NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Film "Kler",
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:34  
Cytuj
CYTAT (rsta)
A może ten kler, to odwrócenie uwagi od problemu w innym środowisku..?

Boli księdza prawda i szuka dziwnych usprawiedliwień.
CYTAT (rsta)
Konkretnie, ile przypadków?

Niech szanowny ksiądz się wysili i sam poszuka, wystarczy wpisać w wyszukiwarce "mapa kościelnej pedofilii" i tam ksiądz znajdzie wszystko ofiary duchownych, zgłoszenia osób poszkodowanych, skazani/sprawy zakończone wyrokiem, oraz sprawy opisane w mediach.
CYTAT (rsta)
Bardzo dobrze byłoby gdyby nawet żadna grzeszna myśl księdzu po głowie nie przeszła, ale niestety żaden ksiądz nie jest wolny od pokus, nawet tych najgorszych.

To ma Was księży usprawiedliwiać? Jako osoby duchowne powinniście dawać przykład godnego postępowania. Co to za pasterz co wabi wilki na swoje owce?
Kolejny raz pytam się księdza, dlaczego nie ma takich problemów u braci zakonnych? Dlaczego Oni mogą przykładnie się prowadzić a Wy księża nie możecie?
CYTAT (rsta)
A na różne pokusy jest jeszcze bardziej narażony, bo sztan chce go zniszczyć.

Jest tak samo narażony jak każdy inny człowiek a nie bardzie,sam ksiądz pisał, że nie jesteście jakimiś nadczłowiekami tylko jednymi z nas i tak czy człowieka nie chce zniszczyć
CYTAT (rsta)
Ale każdy przypadek pedofilii powinien być surowo karany.

Powtarza się szanowny ksiądz aż nie miło. Lepiej nich ksiądz wytłumaczy dlaczego kościół broni przed odpowiedzialnością swoich kapłanów próbując tuszować te sprawy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:42  
Cytuj
Za dużo księża maja czasu wolnego i do tego pieniędzy , a jak każdy wie czas wolny i pieniądze sprzyjają zachowaniu się nie tym co do nich należy ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 10:54  
Cytuj
I skąd Wy to wszystko wiecie, ile czasu ksiądz na co przeznacza?
Podglądacie ich?

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
GRZ
GRZ
GRZ
Posty: 422
Dołączył: 23 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 11:04  
Cytuj
CYTAT
I skąd Wy to wszystko wiecie, ile czasu ksiądz na co przeznacza?
Podglądacie ich?


Nie trzeba podglądać, aby widzieć, że ksiądz (przeciętny) raczej zapracowany nie jest. Posiłek ma podany, posprząta gosposia, dzieci nie ma. Problemy finansowe go nie dotyczą. Za wiele obowiązków i odpowiedzialności, a co za tym idzie stresu przeciętnego księdza nie spotyka w życiu. To są takie "wieczne dzieci".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1110
Dołączył: 20 Maja 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 11:07  
Cytuj
CYTAT (rsta)
I skąd Wy to wszystko wiecie, ile czasu ksiądz na co przeznacza?
Podglądacie ich?

Zapoznał się ksiadz z mapą? Same konkrety bez sciemy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 14:21  
Cytuj
Najwiciej to na u uciechy zaraz po przeliczeniu datków niedzielnych

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 16:47  
Cytuj
CYTAT
O nazwanie dziecka ku.....

Czyli według art2deco w całej sprawie najważniejsze jest aby Michałkiewicz inaczej beształ sędzinę. Księdzu oprawcy nieletniej nie należy się besztanie.



Strasznie się namęczyłeś żeby tak wnioskować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 17:31  
Cytuj
Wcale. Twój przekaz był tak prosty i kłujący w oczy i logikę że od razu nabrałem obrzydzenia.

Bronić kogoś kto w taki sposób wypowiada się na tle takiej zbrodni. Trzeba mieć nie równo pod sufitem.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 17:44  
Cytuj
@rsta

"A może ten kler, to odwrócenie uwagi od problemu w innym środowisku..?"

A może wszystko co tutaj piszesz to próba odwrócenia uwagi od problemu w TYM środowisku?

"Ogóle Michalkiewicz mówi rozsądnie, tu jednak zrobił wtopę."

Jakby Twoją córkę albo matkę porównał do k...y to też by była "wtopa"? Jeśli Twoja córka albo matka miała na koncie 4 próby samobójcze to też by była "wtopa"?
Jeśli Twoja córka albo matka była by przez kilka miesięcy gwałcona to też by była "wtopa"?

"Ukamienować go teraz trzeba?"

Chłopie. Napier...sz we wszystkich wątkach o tym, że zło czai się we wróżbach andrzejkowych i tym podobne bzdury, a w momencie kiedy koleś praktycznie nazywa KU..Ą dziecko po kilku próbach samobójczych, przez kilka miesięcy gwałcone przez księdza to u Ciebie pojawia się nagle WYROZUMIAŁOŚĆ.

Ty nie masz problemu z tym, że ksiądz wpycha dziewczynkom palce do pochwy, a prokurator Piotrowicz pieje o "zdolnościach terapeutycznych" i ciumkaniu, ale masz problem z dyniami na Halloween.

"Na pewno to nie jest przemysł a pojedyncze przypadki."

NIE PRZEMYSŁ 1. Do 2013 mogłeś w Watykanie brać do łóżka 12-latki i największym problemem było to, że BEZ ŚLUBU. Bo ślub można było wziąć od 14. Czyli seks można uprawiać od 12, ale lepiej od 14, bo inaczej grzech. Ale to się zawsze można wyspowiadać, ewentualnie powiedzieć, że to "ona mnie wciągnęła".

NIE PRZEMYSŁ 2. Arcybiskup Michalik najpierw mówi, że Krawiecka (osoba, która pojechała do niego poinformować o sytuacji z księdzem z Tylawy) rzuca oszczerstwa, a po tym jak w Tylawie robi się głośno w związku z oskarżeniami o pedofilie pisze list do wiernych w którym nazywa księdza-pedofila gorliwym kapłanem, do którego nie ma zastrzeżeń.

Oprócz tego Michalik zasłynął "ono lgnie, drugiego człowieka wciąga".

NIE PRZEMYSŁ 3.Nie mogło być mowy o ekstradycji arcybiskupa pedofila Wesołowskiego do Polski. Bo takiej umowy z Watykanem nie ma. I dlatego będzie sądzony w Watykanie.

Ktoś wie jaka jest kara za pedofilię w Watykanie? Bo nie mogę nic znaleźć. A gdzieś się chyba kiedyś natknąłem na informację, że to generalne nie jest przestępstwo i księża są sądzeni bardziej za złamanie ślubów czystości i na tej podstawie wydalani ze stanu duchownego.

NIE PRZEMYSŁ 4. W latach 1996-1998 ojciec Rene Bissey molestował 11 dzieciaków i dostał za to 8 lat.
W związku z tym biskup Pierre Pican dostał 3 miesiące w zawieszeniu ponieważ wiedział o Bissey'u i nikogo o tym nie poinformował. Pican powiedział, że wiedział o pedofilii Bissey, ale podkreślił, że teraz zachowałby się identycznie.

Typowa pedofilska sytuacja.

Co nie jest już takie typowe i wskazuje na PRZEMYSŁ jest list jaki biskup Pierre Pican otrzymał od kardynała Castrillona Hoyosa. Otóż Castrillon Hoyos napisał list do Pierre'a Picana w którym napisał:"Jestem zadowolony, że mam brata biskupa, który na oczach historii i biskupów całego świata wybrał więzienie zamiast wydania księdza."

Krótko mówiąc Pierre Pican to prawdziwy git, a nie jakiś frajer co się przy byle okazji rozpruje i kumpli sprzeda.

Co ciekawe kardynał Castrillon Hoyos twierdzi, że pokazywał i konsultował list pochwalny wysłany do Picana Janu Pawłowi II i ten zaaprobował wysłanie go do biskupów na całym świecie (kopie listu trafiły nie tylko do Picana, ale do wielu biskupów, którzy być może nie wiedzieliby jak się zachować w takiej sytuacji).

Między innymi stąd wzięło się popularne na Zachodzie przekonanie, że Jan Paweł II doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że księża d..czą dzieci. Ale w Polsce znany jest bardziej z brawurowego wykonania "Barki".

rsta - jak będziesz chciał więcej przykładów z Polski i całego świata wskazujących na Przemysł to wrzucę Ci tutaj więcej tego. Tylko powiedz i już piszę.

"A na różne pokusy jest jeszcze bardziej narażony, bo sztan chce go zniszczyć."

Myślę, że trochę źle interpretujesz intencje "sztana". Ja, gdybym był "sztanem" to nie porzucałbym takiego pedofila po jednym "sztosie", tylko pozwalałbym mu zostawać biskupem, arcybiskupem, kardynałem, nuncjuszem. Bo przecież "sztanowi" nie chodzi o to, żeby ktoś przestał po jednym "sztosie" tylko, żeby grzeszył jak najwięcej i nie wymknął się "sztanowi" z łap.

I dlatego taki proboszcz z Tylawy mógł wpaść zaraz po tym jak prawda o jego zdolnościach bioenergetycznych wyszła na jaw. Ale "sztan" miał go w swojej opiece i wysłał mu Michalika i Piotrowicza. I na chwilę proboszcz palec w pochwie = ciumek był bezpieczny.

art2deco w kontekście Piotrowicza napisała " 2001 to jeszcze czasy Komuny?" Jak zwykle nie wiadomo o ch.. chodzi w jej insynuacjach (stara dobra Goebbelsowsko-Kaczyńska szkoła), ale zakładam, że wg niej 2001 to głęboka komuna. Bo wiadomo, że komuna runęła w 2015 (chociaż wg PISu chyba nadal jeszcze nie runęła - już się gubię w tych ich teoriach niczym Morawiecki w swoich poglądach) i Piotrowicz "komunistycznym prokuratorem był". Tylko, że w czasach kiedy sprawa księdza z Tylawy wyszła na jaw w Polsce rządziła AWS w skład której wchodziło kilka ugrupowań, z których największe to: Ruch Społeczny Akcja Wyborcza Solidarność, Porozumienie Polskich Chrześcijańskich Demokratów i Zjednoczenie Chrześcijańsko-Narodowe. Za rządów AWS (1997-2001 ministrami sprawiedliwości były takie komuchy jak: Hanna Suchocka, poległy (PULL UP! PULL UP! TERRAIN AHEAD! TERRAIN AHEAD!)Lech Kaczyński i Stanisław Iwanicki.

Ale potem AWS przegrało wybory i proboszcz dostał wyrok. A Piotrowicz odnalazł się w PISie. art2deco w jakimś wątku pisała o tym, że Piotrowicz "odpokutował już swoje bycie komunistycznym prokuratorem". Jestem nawet pewien, że wiem w jaki sposób.


Wróćmy do rsta:

"chcę Wam uświadomić, że ksiądz to nie ideał.."

Prorok czy co? O czym jest ten temat?


rsta o księżach.

"Podglądacie ich?"

GRZ o księżach.

"To są takie "wieczne dzieci"."

Ile Ty masz lat rsta?


rsta napisał (o zgłaszaniu pedofilów na policję):

"Ty mówisz, że tak byś zrobił, patrząc na to z dystansu.
A co na to inni?
Czy za każde przestępstwo wydalibyście swoje dziecko czy kogoś z rodziny pod sąd?
"

Jest w tym trochę prawdy co pisze rsta. Myślę, że większość matek chroni swoje dzieci. Z ojcami już jest chyba inaczej.

Podobnie do rsta argumentował kardynał Castrillon Hoyos. (te same wytyczne?) W 1999 napisał do biskupów "bądźcie ojcami dla swoich księży, nie policjantów". Pisał o "specjalnych więziach łączących biskupów i księży". Zdaje się, że o tym jest polski film z 2018 pod tytułem "Kler".

Ale jeśli księża są dla biskupów SYNAMI to kim są dzieci gwałcone przez tych SYNÓW? Ku...mi jak chce tego Michalkiewicz i art2deco?

rsta - czy mi się wydaje czy Ty próbujesz nas przekonać, że KLER z różnych powodów próbuje ukryć pedofilię w swoich szeregach?

rsta napisał:

"Jestem przeciwny tuszowaniu i ukrywaniu pedofilów, ale nie można każdego oskarżać bez odpowiednich podstaw."

Sam cały czas oskarżasz. Piszesz coś w stylu, że we wszystkich środowiskach (kominiarzy, dekarzy, wyplataczy koszyków, a zwłaszcza reżyserów) występuje pedofilia i te grupy chowają swoich pedofilii. Trudno nawet z tym polemizować w jakiś rozsądny sposób.

Cały czas piszesz o statystykach. Nie wiem czy coś napisałeś o mapie księży pedofilów. Nie mogę Ci podać statystyk, bo gdybym chciał się posiłkować rejestrem pedofili i gwałcicieli to wychodzi mi, że wśród księży jest ich 0 %. Słownie ZERO PROCENT. Nie chcę też występować do Episkopatu o takie informacje, bo wiadomo, że to nie frajerzy i się nie rozprują i SYNÓW nie sprzedadzą.

Dlatego powiem Ci jak to wygląda w mojej okolicy, chociaż dane będą zapewne nie pełne dlatego proszę o skorygowanie osoby, które mają większą wiedzę.

Z ostatnich kilku lat pamiętam 5 przypadków pedofilii. Trener piłkarski, pedofil na gościnnych występach (przyjechał nie pamiętam skąd i wynajął pokój w Metalowcu - może nawet ksiądz?), stalowowolski pedofil "z Pysznicy", ksiądz z Lipy i ksiądz z 7 o którym się mówi już od czerwca czy lipca bodajże, ale o którym nie ma żadnych informacji nigdzie, więc może nawet fake news. Jeśli nie fake news to wychodzi, że 40% pedofili z okolicy to księża. Jeśli fake news to 25 %. Procent reżyserów gwałcących w okolicy 0.

Nie wiem w jakich kręgach Ty się obracasz, ale moje dziecko prędzej spotka księdza-pedofila niż reżysera-pedofila.

Tak czytam to co piszesz rsta i się zastanawiam po co?

Znasz jakichś pedofili, ale nie możesz o tym powiedzieć, bo wydaje Ci się, że musisz ich chronić?


P.S. Odnośnie art2deco broniącej Piotrowicza, Michalkiewicza, ale nie broniącej gwałconego dziecka porównywanego do ku..w.

George Orwell powiedział, że "Ku..a zawsze będzie ku..ą." Ale Jezus miał w tej kwestii odmienne zdanie.

art2deco, może w swoim wklejkowym geniuszu potrafisz odpowiedzieć na takie egzystencjalne pytanie:

Ile razy trzeba się sku...ić, żeby w końcu powiedzieć "dość"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 17:46  
Cytuj
Michalkiewicz to qrwa. Nie dziwi mnie, że go bronisz Madziu.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 18:09  
Cytuj
Michalkiewicza można było na dwa różne sposoby zrozumieć:
- obrażenie gwałconego dziecka - wypowiedź skandaliczna,
- możliwość nadużywania tego typu wyroków - i wyszla wtopa.

A każdy z nas może to odczytać inaczej.

Nie wiem jaka była jego intencja.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Wcale. Twój przekaz był tak prosty i kłujący w oczy i logikę że od razu nabrałem obrzydzenia.

Bronić kogoś kto w taki sposób wypowiada się na tle takiej zbrodni. Trzeba mieć nie równo pod sufitem.



Znany publicysta Michalkiewicz wysyłając sędziego, kobietę do weterynarza (sic!) to wiedział co się stanie?

Domyśliłeś się już jak on ją nazwał?


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 18:24  
Cytuj
@ rsta

Brawo. Jestem pod wrażeniem. Michalkiewicz - prawnik, podobno znakomity, publicysta, geniusz niczym art2deco nie potrafi przekazać informacji o "możliwość nadużywania tego typu wyroków", bez porównania ofiary do k..wy.

"Nie wiem jaka była jego intencja."

Ja Ci powiem. Chciał nazwać gwałcone dziecko k..wą i nazwał. Echo Michalikowych patoli co wciągają człowieka w pedofilię.

A teraz art2deco i rsta dwoją się i troją, żeby przekonać nas, że musiał nazwać osobę po 4 próbach samobójczych k..wą, bo inaczej nikt nie zrozumiałby "możliwości nadużywania tego typu wyroków".

Jaka jest Twoja intencja rsta?

Chronić SYNA? Czy gwałconą 13-letnią k..wę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 18:35  
Cytuj
Klemensie?

PS
polskojezycznyzpolski, tobą zajmę się później, możesz pozostawić nam przestrzeń bez spamowania? Dzięki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 18:54  
Cytuj
Art2deco b+r+z+y+d+z+e się takimi jak ty i michałkiewicz. Nic sensownego nie wnosisz.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 19:08  
Cytuj
Ty nie bądź taki obrzydliwy na dewiantów tylko pomyśl i odpowiedz. Byleś jak dotąd bardzo werbalny w tym temacie (i innych o KK).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 19:26  
Cytuj
@ art2deco

Cieszę się, że wreszcie mnie zauważyłaś.

Zrozumiałaś już teorię ewolucji?

Możesz napisać coś o "dziwnych koneksjach pedofila z Pysznicy"?

Napisałaś:
"możesz pozostawić nam przestrzeń bez spamowania?"

Widzisz art2deco, jakiś czas temu pisałem o znajomej Lucka od Sieg Heil i jakoś szybko zniknęłaś z tych tematów i zaczęłaś swój spam/wklejki/GWNO medialne w innych tematach. Jak byłem na forum to ty udzielałaś się w innych tematach. Po czym ja przestałem się udzielać na forum, ale ty od czasu do czasu zaczęłaś wspominać o mnie w jakichś z d... wziętych, nie powiązanych ze mną tematach. Ale stwierdziłem, że za pier...nie ci płacą to sobie pisz.

Ale potem pojawił się temat filmu KLER, a wraz z nim obrońcy obrońców pedofili: cdn.., art2deco, rsta, mirek777 (który dziwnie zamilkł, bo może sumienie go ruszyło i uznał, że nie chce być z tym gnojem kojarzony, a może to tylko twoje drugie konto i uznałaś, że durne memy w tym temacie nie przejdą) i stwierdziłem K... NIE!


"spamowania"

Masz na koncie prawie 4000 postów-wklejek z których nic nie wynika oprócz "Głosujcie na PIS". Nie wiesz o tym mieście nic oprócz tego co wyczytasz w necie. Połowa twoich postów to bełkot. Nie odpowiadasz na zadawane pytania. Jak nie wiesz co napisać to znikasz z postu i zaczynasz wklejać w innym.

Ja mam tych postów z 10, na wcześniejszym miałem ze 100-120 pewnie. To sobie odpowiedz kto spamuje.

hernan dzikus napisał:

"Czy chcecie powiedzieć, że był tutaj w stalowej ksiądz podejrzany o te chore klimaty??? kiedy to było? i dlaczego ludzie nie piszecie o tym w jakimś konkretnym tytule wątku (tylko o filmie). Przecież każdy rodzic chciałby to wiedzieć."

Odpowiedź art2deco:

"No proszę jak się kreci kabarecik pomocnej reki dla ofiar kleru."

I wklejka o PO.

Po co Ty udajesz, że to jest dyskusja skoro tak naprawdę chodzi o to, żebyś wkleiła jak najwięcej pro-PISowskich wklejek?


"polskojezycznyzpolski"

Przypomnij mi skąd piszesz polskojęzyczna-transgenderowa-art2deco.


"tobą zajmę się później"

Czekam. Chociaż obstawiam, że znikniesz z tematu.

Chociaż nie, wkleisz coś w stylu:

"Nie trzeba było długo czekać. W Szwecji protest katolików w sprawie parady równości został rozwiązany. Policja twierdziła, że nie mieli oficjalnej zgody. Ksiądz Sven Godson powiedział, że w takiej sprawie nie potrzeba zgody. Wszystkiemu z uśmiechem przyglądał się imigrant Abdul Mahmad. Czy chrześcijańska Europa, wobec napływu i chęci przezwyciężenia jakże nie obcych niektórym środowiskom do dziś nie podniesionym z kolan, w resortowych sotniach pogrążonych ot tak z kieszeni Sorosa lobby, któremu obce są wstyd i patriotyzm znajdzie ten płomień który strawi to co w USA nazywane jest już po imieniu, a w oczach zgniłego Zachodu, nie bez kozery wynika z melodramatycznych przemówień Jandy i Trzaskalali. Ktoś powie dlaczego. Ja powiem oby nie."

Kasa musi się zgadzać.

I jeszcze pytanie, które może umknąć w natłoku GWNA medialnego.

Ile razy trzeba się sku...ić, żeby w końcu powiedzieć "dość"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 19:29  
Cytuj
Klemensie?

PS

spamer

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 375
Dołączył: 5 Paź 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 19:31  
Cytuj
@art2deco

Skrócę ci.

Możesz napisać coś o "dziwnych koneksjach pedofila z Pysznicy"?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:10  
Cytuj
:-) A mówiłam dla kogo jest ten film zarumieniony

Wracając do Klemensa,,,,
Zawsze zadziwia mnie różnica wyników analizy tendencyjnie-emocjonalnej i przyczynowo-skutkowej. Ty cytowałeś co powiedział a ja napisałam o tym co mogło spowodować to, co powiedział. Wyraźnie i jednoznacznie cool girl

Co myślicie o kandydacie.tce na prezydenta Krakowa? Tandem Trzaskającej Rafalali & Rabieja w Warszawie nie dorównuje nawet zarostem. Tu jest tandem jednoosobowy.

https://twitter.com/MatkaPolka_/status/1036306242090815488

Małgosia nie ma wyboru, wygrała cool girl


CYTAT
Michalkiewicza znalazłam i sprawdziłam, to był komentarz do wyroku sędziny z Marsa. Nieprawomocnego i nierealnego do egzekucji. Nerwowa próba stworzenia atrakcyjnego precedensu prawnego - Michalkiewicz to zasugerował i dlatego tak skomentował. Nie komentował faktu (wyrok nieprawomocny, trudno komentować cokolwiek) tylko intencje sędziny i ofiary.
Niepotrzebnie przesadził, mógł bo potrafi z większą finezją od "weterynarza" zarumieniony ją zbesztać. Więc wie więcej i nam to bez ogródek powiedział. Prawo to on zna dobrze umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:26  
Cytuj
CYTAT
a ja napisałam o tym co mogło spowodować to, co powiedział.

Tak art. Dziecko porównywać do k*rw spowodowało molestowanie go przez księdza.

Na ciebie i michalkiewicza ludzi bierze obrzydzenie


Wstawiaj więcej uśmieszkow bo temat jest "smieszny" i ciebie to bawi.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:39  
Cytuj
"Wyłącz TVN na dwa tygodnie i powinno być lepiej..." To rada od innego forumowicza, pomoże.


PS
Wszystkim pomogło.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:45  
Cytuj
CYTAT
"Wyłącz TVN na dwa tygodnie i powinno być lepiej..." To rada od innego forumowicza, pomoże.


PS
Wszystkim pomogło.


Przewidywalna i bez sensowna odpowiedź.
Ale już bez uśmieszków.

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10491
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 20:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 455
Dołączył: 9 Wrz 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2018r. 21:53  
Cytuj
a to wlasnie jak RSTa macie za duzo czasu i pieneidzy
co ''Laska''

https://moto.(...)ng_nitro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 13 14 15 16 17 18 19 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »