niczym nie jestem w stanie ich poprzeć/uprawdopodobnić/udowodnić.

Wszędzie jest BYĆ MOŻE...

Jak widzisz - gdybam, teoretyzuje, stawiam hipotezy.

Brak źródła (czy to w Biblii, czy w jakiejś kronice/wspomnieniach/zapiskach), które pozwoliłoby na dać właściwą odpowiedź.

Trzeba zapytać Lota, co jest delikatnie utrudnione ok

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 15:47  
Cytuj
@Hammurabi

Mam wrażenie, że Twoja odpowiedź odnosi się do sytuacji, gdy tłum przybył pod dom Lota i zażądał wydania Aniołów.

Mi bardziej chodziło o ten fragment:

"A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: «Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd. 13 Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć». 14 Wyszedł więc Lot, aby powiedzieć tym, którzy jako [przyszli] zięciowie mieli wziąć jego córki za żony: «Chodźcie, wyjdźcie z tego miasta, bo Pan ma je zniszczyć!» Oni jednak myśleli, że on żartuje."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 15:50  
Cytuj
Dzisiaj są też tacy co myślą że to żarty. Co im powiesz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 16:06  
Cytuj
CYTAT
@Hammurabi

Mam wrażenie, że Twoja odpowiedź odnosi się do sytuacji, gdy tłum przybył pod dom Lota i zażądał wydania Aniołów.

Mi bardziej chodziło o ten fragment:

"A potem ci dwaj mężowie rzekli do Lota: «Kogokolwiek jeszcze masz w tym mieście, zięcia, synów i córki oraz wszystkich bliskich, wyprowadź stąd. 13 Mamy bowiem zamiar zniszczyć to miasto, ponieważ oskarżenie przeciw niemu do Pana tak się wzmogło, że Pan posłał nas, aby je zniszczyć». 14 Wyszedł więc Lot, aby powiedzieć tym, którzy jako [przyszli] zięciowie mieli wziąć jego córki za żony: «Chodźcie, wyjdźcie z tego miasta, bo Pan ma je zniszczyć!» Oni jednak myśleli, że on żartuje."


Tak uznałem, że pytałeś o inny fragment.

Być może owi dwaj mężczyźni również byli "sprawiedliwi", bądź po prostu byli "dobrymi" ludźmi. Stąd Lot dał Im swoje córki na przyszłe żony. Jak widać - mieli szansę uratować się z Lotem. I nadal jest to mniej osób, niż 10: Lot, żona Lota, 2 córki, 2 przyszłych zięciów = 6 osób.

Niewykluczone, że żona Lota i córki tez mogły być sceptyczne, ale w grę mogła tu wejść zasada, że ojciec jest głową rodziny (decyduje w domu) i należy uszanować Jego decyzję, a w tym przypadku o opuszczeniu miasta. A numer z akcją aniołów i oślepieniem kolesi przed domem mogła utwierdzić rodzinę Lota, że "Tata ma rację, nie opowiada bajek, trzeba uciekać, to na serio, to nie żarty".

Stary Testament jest pełen historii, gdy ktoś nie posłuchał się np. jakiegoś proroka, a potem był "zdziwiony", że coś się zadziało.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 16:31  
Cytuj
@ Hammurabi

Teraz dotarło do mnie, że chyba jednak nie wszyscy mężczyźni przybiegli pod dom Lota umiech. Inaczej wiedzieliby co się stało.

Pytanie czy tylko ci dwaj zięciowie nie przybiegli. Przypadek. Możliwe.

I co z ich rodzinami? Tylko zięciowie byli sprawiedliwi? A ich rodziny: bracia, siostry, rodzice to zepsuci sodomici?


Może jednak znalazłoby się tam 10 sprawiedliwych?



@art2deco

"Dzisiaj są też tacy co myślą że to żarty. Co im powiesz?"


Powiem im tak.

Niech policja jutro o 6 rano zrobi wjazd do wszystkich, ale to wszystkich możliwych miejsc, gdzie przechowują dokumenty i zabezpieczy archiwa. Po to, żeby nie zdążyli zniszczyć wszystkich dokumentów.

Ale to się nie uda, bo po pierwsze Episkopat się na to nie zgodzi.

Po drugie, któryś "sprawiedliwy" policjant albo polityk się wysypie i dostaną cynk.


I dlatego trzeba jak najszybciej zrobić komisję, która się tym zajmie.

Bo te archiwa są teraz niszczone.

Po skandalu pedofilskim W Niemczech księża niszczyli dokumentację dotyczącą przypadków pedofilii, więc jestem pewien, że nasi biskupi wiedzą co się stanie i niszczenie już się zaczęło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 24 Maja 2019r. 19:50  
Cytuj
No tak cool girl, kontynuuj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Maja 2019r. 15:44  
Cytuj
@art2deco

https://polsk(...)iszczone


"Przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec, kardynał Reinhard Marx, oświadczył w sobotę podczas trwającego w Watykanie szczytu na temat walki z pedofilią w Kościele, że dokumenty dotyczące sprawców były niszczone. Czasem też dokumenty takie w ogóle nie powstały."


"Reinhard Marx zaznaczył następnie, że ofiarom narzucono milczenie. - Procedury i postępowania ustalone, by ścigać przestępców, były umyślnie niestosowane czy wręcz przekreślane albo pomijane - mówił szef episkopatu Niemiec.


@Hammurabi

W Sodomie nie było dzieci? Czy dzieci też nie były "sprawiedliwe"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 30 Maja 2019r. 20:38  
Cytuj
Wszyscy wiemy o za-implantowanym lobby homoseksualnym w Watykanie, to źródło całego zła z którym dobrzy katolicy walczą cool girl Co myślisz o Charamsie, przesadził czy wyszedł ze złej szafy?
https://www.churchmilitant.com/news/article/newly-published-mccarrick-letters-vindicate-vigano



https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/UcdktkpTURBXy9kN2Q1NWZlYzJkZWFjZjZlNTAzN2ZlOTJiNzliOTc3Ni5qcGeSlQLNA8AAwsOVAgDNA8DCww
Chyba nie chcesz żeby tak wyglądały nasze szkoły,,, to seksualni obłąkańcy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 02:01  
Cytuj
@art2deco

"Wszyscy wiemy o za-implantowanym lobby homoseksualnym w Watykanie, to źródło całego zła z którym dobrzy katolicy walczą"



Za-implantowane lobby homoseksualne?

Przecież tam jest celibat. Jak można cokolwiek tam za-implantować?


Źródło całego zła? Ksiądz wsadzający palce do pochwy dziewczynek już nie?


Dobrzy katolicy walczą z homoseksualizmem? Przypomnij mi dlaczego.



Charamsa?

To taki koleś, który nie jest już księdzem. Bo okazało się, że jest gejem.

Gdyby był pedofilem w Polsce, z wyrokiem, mógłby nadal prowadzić rekolekcje dla dzieci.

Nic cię tutaj nie razi?


Odnośnie "seksualnych obłąkańców" i szkół.

Ty jesteś normalna? Po co piszesz bzdury, które nijak się mają do rzeczywistości?

Napisz jeszcze, że wszyscy chłopcy będą gwałceni w szkołach.

Idź na całość. Po co się będziesz ograniczać.

Przecież skoro już i tak kłamiesz to co cię powstrzymuje przed pisaniem totalnych głupot?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 31 Maja 2019r. 16:48  
Cytuj
Nie wszyscy :-) Lobby cie obroni!

PS.
Charamsa miał problem bo był "bardzo aktywnym" homoseksualistą, ze był homoseksualistą wiedziano.

Nie przeczytałeś artykułu o potwierdzeniu informacji nuncjusza apostolskiego na USA, Carlo Maria Viganò odnośnie dewianta McCarricka wcale a wcale umiech Oj będzie się znowu działo, nie będzie już "Nie powiem ani słowa".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Cze 2019r. 13:12  
Cytuj
@art2deco

"Nie wszyscy :-) Lobby cie obroni!"

W jaki sposób?

Lobby jest tak silne, że decyduje kto zostaje, a kto nie?


Jaka jest różnica pomiędzy tym "lobby", a "Kościołem Katolickim"?

Bo nie bardzo rozumiem.



"Charamsa miał problem bo był "bardzo aktywnym" homoseksualistą, ze był homoseksualistą wiedziano."

Chcesz powiedzieć, że w KK problem ma się tylko, gdy jest się bardzo aktywnym? Jeśli jesteś np. średnio aktywnym pedofilem to masz mniejsze problemy niż bardzo aktywny pedofil? Jest jakaś skala zjawiska od którego zaczyna się mieć problemy?

Wiedziano, że jest homoseksualistą? Tam nie ma celibatu przypadkiem?


Przeczytałem ten artykuł. Możesz powiedzieć jaka jest jego puenta?

Taka, że w Kościele wiedzą o molestowaniach i pedofilii i jest to ukrywane?

Brawo art2deco.


Ps. "Dobrzy katolicy walczą z homoseksualizmem? Przypomnij mi dlaczego."

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 21:55  
Cytuj
W KK, to puenta która ci umknęła?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 16 Kwie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 22:19  
Cytuj
CYTAT



@Hammurabi

W Sodomie nie było dzieci? Czy dzieci też nie były "sprawiedliwe"?


Myślę, że były. Czemu zginęły? Nie wiem. Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Wiem tylko, że Bóg jest dobry, ale czemu akurat tak się stało (jeżeli się stało) - to nie wiem.

Co prawda mógłbym poczynić dłuuugi teologiczny wywód, że to ST - czyli inna rzeczywistość (Jezus jeszcze nie umarł, więc nie było dostępu do nieograniczonej i niekończącej się Bożej Łaski, która dostępna jest wyłącznie dzięki krwi Jezusa - dlatego Jego ofiara jest taka ważna) niż NT, ale co to zmieni?

Zapytaj Boga - On sam najlepiej Ci wyjaśni.

"Dura lex, sed lex"!! PiS - najgorsza gangrena w historii Polski po 89'. Bolszewiccy i prorosyjscy zdrajcy spod znaku proputinowskiej międzynarodówki.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 3 Cze 2019r. 23:38  
Cytuj
Oczy trzeba mieć na około głowy gdy ma się dzieci w szkole wśród Edukatorów Inaczej,,,

http://telewizjarepublika.pl/porazajace-pedofil-tworca-edukacji-seksualnej-doradzal-w-internecie-jak-przygotowywac-dzieci-na-gwalt,80792.html

PS
Trzeba przyznać ze wkładał serce w pisanie czytanek instruktażowych zarumieniony Obserwuje ich namolność w napieraniu na dostęp do dzieci w szkołach z troską o warszawiaków.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 10:48  
Cytuj
@Hammurabi

"Nie wiem. Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć. Wiem tylko, że Bóg jest dobry, ale czemu akurat tak się stało (jeżeli się stało) - to nie wiem."

Skąd wiesz, że Bóg jest dobry? Co to znaczy "dobry"?


"dłuuugi teologiczny wywód, że to ST - czyli inna rzeczywistość"

A nie masz wrażenie, że ST z NT ma jedynie wspólną scenografię?


"więc nie było dostępu do nieograniczonej i niekończącej się Bożej Łaski, która dostępna jest wyłącznie dzięki krwi Jezusa"

Dlaczego wyłącznie dzięki krwi Jezusa?


"Zapytaj Boga - On sam najlepiej Ci wyjaśni."

A co wyjaśnił Tobie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 10:59  
Cytuj
@art2deco

"Oczy trzeba mieć na około głowy gdy ma się dzieci w szkole wśród Edukatorów Inaczej,,,"

Ładny tekst. Wpisuje się w tematykę filmu "Kler". Ale nie możesz wszystkich księży wrzucać do jednego worka. Ksiądz z Lipy poinformował policję o swoim przełożonym.

Czyli chyba zachował się jak trzeba, prawda?

A mógł powiedzieć, że to co usłyszał to atak na Kościół. Albo mógł powiedzieć:

Tylko nie mów nikomu.


"Benjamin Levin".

PORAŻAJĄCE.

Koleś dostał wyrok. Zdjęcie w linku art2deco. Znamy jego imię i nazwisko.


Ta Kanada to jakiś ciemnogród.


Gdyby Benjamin Levin był polskim księdzem to może miałby pomnik w Licheniu.

Albo przeniesienie do innej parafii.

Albo kapelan więziennictwa opowiadał by bajki o "prywatnej kaplicy". Bo wiadomo, że w "prywatnej kaplicy" pedofil traci pedofilskie moce.

Albo Głódź na pogrzebie opowiadałby jaki to z niego dobry kapłan był.


"Trzeba przyznać ze wkładał serce w pisanie czytanek instruktażowych"

Art2deco, trzeba przyznać, że wkładasz serce w pisanie o ludziach tysiące kilometrów stąd byle tylko nie mówiono o pedofilach, którym Kościół Katolicki stawia pomniki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 22:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2019r. 23:53  
Cytuj
@art2deco

Nigdy?

Cybula już chyba nie żyje. Głódź na pogrzebie mówił "pedofil i esbek" czy bardziej w stylu "dobry kapłan"?


W Licheniu nie wiedzieli, że stawiają pomnik pedofilowi i esbekowi?


Ja myślę, że w KK nie ma większego problemu ani z SB ani z pedofilią. Problem jest kiedy to wychodzi na jaw.


Wtedy pedofilowi zakłada się na łeb płachtę.

A jeśli przy okazji zasłoni się Jezusa?


Wtedy NIC się nie stanie.

Najważniejsze, że Biedroń nie mógł zasłonić pedofila.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 13:07  
Cytuj
"Prokurator oskarżył 44-letniego Rafała P., zarządzającego jedną z fundacji na Dolnym Śląsku zajmujących się seniorami i osobami chorymi, o dopuszczenie się wobec małoletnich innych czynności seksualnych. Ofiarami mężczyzny miały być dziewczęta zatrudnione w fundacji przy pracach pomocniczych."

Oj - gdyby to była osoba duchowna...
Ale by media głównego ścieku miały używanie.potluczony

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:07  
Cytuj
@Miruś

Nadal udajesz, że nie wiesz o co chodzi.


Przypomnę.


Kiedy ksiądz-pedofil dostaje dożywotni sądowy zakaz pracy z dziećmi inni księża mają to w d.pie i wysyłają go na rekolekcje z dzieciakami.


Zrozumiałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:12  
Cytuj
Jak na razie to dzieciom próbują zakładać ideologiczny worek na łeb sciana

Tęczowe środowiska nerwowo przytulają się do dzieci. Na stronach jednego z portali opisano edukacyjną inicjatywę pt: „Ranking Szkół Przyjaznych genderowym LGBTQP+”. Soros ufundował nagrody dla przodowników pracy ideowej, wyjazdy zagraniczne dla naładowania akumulatorów umiech

Warszawskie szkoły, które „promują wolność seksualną między uczniami” otrzymają specjalne dyplomy. Jakie „zasługi” muszą mieć wyróżnione przez LGBTQP+ jury placówki? Na wspomnianej stronie podane są konkretne przykłady: organizacja studniówek w parach jednopłciowych, publiczne chłostanie na apelu uczniów za np. opowiadanie dowcipów które środowiska LGBTQP+ albo facebook uznają za obraźliwe; popularyzacja skarpetek, afirmacja wszelkiego rodzaju zaburzeń seksualnych organizowanie spotkań z Edukatorami.



Dominik Kuc, założyciel strony i sam maturzysta tak dalece zaangażował się w sprawy rewolucji seksualnej, że na swoim Twitterze uznał obywatelską inicjatywę „Stop Pedofilii” i powszechny sprzeciw homoseksualizacji dzieci,,, za hasła homofobiczne sciana

Lobby homoseksualne powtarza metodę użytą na europejczykach na Zachodzie, posłuchajcie:

https://gloria.tv/video/bW11xs9hcjyY4wzV9d199nGiv


Kalifornia wstaje z kolan przed lobby homoseksualnym:
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/20056-mega-afera-rodzice-z-kalifornii-obronili-dzieci-przed-demoralizacja

Tylko aktywny opór daje szansę na uleczenie cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:16  
Cytuj
@art2deco


Przypomnę.


Kiedy ksiądz-pedofil dostaje dożywotni sądowy zakaz pracy z dziećmi inni księża mają to w d.pie i wysyłają go na rekolekcje z dzieciakami.


Zrozumiałeś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:18  
Cytuj
Nie zmieniaj mojego rodzaju, to przejaw homofobii cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2019r. 16:23  
Cytuj
@art2deco

Dużo można o tobie powiedzieć z pewnością.

Nie rozumiesz teorii ewolucji.

Używasz słów, których znaczenia nie znasz.

Bełkoczesz.

Wklejasz rzeczy nie mające nic wspólnego z tematem.

Za dużo Brauna oglądasz.



Generalnie syf.


Odnośnie płci i miejsca z którego pochodzisz oraz ilości kont, których na których piszesz to już są tylko domysły.


PS. Proszę. Perły po raz kolejny.

Przypomnę.


Kiedy ksiądz-pedofil dostaje dożywotni sądowy zakaz pracy z dziećmi inni księża mają to w d.pie i wysyłają go na rekolekcje z dzieciakami.


Zrozumiałaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 24 25 26 27 28 29 30 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »