NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 10:21  
Cytuj
Witam.Jak Wasze wrażenia po filmie?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 10:21  
Cytuj

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 10:47  
Cytuj
Też jestem ciekaw opinii. Mam nadzieję od osób co go oglądały..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 10:58  
Cytuj
Również podłączam się pod pytanie. Przed obejrzeniem filmu nasuwają mi się myśli. A mianowicie... Temat filmu choć kontrowersyjny (jak na Polskie realia) ciekawy, dotyka co jak co, ale temat tabu. Wokół filmu jest szum, z jednej strony pochwały za "włożenie kija w mrowisko" z drugiej atak na kościół i księży. Tym bardziej ciekawi mnie treść filmu.
A z mojej strony jedna obawa, czy nie jest to kolejny film z serii "najlepszy polski film ostatnich lat" który niestety okazuje się przereklamowaną produkcją.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 5 Wrz 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 11:39  
Cytuj
typowy film pod żydków dla odwrócenia uwagi od pedryli i pedofilów w branży rozrywkowej - pierwsi z brzegu pedryle polański czy durczok u którego znależiono mat zoofilskie - wiadomo że u żydków co drugiemu puchną buły na widok chlopców - więc ten gniot to tylko potwierdzenie trendu.a najłatwiej zrobić hucpę atakując sukienkowych bo się nie obronią..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 11:53  
Cytuj
Jak dla mnie film mocno przereklamowany,nie warto.Zwiatun był ciekawy ale sam jak dla mnie nie obronił się.Na uwagę zasługuje gra aktorska Gajosa
i Braciaka.Jakubik miałki,Więckiewicz też zagrał bez polotu.Oczekiwania miałem duże i zawiodłem się.Nawet końcówka która miała być wstrząsem jest słaba.

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
HIV
HIV
Posty: 1456
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 12:02  
Cytuj
Co tam jakis film, jesli LPG bardzo drozeje. To jest dramat, bo jesli tak dalej pojdzie to zima bedzie po 3 zl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 12:31  
Cytuj
CYTAT
Co tam jakis film, jesli LPG bardzo drozeje. To jest dramat, bo jesli tak dalej pojdzie to zima bedzie po 3 zl.


To jest nic. Widziałeś ile Tyskie w puszce kosztuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 13 Sie 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
Na uwagę zasługuje gra aktorska Gajosa


Akurat w temacie P. Gajosa o grę aktorska można być spokojnym. Mistrz w tym co robi. Mnie w pamięci szczególnie zapadła scena z filmu "Żółty szalik"
https://youtu.be/-kMELI_tGFE
Geniusz... Po prostu geniusz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:03  
Cytuj
A mi Gajos zapadł w pamięci po filmie "czterej pancerni i pies"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:03  
Cytuj
A mi Gajos zapadł w pamięci po filmie "czterej pancerni i pies"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:34  
Cytuj
Jak szukam na roznych forach opinii na temat filmu to jak narazie widac , ze lewicowi internauci w natarciu.
Prawie niema nic o filme : czy jest ciekawy? Czy moze zainteresowac? Czy akcja sie podoba?? Jak narazie jest oceniny w wiekszosci za pokazanie temtu patologii w polskim kosciele .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:49  
Cytuj
Ciekawe dlaczego we Wrzosie nie grają Kleru good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:55  
Cytuj
CYTAT
Prawie niema nic o filme : czy jest ciekawy? Czy moze zainteresowac? Czy akcja sie podoba?? Jak narazie jest oceniny w wiekszosci za pokazanie temtu patologii w polskim kosciele .

A czy nie taki był zamiar reżysera? Mówić stricte o filmie, grze aktorskiej, akcji czy montażu można w odniesieniu do kolejnej części Jamesa Bonda. Taki film się ogląda i się wraca z kina do swoich codziennych czynności. Film taki jak "Kler" ma za zadanie poruszyć ważny temat i sprawić, by ten temat w widzach żył, by był analizowany, by był tematem rozmów. Przekaz filmu, nie sam film.
Faktem jest, że o nagłośnienie tej produkcji bardzo zadbano i jak obserwuję internet to widzę, że do jego popularności bardziej przyczyniają się media prawicowe niż lewicowe. To te pierwsze poświęcają się bezgranicznie rozpisywaniu o "Klerze", wieszaniu psów na tym jeszcze przez siebie niewidzianym tytule i zakładaniu z góry, że wszystko w tym filmie jest fikcją (cokolwiek w ogóle tam zostanie dopiero pokazane).
Opinie znam z sieci i są różne. Sporo osób jest zawiedziona. Dlatego ja wolę się wstrzymać z obejrzeniem tego filmu do czasu, aż ucichną komentarze, zarówno te wychwalające tę produkcję jak i te mieszające ją z błotem. W między czasie poczytam opinie internautów (mam nadzieję, że większość z nich faktycznie obejrzy/ała film, a nie działa na zasadzie propagandy ctrl+c, ctrl+v).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 16:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prawie niema nic o filme : czy jest ciekawy? Czy moze zainteresowac? Czy akcja sie podoba?? Jak narazie jest oceniny w wiekszosci za pokazanie temtu patologii w polskim kosciele .

A czy nie taki był zamiar reżysera? Mówić stricte o filmie, grze aktorskiej, akcji czy montażu można w odniesieniu do kolejnej części Jamesa Bonda. Taki film się ogląda i się wraca z kina do swoich codziennych czynności. Film taki jak "Kler" ma za zadanie poruszyć ważny temat i sprawić, by ten temat w widzach żył, by był analizowany, by był tematem rozmów. Przekaz filmu, nie sam film.
Faktem jest, że o nagłośnienie tej produkcji bardzo zadbano i jak obserwuję internet to widzę, że do jego popularności bardziej przyczyniają się media prawicowe niż lewicowe. To te pierwsze poświęcają się bezgranicznie rozpisywaniu o "Klerze", wieszaniu psów na tym jeszcze przez siebie niewidzianym tytule i zakładaniu z góry, że wszystko w tym filmie jest fikcją (cokolwiek w ogóle tam zostanie dopiero pokazane).
Opinie znam z sieci i są różne. Sporo osób jest zawiedziona. Dlatego ja wolę się wstrzymać z obejrzeniem tego filmu do czasu, aż ucichną komentarze, zarówno te wychwalające tę produkcję jak i te mieszające ją z błotem. W między czasie poczytam opinie internautów (mam nadzieję, że większość z nich faktycznie obejrzy/ała film, a nie działa na zasadzie propagandy ctrl+c, ctrl+v).

A dlaczego Szopenie nie chcesz od razu iść do kina i wyrobić sobie opinię?

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 16:40  
Cytuj
Mógłby zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Mógłby zmienić.


Zmienia rano zawsze. Nie jest taki ja ty.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 367
Dołączył: 24 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 17:59  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Prawie niema nic o filme : czy jest ciekawy? Czy moze zainteresowac? Czy akcja sie podoba?? Jak narazie jest oceniny w wiekszosci za pokazanie temtu patologii w polskim kosciele .

A czy nie taki był zamiar reżysera? Mówić stricte o filmie, grze aktorskiej, akcji czy montażu można w odniesieniu do kolejnej części Jamesa Bonda. Taki film się ogląda i się wraca z kina do swoich codziennych czynności. Film taki jak "Kler" ma za zadanie poruszyć ważny temat i sprawić, by ten temat w widzach żył, by był analizowany, by był tematem rozmów. Przekaz filmu, nie sam film.
Faktem jest, że o nagłośnienie tej produkcji bardzo zadbano i jak obserwuję internet to widzę, że do jego popularności bardziej przyczyniają się media prawicowe niż lewicowe. To te pierwsze poświęcają się bezgranicznie rozpisywaniu o "Klerze", wieszaniu psów na tym jeszcze przez siebie niewidzianym tytule i zakładaniu z góry, że wszystko w tym filmie jest fikcją (cokolwiek w ogóle tam zostanie dopiero pokazane).
Opinie znam z sieci i są różne. Sporo osób jest zawiedziona. Dlatego ja wolę się wstrzymać z obejrzeniem tego filmu do czasu, aż ucichną komentarze, zarówno te wychwalające tę produkcję jak i te mieszające ją z błotem. W między czasie poczytam opinie internautów (mam nadzieję, że większość z nich faktycznie obejrzy/ała film, a nie działa na zasadzie propagandy ctrl+c, ctrl+v).


Mam podobne zdanie- pamietam film pt,, Ida” jaki to byl chwalony i jakies tam statuetke zdobyl. Po ogladnieciu filmu to bylem zawiedziony , ze takie dziadostwo ogladalem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 18:43  
Cytuj
A z tego względu Fiodorze, że chętnie obejrzę z czystą głową. Na chwilę obecną tyle już o tym filmie słyszałem, że czuję, iż wiem już teraz co powinienem o nim sądzić. I zamiast wyrobić sobie o nim opinię, pójdę do kina, by skonfrontować ten obraz z obrazem jaki mam w głowie.

Ar2di2, jak zwykle w punkt. Niezmiennie jestem fanem Twojej elokwencji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1444
Dołączył: 18 Lip 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
A z tego względu Fiodorze, że chętnie obejrzę z czystą głową. Na chwilę obecną tyle już o tym filmie słyszałem, że czuję, iż wiem już teraz co powinienem o nim sądzić. I zamiast wyrobić sobie o nim opinię, pójdę do kina, by skonfrontować ten obraz z obrazem jaki mam w głowie.

Ar2di2, jak zwykle w punkt. Niezmiennie jestem fanem Twojej elokwencji.


No to życzę Szopenie samych dobrych albo złych wrażeń umiech

"Jeden tam tylko jest porządny człowiek:prokurator;ale i ten,prawdę mówiąc,świnia"-Mikołaj Gogol
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10398
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 20:31  
Cytuj
Ida, Sąsiedzi, Lista i istniejące obrazy w głowie, jesteś uważnym i spostrzegawczym obserwatorem Szopenie cool girl

Te wcześniejsze,,, to obrazy po 30 letnim obcowaniu z organem Michnika. Niezmiennie Idą nowo-stare. Recenzje, czekamy na recenzje na Zachodzie. Będzie na 100% jakaś reklamówka NGO "o znajomo spontanicznym wydźwięku" :cwaniak: Pokazane polskie środowisko katolickie chyba było stać na bardzo złe rzeczy w przeszłości, tak nam bliskiej i tak dalekiej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11558
Dołączył: 1 Lut 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 21:07  
Cytuj
Obrazek

Wyobraźcie sobie, że budzicie się rano i macie tylko to, za co podziękowaliście Bogu w modlitwie wieczorem....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 980
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 23:25  
Cytuj
Mirek oglądałeś??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 23:26  
Cytuj
Jak widzę to nikt nie oglądał filmu . To nie jest komedia ... , a czy warto - poświecenie 2 godzin ze swojego życia nikogo nie zabije .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 12 Maja 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 00:51  
Cytuj
Bardzo warto,film niezwykle poruszający i moim zdaniem wyważony.Dobrze zrobiony i genialnie zagrany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 180
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2018r. 01:39  
Cytuj
Wesele, Dom zły, Drogówka, Róża, Pod mocnym aniołem, Wołyń - komuś mogą się te filmy nie podobać a trzeba przyznać że są prawdziwe... Jest pokazana prawda. I w filmie Kler też jest prawda. Jeśli tej prawdy by w nim nie było taki film by nie powstał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »