NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 10:07  
Cytuj
CYTAT
Pedofile w sutannach nawet nie trafili na indeks pedofilów. Posługiwanie się statystykami w tym temacie jest bez sensu bo brakuje danych o sukienkowych.

Jeśli tak jest to wybitnie potwierdza jak dobrze zorganizowaną mafią jest ta "wielka i wspaniała wspólnota dobrych ludzi zjednoczonych w miłości do Pana Jezusa". Wielkie dzieło PiS - indeks pedofilów również jest kontrolowany przez KRK, a rząd siedzi na ich usługach. Aha i tu warto dodać tak często słyszane, jakoby katolik w Polsce był dyskryminowany. W kraju, w którym rządzą idioci sterowani przez episkopat umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 10:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 16:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wyrok 15 lat więzienia usłyszał 21-letni Grzegorz Sz. za uprowadzenie i zgwałcenie ośmiolatki oraz usiłowanie zgwałcenia dwóch innych małoletnich. Wyrok nie jest prawomocny – poinformował rzecznik lubuskiej policji Marcin Maludy.


I co to wniosło do tematu? Czyżby Grzegorz Sz. był aktorem grającym w filmie Kler?


Był?, ofiarami lobby dewiantów w KK na świecie są prawie wyłącznie chłopaki, żeńskie ofiary pederastii i pedofilii to najrzadsze sytuacje. Tak się złożyło że nie jest to powiedziane w Klerze, a mówią tam wszystko prostym językiem dla ułatwienia ciemnocie dobrego przyswojenia. Powinno być powiedziane wyraźnie że to głównie geje.

Błogosławiona wysłanniczka najbardziej religijnej partii w Polsce, Scheuring-Wielgus dostąpiła zaszczytu błyskawicznej audiencji u Franciszka. Będzie skarżyć "niedobrych" biskupów, którzy im nie pasują po europejskim tournée donoszenia na "niedobrych" Polaków w Brukseli. A sama przewielebna siostra Dominika Wielowiejska z Gazety Michnika (gazetka dla katoli), zamieściła taką oto receptę na naprawę czyli reformacje potluczony Kościoła: Znieść obowiązkowy celibat, uznać związki partnerskie gejów, także księży, dopuścić kobiety do kapłaństwa.

Odwrotny do zamierzonego odbiór propagandy filmu Kler przez katolików polskich wywołał błyskawiczną reakcje wystraszonych modernistów Kościoła. Trolle trollują i obrzydzają ale to nie pomaga w nagonce na upatrzoną ofiarę czyli przedsoborowy prawdziwy katolicyzm. Grunt do rozprawy z tradycyjnym katolicyzmem był dobrze przygotowywany. Film, wybory, Biedroń, Rabiej i parady tam, gdzie nigdy jej nie było żeby móc piętnować opór społeczny przed promocją dewiacji. Promocji nigdy dość. Kamienowanie dopiero się rozkręca, nie mogą złamać Polaków politycznie to próbują duchowo łamać fundamenty siły i zaufania.

Zobaczymy jak Franciszek pomoże świeckim ochotnikom oczyścić Kościół Polski z duchownych chętnych do oczyszczenia Kościoła z dewiantów :cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 16:40  
Cytuj
Ludzie nie żebym się czepiał.
Ale przeczytałem ten tekst wyżej i myślę sobie ale ta Art filozofuje. Tekst typowo jej. Potem patrze nick CDN uśmiech no uśmiałem się. Coś w tym jest.

Poza tym fajne te farmazony ... Biedroń... smiech2 po drugie według CDN dobrzy i w dobrej drużynie są tylko: PIS, Księża i Art2deco
ale Ci biedni Księża nic złego nie robią i w ich obronie wielkie larum że
- jak klechów nie będziemy bronić to
lewica nas zje Biedroń już szykuje zęby

- abp Michalik publicznie gada jakby... bo
normalnego czlowieka
dziewczynka czy chłopak nie może zagubić
i zakokietować do czynnosci seksualnych

- do obrony jest jeszcze Michałkiewicz
niczym prosty chlop broniący biednego
drugiego chłopa przed złą kobietą używa
pięknych słów wsparcia dla oprawcy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 19:22  
Cytuj
żeby się nie czepiać tym razem dedka, to gdyby było tak z polityką jak to nam nakreśla dedek to nie miałbym się czym martwić, ale że jest tak jak ja napisałem, to dedek nie musi się martwić :cwaniak:

Michalkiewicz został już powszechnie wyklęty, krążą plotki że zgłosił się na męczennika bo jego rusofilstwo przestało być już tolerowane za oceanem.
Zostać męczennikiem kościelnym za grzech rusofilstwa to propagandowo nawet gorzej, więc inni i złośliwi się domyślają że dlatego się zgłosił na ochotnika z wyprzedzeniem.

Michalik jest na celowniku? Dodam do listy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 20:17  
Cytuj
cdn.. jak zwykle nie w formie.

cdn..

"ofiarami lobby dewiantów w KK na świecie są prawie wyłącznie chłopaki, żeńskie ofiary pederastii i pedofilii to najrzadsze sytuacje. Tak się złożyło że nie jest to powiedziane w Klerze, a mówią tam wszystko prostym językiem dla ułatwienia ciemnocie dobrego przyswojenia."

Moim zdaniem akurat w Klerze nacisk położony jest na wykorzystywanie chłopaków. Ale może nie każda ciemnota przyswoiła.

"Powinno być powiedziane wyraźnie że to głównie geje."

cdn.. To, że ciebie fascynują prawie wyłącznie geje to już twój problem.

Opowiedz może o chłopcach gwałconych przez księży pedofili i zmuszanych do dokonania aborcji. Opowiedz o chłopcach, którym ksiądz z Tylawy wkładał palce do pochwy. Opowiedz o Kasi od Michalkiewicza. Wreszcie opowiedz o swoim ulubieńcu Polańskim.

Problemem w KK nie jest to, że tam są geje, tak jak problemem tego forum nie jest to, że jest na nim transgenderowa art2deco. Problemem są ludzie, którzy gwałcą, molestują i ci, którzy próbują ich bronić.

Ci, którzy za kasę nazwą gwałconą kobietę ku..wą.

"Błogosławiona wysłanniczka najbardziej religijnej partii w Polsce, Scheuring-Wielgus dostąpiła zaszczytu błyskawicznej audiencji u Franciszka."

Sarkazm. Brawo. Teraz ułóż równie inteligentne zdanie z tego:

Piotrowicz, pedofil, reforma sądownictwa, palec w pochwie, dzieci były zadowolone.

"Będzie skarżyć "niedobrych" biskupów, którzy im nie pasują po europejskim tournée donoszenia na "niedobrych" Polaków w Brukseli."

Bełkot.

Wychodzi na to, że Scheuring-Wielgus donosi nie tylko do Brukseli, ale także do Watykanu. Podwójna agentka? Niczym cdn..-art2deco.

"Znieść obowiązkowy celibat, uznać związki partnerskie gejów, także księży, dopuścić kobiety do kapłaństwa. "

O tym następnym razem. Za długi temat.

"Odwrotny do zamierzonego odbiór propagandy filmu Kler przez katolików polskich wywołał błyskawiczną reakcje wystraszonych modernistów Kościoła."

Jakbym czytał: Siły niemieckie na całej długości frontu wycofują się na z góry upatrzone pozycje, zadając przy tym druzgoczące straty Armii Czerwonej.

Wiesz ile ludzi już zobaczyło ten film?

"błyskawiczną reakcje wystraszonych"

Tak. Wystraszyli się. I poleciały ku..wy pod adresem ofiary księdza-pedofila.

"Trolle trollują i obrzydzają"

art2deco wklejająca link do zdjęcia z dzieciakiem i podpisem "Kiedy obiecałeś jej orgazm życia, a wytrzymałeś tylko 72 sekundy."

Pasuje do tematu pedofili.


"to nie pomaga w nagonce na upatrzoną ofiarę czyli przedsoborowy prawdziwy katolicyzm."

Taaa. I ten seks od 12 roku życia. To były czasy.


"Grunt do rozprawy z tradycyjnym katolicyzmem był dobrze przygotowywany."

Tak. Palce w pochwach. Przenoszenie do innych parafii. Odmawianie ekstradycji pedofili. Zatajanie pedofilskich zachowań księży. Stygmatyzowanie i zastraszanie ofiar. Można by długo pisać. Ale grunt był dobrze przygotowany.


Ale to nie jest grunt do rozprawy z tradycyjnym katolicyzmem. To jest grunt do rozprawy z pedofilskim lobby.

Tylko, że ludziom takim jak rsta/cdn../art2deco wydaje się, że Kościóła Katolickiego nie da się rozdzielić od lobby pedofilskiego. Tak jakby jedno nie mogło istnieć bez drugiego. I dlatego atak na księdza pedofila to atak na Kościół.


"parady tam, gdzie nigdy jej nie było, żeby móc piętnować opór społeczny przed promocją dewiacji."

Trochę jak miesięcznica na Krakowskim.


"żeby móc piętnować opór społeczny przed promocją dewiacji."
"Kamienowanie dopiero się rozkręca"

Niejaki Joachim Brudziński powiedział dzisiaj: "Nie wiem czyj to jest elektorat, ale każdy kto atakuje kamieniami, butelkami (...) @PolskaPolicja musi wiedzieć, że będzie potraktowany tak, jak potraktowana została dziś chuliganeria w Lublinie."

- Ej Seba. Czemu ty zaje...łeś policjantowi kamieniem?
- A bo lewaki księży prześladują. I Bruksela.
- I dlatego zaje...łeś polskiemu policjantowi kamieniem?
- A bo się zdenerwowałem. Bo lewaki księży prześladują.


"to próbują duchowo łamać fundamenty siły i zaufania."

Na szczęście z palcem w pochwie fundament siły i zaufania jest dużo większy.


"Zobaczymy jak Franciszek pomoże świeckim ochotnikom oczyścić Kościół Polski z duchownych chętnych do oczyszczenia Kościoła z dewiantów"

Mówisz o Kościele Polskokatolickim? Około 18 000 wiernych i 60 duchownych?

Czy chodzi ci o Polski Narodowy Kościół Katolicki (głównie USA i Kanada)?

A może Rodzimy Kościół Polski (kolesie od Światowida)?


Nie ma czegoś takiego jak Kościół Polski w takim rozumieniu jak ty byś sobie tego życzył.

Jest Kościół Rzymsko-Katolicki. I nie chodzi tutaj o wieś w Polsce. Tylko Rzym we Włoszech. Coś jak Bruksela.


"oczyścić Kościół Polski z duchownych chętnych do oczyszczenia Kościoła z dewiantów"

Cieszę się, że poruszasz temat biskupa Paetza.

Przypominam: arcybiskup metropolita poznański Juliusz Paetz był oskarżany o molestowanie kleryków. Słynne:

- Zdałeś egzamin?
- Z Paetzem w d..e.

Sprawa została zamieciona pod dywan. Paetz dostał zakaz udzielania sakramentów, odprawiania mszy, udziału w życiu publicznym itd itp. Ale to był rok 2002.

W 2010 Stolica Apostolska cofnęła wszystkie zakazy. Z tego co wiem, przy sprzeciwach polskojęzycznych przedstawicieli Kościoła Rzymsko-Katolickiego w Polsce.

Niejaki Tadeusz Isakowicz-Zalewski pisze:

"Komisja watykańska niczego nie opublikowała i do dzisiaj nie wiadomo, czy metropolita poznański był winny, czy nie. Niemniej jednak zmarnowane powołania kapłańskie, jak i krzywdy, których doznali uczciwi księża broniący kleryków, obciążają sumienie arcybiskupa Juliusza Paetza, jak i osób, które tuszowały jego złe uczynki."

Ładnie Watykan oczyszcza Kościół z dewiantów.


Na koniec cdn.. wrzuca

:cwaniak:

Bo jest spoko ziomem. I w sumie śmiesznie napisał. I temat lekki.


P.S. A w następnym poście robi ofiarę z Michalkiewicza.

Uzasadnienie? Oczywiście BEŁKOT.


Pyta czy Michalik jest na celowniku.

"Dodać do listy?"

Dodaj. Dodaj też biednego rsta. I biedną art2deco. I prześladowanego księdza z Tylawy. I ciumkającego Piotrowicza. I prześladowanego "księdza-erotomana".

Wyjaśniam: bydlak przez kilka miesięcy bijący i gwałcący dziecko to wg Michalkiewicza "ksiądz-erotoman".

Dziecko więzione, bite i gwałcone to "ku..wa".


Dodaj też właścicielkę księgarni Sursum Corda, która dziś zorganizowała spotkanie Michalkiewiczowi. Sursum Corda! W górę serca!


Ale nie dodawaj Grzegorza Kramera SJ, który o wypowiedzi Michalkiewicza napisał: "są poniżej jakiegokolwiek poziomu człowieczeństwa."

Kim jest Grzegorz Kramer SJ? Jakiś ksiądz czy inny zakonnik. Sądząc z jego wypowiedzi na temat Michalkiewicza - pedał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 20:51  
Cytuj
CYTAT
żeby się nie czepiać tym razem dedka, to gdyby było tak z polityką jak to nam nakreśla dedek to nie miałbym się czym martwić, ale że jest tak jak ja napisałem, to dedek nie musi się martwić :cwaniak:

Michalkiewicz został już powszechnie wyklęty, krążą plotki że zgłosił się na męczennika bo jego rusofilstwo przestało być już tolerowane za oceanem.
Zostać męczennikiem kościelnym za grzech rusofilstwa to propagandowo nawet gorzej, więc inni i złośliwi się domyślają że dlatego się zgłosił na ochotnika z wyprzedzeniem.

Michalik jest na celowniku? Dodam do listy.


Ja o żadnej polityce nie pisałem.
Tylko o tym jak za wszelką cenę chcesz wmówić że kościół i całe środowisko klechów jest nam do czegoś potrzebne i że każdy kto wytknie klerykałom ich wybryki jest lewakiem świeckim wojującym z "kilkoma" dewiantami. A jakoś tych ofiar klechów jest sporo.

Teraz udajesz zdziwioną że Michalik to co powiedział publicznie jest "na celowniku"
Sluchaj facet ktory mówi że dziecko potrafi doroslego faceta zagubić i doprowadzić do czynności seksualnych to wiesz tylko ty bierzesz to za normalne


Po druge odpowiadac ci CDN i ART2DECO na twoje polityczne propagandowe trollowanie to poniżanie własnej osoby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2018r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Tylko o tym jak za wszelką cenę chcesz wmówić że kościół i całe środowisko klechów jest nam do czegoś potrzebne i że każdy kto wytknie klerykałom ich wybryki jest lewakiem świeckim wojującym z "kilkoma" dewiantami. A jakoś tych ofiar klechów jest sporo.


Kiedy tak pisałem? Pokaż albo się zamknij :-))

Nie interesujesz się sytuacją międzynarodową. Ostatnie zajścia w Polsce na niwie homoseksualizmu typu Biedroń zakłada partię, w Warszawie startuje pro gej duo, film Kler, głośna reklama poparcia parady LGBTQ+ przez PO, wypowiedzi medialne GW promujące homozwiązki i Lutra oraz spotkanie w Marcu emisariusza Totalnych z Franciszkiem na prywatnej audiencji są tylko wstępem do lekkiego szoku który jest przygotowywany o kimś z Krakowa. To nawet nie jest celem samym w sobie a jedynie odwróceniem uwagi.

Odnośnie twojego wytykania obrony cool, od czasu Soboru II moderniści systematycznie wymienili oddanych tradycji duchownych na swoich. Pewnego dnia zrozumiesz że oni krzywdzą Kościół bardziej od swoich ofiar. Dlatego to robią abyś krytykował prawdziwy przedsoborowy KK (bo wiekszosc ludzi nie rozumie przyczyn różnicy chociaż nadal wymierają jego uczestnicy), zamiast ten który cię w tym celu krzywdzi. Nie mają na uwadze prawdy objawionej Jezusa, oni to widzą zupełnie inaczej bo ze swojej semi protestanckiej "ludzkiej" perspektywy. Muszę polecić Encyklikę Papieża Sw. Piusa X z 1908 roku Pascendi Dominici Gregis, to wymaga jednak wstępnej wiedzy której możesz nie posiadać a nie mam czasu wprowadzać w takie zagadnienie. Nie pozostaje ci nic innego jak zapoznać się samemu i studiować. Warto!
Potem postmodernizm i zrozumiesz kim jesteś smiech2

Michalik, na innej liscie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 00:07  
Cytuj
CYTAT
Nie interesujesz się sytuacją międzynarodową. Ostatnie zajścia w Polsce na niwie homoseksualizmu typu Biedroń zakłada partię, w Warszawie startuje pro gej duo, film Kler, głośna reklama poparcia parady LGBTQ+ przez PO, wypowiedzi medialne GW promujące homozwiązki i Lutra oraz spotkanie w Marcu emisariusza Totalnych z Franciszkiem na prywatnej audiencji są tylko wstępem do lekkiego szoku który jest przygotowywany o kimś z Krakowa. To nawet nie jest celem samym w sobie a jedynie odwróceniem uwagi.


Powiedz człowieku w czym gorsze jest to całe lgbtq+ od kleryków ktorzy molestują dzieci i publicznie jawnie mówią że nie są donosicielami i donosić na siebie nie będą i że to wina dzieci i rodziców bo to one ich prowokują i zagubiają i wciągają.

Interesuje się właśnie religioznastwem sedewakantyzmem zebraniami soborowymi. I tym co na tych zebraniach ustanawiano aby oglosić ludziom. Osobistosciami papieskimi. I wiem więcej niz to co wikipedia.

Moze pochwal się cytatami ksiązek o tej tematyce ktore czytałaś a nie ma tego w sieci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 06:33  
Cytuj
To jesteś pierwszym palikotem biblistą który tu publikuje, dedek. Zgadzamy się z Piusem całym sercem zgaduje? umiech

CYTAT
Powiedz człowieku w czym gorsze jest to całe lgbtq+ od kleryków ktorzy molestują dzieci i publicznie jawnie mówią że nie są donosicielami i donosić na siebie nie będą i że to wina dzieci i rodziców bo to one ich prowokują i zagubiają i wciągają.


hahaha --- oj niczym dedek, to samo schorzenie. Nie potrafią sie mu oprzec i tutaj się za-trzy-ma-my. Widzisz ja jestem hetero ale nie molestuje kobiet nawet jak widzę zjawiskowe przykłady, nawet za czasów kawalerskich gdy ganiałem za nimi jak pies. Potrafię kontrolować i dlatego jestem normalny i bezpieczny dla otoczenia. Wiesz ilu ludzi zdradziło swoje przyrzeczenia dla pieniędzy albo jako szpiedzy? Jest wiele powodów. Franciszek zapomniał o nauczaniu w Sodomie, gdy nie można znaleźć wystarczającej liczby sprawiedliwych nie było już powrotu.

https://www.newsweek.pl/swiat/papiez-franciszek-o-gejach-kosciol-katolicki-dyskryminacja/2e6cllv

CYTAT
Problemem w KK nie jest to, że tam są geje.... Problemem są ludzie, którzy gwałcą, molestują i ci, którzy próbują ich bronić.


Mylisz się, ten problem nazywa się dewiacją seksualną która nie może być promowana a domagać się przywileju nietykalności z tego powodu że jest dewiacją i nie potrafi inaczej. To że jest kryta przez lobby gejowskie w każdym bez wyjątku kraju naszej cywilizacji i w każdym środowisku jest problemem gdy staje się liczna i komentowana zawsze jako lobby, ale jak się już domyślasz to jest ten sam problem, sami siebie bronią! Tu się zgadzamy. Jak to się może skończyć? Charamsa (Polak z jakiegoś powodu wybrany do tego medialnego show) miał za zadanie przekazać jak oni to widzą, dość brutalnie ale absolutnie doskonale przejrzyście. Jeśli się z jego wizją nie zgadzasz to napisz do niego.
Zaserwuj nam link do swojej wypowiedzi w jego wypadku. Moniker nie musi się zgadzać, rozumiem...



Co do gejów versus pedofili w Klerze, zrobiłem google search "geje w filmie Kler". Interesujące. Pomyślałem że pedofilia medialnie kojarzy się głównie z dziewczynkami a statystycznie tak zupełnie nie jest, słowo chłopcy zastępowane są dziećmi, dzieci zastepowane sa dziewczynkami Ciekawe, co?

Zrobiłem też taki search "Film Kler klechy" albo "pedofile kościół" znacznie więcej o zbliżonym zakresie emocjonalnego słownictwa. Też interesująca korelacja. Nie ma gejów, same pedofile. Wszyscy w Stanach.

Nasz Kościół jest narodowy, ma charakter narodowy i dlatego jest polski KROPKA Nie twierdziłem że nie jest rzymski, katolicki, zachodni, powszechny i apostolski itd. Nie musisz do niego należeć żeby taki był. To jest wyjątkowe zjawisko dla słowian u których protestantyzm nie przeorał ludzi na pół. Tylko Czesi zaznali brutalnych wojen religijnych i Bóg kaput. U Rosjan za carów kościół miał charakter narodowy, państwowy, święta cerkiew ruska. I stał się ponownie, narodowy mimo że jest Putina nie wiem

No i o obrazku Art napisałeś do mnie, będę bronił bo Fan Klub zobowiązuje :-) Ona się śmieje w nos z jakiegoś palanta który ją molestował bez sensu i poległ po paru ripostach. Posty Art czyta się dwa razy, dwa razy wyczytasz co innego, talent umiech Źle interpretujesz że to było o dzieciach, jesteś zboczony że tak ci się to kojarzy zaklopotany

Czy to może 62-ga twarz Andrzejka? Jakoś nie pisze ostatnio a to jego temat.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 06:49  
Cytuj
CYTAT
No i o obrazku Art napisałeś do mnie, będę bronił bo Fan Klub zobowiązuje :-) Ona się śmieje w nos z jakiegoś palanta który ją molestował bez sensu i poległ po paru ripostach. Posty Art czyta się dwa razy, dwa razy wyczytasz co innego, talent umiech Źle interpretujesz że to było o dzieciach, jesteś zboczony że tak ci się to kojarzy


To nie fan klub. Tajemnica poliszynela.

I tak myślałem, że książek nie będzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
Według danych podanych w 2014 przez papieża Franciszka w czasie wywiadu prasowego, zjawisko pedofilii w kościele dotyczy 2% duchownych[30][31][32]. Według badań zleconych przez episkopat Stanów Zjednoczonych, obejmujących lata 1952–2002 i znanych jako John Jay Report 80,9% ofiar molestowania nieletnich przez duchownych stanowili chłopcy[33]. W samych Stanach Zjednoczonych odszkodowania wypłacone ofiarom molestowania seksualnego przez diecezje i zakony przekroczyły 3 miliardy dolarów i pociągnęły za sobą bankructwo niektórych diecezji[34].

https://pl.m.(...)tolickim


Prawda sama się obroni. Należy tylko o niej mówić.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2018r. 15:11  
Cytuj
cdn.. jak zwykle nie w formie.

"Nie interesujesz się sytuacją międzynarodową."

Ja zacząłem się interesować i dowiedziałem się, że do niedawna Hiszpania i Watykan to strasznie ciapate kraje były.

"Ostatnie zajścia w Polsce na niwie homoseksualizmu typu Biedroń zakłada partię, w Warszawie startuje pro gej duo, film Kler, głośna reklama poparcia parady LGBTQ+ przez PO, wypowiedzi medialne GW promujące homozwiązki i Lutra oraz spotkanie w Marcu emisariusza Totalnych z Franciszkiem na prywatnej audiencji są tylko wstępem do lekkiego szoku który jest przygotowywany o kimś z Krakowa. To nawet nie jest celem samym w sobie a jedynie odwróceniem uwagi."

BEŁKOT. Cdn.. próbujesz udawać, że coś tam wiesz, robisz zlepki ze strzępów informacji i udajesz, że to jest dowód na coś. Transgenerowy art2deco robi to samo cały czas vide "podejrzane koneksje pedofila z Pysznicy". Tak naprawdę nie potrafi/nie potraficie nic o tym powiedzieć. Ale ciemnota myśli, że coś jest na rzeczy. Czy raczej coś się "święci".

Swoją drogą to ciekawe, że w języku polskim, jak coś podejrzanego się dzieje to mówimy, że "coś się święci".

"lekkiego szoku który jest przygotowywany o kimś z Krakowa."

Chodzi o kolesia, który stał przy szosie jak jechał samochód? Czy o tego co się kiedyś przewrócił na schodach? Czy może o tego co kiedyś myślał, że zgubił kurtkę?

To jest poziom waszych ŚCIŚLE TAJNYCH INFORMACJI. Udajecie, że coś wiecie, a ciemnota myśli, że coś się święci.

"To nawet nie jest celem samym w sobie a jedynie odwróceniem uwagi."

Taka jest idea waszego pobytu na tym forum. W filmie Kler było to w jakimś stopniu pokazane.


"od czasu Soboru II moderniści systematycznie wymienili oddanych tradycji duchownych na swoich."

Od czasu Soboru II to Bóg powymieniał większość oddanych tradycji duchownych przez zastosowanie procedury "stary dziadek kaputt".


"Pewnego dnia zrozumiesz że oni krzywdzą Kościół bardziej od swoich ofiar."

Ponieważ cdn../art2deco to polskojęzyczni geniusze to zapytam co wg nich oznacza to zdanie:

Oznacza, że moderniści bardziej krzywdzą Kościół niż krzywdzą swoje ofiary?
Czy może oznacza, że moderniści bardziej krzywdzą Kościół niż ofiary krzywdzą Kościół? Jak Kasia od Michalkiewicza.

cdn.. twierdzi, że Kościół przedsoborowy był ok, a posoborowy (modernistyczny?) jest do d... i "ten który cię w tym celu krzywdzi."


Temu mędrcowi wychodzi, że obecnie nie ma jakiegoś normalnego Kościoła tylko jest posoborowy. I w tym posoborowym Kościele są jacyś fałszywi, powymieniani księża. I oni robią co się tylko da, żebyśmy krytykowali przedsoborowy Kościół, a nie "ten, który cię w tym celu krzywdzi."


I w sumie o tym jest film Kler. O posoborowym Kościele i fałszywych księżach, którzy krzywdzą ludzi.


"Nie mają na uwadze prawdy objawionej Jezusa"

Jeśli coś można o Jezusie powiedzieć na pewno, to to, że był modernistą.


"Muszę polecić Encyklikę Papieża Sw. Piusa X z 1908 roku Pascendi Dominici Gregis, to wymaga jednak wstępnej wiedzy której możesz nie posiadać a nie mam czasu wprowadzać w takie zagadnienie."

To zdanie sugeruje, że cdn.. przeczytał jakąś encyklikę sprzed 110 lat. Zapewne w oryginale. Chciałby ją polecić, ale nie może, bo polecenie wymaga wstępnej wiedzy. I on nie ma czasu na wprowadzanie w zagadnienie polecania encyklik, bo musi robić wklejki. Ach ci polskojęzyczni transgenderowcy od nazywania ofiar gwałtów ku..wami.


"Nie pozostaje ci nic innego jak zapoznać się samemu i studiować. Warto!"

cdn.. nie potrafi nic powiedzieć o tej encyklice, więc zakładam, że nie warto.


"Potem postmodernizm i zrozumiesz kim jesteś"

Znowu o Jezusie i o tym, że Jezus jest w każdym z nas.


dedek napisał:

"Powiedz człowieku w czym gorsze jest to całe lgbtq+ od kleryków ktorzy molestują dzieci i publicznie jawnie mówią że nie są donosicielami i donosić na siebie nie będą i że to wina dzieci i rodziców bo to one ich prowokują i zagubiają i wciągają."

cdn.. napisał:

"hahaha --- oj niczym dedek, to samo schorzenie."

cdn..'owi wyszło, że Kler to taki lqbtq+.

"Nie potrafią sie mu oprzec i tutaj się za-trzy-ma-my."

Moim zdaniem warto pociągnąć temat kler = lqbtq+


"Widzisz ja jestem hetero ale nie molestuje kobiet nawet jak widzę zjawiskowe przykłady,"

Przykłady? Przykłady kobiety? Ach ci polskojęzyczni.

"Potrafię kontrolować i dlatego jestem normalny i bezpieczny dla otoczenia."

Brzmi jak gadka alkoholika, o którym wszyscy wiedzą, że ma problem, oprócz niego samego.

Trochę lat już przeżyłem i wiem, że jeśli typ mówi o sobie, że jest normalny i bezpieczny dla otoczenia to trzeba na niego uważać.


"Wiesz ilu ludzi zdradziło swoje przyrzeczenia dla pieniędzy albo jako szpiedzy?"

I przeskok. cdn.. już się pochwalił, że jest normalny, więc teraz o szpiegach. Oczywiście on WIE ilu, ale nie może powiedzieć.

Poziom zrycia bani - level expert.


"Jest wiele powodów".

Na pewno cdn.. zna je wszystkie. Ale nie może powiedzieć. Bo jest tajemniczy i inteligentny.


"Franciszek zapomniał o nauczaniu w Sodomie,"

Przypomnij mi kto nauczał w Sodomie, bo mi wyleciało z głowy.


"gdy nie można znaleźć wystarczającej liczby sprawiedliwych nie było już powrotu."

Historia Sodomy to jedna z bardziej odjechanych historii w Biblii. I moim zdaniem dobrze się wpisuje w temat pedofilii, dlatego jeszcze do niej wrócę.


"To że jest kryta przez lobby gejowskie w każdym bez wyjątku kraju naszej cywilizacji i w każdym środowisku jest problemem gdy staje się liczna i komentowana zawsze jako lobby, ale jak się już domyślasz to jest ten sam problem, sami siebie bronią!"

Z bełkotu można się oczywiście domyślać, ale nie lepiej zatrudnić kogoś kto mówi po polsku?


"Zaserwuj nam link do swojej wypowiedzi w jego wypadku."

To też nie jest po polsku.

Przestańcie zlepiać zdania z polskich słów i udawać, że mają sens.


Napisałem:

"Problemem w KK nie jest to, że tam są geje...."

Jeśli jeden kardynał, biskup czy arcybiskup zrobi loda drugiemu biskupowi czy kardynałowi to to jest twój problem cdn..

Bo ja o tym wiem.

A ty musisz udawać, że albo tak nie jest albo jest jakieś tajemnicze "lobby", które ich chroni. No jest. Tylko nie jest tajemnicze. Nazywa się Watykan i w osobach papieży, kardynałów i biskupów chroni swoich gejów. Ale chroni też swoich heteryków (każda diecezja ma swój kościelny fundusz alimentacyjny). I wreszcie chroni pedofilii.

Chroni wszystkich. Nie rozpruwają się jak frajerzy.

Ale tobie przeszkadzają geje, bo jesteś "normalny" i "potrafisz kontrolować".

Jest coś co musisz kontrolować?


"Pomyślałem że pedofilia medialnie kojarzy się głównie z dziewczynkami"

Tobie się pedofila kojarzy z dziewczynkami.


"a statystycznie tak zupełnie nie jest,"

Statystycznie to ostatnio wyliczyłem w tym poście, że w najbliższej okolicy 25-40 % pedofili to księża. Ale oczywiście to są statystyki. Córki i wnuczki gwałcone przez ojców i dziadków raczej tego nie zgłaszają.


"słowo chłopcy zastępowane są dziećmi, dzieci zastepowane sa dziewczynkami Ciekawe, co? "

Nie ciekawe. To jest twój wymysł.

Natomiast ciekawe jest uporczywe zastępowania słowa pedofile słowem geje przez "normalnego" kolesia, który "potrafi kontrolować".


"Nie ma gejów, same pedofile."

To dziwne, że nikt nie pisze heterycy i geje z Kościoła Rzymsko-Katolickiego gwałcili dzieci.

W przypadku ojców gwałcących córki nikt nie pisze: Ojciec-heteroseksualny gwałcił córkę. Tylko ojciec-pedofil.

Oczywiście ty wiesz lepiej i masz swoją teorię spiskową, a ciemnota to kupuje.


"Nasz Kościół jest narodowy, ma charakter narodowy i dlatego jest polski KROPKA"

Nie wiem, który WASZ jest taki. Wiem, że w 1410 wpie..liliśmy zakonnikom Szpitala Najświętszej Maryii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie. A jakieś 200 lat temu wieszaliśmy biskupów w ramach akcji Targowica.

"Nie twierdziłem że nie jest rzymski, katolicki, zachodni, powszechny i apostolski itd."

Jest taki zachodni. Jak Bruksela.

I rzymski. Jak kolesie od ukrzyżowania. Ułóż sobie teorię spiskową. Dodaj rsta z avatarem batmana w rzymskiej zbroi.


"To jest wyjątkowe zjawisko dla słowian"

Wręcz przeciwnie. To jest zjawisko rozpowszechnione na całym świecie. Zwłaszcza w krajach muzułmańskich.


"U Rosjan za carów kościół miał charakter narodowy, państwowy, święta cerkiew ruska. I stał się ponownie, narodowy mimo że jest Putina"

Pisałem już o wieszaniu biskupów i Targowicy? Niby ponad 200 lat minęło, a sentymenty wiecznie żywe.


cdn.. napisał o art2deco


"Ona się śmieje w nos z jakiegoś palanta który ją molestował bez sensu i poległ po paru ripostach."

Ona jest średnio inteligenta. Człowiek próbuje prowadzić z nią rozmowę, ta nie ma wklejek pod ręką, to zaczyna pisać bez sensu. Ktoś jej mówi, że to jest bez sensu. I wtedy art2deco zaczyna wklejać jakieś GWNO. I dyskusja się skończyła.

Ona jest jak małe dziecko, które na pytania dorosłego odpowiada KUPA. A potem z innymi dzieciakami cieszy się, że koleś "poległ", bo przestał z nią rozmawiać.


"Posty Art czyta się dwa razy, dwa razy wyczytasz co innego, talent"

To prawda. Na pierwszy rzut oko wyglądają mądrze. Ale jak się człowiek wczyta to wychodzi, że to BEŁKOT, którego ona sama nie potrafi wytłumaczyć.

cdn.. - jeśli musisz wszystkim tłumaczyć, że art2deco jest inteligentna to to oznacza, że jest? Czy wręcz przeciwnie?


"Źle interpretujesz że to było o dzieciach, jesteś zboczony że tak ci się to kojarzy"

Zdjęcie dzieciaka, orgazm, temat o pedofilii. Ja tego nie wkleiłem. Jej się skojarzyło to wkleiła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3250
Dołączył: 12 Sty 2015r.
Skąd: stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 07:49  
Cytuj

Obrazek


A gay-friendly flag, shown here during a 1991 service at Resurrection Catholic Church Avondale near Chicago, was burned last week by the Rev. Paul Kalchik (upper right).

Lobby gejowskie przed i po skandalu... Franciszek mocno broni sympatyków niszczenia KK od wewnątrz. Media glownego scieku wspomagają obronę.
Pożyteczni nie śpią.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 10:32  
Cytuj

Puenta tego wątku na forum


Obrazek





Obrazek





Obrazek


-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 11:36  
Cytuj
cdn.. wyjątkowo nie w formie.

Pewnie zamiast gotowej wklejki, próbował coś posklejać sam.


"Lobby gejowskie przed i po skandalu... Franciszek mocno broni sympatyków niszczenia KK od wewnątrz. Media glownego scieku wspomagają obronę.
Pożyteczni nie śpią."

cdn.. 4 razy edytował posta, a i tak wyszło GWNO medialne.


"Lobby gejowskie przed i po skandalu..."

Załóżmy, że PRZED jest na zdjęciu z kościoła z gejowską flagą.

I teraz czas na PO.

Mamy 3 opcje:

1) To samo zdjęcie, czyli nic się nie zmieniło. Skandale w KK mają to do siebie, że często i tak nic się po nich nie zmienia.

2) Zdjęcie księdza Kalchika (od spalenia gejowskiej flagi) - cdn.. mógłby w nim widzieć jakiegoś podwójnego agenta-sodomitę.

3) Kociołek z płonącą flagą? I tutaj nie wiadomo, czy cdn.. ma na myśli, że lobby gejowskie spłonęło i możemy spać spokojnie. Czy może o to, że nic się nie zmieniło, tylko koleś sobie zrobił grilla. Czy też chodzi o ofiarę całopalną dla Boga, bardzo popularną w Biblii (Abel i Kain i wielu innych po nich), nazywaną chyba holocaust (tutaj mogę się mylić). I może chodzi o to, że ksiądź Kalchik wybrał ten przedsoborowy sposób składania darów, żeby uradować Boga gejowską flagą.


cdn.. Może jest też jakieś inne wytłumaczenie. Możesz napisać o co chodzi z "lobby gejowskie po skandalu"?


Jeśli już piszemy o skandalach, to co twoim zdaniem jest większym skandalem.

Ksiądź Kalchik palący gejowską flagę? Czy arcybiskup Vigano, były nuncjusz apostolski w USA, który twierdzi, że zarówno Jan Paweł II jak i Franciszek wiedzieli o molestowaniach kardynała McCarricka?

Wiem, pisałeś o Vigano. Tylko, że ty możesz sobie pisać, a w Watykanie nikogo to nie obchodzi.

To jest dobrze pokazane w filmie Kler na przykładzie księdza Kukuły.

Ty chcesz oczyszczenia KK z gejów. Bardzo dobrze. W obecnej formie w KK nie ma miejsca dla gejów. Jak dla mnie to są dwie wykluczające się rzeczy. Nie ma też miejsca dla pedofili. Ale to nie oznacza, że i jednych i drugich tam nie ma. I jedni i drudzy są chronieni.


Pytanie kto zostanie jak już geje odejdą?

Heteroseksualni pedofile?

A kto zostanie jak pedofile odejdą?

Przedsoborowi nie-pedofile z seksem od 12 roku życia?



"Media glownego scieku wspomagają obronę."

Już nie wracajmy do Kurskiego i jego wypowiedzi o Klerze.


"Pożyteczni nie śpią."

Od rana kleją i kleją. 4 razy edytują, a i tak słabiutko. Talentu nie starcza, to nadrabiają gorliwą chęcią bronienia pedofili.


"Franciszek mocno broni sympatyków niszczenia KK od wewnątrz."

Ideą tego Kościoła jest to, że papież jest nieomylny.

On nie broni sympatyków niszczenia KK od wewnątrz.

On broni wnętrza tego Kościoła.

Ci sympatycy nie próbują niszczyć KK od środka.

Im tam jest bardzo dobrze. Najlepiej jakby nic się nie zmieniało.

I dlatego przeszkadza im film Kler, bo może się okazać, że za chwilę to się zmieni i nie będzie im już tak dobrze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 16:32  
Cytuj
A mówiłam dla kogo jest ten film?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1577
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
A mówiłam dla kogo jest ten film?


Nie.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 18:59  
Cytuj
I jakoś ostatnio Madziu nic nie można ciekawego przeczytać o jednej znanej osobie umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Paź 2018r. 20:09  
Cytuj
Napisz, wiesz że ja wróżkom nie wierze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 10:18  
Cytuj
Tyle pisaniny o niczym i o wszystkim a miało być o filmie Kler. Nie zagadywać tu głupotami a pisać chłopiska czy zauważyliście ukryte wątki w filmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 10:20  
Cytuj
Ten film przeznaczony jest przede wszystkim dla moherow. Może po obejrzeniu filmu przestana wierzyc w ksieży a zaczną w Boga?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 196
Dołączył: 23 Maja 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 13:15  
Cytuj
Ten film nie jest czarno-biały i wątki w nim nie są zero-jedynkowe. Jak ktoś nie rozumie co ten film przedstawia, powinien cofnąć się do szkoły średniej. Zrobić powtórkę z interpretacji i obejrzeć jeszcze raz. Może wtedy dotrze.
Zawierzanie opiniom innych, gdy samemu sie nie oglądało pozostawiam bez komentarza.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 16:12  
Cytuj
Ja oglądałam film w kinie i dlatego dziwia mnie te tasiemcowe wypowiedzi nie na temat. Myślałam że poczytam tu o odbiorze i scenach z filmu a tu teorie naukowe o wszystkim tylko nie o ksieżach i pedofilii.Ktos tu chciał zagadać tak ostro żeby nikt nic nie był w stanie sensownego wpisać bo nikt tego nie zauważy wsrod tych bredni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 16:14  
Cytuj
Ja się pytam gdzie jest moderator że pozwala na takie tricki moherowym beretom? To tak wyglada dyskusja o filmie? Gdzie ten słynny rsta?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 13 Paź 2018r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Paź 2018r. 16:15  
Cytuj
Polisowy jest po studiach teologicznych?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 16 17 18 19 20 21 22 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »