NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 17 18 19 20 21 22 23 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 17:50  
Cytuj
Nie pisz postów jeden pod drugim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 17:50  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:01  
Cytuj

Trzaskająca Rafalala - Warszawa dla wszystkich
-
(ze wskazaniem na różnorodność umiech ).



Zawsze deklarowałem i podtrzymuję moje zobowiązanie, że podpiszę samorządową kartę LGBTQP+.
Część jej postulatów ogłaszałem już wcześniej w moim programie dla Warszawiaków: edukacja :szok: :szok: , bezpieczeństwo nie wiem nie wiem , wsparcie Parady Równości smiech2 smiech2, podpisanie Karty Różnorodności sciana sciana .


Ile tej nierówności za demokratycznych rządów Totalnych się nazbierało. Musimy naprawić krzywdy przywilejami.

Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:35  
Cytuj
A co to za dziwne zakazy żeby nie pisac kilka postów jeden pod drugim. Ludzie po to jest forum żeby pisal każdy ile chce i do kogo chce, to nie dyktando.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:37  
Cytuj
Nie, polisowy nie jest po teologi. Potrzeba? By zrozumieć film?
Ktoś kto wybucha śmiechem na tym filmie,
ktoś kto uważa że jest to atak na wiare kościoła rzym-kat.
ktoś kto nie widzi w tym filmie tragedii człowieka
ktoś kto nie widzi grzesznego życia i chęci poprawy lub zadośćuczynienia
jest wg mnie skrajnym idiotą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 18:59  
Cytuj
Prof. Monika Płatek, znana ze swoich wypowiedzi na temat feminizmu, wygłosiła nietypową opinię na temat pedofilii. Podczas wykładu organizowanego przez KOD twierdziła, że to… normalni mężczyźni lub kobiety wykorzystują seksualnie dzieci. Rzeczywistość zależy od definicji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 19:14  
Cytuj
Do Polisowy - trudno sie nie smiać było jsk wikary strzela po pijaku drugiemu pijanemu klerykowi proca w łeb na którym jest jabłko. Trudno się nie śmiać jak kobieta umiera a pijany ksiądz udziela jej sakramentu namaszczenia. To jak to jest że nie ważne jest przyjecie komunii przez wiernego jak jadł pół godz przed komunią a sakrament udzielany przez pijusa ksiedza już ma moc. Zbieranie na rynny też wszystkich rozbawiło bo wszyscy w kinie ujrzeli w ksiedzu swoich proboszczow. Problem pedofilii tylko pozornie był najważniejszym tematem, według mnie reżyser chciał najbardziej pokazać obłudę kleru polskiego bo nigdzie na świecie księża nie są tak nikczemni jak tu w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 19:44  
Cytuj
Dołożę, bawiąca się szlachta i biedny grajek taki stańczyk umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 19:49  
Cytuj
Do art2deco- taka opinia jak i profesor który ja sformuował. Ktos kto molestuje dzieci normalny nie jest, jest zbiczony i koniec dyskusji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 12 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 21:40  
Cytuj
CYTAT
Witam.Jak Wasze wrażenia po filmie?

Wracając do pytania zadanego przez założyciela wątku: filmem zaskoczony nie byłem bo znając poprzednie filmy Smarzowskiego, wiedziałem czego się spodziewać. Nie każde wesele jest takie jak w "Weselu", nie każdy komisariat policji drogowej jest taki jak w "Drogówce" no i nie wszyscy księża i hierarchowie w Kościele są tacy jak w filmie "Kler". Nota bene, na seansie nie nudziłem się, polecam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 22:45  
Cytuj
Grajek rządzi. Scena na komisariacie też dobra.


Szacun dla transgenderowej art2deco za wklejkę o Trzaskowskim. Normalnie wrzucała jakieś zdanie, które niby miało łączyć wklejkę z tematem. A dzisiaj nic. Taki swoisty coming-out. Nie udaje już, że to ma mieć związek z tematem. Po prostu wkleja, bo taką ma pracę.

Oczywiście wklejka w jej zwykłym bełkotliwym stylu.


MONIKA PŁATEK


Bełkotliwa wypowiedź na temat pedofilii godna samej art2deco.


"twierdziła, że to… normalni mężczyźni lub kobiety wykorzystują seksualnie dzieci."

Ani "normalnemu" cdn.., który "potrafi kontrolować" ani transgenderowej art2deco nie przeszkadza, że ofiarę gwałtu nazywa się ku.wą, a polski prokurator zamiast oskarżać, broni pedofila.



"Rzeczywistość zależy od definicji."

Palec w pochwie. "Dzieci były szczęśliwe." Towarzysz Piotrowicz.

Jak mawia o nim art2deco: "Odpowiedni człowiek do właściwego zadania."

art2deco: Do jakiego zadania odpowiednim człowiekiem jest obrońca pedofili?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Paź 2018r. 17:16  
Cytuj
Ta art2deco to pewnie jakis ksiadz pedofil co che utwierdzić się z zdaniu że jednak jest normalny. Niestety nie jesteś, nawet jak jesteś kobietą i wypisujesz takie bzdury to normalna nie jesteś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 15 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2018r. 20:50  
Cytuj
"To nie jest atak tylko na Polskę, ale to jest atak na Kościół katolicki. A Polska ma być przykładem, w jaki sposób przemocą następuje dechrystianizacja Europy"

True story uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 08:42  
Cytuj
Ja jestem ciekawa na co chorują większość księży i ma te otyłe brzuchy.
Napewno nie przez nieumiarkowanie w jedzeniu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 10:53  
Cytuj
kapiszon napisał:

"To nie jest atak tylko na Polskę, ale to jest atak na Kościół katolicki. A Polska ma być przykładem, w jaki sposób przemocą następuje dechrystianizacja Europy"

Przemocą to się gwałci dzieci.


Kardynał Muller powiedział też:

"- A przecież to właśnie polski kler sprawił, że Polska po trzech rozbiorach nie została rozerwana duchowo i intelektualnie. On on ratował Polskę i doprowadził do tego, że Polska samo umiała siebie wyswobodzić. Bo to nie tylko układ wersalski, ale właśnie Polacy siebie wyzwolili i stworzyli państwo..."

Co ciekawe niejaki Pius VI, z zawodu papież, pobłogosławił konfederację targowicką i wyraził życzenie: "aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej",

a także:

"wywierał nacisk na króla Stanisława Augusta Poniatowskiego, aby ten przystąpił do targowiczan",

a także:

"W 1795 potępił insurekcję kościuszkowską",

a także:

"Po trzecim rozbiorze Polski skierował do biskupa Ignacego Krasickiego 16 grudnia 1795 brewe, nakazując mu wpajać w naród polski obowiązek wierności, posłuszeństwa i miłości panom i królom."



Wracając do tematu filmu:

Co to za naród, który pozwala gwałcić swoje dzieci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 11:22  
Cytuj
Ksieża w mojej parafii wszyscy są w normie, mie mają nadwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2018r. 21:44  
Cytuj
„Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków.”

-Mark Twain

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 21 Paź 2018r. 12:07  
Cytuj
Do atrs- kler tozaraza którą trzeba wytępić. Proponuje szczepić ludzi dawkami kolejnych odcinków filmu Smarzowskiego.😊 Mam nadzieję że kolejne cześci filmu wkrótce powstaną.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Paź 2018r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Do atrs- kler tozaraza którą trzeba wytępić. Proponuje szczepić ludzi dawkami kolejnych odcinków filmu Smarzowskiego.😊 Mam nadzieję że kolejne cześci filmu wkrótce powstaną.


Druga część tytuł PARAFIANIE
spowadiają się a dalej grzeszą
podają sobie ręke znak pokoju a się nienawidzą
w pierwszej lawie siedzą bo nowy plaszcz kupili

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Paź 2018r. 10:45  
Cytuj
Do arts- Ja nie jestem paragianką, umiem pisać, czytać ze zrozumieniem. Parafianie w XXI w to mohery które co prawda umieją czytać i pisać ale nie rozumieja tego co im czyta ksiądz, podają sobie ręce na znak pokoju jak małpki wyuczone w cyrku pewnych zachowań. Ja jestem chrześcijanką i nie chodzę do kościoła pełnego moherów. Najwartościowsi ludzie których znam omijają księży i pobyt w miejscach kultu szerokim łukiem z jednego powodu - nikt kto ma Boga w sercu nie chce być kojarzony z tym towarzystwem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 01:14  
Cytuj
CYTAT
Do arts- Ja nie jestem paragianką, umiem pisać, czytać ze zrozumieniem. Parafianie w XXI w to mohery które co prawda umieją czytać i pisać ale nie rozumieja tego co im czyta ksiądz, podają sobie ręce na znak pokoju jak małpki wyuczone w cyrku pewnych zachowań. Ja jestem chrześcijanką i nie chodzę do kościoła pełnego moherów. Najwartościowsi ludzie których znam omijają księży i pobyt w miejscach kultu szerokim łukiem z jednego powodu - nikt kto ma Boga w sercu nie chce być kojarzony z tym towarzystwem.


Nie była byś tytułową parafianką.
O Twoim podejsciu moźna nakręcić 3 część tytuł Alter Parafianie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 11:44  
Cytuj
We wczorajszej Uwadze TVN był reportaż o księdzu, który molestował dziecko. Wczoraj, po kilku latach historia wyszła na jaw. Ksiądz poszedł do bogobojnych rodziców przeprosić, a oni pokiwali ze zrozumieniem i przyjęli do wiadomości, że już się to nie powtórzy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 12:37  
Cytuj
CYTAT
We wczorajszej Uwadze TVN był reportaż o księdzu, który molestował dziecko. Wczoraj, po kilku latach historia wyszła na jaw. Ksiądz poszedł do bogobojnych rodziców przeprosić, a oni pokiwali ze zrozumieniem i przyjęli do wiadomości, że już się to nie powtórzy...


TVN Lisweek Wybiórcza i wszystko jasne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
TVN Lisweek Wybiórcza i wszystko jasne


Nie bardzo rozumiem. Czyli, że TVN podstawił księdza, rodzinę i całą historię wymyślił?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 17 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
TVN Lisweek Wybiórcza i wszystko jasne


Nie bardzo rozumiem. Czyli, że TVN podstawił księdza, rodzinę i całą historię wymyślił?


Pepsi nie wiesz, że to najsłynniejsza odpowiedź na informacje którą trudno zaakceptować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 707
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2018r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Pepsi nie wiesz, że to najsłynniejsza odpowiedź na informacje którą trudno zaakceptować.


Może, natomiast ciężko mi uwierzyć, że takie sytuacje mogą mieć miejsce w XXI wieku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 17 18 19 20 21 22 23 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »