NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Czy nie dziwne to jest, że obecnie wypowiadają się ateiści i ludzie małej wiary o tym jak ma wyglądać Kościół w Polsce..?


Nie. Bo nawet ludzie małej wiary i ateisci nie chcą mieć molestowanych dzieci.


Więc dolączcie nauczycieli, reżyserów, artystów, homoseksualistów i inne grupy do tej listy.
Właściwie wszystkie grupy spoleczne i nie tylko..

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:20  
Cytuj

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:29  
Cytuj
CYTAT
Więc dolączcie nauczycieli, reżyserów, artystów, homoseksualistów i inne grupy do tej listy.
Właściwie wszystkie grupy spoleczne i nie tylko..

Powtarzasz te durne schematy i oklepane hasełka. Dołączcie to czy tamto. Chcesz porównać instytucję kościoła, organizację mającą swoje struktury, hierarchię, oddziały na całym świecie, do reżysera? Kościół można reformować jako całokształt, który na chwilę obecną jest zgniły i śmierdzący. Reżyserzy czy księża to jednostki. Jednostki można zamknąć w więzieniach, a kościół zostanie i będzie produkował kolejnych dewiantów. Bo jest to organizacja przestępcza mająca na swoim koncie więcej gwałtów, morderstw, oszust finansowych, grabieży i wpływów niż jakakolwiek inna mafia na świecie.
A jeżeli chodzi o dołączanie nauczycieli czy homoseksualistów to są już włączeni. Jako duchowni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:43  
Cytuj
Moj dzieciaczek oprocz ksiedza i nauczyciela nie przebywa z rezyserami i artystami. O molestawaniu przez nauczyciela nauczycielke nie slyszę tak czesto jak inne matki z mego regionu jak o molestowaniu przez księdza.

Nauczyciel ktory ma zone ma co robic przed spaniem niz ksiadz ktory sam w lozku lezy i meczy go popęd

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:47  
Cytuj
Masz jakieś statystyki?
Czy tylko opierasz się na plotkach?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:51  
Cytuj
CYTAT
Masz jakieś statystyki?
Czy tylko opierasz się na plotkach?
Oczywiście!Ilość dzieci mówiących do ojca wujku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
domyślam się dlaczego nie ma tylko ciekawi mnie dla czego jest cisza na ten temat, o innych miastach było w mediach głośno, ale STW to faktycznie bastion PISu
Na plebani będą emitować[wyświetlać] i co dziwne nie pobierają opłat za bilety.Warunk wstępu odnowienie chrztu razy opłata symboliczna razy lat beneficjenta rzy co łaska 100zeta razy 200 jeśli woda ma być ciepła plus pięćdzesiąt za każdą zapalonąświeczkę razy lata.Kwiaty za darmo będą jeśli sam przyniesiesz i łatwo w wieniec nagrobny wkomponować można będziejezykjezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Masz jakieś statystyki?
Czy tylko opierasz się na plotkach?

Wiara RSTA, wiara wystarczy! Masz jakieś statystyki dotyczące Boga? Dawaj, chętnie poczytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Masz jakieś statystyki?
Czy tylko opierasz się na plotkach?

Wiara RSTA, wiara wystarczy! Masz jakieś statystyki dotyczące Boga? Dawaj, chętnie poczytam.


Znajdziesz je sam jak tylko przestaniesz je lekceważyć.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:23  
Cytuj
Bla bla bla.... chyba zostałem nawrócony! Alleluja sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:27  
Cytuj
CYTAT
Bla bla bla.... chyba zostałem nawrócony! Alleluja sciana
Pomogę. $ wytnij z onego znaku symbol religijny.Właściwie dwa ,lewo i prawosławnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 688
Dołączył: 16 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:35  
Cytuj
CYTAT
Moj dzieciaczek oprocz ksiedza i nauczyciela nie przebywa z rezyserami i artystami. O molestawaniu przez nauczyciela nauczycielke nie slyszę tak czesto jak inne matki z mego regionu jak o molestowaniu przez księdza.

Nauczyciel ktory ma zone ma co robic przed spaniem niz ksiadz ktory sam w lozku lezy i meczy go popęd
Ksiądz zawsze jest z Panem a to znaczy...?.Lub Marię Migdalną nawraca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 14:59  
Cytuj
RSTA mam mieć statystyki dotyczące tego co slyszę w regionalnych mediach??? mlotek

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 15:48  
Cytuj
CYTAT
RSTA mam mieć statystyki dotyczące tego co slyszę w regionalnych mediach??? mlotek



Chyba słyszysz to, co chcesz usłyszeć umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 240
Dołączył: 4 Kwie 2012r.
Skąd: St.W
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 16:08  
Cytuj
Jednak nie chce tego słyszeć! Jesteś chory? Nienormalny? Ja chce słyszeć że jakieś dziecko molestował ksiądz lub nauczyciel.

-Agnieszka-
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 16:19  
Cytuj
Cała gra kościoła oparta jest na tym by plebs wierzył że pewne rzeczy są a innych nie ma.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
Madziu, Piotrowicz mógł i może więcej niż ja. Gdy był prokuratorem mógł oskarżyć tego bandytę w sutannie bo jak się okazało dowody były. Sąd po oskarżeniu innej prokuratury wydał wyrok skazujący.
Prokurator Piotrowicz nie tylko nie oskarżył ale w mediach bronił pedofila. Taki człowiek dzisiaj jest twarzą PiS i zmienia sądownictwo w Polsce. Można podejrzewać, że ten były już prokurator będzie je tak zmieniał by kolesie z kliki, bandyci i ludzie potrzebni władzy nie bali sie o swoja przyszłość i wykonywali zadania przeciwko obywatelom.

Bronisz pedofilów i władzy, która ich chroni. Ludzie ci za to podziękują.


Co do Bieńkowskiej. Przypomnę. Napisałaś, że ucieka z Brukseli. Zapytałem na jakiej podstawie i dlaczego twierdzisz, że ucieka.


Andrzejku nie powinnam tłumaczyć drugi raz, to jest jak powtarzanie kawału, czy zasługujesz na to jakimś dobrym słowem?

Piotrowicz nie może sam decydować o zmianach w Polsce, może sobie pokiwać palcem w bucie, poprzednio w 2001 roku byli sędziowie od pilnowania prokuratorów, to krystaliczna kasta. Czy masz jakiekolwiek wątpliwości że zawiedli? Nie wiem. Wszystko zależy czy molestował przed decyzja Piotrowicza czy po, bo następna rozprawa apelacyjna była po dwóch latach więc mogło się zdarzyć wszystko. Tego twoja informacja nie precyzuje. Gdyby to była prawda a nie fejk news :-) to cały postępowy świat od dwóch lat by o tym mówił na TVN i ojnecie a sam Piotrowicz byłby już ukrzyżowany, - przy takich faktach stawiam na fejk ok

Andrzejku, nikogo nie bronie z wyjątkiem siebie. Tylko prawda i twarda rzeczywistość może nas uchronić od złego, dołącz i nie opieraj się! Wielu mi dziękuje w PW air kiss

Co do Bieńkowskiej, ogłosiła że nie może już pluć z polskojęzycznymi na Polskę bo poczuła się Polką, nie wiem czy to okresowe czy nie wytrzymała moralnego ciężaru winy więc ucieka od ponownego startowania. Czy pokuta i żal za grzechy jest szczery to czas pokaże a Pan osądzi. Tego się domagałes?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 16:37  
Cytuj
A mówiłam że dowiemy się dla kogo jest ten film, dla reformatorów i utrwalaczy odmiennych stanów świadomości na prowincji cool girl

Kościół można reformować jako całokształt, który na chwilę obecną jest zgniły i śmierdzący. Reżyserzy czy księża to jednostki. Jednostki można zamknąć w więzieniach, a kościół zostanie i będzie produkował kolejnych dewiantów. Bo jest to organizacja przestępcza mająca na swoim koncie więcej gwałtów, morderstw, oszustw finansowych, grabieży i wpływów niż jakakolwiek inna mafia na świecie.



Obrazek


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1765
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 16:58  
Cytuj
Dalej pierdzielicie o byle czym, a nikogo nie interesuje jak lokalne pisiory Was dymają, pomijając szeroki aspekt wkraczania w ludzką prywatność i narzucanie swoich wizji to patrząc ze strony ekonomicznej kino jest miejskie, jeśli zarządca kina dobrowolnie zrezygnował z kasowego filmu powinien odpowiedzieć za niegospodarność...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 17:46  
Cytuj
Obrazek


CYTAT (art2deco)
Wielu mi dziękuje w PW


A świstak siedzi i zawija je w te sreberka
A publicznie każdy wie że to proprawicowi polityczny trolling

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10401
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 19:34  
Cytuj
Żeby tylko wszyscy, cały postępowy świat wie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 165
Dołączył: 28 Marz 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 19:47  
Cytuj
Prawica też jest postępowa.

Wszelkie dewiacje złe ale o pedofilstwie kleryków milczmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 20:06  
Cytuj
CYTAT
A mówiłam że dowiemy się dla kogo jest ten film, dla reformatorów i utrwalaczy odmiennych stanów świadomości na prowincji cool girl

Kościół można reformować jako całokształt, który na chwilę obecną jest zgniły i śmierdzący. Reżyserzy czy księża to jednostki. Jednostki można zamknąć w więzieniach, a kościół zostanie i będzie produkował kolejnych dewiantów. Bo jest to organizacja przestępcza mająca na swoim koncie więcej gwałtów, morderstw, oszustw finansowych, grabieży i wpływów niż jakakolwiek inna mafia na świecie.



Obrazek




Madziu powtarzasz głupoty powielane specjalnie dla was, w tym filmie mało jest o księżach pedofilach co najwyżej o księżach, którzy byli wykorzystywani i sadystycznie wychowywani. Za to dużo jest o mamonie i innych grzeszkach umiech

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Paź 2018r. 22:15  
Cytuj
CYTAT (rsta)
Uwierz mi, że ksiądz nie lubi słuchać spowiedzi.

Wierzę szanownemu księdzu bo przecież jak przyjdzie stary mocher to aż nie chce się słuchać ale młode kobiety czy mężczyźni to uszy wydłużają się jak zającowi z ciekawości.
CYTAT (rsta)
Natomiast jest to sakrament w którym działa sam Jezus Chrystus.

Znowu ksiądz jakieś katechezy próbuje prowadzić na publicznym forum.
CYTAT (rsta)
Oczyszczenie człowieka następuje w sakramencie pokuty, a nie na sali kinowej.

Którą zadaje jakiś facet w czarnej sukience do ziemi i fioletowym szalikiem przewieszonym przez ramiona? Ciekawa teoria,,,,,,to może by tak morderców, gwałcicieli i całą resztę też tak oczyścił a świat byłby wtedy rajem?
CYTAT (rsta)
Czy nie dziwne to jest, że teraz wypowiadają się ateiści i ludzie małej wiary o tym jak ma wyglądać Kościół w Polsce..?

Na jakiej podstawie szanowny ksiądz wyciągnął takie wnioski? Na kościół w Polsce płacą wszyscy podatnicy bez względu na wyznanie co daje prawo to wypowiadania się w tej kwestii. Fundusz kościelny utworzyli tak bardzo znienawidzeni przez kościól komuniści na mocy art. 8 ustawy z 20 marca 1950 roku czyli niespełna pięć lat po II wojnie światowej.
CYTAT (rsta)
Więc dolączcie nauczycieli, reżyserów, artystów, homoseksualistów i inne grupy do tej listy.
Właściwie wszystkie grupy społeczne i nie tylko..

Czyli mam rozumieć,że księżą można bo inne grupy społeczne też tak robią? czy ksiądz nie powinien świecić przykładem jak na przykład bracia zakonni, którzy nie maja takich grzechów na sumieniu? Ja przynajmniej nie słyszałem aby pedofilem był jakikolwiek zakonnik.
CYTAT (rsta)
Masz jakieś statystyki?
Czy tylko opierasz się na plotkach?

Z braku konkretów rzuca szanowny ksiądz standardowe pytania o statystyki byle postawić swoją racje, a jakie statystyki i realne fakty ma ksiądz na istnienie Boga, może jakieś dowody naukowe czy tylko domysły?
CYTAT (rsta)
Chyba słyszysz to, co chcesz usłyszeć

Nie to Wy księża wmawiacie nam swoje racie i chcecie abyśny żyli pod Wasze dyktando,,,,nawet co na niektórych Wam się to udało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2018r. 07:21  
Cytuj
Feniks piszesz takie brednie, bo nie znasz podstaw wiary.

A jeżeli chodzi o grzechy księży to ja również je potępiam i nie daję usprawiedliwienia na nie.

Chodzi o to, że Wy najeżdzacie tylko na księży, nie widząc problemu o wiele szerzej.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3088
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2018r. 08:56  
Cytuj
@rsta powszechną praktyką jest wytykanie grzechow przez kler. Problem jest że sami się wyswiecają ganiąc parafian i ludzi niewierzących. Wytykają innym zarazem ukrywając swoje nikczemne brudny. Poczucie winy jest tak istotne w KK. Szkoda tylko że sami nie są skłonni do autokrytyki. Ne są w stanie i nie chcą się oczyścić w strachu przed utratą autorytetu.

W innych środowiskach pedofil jest automatycznie napiętnowany. W środowisku kościelnym pedofil automatycznie znajduje grono obrońców. Watykan nakazuje ofiary uciszać a zboczeńca przenosić do nowej parafii.

Najlepiej rozmywać temat i mówć że w innych środowiskach też są przypadku. Tylko zastanówmy się czyim zadaniem jest świecić przykładem?

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 6 7 8 9 10 11 12 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »