NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet lte,
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 21:09  
Cytuj
Mam pytanie dla użytkowników internetu domowego Lte w Stalowej Woli, jakie są wasze opinie odnośnie prędkości , niezawodności, z jakiej firmy posiadacie etc. Bedę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam ok

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 21:09  
Cytuj

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 429
Dołączył: 10 Marz 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2018r. 22:18  
Cytuj
Kazdy mobilny LTE mozna sobie na dobra sprawe w buty wsadzic.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:01  
Cytuj
Ja zastanawiam się nad rezygnacją z korzystania z stałego łącza 20/1.

Do maila rachunków jakiegoś forum czasem aliexpress po co mnie więcej?

Od kilku dni udostępniam sobie z komórki (a2mobile), ściąganie lejka po 15gb kosztuje 5zł. Z tego co widzę, maksymalnie wyczerpię 0.8gb na dobę, a nie siedze na necie codziennie.

Choć ma się pojawić światłowód za 37zł 50/30 i w nocy 100/60 na bloku tylko pytanie po co jak wszystko dziś nielegalne w tym necie, co ja bede ściągałumiech

Na tym a2mobile notuję w zależności od pory dnia 38/18 aż do całkowitego zera np 3/6, na prędkość na pewno też ma miejsce lokalne obciążenie nadajnika, może być że na starych osiedlach będzie lepsze LTE.

I jeszcze jedno, od tych kilku dni, jestem szczęśliwszy, mam więcej czasu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 490
Dołączył: 25 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:10  
Cytuj
Ja mam z playa, jestem zadowolony. Mp3 ściąga się 2do 5 sekund. Filmy na yt oglądam w hd. Dla mnie wystarczające, nie będę wspominał już o mobilności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 472
Dołączył: 27 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 11:52  
Cytuj
Ja mam z Plusa w komórce. Są miejsca gdzie działa fajnie, np w pracy hula aż miło, ale na działce w okolicach oczyszczalni praktycznie stoi. Zależy od miejsca. Jak ktoś lubi jak wszystko sprawnie działa to nie pchał bym się w taki internet do domu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 1 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 13:48  
Cytuj
W t-mobile jest bez limitu, polecam. Poprzednio miałem plusa i tego nie polecam,.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 14:04  
Cytuj
a czy tj takie prawdziwe bez limitu? czy z * a jak z transferem? ile wyciąga mb i w jakiej okolicy stalowej?

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Sty 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Wrz 2018r. 14:32  
Cytuj
Ja mam od roku z Tmobile domowy bez limitu 20 Mbit/s. i czesto sprawdzam prędkość i jestem zadowolony bo na pewno powyżej 15Mbit jest zawsze. Raz było mniej ale mieli awarię nadajnika. Nie doczytałem żeby były ograniczenia (a raczej jestem dociekliwy jeśli chodzi o umowy) w prędkości i nigdy się nie zdażyło ale ja raczej nie pobieram duzo danych.
Miejscowość Pysznica
roueter. huawei też wystarczający. poleca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 07:29  
Cytuj
Tak więc pytanie nie powinno brzmieć czy lte nadaje się zamiast stałego łącza, tylko co w internecie robisz. Stale jest dobre jak dużo oglądasz filmow czy płacisz za netlix itp po prostu generujesz duża ilość danych. Do Facebooka, przeglądania stron, maila czy dostępu do banku nada się lte.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
bax
bax
Posty: 70
Dołączył: 3 Sty 2013r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 08:14  
Cytuj
Korzystam dużo z YouTube , a ogólnie przeglądanie, czytanie... Nie mogę mieć stałego łącza, mam radiowe, ale mój bieżący dostawca co chwile ma jakieś problemy z sygnałem. Dla tego zastanawiam się nad lte.

Bax
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »