NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »
Nowy Temat Odpowiedz
Projektant/ka wnętrz,
Posty: 6
Dołączył: 2 Sie 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 13:02  
Cytuj
Witam,
czy ktoś korzystał z usług projektanta wnętrz? Czy warto wynająć taką osobę, do zaprojektowania ok. 110m2 domu parterowego? Czy może ktoś polecić kogoś sprawdzonego? Jaki jest koszt takiej usługi i czas oczekiwania na realizację zamówienia?
Dziękuję za odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 13:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 306
Dołączył: 24 Lis 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 29 Sie 2018r. 23:13  
Cytuj
Warto.
Zaplacisz 7-10 tys.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 10:48  
Cytuj
CYTAT
Warto.
Zaplacisz 7-10 tys.


Moim zdaniem to zależy umiech

Jeśli nie masz chęci,czasu się tym zajmować to zasadniczo warto. Dostaniesz wykończenie wg aktualnego wzornictwa.

Samemu, trzeba poświęcić sporo czasu żeby się wdrożyć bo oferta rozwiązań jest bardzo bogata a i rozpiętość cenowa jest niesamowita.

Myśle że znajdziesz dobre oferty projektantów za 3-4tyś zł na lokalnym rynku

Ja natomiast nie mógłbym! Sam najlepiej wiem, czego oczekuje w moim domu i żaden projektant nie wymyśli tego lepiej smiech2 Nie dałbym komuś takiej kasy za ideowe rysunki, max 1000zł za naprawdę dobrą pracę.
Bo musisz wiedzieć, że ilość absorbowania Twojej uwagi, roboty posiadając taki projekt nie zmniejsza się radykalnie.
Niestety, robiąc samemu nie uzyskasz szacunku u znajomych, w ludziach słowo "robił mi projektant" budzi szacunek haha

Uprzedzam, że jeszcze nie słyszałem o idealnym projekcie, od osób, które takie coś kupiły. Zawsze trafia się jakiś bubel, nie jeden i nie dwa, kiepskie rozwiązanie detali.

W czasach, gdzie podróż do głupiej Ikei trwa 1.5h, gdzie można zobaczyć setki perfekcyjnych, doskonałych aranżacji kopiuj-wklej praca projektata wnętrz wydaje się być pod mocnym znakiem zapytania. Lepiej! W TV jest dziesiątki programów, a nawet tematyczne kanały dot projektowania wnętrz, gdzie wszystko jest podane na tacy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 121
Dołączył: 5 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sie 2018r. 12:32  
Cytuj
Polecam Agnieszka Majewska Deko
Urządziła nasze mieszkanko, jestem mega zadowolona!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Budowa i remonty »