NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Brak flagi Uni Europejskiej, Jak to jest ?
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:21  
Cytuj
Przechodzę kolo UM kazdego dnia,stoja 3 maszty na jednym flaga miadta na drugim flaga Polski ,a trzeci maszt pusty.
Jak to jest Panoe Nadberezny dotscje z Uni sa cacy ale przynaleznosc do UE juz be ?
Co za wytłumaczenie Pan znajdzie? w praniu jest ,a moze KODdziarze ukradli tak hak maszt na rondzie.Czy taka perfidia przystoi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:21  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1508
Dołączył: 14 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:25  
Cytuj
zapewne odgórne rozporządzenie bo co do spraw związanych z nie imprezami w Stalowej Woli Pan Prezydent Ln nie ma nic do powiedzienia,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 17 Wrz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:33  
Cytuj
Powiedz ty mi czlowieku na cholere ma tam ta szmata wisiec ? Jak to sie nadaje co najwyzej do podcierania dupy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:39  
Cytuj
CYTAT
Przechodzę kolo UM kazdego dnia,stoja 3 maszty na jednym flaga miadta na drugim flaga Polski ,a trzeci maszt pusty.
Jak to jest Panoe Nadberezny dotscje z Uni sa cacy ale przynaleznosc do UE juz be ?
Co za wytłumaczenie Pan znajdzie? w praniu jest ,a moze KODdziarze ukradli tak hak maszt na rondzie.Czy taka perfidia przystoi?


Co z tego że dostajemy dotacje, jak do UE z każdym rokiem wpłacamy coraz więcej pieniędzy. Nie długo będziemy więcej wpłacać niż dostawać. Będziemy płacić i jeszcze UE będzie nam narzucać swoje prawa i będzie kazała nam przyjmować uchodźców, którym będziemy musieli płacić wysokie zasiłki.
Ja nie jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców, ale nie pod żadnym pozorem nie powinniśmy dawać ich zasiłków, tylko dać prace i niech robią na siebie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:40  
Cytuj
CYTAT
Powiedz ty mi czlowieku na cholere ma tam ta szmata wisiec ? Jak to sie nadaje co najwyzej do podcierania dupy.


Kup se oapier scierny gruboziarnisty hak se podetrzesz du... tak w strone glowy pi pkeckach to moze rozum ci sie przesunie z du... do glowy.Nawet male dzieci (madrych rodzicow) wiedza ze szacunek nalezy sie kazdej fladze,no ale ty tego co po wpisie widac nie ogarniesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 442
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:41  
Cytuj
zamknac granice, wyjsc z Unii
przynajmniej fachowcy nam z kraju nie beda wyjezdzac
pracy w Polsce jest pod dostatkiem
zarobki tez sa godziwe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:50  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Powiedz ty mi czlowieku na cholere ma tam ta szmata wisiec ? Jak to sie nadaje co najwyzej do podcierania dupy.


Kup se oapier scierny gruboziarnisty hak se podetrzesz du... tak w strone glowy pi pkeckach to moze rozum ci sie przesunie z du... do glowy.Nawet male dzieci (madrych rodzicow) wiedza ze szacunek nalezy sie kazdej fladze,no ale ty tego co po wpisie widac nie ogarniesz.


Szacunek należy się też językowi ojczystemu. Naucz pisać się w języku polskim, a potem wypowiadaj się na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przechodzę kolo UM kazdego dnia,stoja 3 maszty na jednym flaga miadta na drugim flaga Polski ,a trzeci maszt pusty.
Jak to jest Panoe Nadberezny dotscje z Uni sa cacy ale przynaleznosc do UE juz be ?
Co za wytłumaczenie Pan znajdzie? w praniu jest ,a moze KODdziarze ukradli tak hak maszt na rondzie.Czy taka perfidia przystoi?


Co z tego że dostajemy dotacje, jak do UE z każdym rokiem wpłacamy coraz więcej pieniędzy. Nie długo będziemy więcej wpłacać niż dostawać. Będziemy płacić i jeszcze UE będzie nam narzucać swoje prawa i będzie kazała nam przyjmować uchodźców, którym będziemy musieli płacić wysokie zasiłki.
Ja nie jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców, ale nie pod żadnym pozorem nie powinniśmy dawać ich zasiłków, tylko dać prace i niech robią na siebie.


Bo Polska to taki naród ze tylko brac ale jak trzeba dawac to juz zle.Wszyscy krzycza ze ta unia taka zla ale jak jakas bieda to zaraz po kase do uni.Czy ty dostajesz cos za darmo ? Wykupujesz ubezpieczenie na zycie oplacasz latami zeby kiedys ktos skorzystal.Placisz ubezpieczenie na auto i przeciez jak podnosza stawki i tak musisz zaplacic.Myslisz ze gdyby nie wplacalo sie do UE to z tych pieniedzy byloby cos zrobione? Trzeba docenic to ile przez te 14 lat zrobiono w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Przechodzę kolo UM kazdego dnia,stoja 3 maszty na jednym flaga miadta na drugim flaga Polski ,a trzeci maszt pusty.
Jak to jest Panoe Nadberezny dotscje z Uni sa cacy ale przynaleznosc do UE juz be ?
Co za wytłumaczenie Pan znajdzie? w praniu jest ,a moze KODdziarze ukradli tak hak maszt na rondzie.Czy taka perfidia przystoi?


Co z tego że dostajemy dotacje, jak do UE z każdym rokiem wpłacamy coraz więcej pieniędzy. Nie długo będziemy więcej wpłacać niż dostawać. Będziemy płacić i jeszcze UE będzie nam narzucać swoje prawa i będzie kazała nam przyjmować uchodźców, którym będziemy musieli płacić wysokie zasiłki.
Ja nie jestem przeciwny przyjmowaniu uchodźców, ale nie pod żadnym pozorem nie powinniśmy dawać ich zasiłków, tylko dać prace i niech robią na siebie.


Bo Polska to taki naród ze tylko brac ale jak trzeba dawac to juz zle.Wszyscy krzycza ze ta unia taka zla ale jak jakas bieda to zaraz po kase do uni.Czy ty dostajesz cos za darmo ? Wykupujesz ubezpieczenie na zycie oplacasz latami zeby kiedys ktos skorzystal.Placisz ubezpieczenie na auto i przeciez jak podnosza stawki i tak musisz zaplacic.Myslisz ze gdyby nie wplacalo sie do UE to z tych pieniedzy byloby cos zrobione? Trzeba docenic to ile przez te 14 lat zrobiono w Polsce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Powiedz ty mi czlowieku na cholere ma tam ta szmata wisiec ? Jak to sie nadaje co najwyzej do podcierania dupy.


Kup se oapier scierny gruboziarnisty hak se podetrzesz du... tak w strone glowy pi pkeckach to moze rozum ci sie przesunie z du... do glowy.Nawet male dzieci (madrych rodzicow) wiedza ze szacunek nalezy sie kazdej fladze,no ale ty tego co po wpisie widac nie ogarniesz.


Szacunek należy się też językowi ojczystemu. Naucz pisać się w języku polskim, a potem wypowiadaj się na forum.


Literowek sie czepiasz? Żałosne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 08:00  
Cytuj
CYTAT


Literowek sie czepiasz? Żałosne

good
Braku flagi UE się czepiasz? Bardzo żałosne mlotek.
PS. gramatyki i poprawnego pisania na komputerze też cię nikt nie nauczył? Żałosne!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 249
Dołączył: 14 Wrz 2015r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 09:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Literowek sie czepiasz? Żałosne

good
Braku flagi UE się czepiasz? Bardzo żałosne mlotek.
PS. gramatyki i poprawnego pisania na komputerze też cię nikt nie nauczył? Żałosne!!!


Srodek lata ,a tu bałwanumiech
Nie kazdy pisze na kompie z klawiszami wielkości polowy mojego telefonu.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pl2
pl2
pl2
Posty: 418
Dołączył: 10 Marz 2013r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 09:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Literowek sie czepiasz? Żałosne

good
Braku flagi UE się czepiasz? Bardzo żałosne mlotek.
PS. gramatyki i poprawnego pisania na komputerze też cię nikt nie nauczył? Żałosne!!!


Srodek lata ,a tu bałwanumiech
Nie kazdy pisze na kompie z klawiszami wielkości polowy mojego telefonu.mlotek


Napisałeś "kup se" dlatego że masz mały telefon? Chłopie co ty bierzesz? "Nie każdy pisze na kompie z klawiszami wielkości polowy mojego telefonu"- piszesz jakąś fantastykę? Widzę że jesteś kolejnym gniewnym człowiekiem, któremu nic nie pasuje. Zacząłeś temat, z którym większość się z tobą nie zgadza, więc zacząłeś ich atakować. Jak ktoś zwrócił uwagę, to jeszcze bardziej zacząłeś atakować. Widzę że lubisz atakować innych na forach. Radzę udać się do apteki i kupić coś na ból czterech liter, gniewny człowieczku. "Dyskusja" z tobą tylko poprawiła mi dzisiaj humor. Weź się do roboty, a nie pisz głupot na forum. Radzę zacząć od nauki gramatyki, bo na naukę nigdy nie jest za późnook.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 983
Dołączył: 11 Lis 2012r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 10:05  
Cytuj
Możecie się sprzeczać w temacie o fladze, że ktoś coś źle napisał i na czym pisał ale to nie ma sensu. Flaga powinna wisieć, gdyby nie UE byśmy wyglądali jak Białoruś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 708
Dołączył: 21 Gru 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 11:20  
Cytuj
W 2003 roku - 77,45 Polaków opowiedziało się za przystąpieniem Polski do UE i Pan Prezydent powinien to uszanować. Tym bardziej, że dla obozu rządzącego tak ważne jest zdanie suwerena...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 450
Dołączył: 1 Cze 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 11:49  
Cytuj
Opowiedzieli sie na tak bo takie byly reklamy w tv. Reklamy bylyby na nie, to by opowiedzieli sie na nie. Taka prawda ;)

Wschod tez jest niczego sobie. W szczegolnosci Białoruś, ale trzeba byc zeby zobaczyc..a nie siac propagande w uni dobrze a po za nia źle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 11:52  
Cytuj
Ok. Należy jednak dowiesić jeszcze szereg innych flag tj. np. ONZ, WTO, MAEA, WHO, NATO. Co Wy na to?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 12:54  
Cytuj
CYTAT (blue)
Możecie się sprzeczać w temacie o fladze, że ktoś coś źle napisał i na czym pisał ale to nie ma sensu. Flaga powinna wisieć, gdyby nie UE byśmy wyglądali jak Białoruś.

Skoro jesteśmy w Uni to może i powinna być flaga unijna, ale skoro Unia po nas ostatnio jedzie to jaki to ma sens?

A z tą Białorusią to dałeś czadu umiech

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1598
Dołączył: 14 Marz 2016r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 14:26  
Cytuj
CYTAT
Skoro jesteśmy w Uni to może i powinna być flaga unijna, ale skoro Unia po nas ostatnio jedzie to jaki to ma sens?


Jak przestaną po nas jechać to powiesimy smiech2 ale jaja smiech2

Wszystko, co słyszymy, jest opinią, nie faktem. Wszystko, co dostrzegamy, jest punktem widzenia, nie prawdą. http://www.komentujnieobrazaj.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 14:56  
Cytuj
CYTAT
gdyby nie UE byśmy wyglądali jak Białoruś.


Nawet nie wiesz jak jest na białorusi. Wiesz tyle ile powiedzą ci w telewiji.

Unia europejska nas zdradziła. Nikt nas nie pytał o import inżynierów i kardiochirurgów z afryki. To że dają nam kase nie znaczy że wszystko musi nam sie podobać i mamy siedzieć cicho. Ale widze Ty taki jesteś. Pewnie pozwoliłbyś sobie nasrać na łeb dopóki kasa się bedzie zgadzać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2790
Dołączył: 3 Gru 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 14:58  
Cytuj
Bob

Nie ja jestem od wieszania flag, ale aby zawiesić daną flagę trzeba być dumnym z tej przynależności.

Ja jestem dumnym Polakiem i Europejczykiem, ale nie jestem ani fanem ani dumny z przynależności do Uni w takim wydaniu jakie jest obecnie promowane.

"Unikajcie wszystkiego, co ma choćby pozór zła" (1 Tes 5, 22)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
W 2003 roku - 77,45 Polaków opowiedziało się za przystąpieniem Polski do UE i Pan Prezydent powinien to uszanować. Tym bardziej, że dla obozu rządzącego tak ważne jest zdanie suwerena...


Z tym Panem to przesadziłes umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 15:27  
Cytuj
CYTAT
Powiedz ty mi czlowieku na cholere ma tam ta szmata wisiec ? Jak to sie nadaje co najwyzej do podcierania dupy.
? pozwalacie na to ?


Gdzie jest moderator?
Stalowe Miasto podoba sie wam? co z wami? przeciez te słowa to przestepstwo!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 15:35  
Cytuj
CYTAT
Możecie się sprzeczać w temacie o fladze, że ktoś coś źle napisał i na czym pisał ale to nie ma sensu. Flaga powinna wisieć, gdyby nie UE byśmy wyglądali jak Białoruś.


Po prostu nie wierze ze tyle w moim miescie jak tam ktos napisał bałwanów.
Ktos kto nie ma szacunku dla flagi ktorej jestesmy czescią jest po prostu zwykłym prostakiem.Tobie nie apteka ale SOR przydałby sie na cito.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 491
Dołączył: 30 Lis 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Sie 2018r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT


Literowek sie czepiasz? Żałosne

good
Braku flagi UE się czepiasz? Bardzo żałosne mlotek.
PS. gramatyki i poprawnego pisania na komputerze też cię nikt nie nauczył? Żałosne!!!


Srodek lata ,a tu bałwanumiech
Nie kazdy pisze na kompie z klawiszami wielkości polowy mojego telefonu.mlotek


Napisałeś "kup se" dlatego że masz mały telefon? Chłopie co ty bierzesz? "Nie każdy pisze na kompie z klawiszami wielkości polowy mojego telefonu"- piszesz jakąś fantastykę? Widzę że jesteś kolejnym gniewnym człowiekiem, któremu nic nie pasuje. Zacząłeś temat, z którym większość się z tobą nie zgadza, więc zacząłeś ich atakować. Jak ktoś zwrócił uwagę, to jeszcze bardziej zacząłeś atakować. Widzę że lubisz atakować innych na forach. Radzę udać się do apteki i kupić coś na ból czterech liter, gniewny człowieczku. "Dyskusja" z tobą tylko poprawiła mi dzisiaj humor. Weź się do roboty, a nie pisz głupot na forum. Radzę zacząć od nauki gramatyki, bo na naukę nigdy nie jest za późnook.


Po prostu nie wierze ze tyle w moim miescie jak tam ktos napisał bałwanów.
Ktos kto nie ma szacunku dla flagi ktorej jestesmy czescią jest po prostu zwykłym prostakiem.Tobie nie apteka ale SOR przydałby sie na cito albo od razu kaftan.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »