NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Urząd Miasta usuwa negatywne komentarze na FB,
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 00:00  
Cytuj
Witam


Czy ktoś widzi jakieś dobre zmiany w tym mieście???? Pytam poważnie! To nie fejk!!!! Co nas doprowadziło do rozwoju???? Jak miasto się rozwinęło, albo zyskało na dochodach????


PS nie pytam o ławkę zakochanych,siłownię, skate park, błonia, park linowy, basen w parku, czy raczej taplarnię dla maluchów, grzybek, którego nie ma, doniczki na Wojska Polskiego,zraszacze w upalne dni, lodowisko, wypożyczalnie rowerów na różnych osiedlach, itp, pierdoły, bo to zabawki dla małych dzieci!!!! Pytam o inwestycje w mieście w ciągu ostatnich lat !!!!

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 00:00  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1578
Dołączył: 20 Wrz 2012r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 00:42  
Cytuj
CYTAT
Witam


Czy ktoś widzi jakieś dobre zmiany w tym mieście???? Pytam poważnie! To nie fejk!!!! Co nas doprowadziło do rozwoju???? Jak miasto się rozwinęło, albo zyskało na dochodach????


PS nie pytam o ławkę zakochanych,siłownię, skate park, błonia, park linowy, basen w parku, czy raczej taplarnię dla maluchów, grzybek, którego nie ma, doniczki na Wojska Polskiego,zraszacze w upalne dni, lodowisko, wypożyczalnie rowerów na różnych osiedlach, itp, pierdoły, bo to zabawki dla małych dzieci!!!! Pytam o inwestycje w mieście w ciągu ostatnich lat !!!!

Pozdrawiam


Zainwestowano w art2deco / cdn.. i inne widoczne teraz media internetowe zarumieniony

https://img5.dmty.pl//uploads/201511/1448366582_pi03yt_600.jpg
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 737
Dołączył: 15 Lut 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 00:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Witam


Czy ktoś widzi jakieś dobre zmiany w tym mieście???? Pytam poważnie! To nie fejk!!!! Co nas doprowadziło do rozwoju???? Jak miasto się rozwinęło, albo zyskało na dochodach????


PS nie pytam o ławkę zakochanych,siłownię, skate park, błonia, park linowy, basen w parku, czy raczej taplarnię dla maluchów, grzybek, którego nie ma, doniczki na Wojska Polskiego,zraszacze w upalne dni, lodowisko, wypożyczalnie rowerów na różnych osiedlach, itp, pierdoły, bo to zabawki dla małych dzieci!!!! Pytam o inwestycje w mieście w ciągu ostatnich lat !!!!

Pozdrawiam


Zainwestowano w art2deco / cdn.. i inne widoczne teraz media internetowe zarumieniony



Witam



To wszyscy wiedzą/widzą/czytają.......


Piszmy o rozwoju, a nie trolowaniu!!!!!


Pozdrawiam


PS żłobek na plus!!!!!

coś pozytywnego znalazłem.... A Wy?????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
S T W 24 to opozycja? To jak określić stalowemiasto i stalowke . net umiech

Przybudówki władzy?




a co to jest, obiektywne źródło wiadomości? prosze pokusić się o odpowiedź tak lub nie, a nie odpowiadać inną sugestią


Dla mnie S T W 24 jest najbardziej obiektywnym medium w Stalowej Woli.

CYTAT
arte możesz zadac oficjalne pytania na pismie na wiekszosc pytan do urzędu miasta zwlaszcza jesli chodzi o wydawanie pieniędzy a ty zwyczajnie prowadzisz kampanie wyborcza nowoczeswne i platformy


Pytania są zadawane, oficjalnie i albo Lucek przesuwa termin odpowiedzi na po wyborach albo nie odpowiada. Poszukaj profilu "Nasze Miasto" na FB zobaczysz pisma.

CYTAT
Gdyby rządziła w mieście PO to wpadliby antyterroryści o 6 rano i wyrwali komentującemu laptopa z rąk, a jak mama nagrywałaby takie zajćie to dostałaby kopa od tajniaka w kominiarce. Wychodząc podpaliliby budkę pod blokiem i przy okazji aresztowaliby kilku podblokowych kiboli znajdując u nich widelec.


Zapomniałeś o Igorze Stachowiaku? Poczytaj co robiła Policja z tymi co filmowali i co zrobili samemu Stachowiakowi. Nie ma znaczenia czy to PO czy PiS.

CYTAT
A po medialnej inwigilacji Błoni,,,, odkryliby tam ukryty schron faszystów planujących za kilkadziesiąt lat skok na koryto. https://www.youtube.com/watch?v=uYbALh1oKQE


Gdzie tam w tym błocie ukryjesz bunkier umiech Potopiliby się umiech

CYTAT
Witam


Czy ktoś widzi jakieś dobre zmiany w tym mieście???? Pytam poważnie! To nie fejk!!!! Co nas doprowadziło do rozwoju???? Jak miasto się rozwinęło, albo zyskało na dochodach????


PS nie pytam o ławkę zakochanych,siłownię, skate park, błonia, park linowy, basen w parku, czy raczej taplarnię dla maluchów, grzybek, którego nie ma, doniczki na Wojska Polskiego,zraszacze w upalne dni, lodowisko, wypożyczalnie rowerów na różnych osiedlach, itp, pierdoły, bo to zabawki dla małych dzieci!!!! Pytam o inwestycje w mieście w ciągu ostatnich lat !!!!

Pozdrawiam


Żłobek, i ten tunel łączący Solidarności z Energetyków. No i to tyle. 4 lata w piach.



Moderowano przez: magpie
4 posty jeden pod drugim pod rząd to przesada. Proszę edytować swoje wypowiedzi, a nie nabijać posty!

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 4 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 07:50  
Cytuj
Ja gdybym miał przeprowadzać się do nowego miasta to w pierwszej kojelności sprawdziłbym , czy nie jest zadłuzone. Drugie to czy nie wycina drzew i nie robi żadnych placów zabaw, bo nie znosze głośnych dzieciaków. Najlepiej jak zamyka żłobki bo wiadomo, że nowa chołota się nie będzie sprowadzać. Dobrze by było gdyby gasił oświetlenie przed kościołami to i stare baby dadzą sobie spokój i się wyniosą gdzie indziej. A na koniec to sprawdzam czy prezydent jest alkoholikiem i sporadycznie pojawia się w pracy , bo zawsze mam gwarancje, że będę miał się z kim napić w ulubionej knajpie. Może być też gej celebryta, bo wiadomo, że nie zrobi nic dla rodzin, albo ktoś za zarzutami prokuratorskimi , bo wiadomo, że jak sam kreci lody to i drugiemu da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 270
Dołączył: 15 Lip 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 07:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
S T W 24 to opozycja? To jak określić stalowemiasto i stalowke . net umiech

Przybudówki władzy?




a co to jest, obiektywne źródło wiadomości? prosze pokusić się o odpowiedź tak lub nie, a nie odpowiadać inną sugestią


Dla mnie S T W 24 jest najbardziej obiektywnym medium w Stalowej Woli.


Jeśli lubisz być manipulowany, to ok, może być najlepsze źródło. Jestem przekonany że każdy stosuje jakieś techniki manipulacji, ale żeby iść tak na żywca jak st w24 to nikt nie idzie. A przepraszam, idzie jeszcze profil kandydata Szymonika, ktory niewygodne pytania też usunał, tak samo jak i zniknęły wypowiedzi na tematy, ktore poruszył, a były to odpowiedzi od osoby będącej w temacie który poruszył sam kandydat. Ktoś kto chce organizować debatę, a takie chęci ma s24 to powinien stosować jakieś pozory bycia obiektywnym, a tu totalnie nie kryją się z tym. Więc już na dzien dobry, taka debata nie ma sensu, tym bardziej że jak napisali obecny prezydent ma udowodnić że to co robił przez 4 lata jest słuszne, a kandydat na prezydenta ma podważyć. HEHE co to za debata? Gdzie miejsce na program na następne 5 lat? Jeśli obecny kierunek jest zły, to jaki na przyszłość? I tu jest cisza i cenzura

I pamiętaj o jeszcze jednym. Ci ludzie protestują przeciw łamaniu konstytucji, stoją z kartonami, chodzą po pomnikach, a tymczasem sami łamią na oczach innych tą konstytucję, jak jest wolność wypowiedzi

Zrobisz jak uważasz, zresztą jak każdy tylko nie mów po wyborach jak dojdą do władzy że nie wiedziałeś. Celem tego postu było opisanie sytuacji ktora ma obecnie miejsce. Wnioski każdy sam moze wyciągnąć bez przekonywania w jedną czy w druga stronę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 08:59  
Cytuj
Andrzejek:

CYTAT
Dla mnie S T W 24 jest najbardziej obiektywnym medium w Stalowej Woli.


Radzę zapoznać się z wypowiedzią Pana Witolda Adamskiego umieszczoną na jego fb, człowieka znanego i szanowanego

cytuję:

"Tak działa profesjonalnie cenzura na portalu s t w 24, który ma aspiracje do prowadzenia debaty w naszym mieście...
Po lewej jest wiadomość, po prawej nie ma po paru minutach.
Opozycji jak będzie iść z kartonem pod sąd protestować w obronie konstytucji, proponuję napisać sobie na nim Konstytucja art 54 pkt 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. Zaklejcie sobie usta taśmą z napisem s t w 24

Pozdrawiam"

a oto dowód:

Obrazek

i

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10486
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Wrz 2018r. 18:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

A po medialnej inwigilacji Błoni,,,, odkryliby tam ukryty schron faszystów planujących za kilkadziesiąt lat skok na koryto. https://www.youtu(...)ALh1oKQE


Gdzie tam w tym błocie ukryjesz bunkier umiech Utopiliby się umiech


To byłby jeszcze lepszy news Andrzejku smiech2

Testujemy STW24 Andrzejku? - "Dla mnie S T W 24 jest najbardziej obiektywnym medium w Stalowej Woli".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 07:11  
Cytuj
Są bardziej obiektywni od StalowegoMiasta i Stalowki net. Dobrze, że ich ścigacie za kasowanie postów. Szkoda, że nigdy nie widziałem waszych odpowiedzi gdy takie zarzuty pojawiały się w stosunku do SM. Szkoda, że nie reagujecie tak stanowczo gdy SM prezentuje kandydatów.
No ale każdy ma swoją obiektywność.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 809
Dołączył: 5 Lut 2016r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 07:51  
Cytuj
CYTAT
Są bardziej obiektywni od StalowegoMiasta i Stalowki net. Dobrze, że ich ścigacie za kasowanie postów. Szkoda, że nigdy nie widziałem waszych odpowiedzi gdy takie zarzuty pojawiały się w stosunku do SM. Szkoda, że nie reagujecie tak stanowczo gdy SM prezentuje kandydatów.
No ale każdy ma swoją obiektywność.


Siedzisz Andrzejku na portalu stalowemiasto regularnie, choć ci się jak widać nie podoba, to po cholere tu siedzisz? czy ktoś cie zmusza? plujesz na nich jadem, czy usuwają twoje komentarze? jak widać nie? stalowka cie nie wpusci z komentarzem bez zaakceptowania a ci drudzy jak widac wyzej po prostu na fb wytna, a sprobuj dac nieprzychylny komentarz pod art na stronie u 24, tez nawet nie wpuszcza juz na dzien dobry...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2018r. 15:16  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Są bardziej obiektywni od StalowegoMiasta i Stalowki net. Dobrze, że ich ścigacie za kasowanie postów. Szkoda, że nigdy nie widziałem waszych odpowiedzi gdy takie zarzuty pojawiały się w stosunku do SM. Szkoda, że nie reagujecie tak stanowczo gdy SM prezentuje kandydatów.
No ale każdy ma swoją obiektywność.


Siedzisz Andrzejku na portalu stalowemiasto regularnie, choć ci się jak widać nie podoba, to po cholere tu siedzisz? czy ktoś cie zmusza? plujesz na nich jadem, czy usuwają twoje komentarze? jak widać nie? stalowka cie nie wpusci z komentarzem bez zaakceptowania a ci drudzy jak widac wyzej po prostu na fb wytna, a sprobuj dac nieprzychylny komentarz pod art na stronie u 24, tez nawet nie wpuszcza juz na dzien dobry...


Skoro widzisz mnie regularnie to oznacza że sam tu regularnie przebywasz. Cokolwiek to oznacza umiech Ta regularność chyba nie jest taka zła umiech

Usuwają, komentarze osób niezalogowanych pod artykułami. Nawet tego nie kryją.
"Pamiętaj !! Jeśli jesteś NIEZALOGOWANY, Twój komentarz może być usunięty bez podania przyczyny !"

Stalowka net to już takie gówno, że od dawna tam nie zaglądam.

A co do obiektywności oceniałem artykuły zamieszczane na tych portalach.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8424
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 29 Kwie 2020r. 13:23  
Cytuj
Mam pytanie dotyczące obsługi w naszym Urzędzie Miasta.

Miałem tam ostatnio kilka spraw do załatwienie i niestety żadnej nie mogłem załatwić elektronicznie. Urzędnicy zabarykadowani, wpuszczają po jednej osobie. Podania i wnioski trzeba wrzucać do skrzynki, żadnego potwierdzenia odbioru, nic.


Czy ktoś coś załatwiał przez e-urząd? U nas to w ogóle funkcjonuje?

Jeśli tak to jakie sprawy mogę tak załatwić?

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 30 Kwie 2020r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Kwie 2020r. 12:40  
Cytuj
ktoś tutaj napisał z czego miasto się rozwija/utrzymuje.

Odpowiedź jest bardzo prosta i każdemu znana. Z pieniędzy płynących z USA i innych krajów gdzie emigracja przesyła je grubymi milionami do swoich rodzin.
Kiedyś była to huta, ale juz x lat nic się w tym mieście nie dzieje i cały konsumpcjonizm nakręca się pieniędzmi z zagranicy.

Jak by się nagle kurek zamknął z jakiegoś powodu to myślę że doszło by do rozlewu krwi na ulicach. Serio.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »